PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت ManagedServer با Root Server

tooshost
March 23rd, 2009, 02:02
سلام !
در وب سایت این دیتاسنتر < http://www.hetzner.de >
Root Server & Managed Server
داره که میخواستم ببینم که منظور از منیجید سرور این هست که فول منیج هست و کارهای سرور انجام شدست ؟!
و روت سرور یعنی سروری که همه کارها با خودمان هست ؟
و یا چیز دیگر ؟
ممنون میشم راهنمایی نمایید . . . . ؟

MelatHOST
March 23rd, 2009, 03:50
managed server
به اين معناست كه اين سرور از لحاظ آپديت ماژول ها و مد هاي نصب شده و انجام سكيور و ... از پيش آماده سازي شده و در بازه هاي زماني خاص نسبت به هزينه پرداختي شامل مانيتورينگ و پاسخگويي بيشتر از جانب ديتا سنتر ميشود
كه معمولاً در سرور هاي self managed از لحاظ پشتيباني ديتا سنتر ضعيف تر عمل ميكند

tooshost
March 23rd, 2009, 17:40
تشکر فراوان از لطف شما .
فقط یک سوال ، اینکه یعنی اگر کسی Managed سرور بگیره کارهای مدیریتی با خود دیتا سنتر هست و به قولی سرور منیج شدست ؟!

tooshost
March 23rd, 2009, 17:51
دوستان نظرشون در مورد دیتا سنتر های آلمان چیه ؟
من دوستم برای سایت های خودش یک سرور از همین دیتا سنتر گرفته و واقعا" راضی هست و من همیشه به سایتهاش سر میزنم و سایتهاش همیشه آپ هستند و مشکلی ندیدم تا به حال !
ممنون میشم راهنمایی نمایید .

Vahid
March 23rd, 2009, 19:30
تشکر فراوان از لطف شما .
فقط یک سوال ، اینکه یعنی اگر کسی managed سرور بگیره کارهای مدیریتی با خود دیتا سنتر هست و به قولی سرور منیج شدست ؟!
بله خوده دیتا سنتر منیج میکنه و بهتون تحویل میده

Vahid
March 23rd, 2009, 19:31
دوستان نظرشون در مورد دیتا سنتر های آلمان چیه ؟
من دوستم برای سایت های خودش یک سرور از همین دیتا سنتر گرفته و واقعا" راضی هست و من همیشه به سایتهاش سر میزنم و سایتهاش همیشه آپ هستند و مشکلی ندیدم تا به حال !
ممنون میشم راهنمایی نمایید .
بهتر هست یه تاپیک دیگه بزنید
دیتا سنتر های آمریکا و کانادا رو هیجا نمیتونی پیدا کنی