PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هاست رایگان برای زدن فروشگاه کدومه ؟بهترین درگاه کدومه؟

rased
July 27th, 2013, 18:44
می‌دونم که زدن سایت فروشگاهی روی هاست رایگان یه کم خطرناکه اما برای آزمایش و تمرین دنبال یه هاست رایگان از سرویس دهنده های ایرانی‌ هستم که روش اسکریپت فریر را نصب کنم و بش درگاه متصل کنم،اما بعضی‌ از آن‌ها بعضی‌ محدودیتها روی هاست اعمال کردن که در نتیجه به درگاه پرداخت وصل نمیشن.

لطفا بهترین هاست رایگان و بهترین درگاه که خودتون نصب کردید و بدون مشکل کار می‌کنه را به من معرفی‌ کنید

safeith
July 27th, 2013, 19:31
اگر با git کاره کرده اید من https://www.openshift.com پیشنهاد می دم خیلی خیلی خیلی بهتر از همه هاستینگ های پولی است اما روش کارش یه کم متفاوت هست و چیزی به عنوان کنترل پنل نیست و کارها با git و ... انجام می شه

soheil.zare2006
July 27th, 2013, 19:51
سلام
با بنده در ارتباط باشید

informer
July 27th, 2013, 22:55
به نظر من که بهترین درگاه برای هاست رایگان جی پل هست

rased
July 27th, 2013, 23:35
دوستان ديگه ميدونم براي تمرين و تست همتون روي هاست رايگان زياد كار كرديد.لطفا تجارب خودتون را در اختيار ديگران هم بگذاريد.

Taryan4
July 27th, 2013, 23:43
سلام
معمولا روی هاست رایگان اکثر اپشن های مهم بستست. به مشکل می خورید.

hassan5099
July 27th, 2013, 23:45
دوستان ديگه ميدونم براي تمرين و تست همتون روي هاست رايگان زياد كار كرديد.لطفا تجارب خودتون را در اختيار ديگران هم بگذاريد.
سلام
عزیز چرا هاست رایگان
الان که هاست سالانه به قیمت خیلی پایین گیرتون میاد
درگاه هم من به شخصه از خود بانک ملت و پارس پال استفاده میکنم از همه نظر راضی هستم

rased
July 28th, 2013, 00:11
دوستان يه مشكل ديگه دارم
اسكريپت فرير را نصب كردم و درگاه ميهن پال را روش گذاشتم.همه چي درست كار ميكرد.اومدم آدرس سايت را كوتاه كردم و تبديل به .tk كردم اما ديگه به بانك وصل نميشه.
عجيب اينجاست كه تو تمام سايتهايي كه مثل من آدرس را كوتاه كردند به راحتي به درگاه پرداخت وصل ميشه.
آيا اشكال از درگاه بوده؟ الان از ميهن پال درگاه دارم
بعيد ميدونم
حالا اگه كسي درگاه از ميهن پال داره به ما بگه همچين مشكلي داشته يا نه