PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : $$$ هاست ویژه نوروز 89 استسنایی تر از همیشه : 89 گیگ با پهنای باند 89 ترابایت و امکانات 89 سالیانه تنها 89 هزار تومان !!!

asrhosting
March 7th, 2010, 15:48
سلام خدمت کاربران وب هاستینگ تالک .
عید نوروز رو پیشاپیش به تمام ایرانیان وطن پرست تبریک می گم . ( چون خیلی ها تو این سال نشون دادن که وطن فروشن ) .
فروش استشنایی تک هاستر این بار با شرایطی جدید برای سایت جدید :
فضا : 89 گیگابایت ( 89000 مگابایت )
پهنای باند : 89 ترابایت ( 89000 گیگابایت )
دیگر امکانات : هر کدام 89 ( ساب دامنه . پارک دامنه . بانک اطلاعاتی و ... )
دامنه رایگان : IR ایران .
کنترل پنل : سی پنل

$ سالیانه : 89 هزار تومان ( 890000 ریال )

در صورت داشتن سوال و یا ... با شماره 09139179335 تماس بگیرید.
* جهت خرید به Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) مراجعه کنید .

موفق باشید .

asrhosting
March 7th, 2010, 18:28
اضافه کنم که سرویس بالا از وارز ساپورت می کنه .

amirpcp30
March 28th, 2010, 11:35
سلام
چند تا سوال داشتم از تون
هنوز هم میفروشین؟
می تونم برای دانلود در این هاست فایل آپلود کنم یا به سرور فشار میاد؟
برای لیچ کردن چی؟ ( منظورم از لیچ این نیست که برای کاربر ها بزارم تا زیاد فشار بیاد فقط به جای اینکه خودم آپ کنم لیچشون کنم)
هاست نامحدود یعنی چی؟ یعنی بیش از این هاست ها فضا داره؟یعنی هرچی که بخواهیم میریزیم و تمومم نمیشه؟
یک چیزی که خیلی برام مهمه آپتایمتون 100 درصد هست؟
سپاس

AfraWeb.net
March 28th, 2010, 14:06
.

میشه درباره 89 ترا بایت اطلاعاتی بدید چون بیشترین پهنای باندی که دیدن بین 10 تا 40 ترا بایت بوده و واقعا 89 ترا بایت یک انتقلاب در صنعت هاستینگ هست اون هم روی هاستینگ اشتراکی .

persiansoft
March 28th, 2010, 14:18
سلام خدمت کاربران وب هاستینگ تالک .
عید نوروز رو پیشاپیش به تمام ایرانیان وطن پرست تبریک می گم . ( چون خیلی ها تو این سال نشون دادن که وطن فروشن ) .
فروش استشنایی تک هاستر این بار با شرایطی جدید برای سایت جدید :
فضا : 89 گیگابایت ( 89000 مگابایت )
دیگر امکانات : هر کدام 89 ( ساب دامنه . پارک دامنه . بانک اطلاعاتی و ... )
دامنه رایگان : IR ایران .
کنترل پنل : سی پنل

$ سالیانه : 89 هزار تومان ( 890000 ریال )

در صورت داشتن سوال و یا ... با شماره 09139179335 تماس بگیرید.
* جهت خرید به Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net) مراجعه کنید .

موفق باشید .

ای بابا بن کنید این کلاه بردارهارو . خسته شدیم از بس این جور افراد میان پست هایی دروغی می دهند .
اگر کلاه بردار نیستید اکانت تست بدید این دوستان اینجا لیچ کنند ببینند چقدر حرف شما صحت داره .
هر روز از شما و امثال شما در این انجمن آفرهای جدید فضایی می بینیم .
شما با این حرکت های بی شرمانه خودتون همه رو نسبت به هاستینگ بد بین می کنید .
من توکار هاستینگ نیستم و با یک ریسلری که دارم پروژه های خودمو میزبانی می کنم و بس . ولی نمی دونم این دوستانی که تو کار هاستینگ هستند چطور این چیزارو تحمل می کنند ؟ چرا هاستینگ های دیگه نگران آینده خودشون نیستند ؟

من که الان گزارش می دم دوستانی هم اگه مشکل دارند گزارش بدهند .
واقعا نمی تونم بهتر از این با این جور افراد صحبت کنم .
موفق باشید .

asrhosting
March 28th, 2010, 14:39
سلام
چند تا سوال داشتم از تون
هنوز هم میفروشین؟
می تونم برای دانلود در این هاست فایل آپلود کنم یا به سرور فشار میاد؟
برای لیچ کردن چی؟ ( منظورم از لیچ این نیست که برای کاربر ها بزارم تا زیاد فشار بیاد فقط به جای اینکه خودم آپ کنم لیچشون کنم)
هاست نامحدود یعنی چی؟ یعنی بیش از این هاست ها فضا داره؟یعنی هرچی که بخواهیم میریزیم و تمومم نمیشه؟
یک چیزی که خیلی برام مهمه آپتایمتون 100 درصد هست؟
سپاس

سلام . دوست عزیز تا 5 مهلت خرید بود تمام شد .

میشه درباره 89 ترا بایت اطلاعاتی بدید چون بیشترین پهنای باندی که دیدن بین 10 تا 40 ترا بایت بوده و واقعا 89 ترا بایت یک انتقلاب در صنعت هاستینگ هست اون هم روی هاستینگ اشتراکی .

سلام . همون نامحدود شما فرض کنید . سرعت سرور 1 گیگا بیت هست و نامحدود که در ماه حدود 330 ترابایت میشه استفاده کرد فقط برای دانلود و برای آپلود هم 330 ترابایت . البته نامحدود هست و برای سال جدید تنها یه عددی قرار گرفته که همون نامحدود هست . ما هم نگفتیم که میشه مصرف کرد یا نمی شه . ;)

ای بابا بن کنید این کلاه بردارهارو . خسته شدیم از بس این جور افراد میان پست هایی دروغی می دهند .
اگر کلاه بردار نیستید اکانت تست بدید این دوستان اینجا لیچ کنند ببینند چقدر حرف شما صحت داره .
هر روز از شما و امثال شما در این انجمن آفرهای جدید فضایی می بینیم .
شما با این حرکت های بی شرمانه خودتون همه رو نسبت به هاستینگ بد بین می کنید .
من توکار هاستینگ نیستم و با یک ریسلری که دارم پروژه های خودمو میزبانی می کنم و بس . ولی نمی دونم این دوستانی که تو کار هاستینگ هستند چطور این چیزارو تحمل می کنند ؟ چرا هاستینگ های دیگه نگران آینده خودشون نیستند ؟

من که الان گزارش می دم دوستانی هم اگه مشکل دارند گزارش بدهند .
واقعا نمی تونم بهتر از این با این جور افراد صحبت کنم .
موفق باشید .

سلام . شما ما رو کلاه بردار می دونید دیگه بهتر این هم مگه می شد صحبت کنید.
تجربه هم نوشن داد ه هر کی سریع تر یه کلمه ای رو به کسی نسبت می ده حتما اول خودش هست تا بقیه !
من گفتم با لیچ مشکل داریم و نمی تونیم لیچ بدیم . تنها یه هاست معمولی هست با پهنای باند نامحدود که برای این سال 89 ترابایت زدیم که همون نامحدود هست ! ( نامحدود هم وجود نداره و می تونید از حداکثر پهنا استفاده کنید . )

به هر حال دوستان عزیز لطف کردند که هر طور توهینی که تونستند به ما گفتند ، یه روز حتما این توهین ها به شما می شه . در ضمن هاستینگ های دیگه با احترامی که براشون قائل هستم ...

LoveLife
March 28th, 2010, 14:44
نمی دونم چرا مدیر ها موضوع من رو که راجع به این موارد بود رو اول تایید بعد پاک کردند