PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا تا کنون از خط تلفن های الو ایران استفاده کرده اید؟

parsianweb
July 29th, 2013, 18:03
http://voip98.com/wp-content/uploads/aloiran.png

الو ایران، اپراتور دوم تلفن ثابت و اولین ارائه دهنده خدمات ویپ در ایران

شماره تماس: ۹۴۱۴۱۴۱ ۰۵۱۱

http://www.voip98.com/wp-content/uploads/a4_3.png
http://www.voip98.com/wp-content/uploads/a4_4.png

این بخش مربوط به سوالات احتمالی می باشد که ممکن است برای شما مشترکان پیش بیاید در صورتی که جواب سوال خود را در این بخش پیدا نکردید می توانید از پشتیبانی الو ایران جواب خود را دریافت نمایید

چگونگی ثبت نام الو ایران ؟
http://www.voip98.com/aloiran/register (http://www.voip98.com/aloiran/register/)
مزیت های الو ایران؟
کاهش هزینه های تماس
امکان جابجایی در صورت تغییر آدرس
واگذاری به هر تعداد
آیا سرویس های ارزش افزوده الو ایران هزینه دارد ؟
خیر – هیچ هزینه ای ندارد
پیش نیاز دریافت سرویس الو ایران چیست ؟
اینترنت پرسرعت

آخرین تعرفه خطوط الو ایران در مشهد

تعرفه خدمات شرکت الو ایران در مشهد به شرح زیر می باشد.

ردیف
توضیحات
هزینه واحد

۱
شماره طلایی
۴۵۰۰۰۰

۲
شماره نقره ای
۲۵۰۰۰۰

۳
شماره برنزی
۱۰۰۰۰۰

۴
شماره انتخابی
۵۰۰۰

۵
ودیعه برای هر کانال جهت هر خط الو ۷۵۰
۲۰۰۰۰

۶
ودیعه برای هر کانال جهت خطوط الو ۱۰۰۰
۲۵۰۰۰۰

کلیه موارد به علاوه ۵% مالیات بر ارزش افزوده می گردد.

تعریف الو ۱۰۰۰ : ماهیانه ۲۰۰۰ دقیقه شهری و ۱۰۰۰ دقیقه موبایل یا بین شهری
تعریف الو ۷۵۰ : ماهیانه ۲۰۰۰ دقیقه شهری و ۷۵۰ دقیقه موبایل یا بین شهری
مازاد بر مصرف برای موبایل دقیقه ای ۳۰۰ ریال و بین شهری ۲۸۰ ریال می باشد.

جهت ثبت نام خطوط الو ایران از لینک زیر استفاده کنید.

(http://www.voip98.com/aloiran/register/)
ثبت نام خط الو ایران (http://www.voip98.com/aloiran/register/)

ویپ 98 » خدمات ویپ و تلفن اینترنتی (http://www.voip98.com)

taghi.karimi
July 29th, 2013, 22:01
متاسفانه این سرویس هنوز فقط برای مشهد هست.

parsianweb
July 29th, 2013, 22:17

در تهران هم هست ولی فعلا خط جدید واگذار نمی شود. در بابل هم بزودی شروع به فعالیت خواهد شد. مشهد هم مثل گذشته در حال سرویس دهی می باشد.

wdo
July 30th, 2013, 01:50

جواب شما نیست ،‌فقط quote کردم که یه چیزی بگم
چرا از دید منفی نگاه میکنید :(
بزودی برای بقیه شهر ها میاد :)‌ فعلا برای مشهده !

majidisaloo1
July 30th, 2013, 02:15
جواب شما نیست ،‌فقط quote کردم که یه چیزی بگم
چرا از دید منفی نگاه میکنید :(
بزودی برای بقیه شهر ها میاد :)‌ فعلا برای مشهده !

الو تهران یک همچین چیزی در تهران هست بنده 1 سال پیش یکی از دوستانم زنگ میزد 2 ساعت حرف میزد از شماره تهران و میگفت از الو تهران گرفته است

bepad
July 30th, 2013, 02:29
سلام

سرویسی خوبیه اما میشد از شهر های دیگه هم استفاده کرد بهتر بود

MR-Vazin
July 30th, 2013, 02:33
ویپ و تلفن اینترنتی ربطی به اپراتورها ندارد...

اگر مجوز اپراتور ثابت داشته باشید...
باید رگلاتوری به رسمیت بشناسد...
باید ارائه کنید...
با سیم معمولی.... :)

توجه کنید که شرکتهایی که مجوز وایمکس میگیرند اکثر مجوزهای خدماتی رو شامل میشه.... از جمله تلفن ثابت و...

مثلاً ایرانسل و مبین نت...... :)

قزوین هاست
July 30th, 2013, 04:13
تفاوتش با اپراتور اول چیه؟
پیش شمارش با اپراتور اول چه تفاوتی داره؟

parsianweb
July 30th, 2013, 04:25
الو تهران یک همچین چیزی در تهران هست بنده 1 سال پیش یکی از دوستانم زنگ میزد 2 ساعت حرف میزد از شماره تهران و میگفت از الو تهران گرفته است

بله درسته. در هر شهر به اسم همون شهر نام گذاری میشه ولی بصورت کلی الو ایران ـه

parsianweb
July 30th, 2013, 04:26
سلام

سرویسی خوبیه اما میشد از شهر های دیگه هم استفاده کرد بهتر بود

شما هنوز مشکلتون حل نشده؟

parsianweb
July 30th, 2013, 04:29
ویپ و تلفن اینترنتی ربطی به اپراتورها ندارد...

اگر مجوز اپراتور ثابت داشته باشید...
باید رگلاتوری به رسمیت بشناسد...
باید ارائه کنید...
با سیم معمولی.... :)

توجه کنید که شرکتهایی که مجوز وایمکس میگیرند اکثر مجوزهای خدماتی رو شامل میشه.... از جمله تلفن ثابت و...

مثلاً ایرانسل و مبین نت...... :)

البته هنوز هیچ جایی جز الو ایران مجوز کشوری ویپ رو نگرفته

parsianweb
July 30th, 2013, 04:30
تفاوتش با اپراتور اول چیه؟
پیش شمارش با اپراتور اول چه تفاوتی داره؟

هزینه خیلی کمتر
محدودیت مکانی نداره (هرجا برید راحت میتونید خطتتون رو با خودتون ببرید. حتی شهر دیگه ای)
و ....
توی مشهد با این شماره شروع میشه فعلا
0511-941xxxx

yami
November 23rd, 2013, 08:16
دوستانی که از الو ایران استفاده کردن لطفا در مورد این دو سوال به من راهنمایی بدن. ممنون میشم:

1- آیا الو ایران sip uri داره؟ این لینکی شبیه ایمیل یا آدر وب هست که میشه با اون از یک اپراتور sip به مشترک یک اپراتور دیگر sip زنگ زد. (در نرم افزار که راحت آدرس رو وارد میکنیم و در تلفن هم باید در تنظیمات داخلیش بصورت شماره گیر سریع وارد بشه.)

2- آیا به شماره های الو ایران از خارج ایران هم میشه زنگ زد؟ اگه sip uri داره، با اون به اپراتور sip خارج از ایران هم میشه زنگ زد؟ اگه بله ، پس این جریان که میگن ارتباطات پروتکل sip بین ip ایرانی و خارجی بسته هست چیه؟؟؟

shahr0kh
November 23rd, 2013, 10:25
فقط تو ایران فعاله دیگه نه ؟!

samansystems
November 23rd, 2013, 10:29
الان برای تهران فروش دارن يا هنوز ندارن ؟

shahr0kh
November 23rd, 2013, 10:34
الان برای تهران فروش دارن يا هنوز ندارن ؟

سایت رسمی داره ؟!

Iran Web Host
November 23rd, 2013, 11:19
سلام
گویا فقط مشهد ثبت نام می کنه
الو ایران | ویپ 98 » خدمات ویپ و تلفن اینترنتی (http://www.voip98.com/aloiran/)

akbari
November 23rd, 2013, 11:37
هزینه خیلی کمتر
محدودیت مکانی نداره (هرجا برید راحت میتونید خطتتون رو با خودتون ببرید. حتی شهر دیگه ای)
و ....
توی مشهد با این شماره شروع میشه فعلا
0511-941xxxx

معمولا اپراتور ها با پیش شماره جدید و تجیزات جدید شروع به کار میکنند ولی شما روی بستر مخابرات و خطوط e1 کار میکنید یعنی هر مشکلی که مخابرات داشته باشه شما هم دارید درسته ؟ . اسم این رو اپراتور تلفن ثابت نمیزارن(:|

samansystems
November 23rd, 2013, 12:06
سایت رسمی داره ؟!

الــــــــــــــــــو تـــــــــــــــــهران (http://www.alotehran.com/)

hadi_am
November 23rd, 2013, 12:30
اگه تو اردبیل و یا بوشهر هم خدمات دارید قیمت رو اعلام کنید...

TukaNet
November 23rd, 2013, 15:07
بعد اسمش رو "اپراتور" هم مگذارید ؟ :)

آقای اکبری به نکته خیلی خوبی اشاره کردند

با هزینه 5-6 میلیونی میشه سخت افزار لازم رو تهیه کرد

مجوز و ... هم که در حد همون ISP و e1 هست !

اوپراتور !!؟؟

mhiizadi
November 23rd, 2013, 15:46
کلا چند در میاد این خطوط ؟
من نفهمیدم که!الو تهران که دیدم زده بود ماهانه 20 تومن
این الو ایران موقع ثبت نام خیلی چیزا میخواست که!

vahsha
January 7th, 2014, 17:50
دوست عزیز
الو تهران اپراتور هست و شمارش 02196869686
اینها اپراتورن که به صورت ngn سرویس میدن.و وابسته به مخابرات نیستن.چون پل تمام اپراتورها به هم زیرساخته و وقتی شما از یک استان به استان دیگه زنگ میزنید از طریق شرکت زیر ساخت از اپراتور مخابرات استان مبدا به اپراتور استان مقصد ارتباط برقرار میکنید.سویچهای که اینها استفاده میکنند بسیار گران تر و خاص تر از سوییچ هایی است که pstn ساپورته .جدیدا شرکت مخابرات دنبال خرید سوییچ های ngnهست.بحث خیلی پیچیده است و تکنولوژی ساخت این سویچ ها هم در اختیار چند شرکت خاص در دنیا است
من خود 2 سالی هست از این شرکت سرویس دارم و خیلی راضی هستم.هزینه تلفن ماهی چند میلیون شرکت ما به ماهی 200-300 تومن رسیده و امکان مکالمه تصویری هم روش داریم.از تمام دنیا به ما زنگ میزنن و ما هم به تمام دنیا زنگ میزنیم

akbari
January 7th, 2014, 18:11
دوست عزیز
الو تهران اپراتور هست و شمارش 02196869686
اینها اپراتورن که به صورت ngn سرویس میدن.و وابسته به مخابرات نیستن.چون پل تمام اپراتورها به هم زیرساخته و وقتی شما از یک استان به استان دیگه زنگ میزنید از طریق شرکت زیر ساخت از اپراتور مخابرات استان مبدا به اپراتور استان مقصد ارتباط برقرار میکنید.سویچهای که اینها استفاده میکنند بسیار گران تر و خاص تر از سوییچ هایی است که pstn ساپورته .جدیدا شرکت مخابرات دنبال خرید سوییچ های ngnهست.بحث خیلی پیچیده است و تکنولوژی ساخت این سویچ ها هم در اختیار چند شرکت خاص در دنیا است
من خود 2 سالی هست از این شرکت سرویس دارم و خیلی راضی هستم.هزینه تلفن ماهی چند میلیون شرکت ما به ماهی 200-300 تومن رسیده و امکان مکالمه تصویری هم روش داریم.از تمام دنیا به ما زنگ میزنن و ما هم به تمام دنیا زنگ میزنیم

دوست عزیز اپراتور کلا بحثش جداست این سرویس که الو ایران میده سرویس ویپ هست که با خطوط e1 راه اندازی کرده اند
خیلی از شرکت ها این سرویس را میدهند مثل دفتر کار مجازی من اگه اشتباه نکنم سایت voffice.ir

vahsha
January 7th, 2014, 18:26
دوست عزیز اپراتور کلا بحثش جداست این سرویس که الو ایران میده سرویس ویپ هست که با خطوط e1 راه اندازی کرده اند
خیلی از شرکت ها این سرویس را میدهند مثل دفتر کار مجازی من اگه اشتباه نکنم سایت voffice.ir

دوست عزیز
این شرکت اپراتور دوم تلفن ثابت است و مجوز ارائه تلفن ثابت رو روی بستر NGN داره
شرکت ارتباطاتی ضحی کیش » Archive » الو ایران (http://www.zohakish.ir/fa/?p=248)

این هم مجوزش
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي (http://cra.ir/Portal/View/Page.aspx?PageId=6c4cf354-8cc7-41c9-b254-5aac12828215)
...............................
و تاجایی که من در زمان خرید خط تلفن از این شرکت از سازمان تنظیم استعلام و سئوال کردم نوع سرویس دهی خیلی پیشرفته ای داره و تنها شرکته که تمام لیسانسهای امنیتی شرکت زیر ساخت رو دریافت کرده.
شرکتهای و سرویسهایی که فرمودید با دریافت سرویس از این اپراتور ها و بدون مجوز متاسفانه اقدام به فروش سرویس VOIP میکنن که اصلا مشکل شنود و مسائل اینچنین رو باید روش توسط اونها در نظر داشته باشید.

این شرکت نامبرینگ مخصوص خودشو داره و با 96 شروع میشه.مثلا 96869686

mtbirir
January 7th, 2014, 20:14
دوستان
طبق مذاکرات انجام شده با این اپراتور بزودی شرکت ما واگذاری تلقن بر بستر شبکه را در استان تهران آغاز می کند
بستر و سوییچ آماده شده بخش billing در حال اتمام می باشد

vahsha
January 7th, 2014, 20:49
دوستان
طبق مذاکرات انجام شده با این اپراتور بزودی شرکت ما واگذاری تلقن بر بستر شبکه را در استان تهران آغاز می کند

چه جالب
شما هم ngn سرویس میدید.تعرفه هاتون چطوره.تحت لیسانس ضحی کیش سرویس میدید؟

TukaNet
January 7th, 2014, 21:18
طبق گفته آقای اکبری هر شرکت و هر شخصی میتونه سرویس های voip رو ارائه کند و کار سختی نیست

در ضمن این سرویسی که در این تاپیک مطرح شده voice over ip بوده و ربطی به مجوز pstn ندارد ...

maddahi.m.p
January 7th, 2014, 22:08
ما یک ساله استفاده میکنیم
کیفیتش خیلی جدیدا بهتر شده ، یعنی فوق العاده راضی کننده شده
پشتیبانی شرکت هم خیلی یخیلی عالیه واقعا دستشون درد نکنه

(نه که مخابرات .... چیزی نگم بهتره خدا ازشون نگذره ، زنگ میزنی میگه : نوبت شما در صف انتطار 47 !!!! خوب نامرد جواب نده ادمو یک ساعت ذارن سرکار )

ما که از تلفن های الو ایران فوق العاده رضایت داریم
کیفیت ، پشتیبانی ، قیمت خیلی مناسب و عالی است

mtbirir
January 7th, 2014, 22:33
واسه تعرفه 2-3 هفته باید صبر کنید

vahsha
January 7th, 2014, 22:40
واسه تعرفه 2-3 هفته باید صبر کنید

شما با چه پیش شماره ای سرویس میدید و ظرفیت واگذاریتون چقدره.اگه مثلا من 2 تا e1 نیاز داشته باشم هم واگذار میکنید.
در ضمن ترانک هم واگذار میکنید؟ چون الو تهران جدیدا ترانک واگذار نمیکنه دیگه

mtbirir
January 7th, 2014, 22:48
واسه e1 و شماره الان مشکلی نداریم
10k ّْشماره هستش --- چند تا مشتری سازمانی هم اجرا کردیم
الان مشکلمون بیلینگ هستش که مباحث شارژ آنلاین و.... داره ح میشه
پیش شماره فعلن PUBLIC نشه بهتره

vahsha
January 7th, 2014, 23:13
واسه e1 و شماره الان مشکلی نداریم
10k ّْشماره هستش --- چند تا مشتری سازمانی هم اجرا کردیم
الان مشکلمون بیلینگ هستش که مباحث شارژ آنلاین و.... داره ح میشه
پیش شماره فعلن PUBLIC نشه بهتره

ببخشید زیاد سئوال میکنم.چون به این بحث علاقه مندم.شما الان تحت برند الوایران یا الوتهران سرویس میدید؟
و آیا تحت لیسانس ضحی کیش هستید.آیا این نمایندگی رو به دیگران هم میدن برای استانهای دیگه.
برای راه اندازیش فقط یک سرور Voipe نیازه و از بیلینگ های مربوط به اون استفاده کرد
اگه میشه راهنمایی کنید

mtbirir
January 7th, 2014, 23:18
برند رو دو هفته دیگه عرض می کنم
ما فقط استان تهران فعالیت می کنیم
اینقدرا هم ساده نیست باید به تمام اپراتور ها ترانک بزنید

vahsha
January 7th, 2014, 23:23
آیا شما هم از سازمان مجوز گرفتید؟یعنی یه برند غیر از الو تهران و الو ایرانه.خیلی جالبه
پس 2 هفته دیگه صد درصد راه میافته.آخر رو بخث نامبرینگ هر اپراتور نامبرینگ مختص داره که از سازمان قابل استعلامه.شما خودتون نامبرینگ مختص از سازمان ددارید یا اینکه تحت نامبرینگ یکی از این اپراتور ها هستید.
اینطورر که من فهمیدم ضحی کیش.یا منتظران یا شرکتهای دیگه.
نباید کار سختی باشه راه اندازی سرویسهاش و ترانک زدن به اپراتورها رو نمیفهم .منظور اینترکانکشن است؟
من خودم از الوتهران مدتها دنبال نمایندگی بودم ولی نمیدن.خیلی دنبالش بودم

mtbirir
January 7th, 2014, 23:25
بله عزیزم

yami
January 8th, 2014, 09:00
mtbirir جان، خواهش میکنم به این سوال من جواب بدین چون واقعا نتونستم جوابش رو از جایی دیگه پیدا کنم:

آیا این خطوط (چه مال شرکت شما یا شرکتهای دیگه) دارای SIP URI هستن؟ البته خوب بدون SIP URI که نمیشه کار کنه ولی منظورم اینه که اینو میشه برای تماس استفاده کرد و مثلا وقتی کسی از خارج از ایران به این مشترک زنگ میزنه دیگه پول تلفن نده و مستقیم از طریق SIP URI تماس بگیره؟

mtbirir
January 8th, 2014, 09:07
بله روی sib کار میکنه و از همه جا میشه استفاده کرد

akbari
January 8th, 2014, 10:20
دوست عزیز
این شرکت اپراتور دوم تلفن ثابت است و مجوز ارائه تلفن ثابت رو روی بستر ngn داره
شرکت ارتباطاتی ضحی کیش » archive » الو ایران (http://www.zohakish.ir/fa/?p=248)

این هم مجوزش
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي (http://cra.ir/portal/view/page.aspx?pageid=6c4cf354-8cc7-41c9-b254-5aac12828215)
...............................
و تاجایی که من در زمان خرید خط تلفن از این شرکت از سازمان تنظیم استعلام و سئوال کردم نوع سرویس دهی خیلی پیشرفته ای داره و تنها شرکته که تمام لیسانسهای امنیتی شرکت زیر ساخت رو دریافت کرده.
شرکتهای و سرویسهایی که فرمودید با دریافت سرویس از این اپراتور ها و بدون مجوز متاسفانه اقدام به فروش سرویس voip میکنن که اصلا مشکل شنود و مسائل اینچنین رو باید روش توسط اونها در نظر داشته باشید.

این شرکت نامبرینگ مخصوص خودشو داره و با 96 شروع میشه.مثلا 96869686

ليست شركتهاي دارنده پروانه ارايه خدمات عمومي تلفن ثابت (pstn)
4 - شركت ارتباطاتي ضحي كيش شهرهاي : اروميه، تهران، سيرجان
موضوع خدمات
الف- برقراري ارتباط و انتقال پيام، به صورت با سيم يا بي­سيم به صورت دايم و يا موقت، از طريق شبكه دارنده پروانه بين هر پايانه ثابت متصل به شبكه دارنده پروانه با پايانه­هاي فعال در تمامي شبكه­هاي تلفني
ب- خدمات مربوط به حفظ، پخش و جابجايي پيغام­هاي صوتي مشتركين شبكه
ج- ساير خدماتي كه اعطاكننده پروانه به عنوان بخشي از خدمات تلفن ثابت محسوب مي­نمايد يا به صورت كتبي، پروانه ارايه آن از اعطاكننده پروانه دريافت شده باشد.
د- انجام عمليات حفاري، كانال­­كشي، نصب دكل به منظور كابل­گذاري و نصب تاسيسات مربوط در فضاهاي عمومي شهري

شخص بنده زمانی میرم از سرویس این شرکت استفاده میکنم که شرایط زیر را داشته باشد
1- دیگر هیچ وابستگی به مخابرات ایران نداشته باشم
2 - سرویس adsl از شرکت متفرقه نیاز نباشد (خود این گزینه نیاز شدید به مخابرات ایران داره)
3 - سایت هاشو یک دست کنه :
ویپ ۹۸ به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت نسیم ارتباطات هزاره سوم در سال ۹۱ با هدف ارائه خدمات ویپ و تلفن اینترنتی آغاز به کار کرد.

اگر قرار باشه من برم مخابرات ایران خط تلفن بخرم بعد بیام adsl روی اون خط بگیرم که در بد ترین شرایط باید ماهیانه بر اساس تجربه ای که داشتم یا 512 نامحدود میخواید با محدودش ماهی 30 40 تومان هزینه یه مزیتی داره توی این شرایطی که اینترنت adsl و وایمکس اصلا پایداری نداره
حرفی توش نیست که الو ایران پشتیبانی خوبی داره ولی اگر اینترنت من قطع شد و 24 ساعت بعد وصل شد بشینم ps3 بازی کنم تا وصل بشه :d

بهترین حالت اینه که این شرکت ضحی کیش کار خود را به صورت مستقل در این 3 شهری که مجوز دارد انجام دهد شهرهاي : اروميه، تهران، سيرجان (اسمی از مشهد برده نشده)
شما میگید مگه میشه از اون حرفا بود

ولی شرکت محترم ضحی کیش که این همه هزینه کرده و مجوز pstn گرفته سرمایه نصب bts توی هر شهر را برای واگزای خطوط اختصاصی خود ندارد؟ بند د اجازه این کار را دارند انجام عمليات حفاري، كانال­­كشي، نصب دكل به منظور كابل­گذاري و نصب تاسيسات مربوط در فضاهاي عمومي شهري

ببخشید حرف هایم طولانی شد

روز خوبی داشته باشید

yami
January 9th, 2014, 08:46
بله روی sib کار میکنه و از همه جا میشه استفاده کرد

دستت درد نکنه بابت جواب. خوب الان مشکل من اینه که سال پیش من میخواستم از طریق sip با ایران تماس بگیرم و بعد چند روز کلا پروتکل sip اینترنت خونه ما رو بستن!! و هیشکی هم هیچ جوابی نداد و نهایتا مجبور شدم که اینترنت خونه رو بگم قطع کنن (من خودم ایران نیستم.)
بعدا در فورامها خوندم که اصلا پروتکل sip در ایران بسته هست یا اگه هم باز هست اگه ببینن داره توسط کاربر استفاه میشه، میبندن. دقیقا نمیدونم در مخابرات میبندن یا خود آی اس پی، چون شرکت ارائه دهنده اینترنت من قسم میخورد که ما هیچ خبری نداریم.
خلاصه ما نفهمیدیم این پروتکل sip در ایران باز هست یا نه.

vahsha
January 9th, 2014, 11:31
سلام
قابل توجه همه دوستان
من دیروز با سازمان تنظییم مقررات و ارتباطات رادیویی تماس گرفتم و بابت این قضیه دوباره دقیق سئوال کردم.هم بخش بازرسی و هم بخش صدور مجوز ها.شرکت الو تهران تنها شرکتی هست که در ایران سوییچ مورد تایید سازمان تنظیم و نهاد های امنیتی رو داره و مجوز واگذاری سرویس NGN
راجع به بقیه شرکتها هم صحبت کردم و اونها گفتن ،این شرکتها از مخابرات ایوان های دورشوال دریافت کردن و با شماره هایی که روی این ایوان ها واگذار میشه دارن با PBX شروع به واگذاری سیستمهای تماس ورودی میکنن.که ظاهرا میگفتن همه رو شناسایی کردن و به زوودی همه اونهایی که دارن این کارو میکنن به سختی باهاشون برخورد میکنن.حتی پروانه ISP یا ISDP اونها رو لغو میکنن.
در خصوص علت سرویس دهی به صورت IP این شرکت هم جویا شدم.ظاهرا این شرکت روی تمام زیرساختهای IP سرویس میده و در برخی نقاط که چند شهر و شهرک صنعتی رو نام بردن خودشون زیرساخت دارن.و به زودی روی زیرساخت خودشون تو تهران روی بستر IP هم اگه کسی بخواد تلفن و اینترنت هم میدن
این لینک هم جالبه
الــــــــــــــــــو تـــــــــــــــــهران (http://www.alotehran.com/aboutus.html)
ظاهرا اینها یک تیم حرفه ای خارجی هستند که این سیستم رو پیاده سازی کردن در ایران و خیلی فراتر از این سیستم های VOIP معمولی است که همشون فقط PBX هستن.اگر غیر از این بود سازمان فقط به اینها اجازه فعالیت در این بخش رو نمی داد

vahsha
January 9th, 2014, 11:34
این لینک اخبار صدا و سیما هست که معرفی این سرویس پرداخته
http://www.alotehran.com/engine/swf/player.swf?url=../../data/video/movie.m4v&volume=100

maddahi.m.p
January 9th, 2014, 18:34
در راستای موضوع اصلی این تاپیک .... !!! دوستانی که تلفن الو ایران دارند ،

امکان دایورت رو داره یا خیر ؟

vahsha
January 9th, 2014, 19:34
در راستای موضوع اصلی این تاپیک .... !!! دوستانی که تلفن الو ایران دارند ،

امکان دایورت رو داره یا خیر ؟

مال من با کد *21شماره تلفن# دایورت میشه
بعداز ظهر ها که مغازه نیستم روی موبایلم دایورتش میکنم.منتها وقتی کسی باهام تماس میگیره برام یک مکالمه با موبایل محاسبه میکنه

vahsha
January 15th, 2014, 11:00
دوستان

سلام
دوست عزیز ، ما همچنان چشم انتظار هستیم.راه نیافتاد؟من به شدت منتظر هستم و اگر مقدور باشه میخواستم بهتون درخواست نمایندگی بدم.منتظر پاسخ شما هستم
در ضمن آیا میشه خط های شما رو تو همه جای ایران استفاده کرد؟با همین پیش شماره تهران.چون الو تهران این اجازه رو نمیده

mtbirir
January 15th, 2014, 11:10
تهران تشریف دارید؟

vahsha
January 15th, 2014, 12:18
بله من تهرانم ولی میخوام اگر مشکل نداشته باشه خطم رو هر جا خواستم ببرم.الو تهران به محض تغییر شهر و ip خط رو قطع میکنه.برام 1 بار اتفاق افتاد و اسباب دردسر شد

mtbirir
January 15th, 2014, 12:20
آخه تو مجوز گفته شده فقط استان تهران
از ترس اینه که اپراتور های استان های دیگه برند شکایت کنند

vahsha
January 15th, 2014, 13:23
من یه ترانک 30خطه میخوام با 100 تا شماره.میشه تعرفه بهم بدید و اینکه میتونید سریع واگذار کنید>؟

vahsha
February 7th, 2014, 21:58
آقا چی شد.کی میتونم بیام خط بگیرم ازتون.الو تهران که ظاهرا دیگه واگذار نمیکنه.اونهایی هم که دارن بازار سیاه میفروشنش.اگه کسی خط الو تهران داره من خریدارم

majidisaloo1
February 7th, 2014, 23:44
ما 3 تا خط داریم که توی امضا موجود است
برای تهران نیاز دارید؟ اگر بله هماهنگ بکنم 99 درصد به بنده خط بدهند و مشکلی نباشد

vahsha
February 8th, 2014, 02:08
من شدیدا نیاز دارم.مینونید یه هماهنگی کنید ازتون خریداری کنم.؟
خیلی ممنون میشم اگه بشه

majidisaloo1
February 8th, 2014, 11:00
چند خط میخواهید؟
تهران هستید؟

vahsha
February 9th, 2014, 00:16
من 30خط میخوام.بله تهران هستم.ترجیحا روی ترانک

kourosh_it
February 9th, 2014, 00:18
درود یکی از دوستان بنده استفاده میکنه و راضی هستند

vahsha
February 10th, 2014, 08:07
من نیاز دارم .کسی میتونه به من کمک کنه.چون خودشون که میگن الان واگذاری ندارن.الان 2-3 تا خط دارم ،در حدود 2 ساله که دارم استفاده میکن جز در موارد اختلال شبکه الو تهران در سایر موارد راضی بودم.از همه چیز بگذریم بحث هزینه هست که هزینه های میلیونی تلفن مارو به زیر 100 تومن رسونده.من دارم یه پروژه اجرا میکنم و الان سریعا نیاز به این خطها دارم .اگر کسی لابی داره و یا آشنا داره من از خجالتش هم در میام
ممنون

mtbirir
February 10th, 2014, 10:05
سلام شرمنده مشکل اکانتینگ تک یوزر هنوز حل نشده است
ولی می تونیم بصورت ترانک سرویس بدیم
اونم باید جای ثابتی باشه و فکر تر می- نیت هم نباشه
دوستان تر-می -نیتی خیلی دارند پیام میدند

majidisaloo1
February 10th, 2014, 10:16
با تماسی که بنده داشتم گفتند امکان واگذاری هست اما نه الآن برای هفته آینده 99 درصد بشه ارائه کرد

taghi.karimi
February 10th, 2014, 11:27
بنده خط بلا استفاده چندتا دارم
دوستانی که استفاده درست دارند میتونند در تماس باشند.(البته فقط جهت اینکه کار دوستان راه بیافته اگه نه خطها رو چند ماه هست که استفاده نمیشوند و هزینه شون پرداخت میشه.)

موفق باشید

vahsha
February 11th, 2014, 00:57
سلام شرمنده مشکل اکانتینگ تک یوزر هنوز حل نشده است
ولی می تونیم بصورت ترانک سرویس بدیم
اونم باید جای ثابتی باشه و فکر تر می- نیت هم نباشه
دوستان تر-می -نیتی خیلی دارند پیام میدند

با سلام
من به صورت ترانک در یک جای صابت و برای یک شرکت میخوام که کار انتشاراتی انجام میده.لطفا قیمت ها را برای بنده ارسال کنید.سریعا نیازمندم

vahsha
February 15th, 2014, 20:08
آقا کسی نیست بتونه برای ما کاری بکنه.من منتظر هستم

mtbirir
February 15th, 2014, 20:54
تعرفه ها طبق تعرفه مخابرات استان تهران تقدیم میشه

vahsha
February 15th, 2014, 22:51
مشکلی نیست.رنج شماره ها هم ماله استان تهرانه؟

mtbirir
February 15th, 2014, 23:31
بله رنج استان تهران هستش

hostfire
February 15th, 2014, 23:39
میشه توضیح بدید این خط چیه دقیقا؟
کارائیش؟ سیمکارته مجزاست و اپراتوره؟
چیه دقیق؟

vahsha
February 16th, 2014, 00:02
این کار شما که منع قانونی داره.خط شرکت مخابرات رو که نمیشه به غیر واگذار کرد.اونطور بخوای ما خودمون دورشوال داریم که 1000 تا شماره پشتیشه و میتونیم به هرکی واگذار کنیم.من خط میخوام که پیشتش یه اپراتور مثل الو تهران باشه که خیالم از هر جهت راحت باشه و طرف حسابم در صورت بروز هر مشکلی سازمان تنظیم مقررات باشه.اون چیزی که مشا میگی رو امنیت شبکه اگه بفمه دودمان شما و من و همه رو به باد میده برادر من
من نیاز مند یک ترانک خط از یه اپراتور با تعرفه مناسب هستم.طبق تحیقیقات و استعلام های من از جاهای مختلف فقط الو تهرانه که واگذاری خط داره غیر از مخابرات ،روی بستر ip
منتها الان من هر چی بهشون زنگ میزنم میگن ظرفیت واگذاریشون پر شده و فعلا واگذاری ندارن.میخواستم اگر کسی اونجا آشنا یا رابطه ای داره ،برام واسط بشه و اینو تهیه کنه

mtbirir
February 16th, 2014, 11:03
شما یک ترانک از ما می گیری با یک سرشماره مثلا تو رنج 9512 ارتباط رایتل - همراه اول- ایرانسل -تالیا و مخابرات های استانی وخارج کشور از طریق ترانک های خودمون انجام میشه
پشت قضیه هم ضحی هستش اما ضحی واگذاری جدید نداره و ما در خدمتتونیم---- فعلا تک فروشی هم نداریم -چند تا سمپل خوب هم تو همین مدت اخیر اجرا کردیم

hostfire
February 16th, 2014, 11:07
یکی توضیح بده چیه دعوا نکنید با هم :-|

mtbirir
February 16th, 2014, 11:09
بحث فنی و شفاف سازی مغایرت ها هستش وگر نه .....

vahsha
February 16th, 2014, 12:52
من اگر 1000 تا شماره بخوام و 30 تا کانل هم میتونید واگذار کنید؟

mtbirir
February 16th, 2014, 14:32
چراکه نه
شما 1000 تا 53000 تومان واریز کنید باقیش حل میشه

vahsha
February 16th, 2014, 15:19
چطور میتونیم با هم وارد مذاکره بشیم.یک شماره تماس،آدرس لطفا بدید که با هم وارد مذاکره بشیم.

vahsha
February 19th, 2014, 00:24
با تشکر
من از الو تهران خرید کردم

ms96
February 19th, 2014, 00:26
با تشکر
من از الو تهران خرید کردم

همچنان خط واگذار میکنند؟

vahsha
February 19th, 2014, 08:51
بله واگذار میکنند.من 100 خط خریداری کردم.ازدحام بود واسه خرید

sasanbes
February 19th, 2014, 09:12
خوزستان کی ارایه می شه؟

yami
February 20th, 2014, 08:41
دوستان فنی لطف کنن راهنمایی کن منو در این مورد بی زحمت.

آیا uri این دستگاهها برای مشتری مشخص هست؟ اگه مشخص هست، آیا میشه با سافت فون و اکانت یک شرکت دیگه به uri مثلا الو تهران زنگ زد تا گوشی اش زنگ بخوره؟

vahsha
February 20th, 2014, 09:23
دوستان فنی لطف کنن راهنمایی کن منو در این مورد بی زحمت.

آیا uri این دستگاهها برای مشتری مشخص هست؟ اگه مشخص هست، آیا میشه با سافت فون و اکانت یک شرکت دیگه به uri مثلا الو تهران زنگ زد تا گوشی اش زنگ بخوره؟

سلام
URI برای هر تماس SIpمشخص است و این ربطی به سرویس دهنده نداره.اگر امکان تماس بر اساس IP و SIP URI فعال بشه روی دستگاه های دو طرف شما میتونید به این روش هم مستقیم تماس داشته باشید که اینو تو الو تهران تست کردم ظاهرا بسته شده.چون الو تهران یه دستگاه میده که به محض وصل شدن به اینترنت تنظیمات رو از شبکه الو تهران میگیره و عملا نمیشه دیگه دستش زد.حتی وقتی ریست فکتوری هم میکنی بلافاصله پس از وصل شدن به اینترنت تنظیمات الو تهران رو میگیره.

yami
February 21st, 2014, 08:43
سلام
URI برای هر تماس SIpمشخص است و این ربطی به سرویس دهنده نداره.اگر امکان تماس بر اساس IP و SIP URI فعال بشه روی دستگاه های دو طرف شما میتونید به این روش هم مستقیم تماس داشته باشید که اینو تو الو تهران تست کردم ظاهرا بسته شده.چون الو تهران یه دستگاه میده که به محض وصل شدن به اینترنت تنظیمات رو از شبکه الو تهران میگیره و عملا نمیشه دیگه دستش زد.حتی وقتی ریست فکتوری هم میکنی بلافاصله پس از وصل شدن به اینترنت تنظیمات الو تهران رو میگیره.

عجببب... یعنی شما با یک سافت فون متصل به یک سیپ سرور دیگه ای بجز الو تهران به URI دستگاه الو تهران زنگ زدید و دستگاه الو تهران زنگ نــــــــــخورد؟

اینکه تنظیمات رو اتومات میگیره که فعال بودن Provosioning هست فکر کنم و اگه بشه به دستگاه لاگین کرد احتمالا بشه اونو غیرفعال هم کرد ولی اگه دستگاه قفل شده باشه کار راحتی نیست.
ازین دستگاههای قفل شده در بازارهای خارج از ایران زیاده و به ندرت بعضی ها هستن که بلدن چطوری قفل اینا رو باز کنن و بعد دستگاه آنلاک رو بفروشن. یکشون رو من میشناختم ولی هزینه کمی بالایی برای آنلاک در تعداد میخواست به درد من نخورد. البته خارج از ایران هستم و برای اینجا میخواستم که نشد.

mtbirir
February 21st, 2014, 09:49
شزمنده ها میشه مدارک یکی از 100 خط خریداری شده رو نشون بدید ؟
چون شما از پارس انلاین زنگ زدی به شرکت ما فرمودید از آریان رسانه... هستم
به نظرم بیشتر دنبال سر نخ بودید تا خط
به خاطر همین آقای... به شما جواب منفی داد
فایل تماستون باشرکت رو10 بار گوش دادم
ممنون

vahsha
February 21st, 2014, 10:25
ایمیل بدید براتون ایمیل کنم رسید رو

mtbirir
February 21st, 2014, 11:04
mtbirir@yahoo.com
فقط بفرمایید چرا اسم شرکت رو دروغ گفتید

vahsha
February 21st, 2014, 11:28
mtbirir@yahoo.com
فقط بفرمایید چرا اسم شرکت رو دروغ گفتید

آقا مودب باشید لطفا
این شرکتی که شما گفتید باهاشون تماس بگیرم
آریان رسانه پارس (http://www.arianrp.ir/)
من با مسئولان این شرکت تماس گرفتم و اونها گفتن ما راجع به کارمون با آقای تکلو صحبت کردیم و ایشون درست اصل موضوع رو ....
حتما فایل صوتی رو هم که میفرمایید گوش دادید.در ضمن ایشون گفتن از سازمان تنظیم ، مجوز اپراتوری تلفن ثابت دارن که من بلافاصله به استناد به فایل صوتی مکالمه شما و ایشون که یک نسخه هم به سازمان ارسال کردم ،هم بخش بازرسی و هم بخش امنیت شبکه ، به کل از صدور چنین مجوزی بی اطلاع بودن و فروش هر گونه خدمات اینچنینی رو منوط به کسب مجوز اپراتوری تلفن که فقط برای 5 شرکت صادر شده دونستن و گفتن پیگیری میکنن.

در ضمن من به دنبال خرید سرویس بودم برای یک ارگان ، و شما فرمودید که این توانایی رو دارید .من هم محق به تحقیقات در خصوص این مطلب جهت بستن قرارداد بودم.و خوب سازمان تنظیم ، الو تهران رو مجبور کرد که خط واگذار کنه به من و بقیه .بخاطر اینکه اونها داشتن شماره هاشونو به صورت بلاک های بالای 10K میفروختن و این غیر قانونی بود.و با ضحی برخورد شد.
در آخر با این که شما کلی حرف های تایید نشده زدید ، ادب حکم کرد که من ، شما رو به دروغگویی متهم نکنم

webdot
March 12th, 2014, 02:39
ظاهرا اینها یک تیم حرفه ای خارجی هستند که این سیستم رو پیاده سازی کردن در ایران و خیلی فراتر از این سیستم های VOIP معمولی است که همشون فقط PBX هستن.

اگر غیر از این بود سازمان فقط به اینها اجازه فعالیت در این بخش رو نمی داد

این مطلب روداشتم میخوندم، فقط به خاطر این جمله دوم مجبورم کردید ثبت نام کنم در سایت!
نمیدونم این تاپیک واین فروم در چه سطحی است ولی در کل
این جمله دوم من رو خیلی تحت تاثیر قرارداد!

دوست عزیز شما زیاد درگیر مباحث فنی نباش، معمولا علت صدور مجوز (خصوصا در موارد خاص که به شرکتهای معمولا انگشت شمار مجوز داده میشه ) به نظر شما دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه! البته کلی می پرسم
احتمالا شما واردتر هستین و با توجه به مواردی که گفتین بعید میدونم ندونین!

فایل تماستون باشرکت رو10 بار گوش دادم
mtbirir (http://www.webhostingtalk.ir/member/2587/) عزیزببخشید رک میگم شاید حرفم ناراحتتون کنه ولی اگه قبل از گوش دادن فایل صوتی، به نوشته ها و نوع درخواستهایی که ازتون میشه بیشتر توجه کنین، باعث میشه هر پیشنهادی رو قبول نکنین, ایشون دارن تحقیق میکن به هر دلیلی که مهم هم نیست, شما نمیپرسین انتشاراتی 100 خط رو برای چی میخواد! واز جمله:

:

ببخشید زیاد سئوال میکنم.چون به این بحث علاقه مندم

من به صورت ترانک در یک جای صابت و برای یک شرکت میخوام که کار انتشاراتی انجام میده

در ضمن من به دنبال خرید سرویس بودم برای یک ارگان

taha1986
April 19th, 2014, 23:51
سلام
من از الو تهران یک خط دارم متاسفانه مشکلانی داره
یک با وجود داشتن اینترنت با سرعت دریافت دو مگا بیت و ارسال 512 کیلو بیت روی سرور های داخل ایران صدا با قطع و وصلی زیادی مواحه هست
پینگ تا سرور الو تهران کمتر ده میلی ثانیه است
متاسفانه پشتیبانی ضعیف دارن اکثر اوقات تشریف ندارن
نداشتن کنترل پنل مناسب برای مدیریت خط با توجه به اینکه خودشان رو اپراتور دوم ثابت می دانند
عدم امکان استفاده از تجهیزات موجود مشتری و بسیاری مشکلات دیگر

downloaddl
April 20th, 2014, 00:11
من از وایمکس مبین نت استفاده می کنم
و مدم خودش تلفن داره :d
من نمی تونم استفاده کنم؟

vahsha
April 21st, 2014, 15:04
سلام
من نمایندگی فروشش رو گرفتم.تا حالا هم نزدیک 200 تا نصب کردم و فروختم.فقط 5-6 تا مشکل دارن که دقیقا مشکل اینرنتشون هست
راجع به پشتیبانی حق با شماست و من هم این گله رو دارم بهشون که ظاهرا دارن مشکلشو حل میکنن و به من قول دادن تا پایان اردیبهشت پشتیبانی 24 ساعته داشته باشن.
روی وایمکس هم بدون مشکل کار میکنه.مشکل قطعی صدا رو فقط مشترکینی که روی اینترنتشون Jiter و Time out دارن مواجه هستن .اینو من مطمئن هستم چون رو این مسئله خیلی باهاشون پیگیری کردم و از نظر فنی هم علت دیگه ای نداره.
در کل من امید دارم سرویسشون با این هزینه مکالمه ارزون پایدار بمونه ولی اینو میدونم کلا همه تو الو تهران عوض شدن و کلا شرکت اصلا آدمهای قبلی توش نیستن و همه چیزش عوض شده.حتی کارمندهای فروش هم عوض شدن.یه دفعه هم انگار این اتفاق افتاد

taha1986
April 23rd, 2014, 17:49
دومین اپراتور سراسری تلفن ثابت کشور با اخذ مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مشهد پیاده‌سازی شده و به زودی در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com)، منصور کبیری اظهار داشت: دومین اپراتور سراسری تلفن ثابت کشور بر اساس مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این حوزه فعالیت می‌کند.
وی ادامه داد: در حال حاضر، پایلوت این طرح در مشهد پیاده‌سازی شده و به زودی در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.
مدیرعامل دومین اپراتور سراسری تلفن ثابت افزود: سرویس‌های این اپراتور، بر اساس شبکه نسل آینده (NGN ) ارائه می‌شوند که در زمره جدیدترین فناوری‌های مورد استفاده در این حوزه محسوب می‌شود . این فناوری این امکان را فراهم می‌کند تا سرویس‌ها در کوتاهترین زمان و با هزینه کمتر در اختیار کاربران قرار گیرد .
کبیری با اشاره به توسعه شهرها و نیاز به استفاده از فناوری‌های جدید تصریح کرد: بر اساس مطالعات صورت گرفته، در حال حاضر سرعت شهرسازی و ایجاد واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی، از توسعه تلفن ثابت پیشی گرفته است؛ از سوی دیگر تلفن ثابت، بهترین بستر برای فعالیت‌های اقتصادی، بنگاه‌های تجاری و کسب و کارها محسوب می‌شود.
مدیر عامل مگ‌تل، فعالیت‌های اپراتور دوم سراسری تلفن ثابت را مبتنی بر IP عنوان کرد و گفت: با بومی کردن این فناوری، زمینه ارائه سرویس با سرعت بالا به متقاضیان فراهم می‌شود.
وی با اشاره به دیگر ویژگی‌های استفاده از این فناوری تاکید کرد: علاوه بر تنوع سرویس و کاهش هزینه‌ها، به کمک NGN می‌توان در مکان‌هایی که امکان پیاده‌سازی اینترنت یا اینترانت وجود دارد ، تلفن ثابت واگذار کرد.
کبیری در خصوص تعرفه سرویس‌های این اپراتور، گفت: سرویس‌های تعریف شده با 30 درصد تخفیف نسبت به تعرفه های مصوب سازمان تنظیم مقررات رادیویی ارائه می‌شوند و متناسب با نوع سرویس و شرایط ارائه، امکان ارائه تخفیف تا 70 درصد نیز وجود خواهد داشت.

vahsha
April 26th, 2014, 08:51
تلفن ثابت هوشمند با نام "الو تهران" به متقاضیان عرضه می شود ictpress - نسل جدید تلفن های ثابت هوشمند که بر پایه تکنولوژی " ngn " بنا شده از امروز دوشنبه در تهران و با نام تجاری "الو تهران" به متقاضیان عرضه می شود که این خطوط قابلیت تماس تصویری و ارسال پیامک را خواهد داشت.
به گزارش ictpress ؛ اولین خدمات تلفن هوشمند که بر پایه نسل جدید شبکه های مخابراتی" ngn "عرضه می شود توسط شرکت ضحی کیش به عنوان یکی از اپراتورهای دارای پروانه فعالیت خدمات تلفن ثابت بخش خصوصی در تهران ارائه خواهد شد.
حق اتصال این خطوط که با کد 96 آغاز شده و دارای 8 شماره است مانند خطوط تلفن ثابت مخابرات 52 هزار تومان است اما تعرفه مکالمات از طریق این خطوط 50 درصد ارزانتر از خطوط فعلی تلفن ثابت در کشور بوده به نحوی که بابت خرید بسته های 500 دقیقه ای مکالمه شهری، بین شهری و موبایل با این خطوط، مشترک ماهانه مبلغ 19900 تومان می پردازد که این رقم برای تلفن های ثابت فعلی مخابرات رقمی حدود 46 هزار تومان خواهد بود. در همین حال مکالمه نامحدود با خطوط " الو تهران" در طی یک ماه نیز هزینه ای حدود 24 هزار و 900 تومان خواهد داشت.
تلفن ثابت هوشمند قابلیت مکالمه تصویری، تماس داخلی رایگان بین مشترکان، ارسال پیام کوتاه، قابلیت جابجایی، کنفرانس تلفنی سه جانبه و منشی تلفنی نرم افزاری را دارد و ضبط پیام و ارسال آن از طریق ایمیل و ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه و دریافت ریزمکالمات به صورت آنلاین از دیگر امکانات این خطوط است.
استفاده از خطوط تلفن ثابت "الو تهران" نیازمند دارا بودن خطوط اینترنت پرسرعت از سوی مشترک و گوشی های مخصوص این خطوط است که متقاضی برای دریافت آن باید به دفاتر خدمات ارتباطی سراسر تهران که طرف قرارداد با شرکت ضحی کیش هستند مراجعه کنند.
انتقال تکنولوژی نسل جدید تلفن های ثابت از طریق شرکت "جوم" سوئد در ایران صورت گرفته و این فناوری از سوی شرکت "جوم کیش" که نماینده انحصاری فروش خطوط الوتهران است بومی سازی شده است.
شماره های رند خطوط الو تهران نیز با توجه به ترکیب شماره آن در سه نوع طلایی 500 هزار تومان، نقره ای 350 هزار تومان و برنز 150 هزار تومان به فروش می رسد.
تلفن هوشمند ثابت تا یک ماه آینده توسط شرکت تعاونی منتظران عدل گستر یکی دیگر از اپراتورهای بخش خصوصی در مشهد و بابل به نام "الو ایران" عرضه عمومی خواهد شد.
این اولین گام بخش خصوصی دارای مجوز تلفن ثابت در کشور است و تا پیش از این عرضه تلفن ثابت در انحصار شرکت مخابرات ایران بود که این خطوط بر بستر فیبر بوده و تنها قابلیت مکالمه را دارد اما خطوط تلفن ثابت تصویری بر بستر ip عرضه می شود و از طریق مودم اینترنت پرسرعت کارایی خواهد داشت.
براین اساس هم اکنون شرکت ضحی کیش با سه شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک، اوراکل و عصر ارتباط داده ها برای تامین اینترنت پرسرعت مشترکان این خطوط قرارداد منعقد کرده است.
حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی نیز برای فروش خطوط "الو تهران" 5 هزار تومان بابت هر خط درنظر گرفته شده است.
نسل جدید تلفن های ثابت هوشمند که بر پایه تکنولوژی – ngn – بنا شده از امروز دوشنبه در تهران و با نام تجاری "الو تهران" به متقاضیان عرضه می شود که این خطوط قابلیت تماس تصویری و ارسال پیامک را خواهد داشت.
براساس اين گزارش، اولین خدمات تلفن هوشمند که بر پایه نسل جدید شبکه های مخابراتی – ngn – عرضه می شود توسط شرکت ضحی کیش به عنوان یکی از اپراتورهای دارای پروانه فعالیت خدمات تلفن ثابت بخش خصوصی در تهران ارائه خواهد شد.
حق اتصال این خطوط که با کد 96 آغاز شده و دارای 8 شماره است مانند خطوط تلفن ثابت مخابرات 52 هزار تومان است اما تعرفه مکالمات از طریق این خطوط 50 درصد ارزانتر از خطوط فعلی تلفن ثابت در کشور بوده به نحوی که بابت خرید بسته های 500 دقیقه ای مکالمه شهری، بین شهری و موبایل با این خطوط، مشترک ماهانه مبلغ 19900 تومان می پردازد که این رقم برای تلفن های ثابت فعلی مخابرات رقمی حدود 46 هزار تومان خواهد بود. در همین حال مکالمه نامحدود با خطوط " الو تهران" در طی یک ماه نیز هزینه ای حدود 24 هزار و 900 تومان خواهد داشت.
تلفن ثابت هوشمند قابلیت مکالمه تصویری، تماس داخلی رایگان بین مشترکان، ارسال پیام کوتاه، قابلیت جابجایی، کنفرانس تلفنی سه جانبه و منشی تلفنی نرم افزاری را دارد و ضبط پیام و ارسال آن از طریق ایمیل و ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه و دریافت ریزمکالمات به صورت آنلاین از دیگر امکانات این خطوط است.
استفاده از خطوط تلفن ثابت "الو تهران" نیازمند دارا بودن خطوط اینترنت پرسرعت از سوی مشترک و گوشی های مخصوص این خطوط است که متقاضی برای دریافت آن باید به دفاتر خدمات ارتباطی سراسر تهران که طرف قرارداد با شرکت ضحی کیش هستند مراجعه کنند.
انتقال تکنولوژی نسل جدید تلفن های ثابت از طریق شرکت "جوم" سوئد در ایران صورت گرفته و این فناوری از سوی شرکت "جوم کیش" که نماینده انحصاری فروش خطوط الوتهران است بومی سازی شده است.
شماره های رند خطوط الو تهران نیز با توجه به ترکیب شماره آن در سه نوع طلایی 500 هزار تومان، نقره ای 350 هزار تومان و برنز 150 هزار تومان به فروش می رسد.
تلفن هوشمند ثابت تا یک ماه آینده توسط شرکت تعاونی منتظران عدل گستر یکی دیگر از اپراتورهای بخش خصوصی در مشهد و بابل به نام "الو ایران" عرضه عمومی خواهد شد.
این اولین گام بخش خصوصی دارای مجوز تلفن ثابت در کشور است و تا پیش از این عرضه تلفن ثابت در انحصار شرکت مخابرات ایران بود که این خطوط بر بستر فیبر بوده و تنها قابلیت مکالمه را دارد اما خطوط تلفن ثابت تصویری بر بستر ip عرضه می شود و از طریق مودم اینترنت پرسرعت کارایی خواهد داشت.
براین اساس هم اکنون شرکت ضحی کیش با سه شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک، اوراکل و عصر ارتباط داده ها برای تامین اینترنت پرسرعت مشترکان این خطوط قرارداد منعقد کرده است.
حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی نیز برای فروش خطوط "الو تهران" 5 هزار تومان بابت هر خط درنظر گرفته شده است.

این خبر تابحال 1719 مرتبه مشاهده شده است.
شماره خبر:9857
تاریخ درج خبر:۱۳۹۰ سي خرداد
ساعت درج خبر:14:51:18

- - - Updated - - -

http://ictpress.ir/Default,fa-IR,ICTPress,Content,NewsDetail,Key,9857.aspx

iranvip.us
April 27th, 2014, 00:35
سلام

خیر

چه گونه باید استفاده کنم

alotehran
May 2nd, 2014, 19:30
الو تهران نماینده فعال فروش و عامل فروش میپذیرد

الــــــــــــــــــو تـــــــــــــــــهران (http://www.alotehran.com)
02196869686
داخلی 103
خانم مهندس یونسی

Iranian Group
July 10th, 2014, 07:53
سلام ببخشید این زیرخاکی رو بالا آوردم !

میگم توی سایتی که ادرس ثبت نام گذاشتین رفتم یه سفارش ثبت کردم بعد برام ایمیل اومد خطی که ثبت نام کردید واسه تهران هست ! ادرس تهران بدید!

چطوری الو ایران در مشهد با شماره انتخابی بگیرم!

فقط پیش شماره 941 هست ؟

parsianweb
July 20th, 2014, 18:15
تغییر در شماره های الو ایران مشهد (http://www.voip98.com/change-in-number-aloiran-mashad/)

Iranian Group
July 22nd, 2014, 02:08
اقا این الو ایران چقدر پشتیبانیش افتضاحه !

به دفتر اوباما انقدر زنگ میزدم یه بار جواب میداد به خدا !!!!

داخلی مشهد 5111 که 2 ساعت در روز بوق میخوره بقیش ارور میده !

داخلی های تهران 1 2 3 و ...... که اصلا جواب نمیدن اگر هم فرجی بشه جواب بدن میگن یک ربع دیگه زنگ بزن اون موقع دیگه جواب نمیدن!

alotehran
August 2nd, 2014, 23:37
اقا این الو ایران چقدر پشتیبانیش افتضاحه !

به دفتر اوباما انقدر زنگ میزدم یه بار جواب میداد به خدا !!!!

داخلی مشهد 5111 که 2 ساعت در روز بوق میخوره بقیش ارور میده !

داخلی های تهران 1 2 3 و ...... که اصلا جواب نمیدن اگر هم فرجی بشه جواب بدن میگن یک ربع دیگه زنگ بزن اون موقع دیگه جواب نمیدن!

الو تهران پشتیبانی نمیکنه؟الو تهران مشهد سرویس نداره و شرکتش با مگ تل متفاوته.اون مگتل هست که تو مشهد سرویس میده
شرکتهایی متفاوتی هستند

Iranian Group
August 14th, 2014, 04:14
الو تهران پشتیبانی نمیکنه؟الو تهران مشهد سرویس نداره و شرکتش با مگ تل متفاوته.اون مگتل هست که تو مشهد سرویس میده
شرکتهایی متفاوتی هستند

عنوان تاپيك الو ايران هست
چرا خطوط الو تهران رو به مشهد هم ميدن!!
دفترش مشهده الوتهران
بعد الوايران كه حط مشهد ميده دفترش تهرانه
بلاخره بعد از كلي سختي جوابمو دادن و مشكلم رو رفع كردن

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro