PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند چند شریک برای تاسیس هاستینگ

RAHMAT29
August 2nd, 2013, 15:03
دوستان به چند نفر شریک برای تاسیس هاستینگ نیازمندیم شرایط:‏۱-توانایی مالی خوب برای خرید سرور ها و....‏۲-آشنایی کامل با سرور اختصاصی و مجازی و کنترل پنلهاو.....لطفا جهت تماس آیدی یاهوی خود را پخ کنید

hostfire
August 2nd, 2013, 15:09
دوستان به چند نفر شریک برای تاسیس هاستینگ نیازمندیم شرایط:‏۱-توانایی مالی خوب برای خرید سرور ها و....‏۲-آشنایی کامل با سرور اختصاصی و مجازی و کنترل پنلهاو.....لطفا جهت تماس آیدی یاهوی خود را پخ کنید

خب همه اینارو من دارم!
شما چی داری؟:)

RAHMAT29
August 2nd, 2013, 15:14
خب همه اینارو من دارم!شما چی داری؟:)خب من آشنایی با سی پنل و دایرکت ادمین و همینطورتا حدودی اگه جسارت نباشه با سرورهای مجازی دارم

RAHMAT29
August 2nd, 2013, 15:15
کسی نبود؟

viasky
August 2nd, 2013, 15:20
فعالیت هاستینگ روندی نیست که به تعداد بالایی نیروی متخصص نیاز باشه
شما خودتون منابع مالی یا سخت افزاری دارید؟
در صورتی که امکان پرداخت هزینه برای شما وجود داشته باشه بنده با یک سرور اختصاصی کاملا آماده با شما همکاری میکنم
ولی اگر قصد هزینه کردن نداشته باشید کسی راضی نخواهد شد
چون مثلا شما چه فعالیتی می خواید انجام بدید؟
سرور راه اندازی و کانفیگ شده - ماژول ها نصب شده - توابع راه اندازی شده.....
بک آب و مدیریت کاربران هم به صورت خودکار انجام میشه ( حتی ساسپند در صورت بدهی)
فقط 2 روزی 1 ساعت مانیتور کردن سرور و سایت ها لازمه

shazo
August 2nd, 2013, 15:22

خسته نباشید !

Nik0TiN
August 3rd, 2013, 22:55
برای شروع کارکسی سرور نه میخره و نه فکرش را میکنه ورشکست میشی !
من یه سایت هاستینگ گذاشتم برای فروش بفرمایید مطالعه کنید کمک میکنه

http://www.webhostingtalk.ir/f118/87946/