PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** نوروز 89 و نمایندگی : 89 گیگ با 89 ترابایت ماهیانه 8900 تومان !!!

asrhosting
March 7th, 2010, 16:06
سلام و پیشاپیش عید رو به تمام ایرنیان تبریک می گم :
تک هاستر به مناسبت سال جدید اقدام به فروشی بی نظیر کرده است ؛
نمایندگی ها ی ( ریسلر ) با کنترل پنل قدرتمند سی پنل با امکانات :

فضا : 89 گیگ
پهنای باند : 89 ترابایت ماهیانه
دیگر امکانات : نامحدود/کامل
دیتا سنتر : کارو . آمریکا.

$ ماهیانه : 8900 تومان .
$ هزینه امکان ریسلر دادن : 8900 تومان .

هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد با takhoster@yahoo.com نامه بدید .
* جهت خرید به Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) بروید .

موفق باشید .

1eng.ir
March 7th, 2010, 16:13
واسه سایت دانلود مشکلی ندارین ؟!
پورتش چنده ؟!
سرور کجاست ؟!

پ.ن: با پورت 100 مگ اختصاصی، 24 ساعته بذاری لینک بگیره، 1 ماهه میشه 33 ترابایت ...

delta
March 7th, 2010, 17:14
آقا نمایندگی رو بیخیال. همین رو به صورت هاست میفروشید؟ رپید لچ آیا مشکلی داره؟

asrhosting
March 7th, 2010, 18:25
سلام . برای سایت دانلود باید از سرور دانلود ما خرید کنید.
پرتش 100 مگابیت
سرور کارو هست !
89 ترابایت یعنی نامحدود !
+ پشتیبانی کامل از وارز !

بله همین رو بدون ریسلر می تونم بدیم سالیانه 89 هزار تومان !
و برای پشتیبانی از رپید لیچ ( خرید از سرور لیچ ) : ماهیانه 20 هزار تومان .

سوال دیگری بود در خدمتیم .

1eng.ir
March 7th, 2010, 18:43
89 گیگ چیزی جز دانلود نمیشه زد روش! مگه اینکه 10 مگ مصرف کنیم و 88.9 گیگ بذاریم خاک بخوره!

Rapid
March 7th, 2010, 19:01
89 گیگ چیزی جز دانلود نمیشه زد روش! مگه اینکه 10 مگ مصرف کنیم و 88.9 گیگ بذاریم خاک بخوره!

ريسلر هست هاست كه نيست!

delta
March 7th, 2010, 21:09
آقا این سایتت دکمه هاش هیچ کدوم کار نمیکنه به قیمتهاتون نگاه بندازیم #-o

asrhosting
March 7th, 2010, 22:34
سلام . سایت در حال طراحی هست . ان شاء الله تا عید سایت کامل میشه ( اگر این طراحمون از ترکیه بیاد ! )

جهت دریافت پلان های جدید به Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) بروید .

موفق باشید .

KamranOnline
March 7th, 2010, 22:49
سلام و پیشاپیش عید رو به تمام ایرنیان تبریک می گم :
تک هاستر به مناسبت سال جدید اقدام به فروشی بی نظیر کرده است ؛
نمایندگی ها ی ( ریسلر ) با کنترل پنل قدرتمند سی پنل با امکانات :

فضا : 89 گیگ
پهنای باند : 89 ترابایت ماهیانه
دیگر امکانات : نامحدود/کامل
دیتا سنتر : کارو . آمریکا.

$ ماهیانه : 8900 تومان .
$ هزینه امکان ریسلر دادن : 8900 تومان .

هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد با takhoster@yahoo.com نامه بدید .
* جهت خرید به Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) بروید .

موفق باشید .

چند تا سوال داشتم از خدمتتون !

1- چند تا سرور شما روی کارو دارید !؟
2- فرض اینکه شما 15 سرور از کارو دارید و هر سرور 6 ترابایت پهنای باند داره !
3- تمام سرور ها Cluster باید باشند.

نتیجه : من شما را با حقوق ثابت 700,000 تومان به صورت ماهیانه استخدام می کنم که شما کلیه خدمات شرکت ما را انجام دهید.

سوال اساسی بعدی در مورد اینکه روی پورت 100 مگابیت چجوری 89 ترابایت پهنای باند می شه مصرف کرد !

من 24 ساعت شبانه روز هم از پهنای باند شما به صورت حداکثر استفاده کنم عددی در حدود : روزی 1 ترابایت و در کل در 1 ماه 32 ترابایت بدست می آید.

آیا تفاوت هزینه این مقدار پهنای باند مصرف شده را به ما باز خواهید گرداند.

Rapid
March 7th, 2010, 22:56
نتیجه : من شما را با حقوق ثابت 700,000 تومان به صورت ماهیانه استخدام می کنم که شما کلیه خدمات شرکت ما را انجام دهید.

چه ربطي داره 700 تومن پوله آبدارچيه كه!

KamranOnline
March 7th, 2010, 23:16
چه ربطي داره 700 تومن پوله آبدارچيه كه!

اوکی شما فرم استخدام برای من ارسال کن.
بچه ها منون از خداشونه بیان این جوری کار کنن

delta
March 7th, 2010, 23:29
سوال اساسی بعدی در مورد اینکه روی پورت 100 مگابیت چجوری 89 ترابایت پهنای باند می شه مصرف کرد !

من 24 ساعت شبانه روز هم از پهنای باند شما به صورت حداکثر استفاده کنم عددی در حدود : روزی 1 ترابایت و در کل در 1 ماه 32 ترابایت بدست می آید.

شما 4 گیگ بده من برات همچین پهنا بسوزونم 1 ترابایت که هیچ روزانه2 ترابایت استفاده میسوزونه.. یک ویندوز 7 آپلود کرده بودم 4 گیگ.یک روزه 450 نفر دانلود کردند... 450x4 = 1800 gig ... حالا این فقط مال 4 گیگ بود.حسابش رو کن 80 گیگ رو پر کنی چه بلایی سرش میاد..درضمن بماند لچ کاران رو که میان و از سایتت مطالب حجیم رو لچ میکنن.
نتیجه: به سایت مورد نظر بستگی داره پهنای باند دوست عزیز.و این سرویس برای سایتهایی تازه تاسیس به درد نمیخوره. برعکس سایتهای فیلم و نرم افزار جون میده.

KamranOnline
March 7th, 2010, 23:58
شما 4 گیگ بده من برات همچین پهنا بسوزونم 1 ترابایت که هیچ روزانه2 ترابایت استفاده میسوزونه.. یک ویندوز 7 آپلود کرده بودم 4 گیگ.یک روزه 450 نفر دانلود کردند... 450x4 = 1800 gig ... حالا این فقط مال 4 گیگ بود.حسابش رو کن 80 گیگ رو پر کنی چه بلایی سرش میاد..درضمن بماند لچ کاران رو که میان و از سایتت مطالب حجیم رو لچ میکنن.
نتیجه: به سایت مورد نظر بستگی داره پهنای باند دوست عزیز.و این سرویس برای سایتهایی تازه تاسیس به درد نمیخوره. برعکس سایتهای فیلم و نرم افزار جون میده.

حرف جالبی می زنی شما !

ولی من هنوز تو عجبم چجوری از یک Connection 100Mbit روزانه بیشتر از 1080 گیگابایت پهنای باند مصرف کرد !

دو دو تا 4 تاس !

delta
March 8th, 2010, 00:01
حرف جالبی می زنی شما !

ولی من هنوز تو عجبم چجوری از یک Connection 100Mbit روزانه بیشتر از 1080 گیگابایت پهنای باند مصرف کرد !

دو دو تا 4 تاس !

والا خودمم توش موندم.یک هاست گرفتم 100 mb پورتشه آن هم اشتراکی.یک روزه 2 ترابایت استفاده کردم توریشم نشد. سرورش هم کارو هست.مال ایشونو نمیدونم مال کجاست. :106:

AmirHosein
March 8th, 2010, 00:04
این روز ها آدم چیز های عجیب خیلی میبینه!!

delta
March 8th, 2010, 00:06
مال ایشونم نگاه کردم انگار کارو هست.. اصلا این کارو برای من شده معما.میگن آمریکاست.پهنای باندش گرونه.هزینش گرونه. اما هر کی رو میبنی داره مفت مفت کیلویی هاست میده ازش. 100 گیگ رو دیدم دارن میدن 10 هزار تومان ماهانه با پهنای باند نامحدود.. جالبیش اینجاست من خودم از همین سرور دارم وارز استفاده میکنم.. پورتش 100 هست اما تو عمل 1 گ رو رد میکنه..مشخص نیست چه خبره.نیکان که نمایندش هست قیمتهاش بالاست بعد همه دارند از این سرور مفت میدن. چه خبره خدا میدونه@-)

asrhosting
March 8th, 2010, 20:10
چند تا سوال داشتم از خدمتتون !

1- چند تا سرور شما روی کارو دارید !؟
2- فرض اینکه شما 15 سرور از کارو دارید و هر سرور 6 ترابایت پهنای باند داره !
3- تمام سرور ها cluster باید باشند.

آیا تفاوت هزینه این مقدار پهنای باند مصرف شده را به ما باز خواهید گرداند.

اولا عجب انجمن بی درو پیکری هستتتت !پس این وحید کجاست که هرکی می یاد یه زری تو کار یه کسی دیگه می زنه ... من دیگه دارم منفجر می شم که تو این سایت هر کسی می یاد یه چیز می پرونه و کار بقیه رو خراب می کنه .... ! من صد تا تاپیک رو معرفی می کنم(همه گی تو این سایت ) که همه نظر ها مال کسایی هستند که اصلا خریدار نیستند ! فقط کارشون اینکه نون همدیگر رو آجر کنند ! واقعا خجالت داره ! اون وقت می خواهید نونتون هم حلال باشه ! من یکی به این حلال بودن خیلی معتقدم !

خوب حالا جواب این دوست که نمی شه اسمش رو گذاشت !
1. X
2.اعلان کارو پهنای باند نامحدود می ده !
3.?!!!!!!

من 1 ملیون به شما می دم که فقط سرور ها رو مانیتورینگ کنید !
بعدشم این پلان ها روی دیتا سنتر کارو هست !

استاد چند بار گفتم که این 89 ترابایت فقط به خاطر سال جدید هست و بس ! حالا بیاو حالیشون کن :102::102:

یعنی چی این کلمات شما ؟

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

این روز ها آدم چیز های عجیب خیلی میبینه!!

آره یکی شم تحمت زدن به دیگران هست !

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

مال ایشونم نگاه کردم انگار کارو هست.. اصلا این کارو برای من شده معما.میگن آمریکاست.پهنای باندش گرونه.هزینش گرونه. اما هر کی رو میبنی داره مفت مفت کیلویی هاست میده ازش. 100 گیگ رو دیدم دارن میدن 10 هزار تومان ماهانه با پهنای باند نامحدود.. جالبیش اینجاست من خودم از همین سرور دارم وارز استفاده میکنم.. پورتش 100 هست اما تو عمل 1 گ رو رد میکنه..مشخص نیست چه خبره.نیکان که نمایندش هست قیمتهاش بالاست بعد همه دارند از این سرور مفت میدن. چه خبره خدا میدونه@-)

والله شما هم اگر ازشون سرور می خریدی متوجه می شدی که پهنای باند نامحدود می ده !
به ایرانی ها ارزون تر می ده ! حالا نیکان رو نمی دونم !
پورتش 100 هست و مثل دیتا سنتر های دیگه مثل shir هم شیر تر نمی ده !

این فقط فروش ویژه هست و بس !

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

از مدیران خواهشمندم این تاپیک را قفل کنند .

delta
March 8th, 2010, 20:14
talhoster جان حالا که سایتت راه نیفتاده حداقل کاش یک تاپیک میزدی قیمتهای انواع هاستینگو سرور مجازی و.. رو توش مینوشتی میدیدیم.الان میگی از سرور دانلود ما باید تهیه کنید که من هر چی کلیک میکنم روش چیزی نمیاد.

asrhosting
March 8th, 2010, 20:20
talhoster جان حالا که سایتت راه نیفتاده حداقل کاش یک تاپیک میزدی قیمتهای انواع هاستینگو سرور مجازی و.. رو توش مینوشتی میدیدیم.الان میگی از سرور دانلود ما باید تهیه کنید که من هر چی کلیک میکنم روش چیزی نمیاد.

سلام . دلتا جان !
اول اینکه همون قضیه حروم خوری پیش اومد !
طراح پیدا کردیم 200 هزار تومان که با هزار بد بختی فراهم کرده بودیم رو دادیم بهش ! کلا قیب شد سایت که طراحی نکرد هیچ ... بیا و حالا دنبالش بگرد !

طراح بعدی هم ایران نیست . قرار شد شما تیکت بزنید به Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) اون جا هاست مورد نیازتون رو بگید تا قیمت رو بهتون بدیم .

موفق باشید .

amiri113
March 8th, 2010, 20:55
اولا عجب انجمن بی درو پیکری هستتتت !پس این وحید کجاست که هرکی می یاد یه زری تو کار یه کسی دیگه می زنه ...

4 تا سوال منطقی رو نبايد اين طور جواب داد دوست عزيز!
والا معلوم ميشه کی داره حرف ميزنه و ......................
موفق باشيد

asrhosting
March 8th, 2010, 21:06
موفق باشيد

آهان جدید به توهین می می گن سوال منطقی ؟
آخه دوست عزیز کسی که کامل تاپیک رو نخونده چرا بی خوردی سرو صدا راه می اندازه ؟
فروش ویژه هست 89 گیگ می خواهید مصرف کنید می خواهید نکنید ... میشه مصرف کرد یا نمی شه ... این فروش فقط ویژه و با دو حرف 89 بسته شده همین و بس !

KamranOnline
March 8th, 2010, 23:30
موفق باشيد

اولا عجب انجمن بی درو پیکری هستتتت !پس این وحید کجاست که هرکی می یاد یه زری تو کار یه کسی دیگه می زنه ... من دیگه دارم منفجر می شم که تو این سایت هر کسی می یاد یه چیز می پرونه و کار بقیه رو خراب می کنه .... ! من صد تا تاپیک رو معرفی می کنم(همه گی تو این سایت ) که همه نظر ها مال کسایی هستند که اصلا خریدار نیستند ! فقط کارشون اینکه نون همدیگر رو آجر کنند ! واقعا خجالت داره ! اون وقت می خواهید نونتون هم حلال باشه ! من یکی به این حلال بودن خیلی معتقدم !

زر ! دوست عزیز اول شما درست صحبت کردن رو یاد بگیر !

دوما امیدوارم موفق بشی ولی نمی شی ! ( مطمئن باش )

Vahid
March 8th, 2010, 23:42
!پس این وحید کجاست
در خدمتم

در ضمن من یه موضوع رو بگم
ببخشید ولی اینجا بچه ها دست خودشون نیست , یکم سطح فکرشون رفته بالا , میفهمند دیگه این چیزا رو , نمیشه به این راحتی ......
ایشالا در آینده یکم بیشتر فکر کنید روی آفر هاتون

1eng.ir
March 8th, 2010, 23:45
فروش ویژه هست 89 گیگ می خواهید مصرف کنید می خواهید نکنید ... میشه مصرف کرد یا نمی شه ... این فروش فقط ویژه و با دو حرف 89 بسته شده همین و بس !
اجازه مصرف هم میدین ؟!

KamranOnline
March 8th, 2010, 23:48
اجازه مصرف هم میدین ؟!

=))=))=))=))=))

محمد، الان فحش می خوری بی خیال این تاپیک !

1eng.ir
March 8th, 2010, 23:51
=))=))=))=))=))

محمد، الان فحش می خوری بی خیال این تاپیک !
من کاریش ندارم!

فقط میخوام اگه اجازه ی مصرف رو بده 89 گیگ رو تا ته پر کنم :d کار 2-3 ساعته. بندازم کرون خودش پر کنه :d سرور که هیچ دیتاسنتر بخوابه :))

هنوز منتظر جوابم:
اجازه مصرف هم میدین ؟!

Arte
March 9th, 2010, 00:28
ولی خداییش هم تک هاسترجان بچه ها راست میگن یکم که نه خیلی شک برانگیزه اخه از کجا 89 ترابایت میارید ? :106:
من که میرم تو سایت caro میزنه 10 ترابایت پهنای باند اضافه 400 دلار چطوری میصرفه برات .... ( حتما میتونی ردیف کنی که گفتی دیگه ) اومدی 89 رو با 89 ست کنی یه چیز عجیبی در اومدا :d
یکم به ما پهنای باند بده خدایی همیشه رپیدفا بنده خدا داون میشه سره پهنای باند :d من 5 برابر این مبلغ رو که آفر زدی رو میدم فقط بخش هات فایل منو ساپورت کن :d
هم ثواب داره هم بچه ها انقدر بهم فحش نمیدن :d
خدایی میگم من پایه ام

KamranOnline
March 9th, 2010, 00:28
من کاریش ندارم!

فقط میخوام اگه اجازه ی مصرف رو بده 89 گیگ رو تا ته پر کنم :d کار 2-3 ساعته. بندازم کرون خودش پر کنه :d سرور که هیچ دیتاسنتر بخوابه :))

هنوز منتظر جوابم:
اجازه مصرف هم میدین ؟!

به نظر من دوستون یه اشتباهی در محاسباتش کرده شایدم نه !؟

ولی به نظر من اگه به جای 89 گیگ 8.9 گیگ این قیمت بدن خیلی معقول تر هست و مشتری های خیلی بیشتری خواهند داشت یا مثلا روی پلان 890 مگابایتی !

delta
March 9th, 2010, 00:36
89 گیگ فضا مشکلی نداره.اما 89 ترابایت پهنای باند خوب احتمالا منظورشون همون نامحدود بوده گفتند 89 ترابایت پهنای باند.درضمن گفتند نمایندگی هست.یعنی 1 ترابایت پهنا بکشی بیرون ساپسنتی.88 ترابایتش بماند پیش کش.دوستان هم اینقدر نتوپید به کسی.مطمعنا منظورشون همون نامحدود بوده و حالا به مناسب عید خواستند عدد قشنگ در بیاد :104:

amirxp
March 9th, 2010, 00:50
آخه چرا دروغ تبلیغ می کنید،آخه مگس بشین اول یه حساب سر انگشتی بکن بعدا بیا توی همچین سایتی این اراجیف رو بنویس میگو جان
مگه عین آدم کار کردن سخته که اینگونه کاربران این سایت رو دست میندازین

delta
March 9th, 2010, 01:15
وحید جان بزن قفل و بن و تخته و... رو که داره تاپیک ورزشی میشه:77:

asrhosting
March 9th, 2010, 16:22
زر ! دوست عزیز اول شما درست صحبت کردن رو یاد بگیر !

دوما امیدوارم موفق بشی ولی نمی شی ! ( مطمئن باش )

با کسی که بد صحبت می کنه هیچ زبونی رو بهتره از بد صحبت کرد یاد نمی گیره !

دوما امیدوارم موفق بشی ولی نمی شی ! ( مطمئن باش ):)):)):)):)):)):)):))

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

در خدمتم

در ضمن من یه موضوع رو بگم
ببخشید ولی اینجا بچه ها دست خودشون نیست , یکم سطح فکرشون رفته بالا , میفهمند دیگه این چیزا رو , نمیشه به این راحتی ......
ایشالا در آینده یکم بیشتر فکر کنید روی آفر هاتون

سلام
من اصلا قسط توهین به هیچ شخصی رو ندارم !
من دقیقا متوجه شدم که به توهین کردن می گن سطح فکرشون رفته بالا . !
:65:

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

اجازه مصرف هم میدین ؟!

خوب اگر اجازه داده نمی شد که 89 ترابایت آزاد نمی گذاشتیم !
شما حق استفاده از لیچ رو نداری ! اگر 89 ترابایت رو مصرف کردی من بهت 89 ترابایت دیگه رایگان اضافه می کنم

موفق باشی !

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

من کاریش ندارم!

هنوز منتظر جوابم:
اجازه مصرف هم میدین ؟!

#:-s
{ معلومه که بعضی ها ..... }
استاد شما 89 ترابایت مصرف کن پهنای باند کل سرور نامحدود کارو هست یعنی 320 ترابایت !
اگر تونستی دیتا سنتر رو بخوابونی به ما هم بگو ! یاد بگیریم :112:

amiri113
March 9th, 2010, 16:23
شما حق استفاده از لیچ رو نداری ! اگر 89 ترابایت رو مصرف کردی من بهت 89 ترابایت دیگه رایگان اضافه می کنم

يعنی شما خودتون هم ميدونيد نميشه اين مقدار رو مصرف کرد؟
پيش بينی مصرف چقدر هستش ؟ يعنی فکر ميکنيد کاربرانتون چقدر مصرف ميکنن ؟

asrhosting
March 9th, 2010, 16:34
ولی خداییش هم تک هاسترجان بچه ها راست میگن یکم که نه خیلی شک برانگیزه اخه از کجا 89 ترابایت میارید ? :106:
من که میرم تو سایت caro میزنه 10 ترابایت پهنای باند اضافه 400 دلار چطوری میصرفه برات .... ( حتما میتونی ردیف کنی که گفتی دیگه ) اومدی 89 رو با 89 ست کنی یه چیز عجیبی در اومدا :d
یکم به ما پهنای باند بده خدایی همیشه رپیدفا بنده خدا داون میشه سره پهنای باند :d من 5 برابر این مبلغ رو که آفر زدی رو میدم فقط بخش هات فایل منو ساپورت کن :d
هم ثواب داره هم بچه ها انقدر بهم فحش نمیدن :d
خدایی میگم من پایه ام

سلام . عزیز دلم وقتی دیتا سنتر نامحدود می ده ما هم می تونیم نامحدود بدیم حالا چه 89 گیگ یا ترابایت !
!
نامحدود کارو : 320 ترابایت !
عزیز دلم اگر می دونی خیلی کارت گیره حتما با شماره 09139179335 تماس بگیر .
بعشم آنقدر یعضی ها ... کردند که اصل تاپیک فراموش شد : نمایندگی هست نه ریسلر دانلود !:-?

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

89 گیگ فضا مشکلی نداره.اما 89 ترابایت پهنای باند خوب احتمالا منظورشون همون نامحدود بوده گفتند 89 ترابایت پهنای باند.درضمن گفتند نمایندگی هست.یعنی 1 ترابایت پهنا بکشی بیرون ساپسنتی.88 ترابایتش بماند پیش کش.دوستان هم اینقدر نتوپید به کسی.مطمعنا منظورشون همون نامحدود بوده و حالا به مناسب عید خواستند عدد قشنگ در بیاد :104:

دلتا جان بهت تبریک می گن بلخره منظور من رو فهمیدی ولی شما از ما خرید کن 89 ترابایت هم مصرف کن مشکلی پیش اومد تو همین انجمن مطرحش کن که ما ساسپیدتون کردیم !!!!!! :-*

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

آخه چرا دروغ تبلیغ می کنید،آخه مگس بشین اول یه حساب سر انگشتی بکن بعدا بیا توی همچین سایتی این اراجیف رو بنویس میگو جان
مگه عین آدم کار کردن سخته که اینگونه کاربران این سایت رو دست میندازین

=))
لطفا به مشخصات توجه کنید :
amirxp
عضو جدید

تعداد تشکرها (از کاربران دیگر): 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

خوب آقا وحید اگر کمی بررسی کنند می فهمند که یکی از این آقایونی بودند که تو همین تاپیک به بنده توهین کردند و حالا با یه حساب جدید رفتند و این طور تربیت خانوادگی خودشون رو نشون دادند ... واقعا متأسفم اگر پدرت بهت میگه مگس تو هم حالا یاد گرفتی !!!

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

يعنی شما خودتون هم ميدونيد نميشه اين مقدار رو مصرف کرد؟
پيش بينی مصرف چقدر هستش ؟ يعنی فکر ميکنيد کاربرانتون چقدر مصرف ميکنن ؟

سلام عصر نت :
من نگفتم که کاربرا نمی تونن مصرف کنند !
حق مصرف 89 ترابایت