PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شراکت در خرید پک 20 تایی لایسنس دایرکت ادمین

mohashemi
July 30th, 2013, 10:46
سلام
قابل توجه دوستانی که قصد خرید لایسنس لایف تام اینترنال دایرکت ادمین به قیمت 49 دلار به جای 89 دلار را دارند بنده قصد خرید یک پک 20 تایی لایسنس لایف تام برای استقاده از تخفیف را دارم ، خودم 15 تاش رو میخوام ، برای 5 تای دیگه دنبال شریک هستم ، هرکدام از دوستان که تمایل دارند اعلام آمادگی کنند ،

arazit
July 30th, 2013, 12:13
لایسنس های دایرکت ادمین لایف تایم 49 دلاری Internal هستند و قابل انتقال به غیر نیستند
و در واقع صاحب آنها همان شخصی هست که آنها را خریده
اگر به هر دلیل نفر دوم 5 تا لایسنس رو خواست چطور می خواهید جدا کنید؟

mohashemi
July 30th, 2013, 12:30
بله در جریان هستیم ، تا زمانی که در پنل ما هست ر هر زملن می توانید تغییرات اعمال کنید ، هر موقع هم نخواستید می توانیم هزینه ریالی لایسنس ها را به شما پرداخت نماییم

hosinaa
July 30th, 2013, 13:36
همش در پنل شما قرار میگیره؟ یا امکان پنل جداگانه داره؟ جهت تغییر ای پی و.. و مشخصات

RoobinaServer
July 30th, 2013, 13:42
سلام
قابل توجه دوستانی که قصد خرید لایسنس لایف تام دایرکت ادمین به قیمت 49 دلار به جای 100 دلار را دارند بنده قصد خرید یک پک 20 تایی لایسنس لایف تام برای استقاده از تخفیف را دارم ، خودم 15 تاش رو میخوام ، برای 5 تای دیگه دنبال شریک هستم ، هرکدام از دوستان که تمایل دارند اعلام آمادگی کنند ،

سلام

یک نکته در حالت عادی لایسنس 299 دلار هست نه 100 دلار.

یا حق

mohashemi
July 30th, 2013, 16:47
1- لایسنس ها اینترنال هستند و با توجه به نوع پنل ما قیمت معمولی 100 دلار هست
2-امکان تغییر آی پی توسط ما وجود دارد ، و با توجه به نوع پشتیبانی مارال هاست حد اکثر 30 دقیقه بعد از درخواست شما آی پی تغییر خواهد کرد

j4b3r
July 30th, 2013, 16:54
سلام
یک نکته در حالت عادی لایسنس 299 دلار هست نه 100 دلار.
یا حق

1- لایسنس ها اینترنال هستند و با توجه به نوع پنل ما قیمت معمولی 100 دلار هست
2-امکان تغییر آی پی توسط ما وجود دارد ، و با توجه به نوع پشتیبانی مارال هاست حد اکثر 30 دقیقه بعد از درخواست شما آی پی تغییر خواهد کرد

یه دونه دایرکت ادمین که بیشتر نداریم؟
DirectAdmin Web Control Panel Pricing (http://www.directadmin.com/pricing.html)
DirectAdmin Web Control Panel Pricing (http://www.directadmin.com/internal.html)
معمولی 299 دلار هست. (روبینا درست میگه)
اینترنال 89 دلار هست.
اینترنال Bulk هم 49 دلار هست.

لایسنس 100 دلاری نداره.

mohashemi
July 30th, 2013, 17:19
با عرض پوزش قیمت ها اصلاح شد