PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لينك چند ايزو!!

Shayanzez
July 30th, 2013, 17:40
سلام استيد بنده هرچي گشتم لينك خوب پيدا نكردم.
كسي ميتونه لينك ايزو از اين چند سيستم عامل را لطف كنه؟
Windows server 2003+2012+2008
centOs 5.8
Mikrotik كافيگ شده به صورت تمپليت

7VpS
July 30th, 2013, 17:47
سلام

با آیدی من در تماس باشید تا بهتون بدم
iD : Nr2m

j4b3r
July 30th, 2013, 18:05
برای CentOS

www.centos.org - The Community ENTerprise Operating System (http://centos.org)

redbull
July 30th, 2013, 18:24
دانلود ایزو های سیستم عامل های /Windows / Centos/Debian/Fedora/Ubuntu | میزبان ما (http://ourmizban.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%88-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-windows-centosdebianfedoraubuntu.shtml)

:)

liveserver
July 30th, 2013, 22:28
سلام

با آیدی من در تماس باشید تا بهتون بدم
iD : Nr2m
دوست عزیز بهتر بود اگه لینک های سالم داشتید در پست ها قرار میدادی تا یوزر های دیگر هم استفاده کنند.

j4b3r
July 30th, 2013, 22:55
دوست عزیز بهتر بود اگه لینک های سالم داشتید در پست ها قرار میدادی تا یوزر های دیگر هم استفاده کنند.

معمولا هر شخص یا شرکتی برای خودش داره. چرا لینک های خودشون رو عمومی کنند؟ اون وقت هزینه ی پهنای باند مصرفی رو کی پرداخت کنه؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

liveserver
July 31st, 2013, 04:28
معمولا هر شخص یا شرکتی برای خودش داره. چرا لینک های خودشون رو عمومی کنند؟ اون وقت هزینه ی پهنای باند مصرفی رو کی پرداخت کنه؟

ممنون از پستتون ولی دوست گرامی کمک کردن از اداب ما ایرانیا است.
و فکر نمیکنم چند تا ایزو اینقدر که شما میفرمایید مصرف پهنای باند داشته باشه.
نمونش یوزر اگونیس بود که تمامی ایزو و تمپلیت هاشو عمومی کرده بود واسه مدت طولانی .. مشکلی براش پیش اومد؟ ورشکست شد؟ به تازگی لینک ها با مشکل روبه رو شده است.
بنده فقط عرض کردم بهتر بود... و هیچگونه خدای ناکرده دستوری در کار نبود.

در اولین فرصت بنده تمام ایزو ها و سیستم عامل های محبوب رو اماده و عمومی خواهم کرد که شما دیگر نگران مصرف پهنای باند نباشید.
j4b3r
July 31st, 2013, 10:45
ممنون از پستتون ولی دوست گرامی کمک کردن از اداب ما ایرانیا است.
و فکر نمیکنم چند تا ایزو اینقدر که شما میفرمایید مصرف پهنای باند داشته باشه.
نمونش یوزر اگونیس بود که تمامی ایزو و تمپلیت هاشو عمومی کرده بود واسه مدت طولانی .. مشکلی براش پیش اومد؟ ورشکست شد؟ به تازگی لینک ها با مشکل روبه رو شده است.
بنده فقط عرض کردم بهتر بود... و هیچگونه خدای ناکرده دستوری در کار نبود.

در اولین فرصت بنده تمام ایزو ها و سیستم عامل های محبوب رو اماده و عمومی خواهم کرد که شما دیگر نگران مصرف پهنای باند نباشید.
هر شخصی‌نیاز داشته باشه اعلام میکنه و همکاران به صورت خصوصی بهشون میدن. این میشه همون کمکی که شما می فرمایید.
عمومی که میشه سواستاده هم میشه و پایدار نمیمونه. مثل خیلی از سایت های که راه اندازی شدند برای‌این موضوع ولی بعد از چند روز...