PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ۲۴۸ دلار پایپال به قیمت ۳۰۰۰تومان

chezgi
July 30th, 2013, 22:34
سلام دوستان
من تو سایتم از تبلیغات گلیکی گوگل استفاده میکنم(google adsenes)
ماهانه درامدی دارم الان ۲۴۸$ پایپال دارم به دلار ۳۰۰۰تومان میفروشم

خودم حساب پایپال ندارم کسی که برام نقد میکنه گفته بعد از این که ایمیل پایپال رو بهش بدم ۲۴ساعت طول میکشه تا دلار واریز شه

۷۰٪مبلغ کل رو قبل از واریز دریافت

شماره تماس:۰۹۱۵۷۹۵۵۴۰۰
لطفا قبل از تماس گرفتن با پیام خصوصی با من هماهنگ کنین

chezgi
July 31st, 2013, 11:45
up

par30shop
July 31st, 2013, 12:20
این روش کسب درآمد چط.ور هست ؟

chezgi
July 31st, 2013, 12:28
دوست عزیز من خودم اطلاعاتی ندارم واسطه ای هست که به من کد تبلیغات رو میده من تو سایتم میزارم و ماهانه بهم پول میدن

alireza9549
July 31st, 2013, 12:39
حالا گوگل قرار هست پول واریز کنه به پی پال یا واسطه شما ؟

تا انجا که در جریان هستم گوگل خیلی سخت واریز انجام میده به حساب بانکی یا ارسال به صورت چک .

chezgi
July 31st, 2013, 13:03
نه دوست عزیز هر ۱ماه یا ۲ماه واریز داره گوگل الان ۲۴۸$ رو برای من واریز کرده و تو حساب واسطه ام هست و من باید یک ایمیل پایپال بهشون بدم تا برام انتقال بدن

alireza9549
July 31st, 2013, 13:05
ما مشکلی با خرید ارز شما نداریم . واسطه شما چه کسی است ؟ ایرانی هست یا خارج ایران است ؟

ما پس از دریافت ارز میتوانیم ریالی ارز را برای شما ارسال کنیم .

برای اطلاعات بیشتر ای.دی یاهو من را اددکنید . ali9549

hadipro
July 31st, 2013, 14:19
نه دوست عزیز هر ۱ماه یا ۲ماه واریز داره گوگل الان ۲۴۸$ رو برای من واریز کرده و تو حساب واسطه ام هست و من باید یک ایمیل پایپال بهشون بدم تا برام انتقال بدن

عذر میخوام جسارتا" از کجا مطمئن باشیم ایشون بعد از واریز وجه به ما با شما دچار مشکل مالی و... نشوند و بعد از 45 روز پول رو برگشت نزنند؟ اونوقت بغیر از ضرر و زیانی که متحمل میشویم باید خرابکای که در حساب ما شده رو درستش کنیم! لطفا" اطلاعات کامل در مورد کارتون و واریز کننده برای اعتماد سازی بیشتر ارائه بفرمایید .

با احترام - حسین زاده :54: