PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبیان یا افرانت ؟؟؟؟

hadi_am
July 28th, 2013, 13:07
دوستان میشه بگید کودوم برای 3 یونیت کولو خوبه؟؟؟؟

دیگه دارم گیج میشم....

نمیدونم کودوم بهتره بیشتر با ما راه میاد سر آِ پی و پهنای باند لطفا راهنمایی کنید دوستان با تجربه...

سرروا برای مجازی سازی و فروش سرور مجازی قراره کولو بشن،
در ضمن کودومشون بیشتری کانفیگا رو انجام میدن منظورم آنتی دیداس و این چیزاس

netmelli
July 28th, 2013, 13:33
بستگی داره به کاری که میخوای بکنی
اگه مشتری هات از نت جمع میکنی افرانت چون پهنای باند قیمتش مناسبه
ولی اگه مشتری شرکتی میخوای بگیری برو تبیان

سطح پایداری هر دو یکی هست میانگین

در پناه ایزد یکتا باشید

hadi_am
July 28th, 2013, 13:35
از نظر کانفیگ و آی پی چطوریاست افرانت؟

loginvps.com
July 28th, 2013, 13:36
من به شخصه تجربه کار کردن رو داشتم با جفت این دیتا سنتر ها

افرانت رو از لحاظ سخت افزاری و شبکه بیشتر تایید میکنم

parsianweb
July 28th, 2013, 13:40
زیاد فرقی ندارند. ولی افرانت باز یکم بهتره!

hadi_am
July 28th, 2013, 13:49
از نظر سخت افزاری که سخت افزار قراره خودمون تهیه کنیم...

مساله اینجا فقط کیفیت هستش و کارای امنیتی

princeserver
July 28th, 2013, 13:58
فقط افرانت به یک دلیل بیشتر نیستش اولا قیمت بهتر از همه جا هستش دوما پهنای باند متقارن این یعنی چی یعنی این که مثلا 1 ترا بایت پهنای باند دارین 500 گیگ ارسال 500 گیگ ریسیو هستش ولی تو اون یکی دیتاسنتر ها متقارن نیستش مثلا 30 درصد سنت هستش 70 درسد ریسیو اگر سنت تموم بشه باید پهنای باند بخری

hadi_am
July 28th, 2013, 14:08
خب پس با این وجود افرانت بهتره...

فقط بود مساله آی پی گرفتن که باید یا روتر بخریم آی پی رایت کنیم یا هم که خوش حساب باشیم بهمون آی پی بدن...

ولی با افرانت که حرف زدمی گفتن 10 تا 10 تا آی پی میتونین بگیرید...

اگه بشه اینکارو کرد که میتونیم 100 آی پی فعال داشته باشیم بازم دوستان کسی راه حلی واسه آی پی داره بگه

spark3r
July 28th, 2013, 14:14
با سلام
من افرانت رو به شما پیشنهاد می کنم.
متخصصین خوبی داره.
در مورد ip هم اگر خودتون ip دارین روتر بزارین و استفاده کنید.

amirfateh
July 28th, 2013, 15:59
پهنای باند در افرانت متقارن هست و تفاوتی در میزان وقیمت آپلود ودانلود نیست.
کانفیگ اصولا دیتاسنتر ها انجام نمی دهند، از افرانت می توانید فایروال اختصاصی بگیرید یا چند رول فایروال را اجاره کنید
فقط در مورد آی پی در حال حاضر محدودیت شدید در این دیتاسنتر هست

hassan5099
July 28th, 2013, 16:05
سلام
از افرانت داشتم راضی بودم

netmelli
July 28th, 2013, 17:34
پهنای باند در افرانت متقارن هست و تفاوتی در میزان وقیمت آپلود ودانلود نیست.
کانفیگ اصولا دیتاسنتر ها انجام نمی دهند، از افرانت می توانید فایروال اختصاصی بگیرید یا چند رول فایروال را اجاره کنید
فقط در مورد آی پی در حال حاضر محدودیت شدید در این دیتاسنتر هست

حرف همکارمون کاملا صحیحه
کانفیک وظیفه دیتا سنتر نیست
اونا فقط سرور رو قرار میدن و منابع مورد نظر رو بهش میرسونن همین
بقیه با خودتون هست

ولی مشکل آی پی فقط در افرا نیست
بلکه تمامی دیتا های ایرانی مشکل آی پی رو دارند
برای خرید آی پی از هر دیتا سنتر که در ایران هست مشکل آی پی دارید
حالا ممکنه مشتری قدیمی بشید مشکلتون کم بشه ولی حل نمیشه

smargenius
July 29th, 2013, 00:21
من اصلا از تبیان راضی نیستم
یه سرویس هاست گرفتم پدرم درومد اخرشم بیخیال پولم شدم از جای دیگه تهیه کردم
این پاس میداد به اون.اون پاس میداد به این
البته اینم بگم موقع خرید محصول شما نمیدونی چی داری میخری.وقتی خریدی متوجه میشی.من این موضوع رو بهشون گفتم اونا هم گفتن فلای جای سایت توضیح داده شده که هاستینگ لینوکس ما پلسک هست
یعنی اگه کسی کل سایت رو نخونه و بیاد خرید کنه نباید بدونه چه خریدی داره میکنه؟
از اونور ورژن دیتابیس تبیان 5.1 هست.بهشون میگم این خیلی قدیمیه تقریبا هیچ اسکریپتی نمیشه روش نصب کرد.اونا گفتن کاری نمیشه کرد اینهمه ادم دارن استفاده میکنن.من گفتم خوب اخرش که چی تا ابد که نمیشه از این ورژن استفاده کنید.باید اپگریدش کنید.میگن سرویس کاربرا ممکنه مختل شه.!!!!!

netmelli
July 29th, 2013, 00:38
البته اینم بگم موقع خرید محصول شما نمیدونی چی داری میخری.وقتی خریدی متوجه میشی.من این موضوع رو بهشون گفتم اونا هم گفتن فلای جای سایت توضیح داده شده که هاستینگ لینوکس ما پلسک هست
از اونور ورژن دیتابیس تبیان 5.1 هست.بهشون میگم این خیلی قدیمیه تقریبا هیچ اسکریپتی نمیشه روش نصب کرد.اونا گفتن کاری نمیشه کرد اینهمه ادم دارن استفاده میکنن.من گفتم خوب اخرش که چی تا ابد که نمیشه از این ورژن استفاده کنید.باید اپگریدش کنید.میگن سرویس کاربرا ممکنه مختل شه.!!!!!

مگه تبیان مستقیم هاست هم میفروشه ؟

دوستان یه سوال راستی
آسیا تک دیتا سنتر راه اندازی کرده ؟

RoobinaServer
July 29th, 2013, 01:12

این نمیشه عدم کیفیت شبکه تبیان برای کلو کردن.

کلا از تبیان نباید مستقیم خرید کنید طبق تجربه. (مشکل اصلی واحد فروش هست و عدم اطلاعات کافی این بخش و عدم راهنمایی درست مشتریان ،که یک بار هست برای خرید وقتی ازش بگذرید (از مرحله سخت فروش) بعدش تقریبا راحته :ی )

مگه تبیان مستقیم هاست هم میفروشه ؟

دوستان یه سوال راستی
آسیا تک دیتا سنتر راه اندازی کرده ؟

بله هاست هم میده - سرور مجازی هم میده - سرور اختصاصی هم میده - لایسنس هم میفروشه و ...

بله زده جدیدا شاید سال بعد امتحان بکنیم این دیتاسنتر ها فعلا دوست ندارم هزینه بکنیم و مشکلاتشون را روی مشتریهاشون (یعنی ما) تست و رفع کنند ،یک سال دیگه بگذره فکر کنم کامل جا بیفتند مثل همین تبیان.

یا حق

smargenius
July 29th, 2013, 09:45
من از یکی از فعالان انجمن هم سرور از این دیتاسنتر گرفته بودم.هفته ای 1-2 روز قطعی کامل داشت
پشتیبانیش هم در اون مورد خیلی دیر به دیر جواب میداد

"این نمیشه عدم کیفیت شبکه تبیان برای کلو کردن."
به نظر شما وقتی پشتیبانی یه دیتاسنتر ضعیف باشه میشه با این دیتاسنتر کار کرد؟
مخصوصا کسی که کلو میکنه و با مشتریان سرور اختصاصی سر و کار داره

netmelli
July 29th, 2013, 10:51
این نمیشه عدم کیفیت شبکه تبیان برای کلو کردن.

کلا از تبیان نباید مستقیم خرید کنید طبق تجربه. (مشکل اصلی واحد فروش هست و عدم اطلاعات کافی این بخش و عدم راهنمایی درست مشتریان ،که یک بار هست برای خرید وقتی ازش بگذرید (از مرحله سخت فروش) بعدش تقریبا راحته :ی )

بله هاست هم میده - سرور مجازی هم میده - سرور اختصاصی هم میده - لایسنس هم میفروشه و ...

بله زده جدیدا شاید سال بعد امتحان بکنیم این دیتاسنتر ها فعلا دوست ندارم هزینه بکنیم و مشکلاتشون را روی مشتریهاشون (یعنی ما) تست و رفع کنند ،یک سال دیگه بگذره فکر کنم کامل جا بیفتند مثل همین تبیان.

یا حق

کاملا صحیح
ولی از نظر بنده اصلا جالب نیست مستقیم از خود دیتا سنتر هاست تهییه بشه
چون اونا با افراد متخصص در زمینه هاست همیشه کار کردند فکر میکنند همه مثل هاستینگ ها وارد هستند و بخاطر همین مشکل برخورد میکنن با مشتری های مبتدی
هاست رو از هاستینگ بخرید
هاستینگ هم از دیتا سنتر
اینطور بهتره:65:

Domain
July 29th, 2013, 10:56
در مجموع افرانت بهتر هست

netmelli
July 29th, 2013, 10:58
در مجموع افرانت بهتر هست

تایید میشه

RoobinaServer
July 29th, 2013, 11:08
من از یکی از فعالان انجمن هم سرور از این دیتاسنتر گرفته بودم.هفته ای 1-2 روز قطعی کامل داشت
پشتیبانیش هم در اون مورد خیلی دیر به دیر جواب میداد

"این نمیشه عدم کیفیت شبکه تبیان برای کلو کردن."
به نظر شما وقتی پشتیبانی یه دیتاسنتر ضعیف باشه میشه با این دیتاسنتر کار کرد؟
مخصوصا کسی که کلو میکنه و با مشتریان سرور اختصاصی سر و کار داره

این ما جرا برای همین امساله ؟ چون ما طی همین امسال که در تبیان بودیم قطعی نداشتیم و پشتیبانی هم 24 ساعته پاسخ گوی ما هست بنده شماره موبایل برخیشونم دارم :)

یا حق

hadi_am
July 29th, 2013, 12:33
خب دوباره تاپیک دعوا شد که دوستان گلم...

من خواستم اطلاعاتم کاملتر بشه...

تا اینجا به نتیجه رسیدیم که پهنای باند تبیان گرونتر از افرانته فقط کیفیت افرانت در چه حدیه؟؟؟؟

در ضمن کارای اولیه ی امنیتی رو انجام میده دیتاسنتر نا سلامتی 100 تومن پول میگیره اگه انجام نمیده ما خودمون که نماینده میفرستیم دیتاسنتر بگیم خودش سرور رو تو رک ستاپ کنه دردسرم نداشته باشیم 100 تومنم بمونه تو جیب خودمون در ضمن نصب مجازی ساز و سیستم عامل هم به عهده ی دیتاسنتر نیست؟

netmelli
July 29th, 2013, 12:39

تا اینجا به نتیجه رسیدیم که پهنای باند تبیان گرونتر از افرانته فقط کیفیت افرانت در چه حدیه؟؟؟؟

در ضمن کارای اولیه ی امنیتی رو انجام میده دیتاسنتر نا سلامتی 100 تومن پول میگیره اگه انجام نمیده ما خودمون که نماینده میفرستیم دیتاسنتر بگیم خودش سرور رو تو رک ستاپ کنه دردسرم نداشته باشیم 100 تومنم بمونه تو جیب خودمون در ضمن نصب مجازی ساز و سیستم عامل هم به عهده ی دیتاسنتر نیست؟

تا اونجا که ما میدونیم هیچ یک از کارا رو انجام نمیدن دیتا سنتر
البته کارای امنیت رو اگه بخواید فکر کنم انجام میدن بابت هزینه میگیرن البته مقدارش رو نمیدونم 100 هست یا چقدر
فقط میدونم این کار رو بخواید میکنند

RoobinaServer
July 29th, 2013, 14:58

جناب امیری چرا جو دعوا میدید شما الان صحبت تند یا دعوا میبینید ؟ عجب.

در مورد سوالتون :

دیتاسنتر 100 تومان میگیره سرور رو میگذاره تو رک همین و به شما هم اجازه قرار دادن سرور داخل رک نمیده چون رک خود دیتاسنتره نه رک شخصی شما ،این قانون دیتاسنتره چه تبیان چه ...

دیتاسنتر بخواد به سرورت نگاه بکنه 50 تومان میگیره چه برسه کانفیگ و ...

دیتاسنتر هیچ کاری روی سرور های کلو انجام نمیده رایگان همش دارای هزینه هست

100 تومان میگیره سرور را میگذاره تو رک و کابل شبکه وصل میکنه کانفیگ آیپی داخل سیستم عامل هم حتی به عهده شما هست و باید به دیتاسنتر برید برای این کار.

یا حق

smargenius
July 29th, 2013, 17:13
این ما جرا برای همین امساله ؟ چون ما طی همین امسال که در تبیان بودیم قطعی نداشتیم و پشتیبانی هم 24 ساعته پاسخ گوی ما هست بنده شماره موبایل برخیشونم دارم :)

یا حق

بله همین امسال.ولی در مورد تبیان
البته ار حق نگذریم پشتیبانیشون خعلی مودبانه برخورد میکنند

zouscript
November 12th, 2013, 20:58
با سلام

با توجه به شرایط تمامی دیتاسنتر ها در حال حاظر تبیان بهترین است

با احترام

glxx
November 12th, 2013, 23:03
افرانت بهتره تا تبیان

csmaster
November 12th, 2013, 23:22
کیفیت افرانت عالیه . بنده سرور گیم دارم ازشون پینگ عالی و سرعت پردازش مناسب این دیتاسنتر ما رو کاملا راحت کرده قبلا از پارس آنلاین داشتیم زد بساطمون رو جمع کرد .

j4b3r
November 13th, 2013, 00:03
سلام
قاعدتا برای مقایسه باید کسی نظر صالح بده که با هر دوتا دیتاسنتر یا هر چند تا کارکرده باشه
من چند سالی با افرانت کار کردم از حدود سال 87 تا 90
مجددا امسال افرانت رو انتخاب کردم.
چون دلیل برای بد بودنش نمیبینم.
و سرورها بدون هیج مشکلی با کیفیت مناسب کار میکنند

ULTRAWEB
November 13th, 2013, 00:30
افرانت خیلی بهتر از شرکت تیبان هست به دودلیل
1-ترافیک ورودی و خروجی رو جدا حساب نمیکنه
2-ترجیح میدم پول بدم به شرکت های خصوصی که لااقل چند تا جووون رو بردن سرکار
نه پول بریزم به جیب...
پشتیبانی خیلی بهتری هم داره ولی سخت گیری خاص خودش رو داره
حیف رم هام هنوز نیومده والان یک هفته است منتظرم

arc1o0
November 13th, 2013, 01:18
سلام

افرانت: دانشگاه آزاد
تبیان: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
پارس آنلاین : یک پارت سپاه
مخابرات: تامین اجتماعی و سپاه و (...)
سروش رسانه: صدا و سیما ج.ا.ا

RoobinaServer
November 13th, 2013, 02:58
افرانت خیلی بهتر از شرکت تیبان هست به دودلیل
1-ترافیک ورودی و خروجی رو جدا حساب نمیکنه
نه پول بریزم به جیب...
پشتیبانی خیلی بهتری هم داره ولی سخت گیری خاص خودش رو داره
حیف رم هام هنوز نیومده والان یک هفته است منتظرم

بهتره بیشتر بدونید :

در مورد 1 اگر خیلی بالا باشه 1 به 8 حساب میکنه با شما (با ما که 1 به 8 بوده)
در مورد 2 هم تبیان هم مانند افرانت جوان داره آنجا کار میکنه و استخدام کردند. در اصل تبیان بخش خصوصی هست با بودجه دولتی و زیر نظر سازمان تبلیغات (زیر نظر رهبری) و فرهنگ ارشاد و اگر کم بیارند از بودجه استفاده میکنند اما خب همیشه سود تبیان زیاده معمولا تا جایی که شنیدم.

تبیان به هش هم نمیگن دولتی میگن فرا دولتی و با تعویض دولت کارمنداش عوض نمیشه کارهای داخلی دقیقا خصوصی اداره میشه و خصوصیه.

هیچ کارمند دولتی دلش برای مشتری نمیسوزه ما سرور دیتاسنتری داشتیم که دولتی بوده و سر ساعت 3 سرور دان شده بوده شبکش و مشکل خورده بوده کارمنده ساعت 3:30 آماده شده بره خونه 4 کارت زده رفته خونه ما بال بال زدیم گفتیم آقا درستش کنید گفتند نمیشه ساعت کاریمون تمام شده اضافه کاری وای نمیستیم از زن و بچمون نمیزنیم میریم خونه فردا :-| ولی تبیان مشکل حاد باشه حتی شده تمام افراد شبکه یا میمونن یا اگر رفته باشند مشکل پیش بیاد سریع میان دیتاسنتر برای انجام کار :)

خیلی موارد هست چند تاشو گفتم :)

یا حق

downloaddl
November 13th, 2013, 03:10
:دی

هر دوتاش مسخره گیه خودشو داره

تبیان فقط به درد سایت هایی می خوره که دولتی یا شخصی هستن
افرانت هم که :| ...

هر دو دیتاسنتر قوانینی دارن که ادم می خواد سرشو به کوبونه به میز

زیر تخت سرور کولو کن از این دو تا دیتاسنتر سرویس تهیه نکن

البته اگه می تونی از قوانین اینها کنار بیار من که :| برای تهیه یک سرور اعصابم خورد شد از بس سوال جواب کردن آدمو
سرور رو برای چ کاری می خواید :|
چ سایت هایی میزبانی می کنید
و هزار سوال جلف دیگه

البته دوستانی مثل روبینا سنتر
هاست سنتر از اینا سرویس دارن
و به راحتی سرویس میدن از سرور هاشون ولی بگم خواستی سرور بگیری از اینا قرص اعصاب یادت نره

از پارس آنلاین بگیری باز بهتره

RoobinaServer
November 13th, 2013, 03:17
:دی

هر دوتاش مسخره گیه خودشو داره

تبیان فقط به درد سایت هایی می خوره که دولتی یا شخصی هستن
افرانت هم که :| ...

هر دو دیتاسنتر قوانینی دارن که ادم می خواد سرشو به کوبونه به میز

زیر تخت سرور کولو کن از این دو تا دیتاسنتر سرویس تهیه نکن

البته اگه می تونی از قوانین اینها کنار بیار من که :| برای تهیه یک سرور اعصابم خورد شد از بس سوال جواب کردن آدمو
سرور رو برای چ کاری می خواید :|
چ سایت هایی میزبانی می کنید
و هزار سوال جلف دیگه

البته دوستانی مثل روبینا سنتر
هاست سنتر از اینا سرویس دارن
و به راحتی سرویس میدن از سرور هاشون ولی بگم خواستی سرور بگیری از اینا قرص اعصاب یادت نره

از پارس آنلاین بگیری باز بهتره

سلام روبینا سرور هستیم نه روبینا سنتر

ما از سرورهای دیتاسنتری که ذکر کردید سرویس نمیدیم سرورها کاملا اختصاصی برای خود ما میباشد (صاحب امتیاز سخت افزار هستیم).

کلا در پلیسی بخش سرور مجازی یا اختصاصی دیتاسنتر وارد نشدیم که ببینیم مشکلی هست یا خیر اما ما که راحت هستیم.

یا حق

downloaddl
November 13th, 2013, 03:23
سلام روبینا سرور هستیم نه روبینا سنتر

ما از سرورهای دیتاسنتری که ذکر کردید سرویس نمیدیم سرورها کاملا اختصاصی برای خود ما میباشد (صاحب امتیاز سخت افزار هستیم).

کلا در پلیسی بخش سرور مجازی یا اختصاصی دیتاسنتر وارد نشدیم که ببینیم مشکلی هست یا خیر اما ما که راحت هستیم.

یا حق

:دی خوب هاست سنتر تو ذهنم بود بعد سرور رو با سنتر اشتباه گرفیتم

من یادم میاد شما هم رو تبیان بودین

RoobinaServer
November 13th, 2013, 03:27
:دی خوب هاست سنتر تو ذهنم بود بعد سرور رو با سنتر اشتباه گرفیتم

من یادم میاد شما هم رو تبیان بودین

آره خب صبحه الان همه خسته هستند خود بنده هم اشتباه تایپی داشتم درست کردم به لطف تذکر دوستان. :)

ما رو اکثر جاها بودیم اما خب الان خیلی وقته تبیان هستیم و فن آوا. (مرکز خدمات دهی اصلیمون فعلا تبیان هست و تغییر نکرده) Dc های دیگر هم در آینده اضافه میشه.

ولی به نظرم بخواهیم جوری بگیم که از عنوان تاپیک و هدف استارتر هم دور نشیم در مقابل پارس انلاین ، افرانت بهتره. (پارس افلاین پر ادعا - بیشتر هم سر همین گیم سرورها و ... که شبکش زیر دیداسه آفلاین اسمش شده)
یا حق

Mr.Te0
November 13th, 2013, 04:28
پشتیبانی بسیار قوی داره تبیان و کیفیت ها هم در سطح مطلوبی قرار داره.

ULTRAWEB
November 13th, 2013, 10:28
بهتره بیشتر بدونید :

در مورد 1 اگر خیلی بالا باشه 1 به 8 حساب میکنه با شما (با ما که 1 به 8 بوده)
در مورد 2 هم تبیان هم مانند افرانت جوان داره آنجا کار میکنه و استخدام کردند. در اصل تبیان بخش خصوصی هست با بودجه دولتی و زیر نظر سازمان تبلیغات (زیر نظر رهبری) و فرهنگ ارشاد و اگر کم بیارند از بودجه استفاده میکنند اما خب همیشه سود تبیان زیاده معمولا تا جایی که شنیدم.

تبیان به هش هم نمیگن دولتی میگن فرا دولتی و با تعویض دولت کارمنداش عوض نمیشه کارهای داخلی دقیقا خصوصی اداره میشه و خصوصیه.

هیچ کارمند دولتی دلش برای مشتری نمیسوزه ما سرور دیتاسنتری داشتیم که دولتی بوده و سر ساعت 3 سرور دان شده بوده شبکش و مشکل خورده بوده کارمنده ساعت 3:30 آماده شده بره خونه 4 کارت زده رفته خونه ما بال بال زدیم گفتیم آقا درستش کنید گفتند نمیشه ساعت کاریمون تمام شده اضافه کاری وای نمیستیم از زن و بچمون نمیزنیم میریم خونه فردا :-| ولی تبیان مشکل حاد باشه حتی شده تمام افراد شبکه یا میمونن یا اگر رفته باشند مشکل پیش بیاد سریع میان دیتاسنتر برای انجام کار :)

خیلی موارد هست چند تاشو گفتم :)

یا حق
'

1-شورشو در آوردی دیگه شما شما صحبت هایی که طرفش با شماهست
رو جواب بده نه صحبت هایی که در مورد دیتاسنتر تبیان میشه رووو
بعدشم فوق فوقش هم که حساب نکننن و اینجوری که شما میگی حساب میکنن
نباید همون اول که آدم بهشون زنگ میزنه وردارن بگن ترافیک 1 به 8 هست و جداگانه حساب میشه
خوب آدم فکر میکنه بد هستن پس منم مشتری شون نبودم ولی با شنیدن این جمله
خوب اصلا قید کار کردن باهاشون رو زدم البته اگر حرف شما درست باشه و واقعا حساب نکنن هم
میتونستا لااقل درست اطلاعات بدن به افرادی میخوان استفاده کنن که ادم درست بتونه تصمیم بگیره همین که درست فعلا نمیتونن اطلاعات بدن هم خودش مشکل بزرگی هست

2-خصوصی بودن تبیان مثل خصوصی بودن مخابرات هست
اگر فکر میکنی مخابرات خصوصی هست تبیان هم حتما خصوصی شده:)

hadi_am
November 13th, 2013, 16:42
درود

جناب سجادیه افرانت از چند ترابایت به بالا گیر میده؟

میشه بدونم؟

چون بنده از افرانت سوال کردم گفتن که چنین چیزی نیستش.

با تشکر

هادی امیری

RoobinaServer
November 13th, 2013, 18:19
'

1-شورشو در آوردی دیگه شما شما صحبت هایی که طرفش با شماهست
رو جواب بده نه صحبت هایی که در مورد دیتاسنتر تبیان میشه رووو

اگر قرار باشه ما در مورد تبیان نگیم شما هم نباید میگفتید شما تبیان هستید ؟ از اون حرفا بودا :) کلا حرفی که بر ضد شما باشه داغ میکنید - خونسرد باشید تاپیک عمومیه :53:

درود

جناب سجادیه افرانت از چند ترابایت به بالا گیر میده؟

میشه بدونم؟

چون بنده از افرانت سوال کردم گفتن که چنین چیزی نیستش.

با تشکر

هادی امیری

مفهوم حرف را متوجه نشدید برای همین چنین سوالی کردید.

در پاسخ بگم خدمتتون که ترابایتی به بالا گیر میده که از سودی که داره از شما میگیره بالا بزنه مصرفتون.

شما میگید 1 به 8 نیست یعنی جناب امیری ؟ اگر میگید نیست بنده از سمت افرانت پیگیری کنم (شاید هم قوانین جدیدشون باشه ما اطلاع نداشته باشیم زمان ما 1 به 8 بود)

یا حق

amirfateh
November 13th, 2013, 18:23
باسلام،
هر دو دیتاسنتر خوب هستند
فعلا 3 دیتاسنتر برخی استاندارد ها رو ( فقط به لحاظ مدرک و تایید مراجعه ذی صلاح دارند): افرانت- تبیان- پارس انلاین
درباره موردی که همکار گرانقدرمون جناب سجادیه فرمودند الان حدود 18 ماه هست که ما در افرانت هستیم پشتیبانی توانمند و پیگیر مشکلات هست،
بارها شده ساعت 12-1 شب پشتیبانی فنی تماس گرفته گفته پینگ سرور رو نداریم و ....

به هر حال هر شرکتی قوانینی برای خودش دارد که هنگام عقد قرارداد به مشتری اطلاع می دهد. البته ما نسبت به عملکرد افرانت در بعضی موارد انتقاداتی داشتیم و داریم
که به اطلاع شون رسوندیم اما در مجموع راضی هستیم.

در مورد ترافیک هم تا جایی که بنده اطلاع دارم و داریم ماهی 7-8 ترابایت مصرف می کنیم تفاوتی در قیمت ترافیک نسبت به مصرف نیست مگر اینکه شما ترافیک بالا رو از قبل هماهنگ نکرده باشید و طبق قرارداد بصورت پلکانی محاسبه می شود. ما پیش خرید کردیم و مشکلی نیست.

نکته سوم ، افرانت در عباس آباد ( شهید بهشتی ) واقع شده و دسترسی آسان هست اما پارس آنلاین حداقل اگر شرق تهران هم باشید 60-70 دقیقه تا دم در دیتاسنتر باید زمان تلف کنید، اما پارس آنلاین به لحاظ استاندارد فیزیکی (ساختمان ) دیتاسنتر و عدم قرار گیری در شهر تهران به لحاظ مخاطرات آتش سوزی، زلزله و غیره مقاومتر و آسیب پذیری کمتری دارد.

باتشکر،
فاتح

RoobinaServer
November 13th, 2013, 18:47
باسلام،
هر دو دیتاسنتر خوب هستند
فعلا 3 دیتاسنتر برخی استاندارد ها رو ( فقط به لحاظ مدرک و تایید مراجعه ذی صلاح دارند): افرانت- تبیان- پارس انلاین
درباره موردی که همکار گرانقدرمون جناب سجادیه فرمودند الان حدود 18 ماه هست که ما در افرانت هستیم پشتیبانی توانمند و پیگیر مشکلات هست،
بارها شده ساعت 12-1 شب پشتیبانی فنی تماس گرفته گفته پینگ سرور رو نداریم و ....

به هر حال هر شرکتی قوانینی برای خودش دارد که هنگام عقد قرارداد به مشتری اطلاع می دهد. البته ما نسبت به عملکرد افرانت در بعضی موارد انتقاداتی داشتیم و داریم
که به اطلاع شون رسوندیم اما در مجموع راضی هستیم.

در مورد ترافیک هم تا جایی که بنده اطلاع دارم و داریم ماهی 7-8 ترابایت مصرف می کنیم تفاوتی در قیمت ترافیک نسبت به مصرف نیست مگر اینکه شما ترافیک بالا رو از قبل هماهنگ نکرده باشید و طبق قرارداد بصورت پلکانی محاسبه می شود. ما پیش خرید کردیم و مشکلی نیست.

نکته سوم ، افرانت در عباس آباد ( شهید بهشتی ) واقع شده و دسترسی آسان هست اما پارس آنلاین حداقل اگر شرق تهران هم باشید 60-70 دقیقه تا دم در دیتاسنتر باید زمان تلف کنید، اما پارس آنلاین به لحاظ استاندارد فیزیکی (ساختمان ) دیتاسنتر و عدم قرار گیری در شهر تهران به لحاظ مخاطرات آتش سوزی، زلزله و غیره مقاومتر و آسیب پذیری کمتری دارد.

باتشکر،
فاتح

به هر حال کسی میتونه الان در مورد افرانت نظر بده که در افرانت باشد و طبق قوانین جدید یا قوانین فعلی کلا کار میکند و از ریز کاری های این چنینی آگاه هست قوانینی که بنده گفتم برای قدیم و حدود 2 سال پیش هست.

با افرانت همین الان صحبت کردم یکی از دوستان ذکر کردند که کلا قوانین ممکنه عوض بشه حتی در مراجعه که گفتند فقط ساعت اداری هست ممکنه تغییری داده بشه چون افرانت داره رشد میکنه و بزرگ تر میشه روز به روز ممکنه قوانینش هم تغییر بکنه بسته به شرایط فعلیش.
در مورد ترافیک هم دقیقا حرف شما را زدند و در مورد 1 به 8 گفتند اطلاعی ندارند چنین مورد را ممکنه برای برخی مشتریان خاص یا قانون قدیم بوده باشد ولی تاحالا نشنیدن (بخش مالی نبود کسی که صحبت کردم چون الان مالی نیست) و گفتند باید با بخش مالی و بازرگانی در مورد ترافیک مصرفی صحبت بشه تمام پکیج ها و ... دست آنها هست و با صحبت حل میشه همه چی و گفتند پورت اختصاصی میشه تهیه کرد یا به قول شما جناب فاتح میشه ترافیک پلکانی حساب بکنند روی پورت باز و هزینه را بگیرند.

باید قیمت پورت را پرسید اگر قیمت پورتش پائین باشه و بالا نباشه میشه گفت حساسیت روی دانلود بالا ندارند ولی خب همانطور که در جریان هستید به نظر بنده اگر این دسترسی فیزیکی بشه 24 ساعت دیگه مشکل حادی برای کلوکیشن ها نداره افرانت ،یکی از برترین امتیازات تبیان پشتیانی 24 ساعته هست که برای یک کلوکیشن این از همه چیز به نظرم درجه بالاتر اهمیت را داره اگر این مشکل رفع بشه با بقیه مشکلات افرانت میشه ساخت چون تبیان هم مشکلات خاص خودش را دارد و مثلا ما هم ساختیم با آنها تا امروز.(یکی از مشکلات حاد سیستم تیکتینگ هست و عدم صحبت راحت با بخش فنی).

یا حق

spark3r
November 13th, 2013, 21:20
با سلام
من به شخصه افرانت رو به شما پیشنهاد می کنم.

MOHSEN65
November 16th, 2013, 18:56
فکر کنم استارتر از افرانت گرفتن اخرش اینجوری که توی سایتشون هست
در کل ایشان هم خل هستند مانند دیگر عزیزان که زدن توی این کار

RoobinaServer
November 16th, 2013, 19:01

بهتره ادب داشته باشید با این حرفتون به کل همکاران در انجمن که در کار ایران هستند توهین کردید :-| /:) شما که عاقلی تو این تاپیک زورت نکردن که بیای فحش بدی دوست عزیز :)

MOHSEN65
November 16th, 2013, 19:07
نه خدا وکیلی یه چیزی بگم بهت الان چنتا یوسر داری؟

الان راضی هستی که کاری که داری میکنی این همه هزینه ماهانه داری میکنی بعدش یکی بیاد توی انجمن بزنه سرور مجازی ماهی 2 هزار تومن؟

تو میتونی اینجوری کار کنی خود مختاری در کل این کارها دیگه جواب گو نیست

الان یه سرچی که کردم توی این انجمن همه فروشنده سرور اختصاصی-مجازی-کلو-سخت افزار-پنل پیامک-پفک-بستنی-ساندویج کالباس شدن

دیگه نمیشه کار کرد جایی نمونده که کار کرد

ولی در کل پاین امضات حال کردم حرف بسیار جالبی بود

hadi_am
November 16th, 2013, 21:58
مفهوم حرف را متوجه نشدید برای همین چنین سوالی کردید.

در پاسخ بگم خدمتتون که ترابایتی به بالا گیر میده که از سودی که داره از شما میگیره بالا بزنه مصرفتون.

شما میگید 1 به 8 نیست یعنی جناب امیری ؟ اگر میگید نیست بنده از سمت افرانت پیگیری کنم (شاید هم قوانین جدیدشون باشه ما اطلاع نداشته باشیم زمان ما 1 به 8 بود)

یا حق

درود

دستتون درد نکنه دفعه پیش که زنگ زده بودید افرانت کلی حالمون رو گرفتید دیگه لطف نکنید پیگیری نکنید یا حداقل پیگیری میکنید اصلا از ایرانیکا سرور و امیری و محمدی حرفی نزنید از طرف خودتون حرف بزنید نه از طرف بنده و ایرانیکا سرور

چون دفعه ی پیش که زنگ زده بودید کلی مشکل برامون ایجاد کرده بودید...

البته حق با شماست ما خودمونم دیدیم پول زیادی کرده تو جیبمون رفتیم تو این کار....

و البته اینم بگم که ما یه 3-4 ماهی هستش که سرویس رو خریداری کردیم...

تو برنامه ی کاریمون هستش که اختصاصی از تمامی دیتاسنترا سرور اختصاصی ارائه کنیم حتی تو شبکه ی شهراد

downloaddl
November 16th, 2013, 22:18

نظر لطف شماس
ما خٌلیم شما خــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــوبی :d ?

RoobinaServer
November 16th, 2013, 22:33
نه خدا وکیلی یه چیزی بگم بهت الان چنتا یوسر داری؟

الان راضی هستی که کاری که داری میکنی این همه هزینه ماهانه داری میکنی بعدش یکی بیاد توی انجمن بزنه سرور مجازی ماهی 2 هزار تومن؟

تو میتونی اینجوری کار کنی خود مختاری در کل این کارها دیگه جواب گو نیست

الان یه سرچی که کردم توی این انجمن همه فروشنده سرور اختصاصی-مجازی-کلو-سخت افزار-پنل پیامک-پفک-بستنی-ساندویج کالباس شدن

دیگه نمیشه کار کرد جایی نمونده که کار کرد

ولی در کل پاین امضات حال کردم حرف بسیار جالبی بود

اگر کیفیت کار بالا باشه و فقط به مشتریان داخل نت تکیه نشه و قیمت درست داده بشه به قول شما ساندویج کالباس نمیشه آدم. :) ما که راضی هستیم انشالله همه همکارا هم راضی باشند.

درود

دستتون درد نکنه دفعه پیش که زنگ زده بودید افرانت کلی حالمون رو گرفتید دیگه لطف نکنید پیگیری نکنید یا حداقل پیگیری میکنید اصلا از ایرانیکا سرور و امیری و محمدی حرفی نزنید از طرف خودتون حرف بزنید نه از طرف بنده و ایرانیکا سرور

چون دفعه ی پیش که زنگ زده بودید کلی مشکل برامون ایجاد کرده بودید...

بنده حرف زیادی دفعه قبل نزدم و نیازی هم ندارم از سمت شما حرف بزنم وقتی ذکر میکنید که افرانت به شما میگه 1mbps = 1 mb بنده با شنیدن این مورد هنگ کردم و همین مورد را گفتم به هشون وقتی داشتم باهاشون در یک سری موارد صحبت میکردم که گفتند به شما تذکر بدم انتشار مطلب غلط ندید http://www.webhostingtalk.ir/f15/93862/index8.html#post895168 که بنده گفتم ایشون کمی خسته هستند و زیر فشار حرف های چند مشتری و دفاع کردم ازتون:)
حتی خود کاربر هم گفت که پیغام خصوصی دادم به هش (بدون بردن اسم بنده پیغام خصوصی موجود هست در سند باکس)

امروز به دلیل اینکه خودشون و یکی از دوستاشون خواستند که مدارک رو حذف کنم رفتم این کارو بکنم ولی الان دیدم که ایشون همچنان پا فشاری میکنند که مشکل از جای دیگه بوده و قبول نمیکنند اشتباهشون رو که نظرم عوض شد.

و کلا کارمون درست کردن جریان بود که ...
در اصل شما و ایرانیکا سرور نیاز نیست اسمتون برده بشه در انجا ، شما را اصلا نمیشناسند خودتون بهتر میدونید چرا (اسم قرار داد) پس لازم نیست که بخواهیم از سمت شما حرفی بزنیم و موارد دیگر که بهتره باز نشه ...
پس دلیل جبهه گیریتون مشخص شد اگر از اول نمیگفتیم پیگیری نمیکنیم و کمکی نمیکنیم همکار بدی بودیم حالا که کردیم تا جلوی یک اشتباه را بگیریم اولش خوبه بودیم بعد که اشتباه مشخص شد شدیم مجدد بده چون معلوم شد کار کجا میلنگه تو این مورد.:-b

همین الانش هم اگر تایپک را بخوانید پیگیری کردیم و کاملا شفاف سازی کردم مورد را کلا این مورد هم اصلا به نام شما کاری نداشت منتهی از قبل دلتون پر بود ذکر کردید.

اگر مشکلی هست پیغام خصوصی کنید نه عمومی که بخواهیم پاسخ بدیم ،از این بیشتر عمومی ذکر بشه ممکنه هم اطلاعات شما هم ما انتشار پیدا بکنه و سوء استفاده بشه :)

یا حق

company_hosting
November 19th, 2013, 15:08
طبق تجربه ای که کاری که قبلاً با دیتا سنتر افرانت داشتیم خدماتشون بسیار خوب بود.فقط ایران ما مشکلش پهنای باند هست و بالا بودن هزینه ها

netmelli
November 19th, 2013, 15:53
طبق تجربه ای که کاری که قبلاً با دیتا سنتر افرانت داشتیم خدماتشون بسیار خوب بود.فقط ایران ما مشکلش پهنای باند هست و بالا بودن هزینه ها

علاوه بر این دو مشکل ، در کشور ما مشکل آی پی هم هست
دیتا سنتر ها محدودیت آی پی دارند و این مشکل خیلی بزرگی هست

DUST
November 19th, 2013, 20:51
فقط افرانت البته قبلش تبیان بودم
لامصب ها اخلاق ندارن لااقل اینها اخلاق دارن

makh000f
November 19th, 2013, 21:34
تبیان خیلی خوبه الانم مصرف دارم ..
راضیم خوبه

eskelet-sokhte
November 21st, 2013, 14:46
سلام.آقا هادی 9 ماهه از سرور ها افرانت دارم استفاده میکنم خداییش کیفیت داره و همچنین در کنار کیفیت قیمت مناسب هم دارن.5 سرور ازشون دارم فقط یه سرورمون 1 ساعت قطع شد دیگه تا الان هیچ قطعی نداشتیم و کاملا ازشون راضیم.موفق باشید

yekmobile.com
November 21st, 2013, 14:51
سلام
افرانت

hadi_am
November 21st, 2013, 15:15
سلام.آقا هادی 9 ماهه از سرور ها افرانت دارم استفاده میکنم خداییش کیفیت داره و همچنین در کنار کیفیت قیمت مناسب هم دارن.5 سرور ازشون دارم فقط یه سرورمون 1 ساعت قطع شد دیگه تا الان هیچ قطعی نداشتیم و کاملا ازشون راضیم.موفق باشید

اعلام کردم که ما 4 ماهه سرویس مورد نظر رو تهیه کردیم...

افرانت رو انتخاب کردیم و کیفیت و پشتیباین خیلی خوبی داره...

ممنون میشم که دیگه تاپیک رو ادامه ندید...

ارادتمند شما

هادی امیری

irangate
January 12th, 2014, 10:49
افرا بهتره از نظر ip هم بهتر باهاتون كنار مياند پهناي باند هم متقارن
فقط روزهاي تعطيل يك كم كار كردنش باهاشون سخته

gigabyte2052
March 17th, 2014, 01:43
طبق تجربه تبیان پینگ تایم پایدارتری داره.