PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک جهت حل مشکل

Shc
March 8th, 2010, 09:12
با سلام
من چندین نماینده دارم که دارن به صورت درصدی با بنده کار میکنند و به بعضی هاشون دی ان اس اختصاصی ارائه داده ام(dns zone).
وتا دیروز هم همگی به درستی کار میکردن ولی از دیروز یکی از نمایندگان سایت خودش و مشتری هاش مشکل پیدا کرده و بالا نمیاد.
در هاست ترکر هم وقتی سایت خودش و مشتریان رو چک میکنیم 46 ok میده و 16 fail.
سایت خودم و مشتریانم و بقیه نمایندگان هم مشکلی نداره.
دامین نماینده ام که سایتش مشکل پیدا کرده در UK2 ثبت شده،آیا میتونه مشکل از اینها باشه.قبلا خودم هم که nameserver هام دامین ir تو nic.ir بود همین مشکل رو داشتم.که وقتی از دامین gTLD تغییرش دادم مشکلم حل شد.
به دلیل اینکه نماینده میخواد نامش محفوظ بمونه آدرس سایت رو عموما نزدم.اگر از دوستان میتونند ما رو راهنمایی کنند بگن که آدرس سایت نماینده رو از طریق پ.خ ارسال کنم.

shafiei7
March 8th, 2010, 09:37
سلام
این موضوع چندین مرتبه در وب هاستینگ تالک بحث شده و جواب داده شده یک جستجویی بکنید داخل سایت حتما به پاسخ و رفع مشکل میرسید.

NovinSite.ir
March 8th, 2010, 09:58
با سلام
مشکل شما باید بررسی شود
هزار و یک دلیل میتونه علت داشته باشه
سایت نماینده را برام پ.خ کنید تا بررسی کنم

Woshka
March 8th, 2010, 18:03
rebuilding httpd.conf maybe help you

joomlaart
March 8th, 2010, 18:16
بايد اول ان اس ها رو بررسي كنيد دوم اكانت كاربر رو ترمينت كنيد و دوباره بسازيد ولي در كل همون طور كه دوستمون گفت بايد كاملا بررسي شه