PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی از ovh

irboy
July 31st, 2013, 23:25
درود و قت بخیر خدمت دوستان عزیز
بنده نیاز به یک سرور اختصاصی از دیتاسنتر OVH دارم
Serveur dédié Mini SP
لینک سرور مورد نظر:
Fiche serveur dédié Mini SP - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/mini-sp.xml)

دوستانی که در این زمینه فعالیت دارید هزینه ماهیانه سرور به همراه هزینه کانفیگ (IIS) جهت استفاده به عنوان هاست دانلود و امنیت رو بفرمایید و همچنین با توجه به محدودیت جدید اعمال شده در سرورهای OVH که هر پنل بیش از یک تعدادی سرور نمیتواند ثبت کند هم توجه داشته باشید تا درآینده برای ما مشکلی پیش نیاد
سپاس

websazha
July 31st, 2013, 23:41
با سلام.
امکان نصب به صورت سیستم عامل اصلی ویندوز باشد باید هزینه لاینسن ویندوز پرداخت کنید.
در خیر این صورن نصب یک مجازی ساز و یک ای پی و نصب یک سیستم عامل.
کانفینگ روی سیستم عامل 2008r2 برای شما به صورت کامل با بهای 100 هزار تومان انجام میشود با توجه به مسائل امنیتی.
محدودیت برای تعداد سرور در پلان کیم سوفی برای پنل هست و نه این سرور OVH .
سرور مورد نظر به همراه 20 هزار تومان کارمزد امشب : 200 هزار تومان.
تابیک فروش فرانسه :
فروش سرور اختصاصی از دیتاسنتر ovh بدون کارمزد=قیمت دیتاسنتر (http://www.webhostingtalk.ir/f11/73319)

irboy
July 31st, 2013, 23:57
با سلام.
امکان نصب به صورت سیستم عامل اصلی ویندوز باشد باید هزینه لاینسن ویندوز پرداخت کنید.
در خیر این صورن نصب یک مجازی ساز و یک ای پی و نصب یک سیستم عامل.
کانفینگ روی سیستم عامل 2008r2 برای شما به صورت کامل با بهای 100 هزار تومان انجام میشود با توجه به مسائل امنیتی.
محدودیت برای تعداد سرور در پلان کیم سوفی برای پنل هست و نه این سرور OVH .
سرور مورد نظر به همراه 20 هزار تومان کارمزد امشب : 200 هزار تومان.
تابیک فروش فرانسه :
فروش سرور اختصاصی از دیتاسنتر ovh بدون کارمزد=قیمت دیتاسنتر (http://www.webhostingtalk.ir/f11/73319)
یعنی 200 هزار تومان + 100 هزار تومان هزینه کانفیگ؟
در صورتی که طی ماه های آینده نیاز به کمک و پشتیبانی داشته باشیم توسط شما انجام خواهد گرفت یا برای اون هم هزینه مجزا باید پرداخت بشه؟

ezat1
August 1st, 2013, 00:13
با سلام به تابىك فروش ما رجوع كنيد

websazha
August 1st, 2013, 00:16
یعنی 200 هزار تومان + 100 هزار تومان هزینه کانفیگ؟
در صورتی که طی ماه های آینده نیاز به کمک و پشتیبانی داشته باشیم توسط شما انجام خواهد گرفت یا برای اون هم هزینه مجزا باید پرداخت بشه؟
یک کانفینگ کامل انجام میشه چند روز فید بک ها به ما اعلام تغییرات لازم انجام خواهیم داد مشکلاتی که در آینده ایجاد می کنید و یا ایجاد می شود هزینه جداگانه خواهد داشت دوست عزیز نمی توان با یک بار هزینه جزئی مشکلاتی و تغییراتی که در آینده در نظر دارید اعلام کنیم.

irboy
August 1st, 2013, 00:19
با سلام به تابىك فروش ما رجوع كنيد
درود
لینک لطفا

ra3ou1
August 1st, 2013, 00:42
سلام

سرور رو برای چه کاری می خواهید استفاده کنید ؟ دانلود؟

حتما از این دیتاسنتر می خواهید باشد؟

irboy
August 1st, 2013, 00:59
سلام

سرور رو برای چه کاری می خواهید استفاده کنید ؟ دانلود؟

حتما از این دیتاسنتر می خواهید باشد؟
درود
بله همونطور که ذکر شد قصد کانفیگ iis و استفاده به عنوان سرور دانلود رو داریم
دلیل انتخاب این دیتاسنتر قیمت مناسب و امکانات مطلوبش هست
آفر دیگه ای دارید ؟

majidisaloo1
August 1st, 2013, 01:09
در خدمتیم
http://www.webhostingtalk.ir/f11/87162/

irboy
August 1st, 2013, 01:14
در خدمتیم
http://www.webhostingtalk.ir/f11/87162/
درود

قیمت : 188000 تومان

ماهیانه هست و علاوه بر این مبلغ چقدر دیگه بابت کانفیگ و امنیت باید پرداخت بشه؟
در صورت بروز مشکل طی ماه های آتی پشتیبانی توسط شما انجام میشه ؟
با هزینه ؟

majidisaloo1
August 1st, 2013, 01:26
درود

قیمت : 188000 تومان

ماهیانه هست و علاوه بر این مبلغ چقدر دیگه بابت کانفیگ و امنیت باید پرداخت بشه؟
در صورت بروز مشکل طی ماه های آتی پشتیبانی توسط شما انجام میشه ؟
با هزینه ؟

با سلام
هزینه کانفیگ با توجه به کاری که انجام میگیرد داده میشود کافیگ از 20 هزار تومان شرع میشه تا 450 هزار تومان
پشتیبانی داون تایم که ربو به دیتا سنتر باشد با توجه به اینکه پنل بهتون داده میشود میتوانید خودتان نیکت بدهید و این کار را ما نیز وظیفه داریم با دیتا سنتر مکاتبه بکنیم که دیتا سنتر برطرف نماید
موارد نرم افزری تا حد امکان کمک میکنیم و پس از آن با توجه به کاری که انجام میخواهد بشه هزیه تعیین میشه که در صرت موافقت به نحو احسن انجام میگیرد

irboy
August 1st, 2013, 01:32
با سلام
هزینه کانفیگ با توجه به کاری که انجام میگیرد داده میشود کافیگ از 20 هزار تومان شرع میشه تا 450 هزار تومان
پشتیبانی داون تایم که ربو به دیتا سنتر باشد با توجه به اینکه پنل بهتون داده میشود میتوانید خودتان نیکت بدهید و این کار را ما نیز وظیفه داریم با دیتا سنتر مکاتبه بکنیم که دیتا سنتر برطرف نماید
موارد نرم افزری تا حد امکان کمک میکنیم و پس از آن با توجه به کاری که انجام میخواهد بشه هزیه تعیین میشه که در صرت موافقت به نحو احسن انجام میگیرد
ممنون از پاسخگویی شما
فقط میزان هزینه اویله علاوه بر هزینه سرور برای بنده مهم هست
برای کانفیگ iis و امنیت سرور چه هزینه ای رو پیشبینی میفرمایید؟
ضمنا اینطور که متوجه شدم پنل کلا به ما واگذار میشه و در صورتی که بحث تحریم پیش بیاد دیتا سنتر با شما طرف هست یا ما؟
ازینکه بحث رو عمومی کردم عذرخواهی میکنم شاید سوالات من برای کسایی که در آینده این تاپیک رو مطالعه میکنند هم پیش بیاد
ممنون

majidisaloo1
August 1st, 2013, 01:39
ممنون از پاسخگویی شما
فقط میزان هزینه اویله علاوه بر هزینه سرور برای بنده مهم هست
برای کانفیگ iis و امنیت سرور چه هزینه ای رو پیشبینی میفرمایید؟
ضمنا اینطور که متوجه شدم پنل کلا به ما واگذار میشه و در صورتی که بحث تحریم پیش بیاد دیتا سنتر با شما طرف هست یا ما؟
ازینکه بحث رو عمومی کردم عذرخواهی میکنم شاید سوالات من برای کسایی که در آینده این تاپیک رو مطالعه میکنند هم پیش بیاد
ممنون

با سلام
دیتا سنتر 3 پنل دارد
admin : امکان مدیریت سرور را دارد + امکان تعیین فردی بری پشتیبانی فنی و یا مالی
technical : پنلی کامل است که میتوانید سرور را مدیریت نمایید و حتی با دیتا سنتر مکاتبه بکنید به صورت مستقیم اما نمیتوانید سرور را تمدید بکنید و یا بیلینگ یا امین را به کسی تغییر بدهید
billing : پنلی است که موارد پرداختی را فقط میتواند انجام بدهد

ما به شما پنل تکنیکال خواهیم داد و ادمین و بیلینگ دست ماست موارد مربوط به پرداخت و تحریم به تکنیکال ارتباطی ندارد
مدیر سرور ما هستیم که بخش فنی را به شما دسترسی میدهیم خودتان انجام بدهید

irboy
August 1st, 2013, 10:32
منتظر آفرهای سایر دوستان هم هستیم...

irboy
August 5th, 2013, 15:39
up...