PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متخصص امنیت و کانفیگ سرور

mh1376
August 1st, 2013, 10:19
سلام من تخصصم امنیت سرور لینوکس و ویندوز هست مدرک هم دارم ولی چون خودم خیلی پروژه داشتم توی شرکتی کارمند نشدم من میتونم ریموت کار کنم شایدم حضوری ولی حضوری چون وقت ندارم نمیتونم

توانایی های من : زبان های برنامه نویسی - perl -C++ - php - .net - ruby - python البته فول بلد نیستم از هرکدوم نصفشو بلدم :D

دوره هایی که رفتم : ccna -- chfi - CEH v6 - CEH v8 linux- VmWare

کارهایی که میتونم برای هاستینگ انجام بدم

نصب سیستم عامل و تنظیمات شبکه

بیشترین مجازی سازی در سرور و مجازی سازی بهینه

کانفیگ لینوکس و ویندوز
تامین امنیت سرور هاست اشتراکی
راه کار های مجازی سازی

تنظیمات حرفه ای سیستم عامل لینوکس

خب دوستان من میتونم به صورت ریموت کار کنم

mh1376
August 1st, 2013, 12:33
نصب سی ام اس و خواندن تیکت و نصب سیستم عامل هم انجام داده میشود

mh1376
August 1st, 2013, 19:34
نبود

nginxweb
August 1st, 2013, 23:24
دوست گرامی پیشنهاد بنده برای شما این هستش که مدتی در انجمن فعالیت نمایید مشکلات دوستان را کمک کنید حل کنید و پست ها مفید قرار بدید تا دوستان نسبت به دانش فنی شما اطمینان حاصل کنند و زمینه اعتماد بیشتری برای شما جلب شود

در غیر اینصورت با حالت فعلی که شناخته شده نستید کسی اعتماد نخواهد کرد برای مدیریت سرور باهاتون همکاری داشته باشه چون به هرحال سرور و اطلاعات مشتریان مهمترین امر در این زمینه میباشد و نمیشه به هرکسی واگذار کرد

ضمنا 1 سایت بزنید و تواناییها و خدماتتونو در سایت ارائه کنید که مورد اعتماد تر باشید

که انشالله در این زیمنه موفقیت بیشتری بدست بازید

:53:

noa_takotnaha
August 2nd, 2013, 01:12
دوست گرامی پیشنهاد بنده برای شما این هستش که مدتی در انجمن فعالیت نمایید مشکلات دوستان را کمک کنید حل کنید و پست ها مفید قرار بدید تا دوستان نسبت به دانش فنی شما اطمینان حاصل کنند و زمینه اعتماد بیشتری برای شما جلب شود

در غیر اینصورت با حالت فعلی که شناخته شده نستید کسی اعتماد نخواهد کرد برای مدیریت سرور باهاتون همکاری داشته باشه چون به هرحال سرور و اطلاعات مشتریان مهمترین امر در این زمینه میباشد و نمیشه به هرکسی واگذار کرد

ضمنا 1 سایت بزنید و تواناییها و خدماتتونو در سایت ارائه کنید که مورد اعتماد تر باشید

که انشالله در این زیمنه موفقیت بیشتری بدست بازید

:53:

خود کاربر ngnixweb هم همینکارو کرده و نتیجه داده.
مثلا من تا حالا باهاشون کار نکردم ولی دانش ایشون برام ثابت شده و اعتماد سازی شده. ( پست های آموزشی و راهنمایی هاشون یادم نمیره )
پس اگه کاری داشته باشم مطمئنا اولین کسی که میرم سراغش ایشون هستن.