PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايی در زمينه خريد مستقيم دامين؟

rnd
August 1st, 2013, 19:27
سلام
بنده راهنمايی ميخواستم
همانطور که ميدانيد ثبت دامنه کاری بسيار حساس هست از اين جهت که ترافيک آينده سايت
شما به وسيله همين اسم ايجاد و حفظ ميشود
به همين جهت من نميخواستم از طريق شرکت های ريسلر ايرانی اين کار را انجام بدم به اين
جهت که طرف قرار داد خودشون ميشن و سايت اصلی مارو طرف حساب خودش نميدونه
به همين منظور پس از اينکه ترافيک سايت بالا رفت و سايت خوبی شناخته شد ممکنه اون شرکت
واسط ادعای صاحب بودن بکنه يا به هر ترتيبی تمديد را انجام نده
خلاصه دست ما هميشه زير ساتور اون شرکت واسطه.
حالا من ميخوام خريد را مستقيم انجام بدم
اگر من نخوام يکی از دوستان يا آشنايانم که اونبرن اين مابين دخالتی در بحث خريد داشته باشند
به چه ترتيبی اين خريد رو ميتونم انجام بدم؟
چون که از طريق گيفت کارت که اين کار را انجام بديد، به خاطر اينکه در مراحل ثبت نام از ما
آدرس ميخواهد، و من اينجا ادرس چه کسی رو بايد بدم، آيا به شماره ای که دادم تماس ميگرند
از بعضی ها شنيدم جهت تأييد اينکه صاحب اون خونه خاص(که ادرسش رو داديم) هستيد از شما قبض آب يا يه چيزايی تو اين مايه ها ميخان
اين اشتباه؟

na3zabig
August 11th, 2013, 10:28
سلام دوست عزیزمن یه پنل اصلی دارم میفروشم بهتون درresellerclub هست تازه سطح نمایندگی دوم هم هست اگه مایل بودید بامن درتماس باشید

tel: 0935 556 9387
id yahoo: techshiraz

shivahost
August 11th, 2013, 10:44
شما خودت به راحتی می توانید از resellerclub با پرداخت 99 دلار نمایندگی بگیرید و همه این پول را هم بعدا دامین ثبت کنید. برای پرداخت هم از webmoney استفاده کنید.

ilight
August 11th, 2013, 11:00
دوست عزیز اگر تعداد کمی دامنه برای استفاده شخضی می خواید ثبت کنید برید در namecheap.com خودتون خرید رو انجام بدید، خیلی راحت و بی دردسر هست.
name.com هم هست.
من از جفتشون دامنه دارم.

30SecondToMars
September 3rd, 2013, 18:13
مگه شهره ....فرنگه (:

فردا روز اگر با خارجی ها که به مشکل بخورید بدتر میشود.

از ایران بگیرید، و از کسانی که تجربه چندساله دارند و شرکت هم ثبت کرده اند .
اگر قرار بر این بود، الان تمام سایتهای سازمان های دولتی ایرانی صاحب پیدا میکردند!!!!

موفق باشید

alialavian
September 3rd, 2013, 18:55
خیلی زیاد حساس نشو دوست عزیز .مگه میخوای فیس بوک بزنی
الان همه کسانی که از ریسلرکلاب نمایندگی دارند پنل از ریسلرکلاب میدن و دامنه به نام خود شما ثبت می شه
فکر نمیکنم نیاز باشه این همه خودت رو تو دردسر بندازی برای ثبت دامنه
فردا ممکنه حسابت لیمیت بشه یا گیفتت رو قبول نکنن یا آدرس و مدارک بخوان و ...

fausjus
September 3rd, 2013, 18:59
سلام
بنده راهنمايی ميخواستم
همانطور که ميدانيد ثبت دامنه کاری بسيار حساس هست از اين جهت که ترافيک آينده سايت
شما به وسيله همين اسم ايجاد و حفظ ميشود
به همين جهت من نميخواستم از طريق شرکت های ريسلر ايرانی اين کار را انجام بدم به اين
جهت که طرف قرار داد خودشون ميشن و سايت اصلی مارو طرف حساب خودش نميدونه
به همين منظور پس از اينکه ترافيک سايت بالا رفت و سايت خوبی شناخته شد ممکنه اون شرکت
واسط ادعای صاحب بودن بکنه يا به هر ترتيبی تمديد را انجام نده
خلاصه دست ما هميشه زير ساتور اون شرکت واسطه.
حالا من ميخوام خريد را مستقيم انجام بدم
اگر من نخوام يکی از دوستان يا آشنايانم که اونبرن اين مابين دخالتی در بحث خريد داشته باشند
به چه ترتيبی اين خريد رو ميتونم انجام بدم؟
چون که از طريق گيفت کارت که اين کار را انجام بديد، به خاطر اينکه در مراحل ثبت نام از ما
آدرس ميخواهد، و من اينجا ادرس چه کسی رو بايد بدم، آيا به شماره ای که دادم تماس ميگرند
از بعضی ها شنيدم جهت تأييد اينکه صاحب اون خونه خاص(که ادرسش رو داديم) هستيد از شما قبض آب يا يه چيزايی تو اين مايه ها ميخان
اين اشتباه؟

باید حداقل 000 300 تومن خرج کنین