PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه نمایی خرید سرور (WholeSaleInternet )

behnam289
July 31st, 2013, 19:36
با سلام

قصد خرید از WholeSaleInternet را داشتم .
کسی تجربه خرید از این سایت را داشته ؟
گویا این سایت همه پلان هاش در دست رس عموم نیست و فقط بعضی خریداران عمده دست رسی دارند کسی مطلع هست ؟
کیفیت سرورها آپتایم و کیفیت شبکه چطوره ؟

Ja3er TVHost
July 31st, 2013, 19:44
یک زمانی یوزر Router توی همین انجمن از Wholesale سرور میفروخت ما یک سرور مجازی داشتیم عالی بود

scorp
August 2nd, 2013, 05:26
منم یک سرور اختصاصی ازش دارم واقعا راضی هستم ! لایسنس دایرکت ادمین مجانی هم میده ! قیمت هم فوق العاده خوب هست و تا الان ماه 7می هست که تمدید میکنم بدون اغراق 1 دقیقه هم دان تایم نداشتم چون روش سایت دارم + اینکه کار سنگین هم 24 ساعته ازش میکشم (انکد فیلم و سریال)

sodahost
August 2nd, 2013, 12:52
یوزر wbg ( علی حاجیانی ) فکر کنم 4 یا 5 سال پیش فکر کنم از این دیتاسنتر خرید انجام می داد ، منم هم اون زمان یک سرور داشتم قیمت هاش خیلی خوب بود در سخت افزار های پایین .الان رو نمی دونم

behnam289
August 3rd, 2013, 01:57
منم یک سرور اختصاصی ازش دارم واقعا راضی هستم ! لایسنس دایرکت ادمین مجانی هم میده ! قیمت هم فوق العاده خوب هست و تا الان ماه 7می هست که تمدید میکنم بدون اغراق 1 دقیقه هم دان تایم نداشتم چون روش سایت دارم + اینکه کار سنگین هم 24 ساعته ازش میکشم (انکد فیلم و سریال)

پورت 1 گیگ دارید ازشون یا پورت 100 مگ ؟
سرعت شبکه چطوره ؟
کدوم پلان را شما خرید کردید ؟