PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور با پنل در هتزنر hetzner

erroring
August 1st, 2013, 13:30
سلام. سرور می خوام همراه با پنل هتزنر برای مدیریت سرور.(یعنی پنل ادمین سرور دست خودم باشه) کسی میتونه برام اکی کنه؟

بودن پنل دست خودم از تهیه سرور مهمتره دوستانی که می تونن پنل هتزنر رو اکی کنن پیام بدن. مرسی.

aligoli
August 1st, 2013, 14:35
بله

کدام پلن را مد نظر دارید ؟

shahintak
August 1st, 2013, 16:26
در خدمتم

کداام سرور میخواهید سفارش بدین ؟

RoobinaServer
August 1st, 2013, 16:33
سلام. سرور می خوام همراه با پنل هتزنر برای مدیریت سرور.(یعنی پنل ادمین سرور دست خودم باشه) کسی میتونه برام اکی کنه؟

بودن پنل دست خودم از تهیه سرور مهمتره دوستانی که می تونن پنل هتزنر رو اکی کنن پیام بدن. مرسی.

با سلام

بله امکان ارائه پنل ادمین اصلی (نه ادمین سرور خودتان فقط) به شما هست فقط پاسپورت دارید دیگر ؟

در صورتی که پاسپورت ندارید پنل ادمین سرور خودتان به شما داده میشود که در پنل اصلی ما هست.

یا حق

hassan5099
August 1st, 2013, 16:35
سلام در خدمتم
پارسا وی پی اس | خرید سرور مجازی ، خرید سرور اختصاصی ، خرید لایسنس دایرکت ادمین ، خرید هاست ، ثبت دامنه (http://parsavps.com/)

erroring
August 1st, 2013, 16:54
از طریق یوزر alireza9549 آقای اکبری، اقدام شد. با تشکر از دوستان.
برای پرداخت های بعدی بدون مالیات (19 درصد) دوستانی که امکان پرداخت رو برام دارند شرایط و کارمزد رو اعلام کنند.

RoobinaServer
August 1st, 2013, 17:05
از طریق یوزر alireza9549 آقای اکبری، اقدام شد. با تشکر از دوستان.
برای پرداخت های بعدی بدون مالیات (19 درصد) دوستانی که امکان پرداخت رو برام دارند شرایط و کارمزد رو اعلام کنند.

مالیات 19% را پنل شما مشخص میکند نه پرداخت کننده.

به آدرس کدام کشور پنل گرفتید ؟

erroring
August 1st, 2013, 18:04
امارات

erroring
August 2nd, 2013, 13:12
اگه پاسپورت ایرانی بدیم واسه Verify بعد دچار مشکل تحریم و بستن سرور نمیشیم؟

m-mehdipoor
August 2nd, 2013, 14:02
اگه پاسپورت ایرانی بدیم واسه Verify بعد دچار مشکل تحریم و بستن سرور نمیشیم؟

ریسک کمی نیست.
لایت اسپید با ایران مشکل نداشت ولی الان تحریم کرده.
در مورد سایر محصولات می تونه در آینده نتیجه مشابه باشه.