PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ایران

InterServer.ir
August 2nd, 2013, 05:00
سلام

سرور مجازی ایران نیاز دارم که هم آیپی اینترانتی روش باشه هم آیپی اینترنتی
آیپی اینترانتی رو برای کاربرانم و سایت استفاده می کنم و آیپی اینترنتی برای استارت نرم افزار و آپدیت
کسی می تونه چنین سرور مجازیی از ایران در اختیارم بزاره؟

RoobinaServer
August 2nd, 2013, 11:06
با سلام

برای چه کاری دقیقا لازم دارید و چه رمی ؟

یا حق

InterServer.ir
August 2nd, 2013, 11:51
روی یکی از وی پی اس هام (گیم سرور ) نزدیک 5126 mg دیداس دارم به گفته دیتاسنتر (خودم حدس می زنم نزدیک 1گیگ باشه) می خواستم آیپی اینترانتی برای کاربرانم بزارم و آیپی اینترنتی جهت استارت نرم افزار و انتقال فایل و ورود مدیران خارج کشور تا از این حملات راحت باشم فعلا از 2 تا سایت ایرانی وی پی اس گرفتم ولی باز اگه کسی می تونه چنین سروری لینوکس با رم 1گیگ یا 2 بده بگه چون بازم ممکنه سرور های این 2 شرکت با نرم افزارم سازگار نباشند

novinline
August 2nd, 2013, 12:24
با سلام

در خدمت هستیم
سرور مجازی ایران | شرکت سرور پردازان اسیا ارائه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی (http://novinline.com/?p=245)
با ما مکاتبه کنید

RoobinaServer
August 2nd, 2013, 13:41
روی یکی از وی پی اس هام (گیم سرور ) نزدیک 5126 mg دیداس دارم به گفته دیتاسنتر (خودم حدش می زنم نزدیک 1گیگ باشه) می خواستم آیپی اینترانتی برای کاربرانم بزارم و آیپی اینترنتی جهت استارت نرم افزار و انتقال فایل و ورود مدیران خارج کشور تا از این حملات راحت باشم فعلا از 2 تا سایت ایرانی وی پی اس گرفتم ولی باز اگه کسی می تونه چنین سروری لینوکس با رم 1گیگ یا 2 بده بگه چون بازم ممکنه سرور های این 2 شرکت با نرم افزارم سازگار نباشند

چون زیر دیداس هستید یه کم دردسر درست میکنید برای میزبان یا بهتر بگم کلا دردسر درست میکنید تو این شرایط.

دیداسر اگر دیداسر باشه اون آیپی اینترنتیتون هم پیدا میکنه و با اون میزنه پس نمیشه ریسک کرد.

یا حق

mgp.co.ir
August 3rd, 2013, 14:28
با سلام ;
فقط بر روی شبکه داخلی می توانیم میزبان شما باشیم .
موفق باشید