PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از سرور به سرور جدید

zagrosweb
March 8th, 2010, 16:32
من 2 تا سرور لینوکسی دارم که روشون کلوکسو نصب هست ،
حالا من میخوام کل سرور قبلی را که شامل چندین سایت میشه به سرور جدید منتقل کنم
از طریق یوزر ادمین در سرور اول بکآپ گرفتم حدود 1 گیگ میشه
بعد همون فایل رو به سرور جدید منتقل کردم
اما الان که از طریق بکاپ میخوام ریستور کنم این پیغام رو میده :
Alert: could_not_find_file [__path_program_home/client/admin/__backup/allvps-6.0-admin-2010-Mar-08-1268039246.tar]...

حالا باید چه کار کنم که سریع ریستور بشن
دوم اینکه آیا تنظیمات یوزر ادمین سرور قبلی با ادمین سرور جدید جایگزین میشه ؟ یعنی سرور جدید با اطلاعات یوزر ادمین سرور قبلی قابل دسترسی هست ؟
تنظیمات سرور و پی اچ پی تغییر میکنه ؟
با تشکر
لطفاً جواب بدین ضروری نیاز دارم .

AfraWeb.net
March 8th, 2010, 16:35
حالا من میخوام کل سرور قبلی را که شامل چندین سایت میشه به سرور جدید منتقل کنم
از طریق یوزر ادمین در سرور اول بکآپ گرفتم حدود 1 گیگ میشه
بعد همون فایل رو به سرور جدید منتقل کردم
اما الان که از طریق بکاپ میخوام ریستور کنم این پیغام رو میده :
Alert: Could_not_find_file [__path_program_home/client/admin/__backup/allvps-6.0-admin-2010-mar-08-1268039246.tar]...

حالا باید چه کار کنم که سریع ریستور بشن
دوم اینکه آیا تنظیمات یوزر ادمین سرور قبلی با ادمین سرور جدید جایگزین میشه ؟ یعنی سرور جدید با اطلاعات یوزر ادمین سرور قبلی قابل دسترسی هست ؟
تنظیمات سرور و پی اچ پی تغییر میکنه ؟
با تشکر
لطفاً جواب بدین ضروری نیاز دارم .

بهترین راه اینکه از سرور بک اپ استفاده نمایید فایل ها را انتقال میدید رو سرور بک اپ از اونجا ریستور میکنید رو سرور جدید یا اینکه اگه به سرور مجازی ویندوز دسترسی دارید از اون طریق فایل ها را جابجا کنید چون سرعت بالا هست میتونید در کمترین زمان فایل ها را انتقال بدید

سرور بک اپ لازمه هر هاستینگ موفقی هست

zagrosweb
March 8th, 2010, 16:51
من الان فایل بکاپ رو به سرور جدید منتقل کردم ولی در موقع ریستور کردن این پیغام رو میده !
Alert: Could_not_find_file [__path_program_home/client/admin/__backup/allvps-6.0-admin-2010-mar-08-1268039246.tar]...
باید چکار کنم ؟

1eng.ir
March 8th, 2010, 17:01
این ارور میگه نتونسته این فایل رو پیدا کنه!

مطمئنید که همچین فایلی وجود داره ؟!

شاید یه جای دیگه آپ کرده باشین. دقیق ببین

zagrosweb
March 8th, 2010, 17:04
دقیقا فایل رو کپی کردم ، هیچ مشکلی نیست
تازه اون nx ریموت دسکتاپ را هم نصب کردم و از طریق اون تو چند جا کپی کردم ولی بازم جواب نمیده
راهکار سریعتری برای انتقال سایت ها سراغ ندارین ؟

1eng.ir
March 8th, 2010, 17:48
تک تک بک آپ بگیر، بکش اینور ریستور کن

support
March 10th, 2010, 12:31
چرا از ابزار transfer استفاده نمی کنید.اکه کنترل پنلتون cpanel باشه گزینه Copy multiple accounts/packages from another server فکر می کنم بتونه کمکتون کنه

AfraWeb.net
March 10th, 2010, 13:20
چرا از ابزار transfer استفاده نمی کنید.اکه کنترل پنلتون cpanel باشه گزینه copy multiple accounts/packages from another server فکر می کنم بتونه کمکتون کنه

.

در پست اول نوشتن که کولکسو نصب کردند پس سی پنل ندارند . اگر حجم اطلاعات کمن هست بهریتن راه انتقال دستی هست اگر زیاد هست استفاده از سرور بک اپ که لازمه هر رسیلر و سروری هست که متاسفانه کسی به این مسله مهم توجهی ندارد

irlogo
March 10th, 2010, 15:39
وارد ssh سرور جدید بشید

ftp ip
get file name