PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حجم پنل های byethost !؟

htfearless
March 7th, 2010, 11:43
سلام

چندماه پیش سرویس Ultimate Monthly را از پنل های byethost خریدم اما وقتی پنل را تحویل گرفتم چشمتون روز بد نبینه دیدم که 8-}

http://htfearless.com/webmaster/3-7-2010.png

http://htfearless.com/webmaster/3-7-2010-2.png

http://htfearless.com/webmaster/3-7-2010-3.png

این پنلی که به من دادند ! و حجم هم کم میشه !

چندبار تیکت زدم اما یا نمی فهمند من چی میگم یا اینکه خودشون را زدند به نفهمی /:)

گفتم قبل از اینکه برم یه تیکت دیگه بزنم :66: نظر دوستان را بخوام ؟

bijans
March 7th, 2010, 11:48
منظورتون چیه؟ منظورتون اینه که نمی دونید اون 420 مگابایت از کجا اومده؟

delta
March 7th, 2010, 11:52
خوب این فکر کنم مشکل از سی پنل هست.درسته کم میشه اما نامحدود هست.شما وقتی پرش کردی و دیگه اضافی نشد و آپلود نکرد بعد گیر بدید طرف.چون خود من هم نامحدود 60 و 80 گیگی دوتا دارم اما تو پنل کم میشه که فکر کنم مربوط به پنل هست..هروقت رسید و پر شد اگر دیگر آپلود نکرد بعد تیکت بزنید به طرف.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

منظورتون چیه؟ منظورتون اینه که نمی دونید اون 420 مگابایت از کجا اومده؟

نه دوست عزیز.منظورش اینه که با این که نامحدوده هاستش باید آن 20 گیگ که نوشته نباشه و نامحدود بزنه.

htfearless
March 7th, 2010, 11:53
منظورم اینه که سرویسی که به اسم Diskspace : Unlimited* فروخته میشه چرا حجمش

است ؟

اون Traffic : 420MB هست. علامت زدم یعنی این که حجم در پنل نمایش داده نمیشه.

bijans
March 7th, 2010, 11:57
عزیز جان تا جایی که من می دونم، این محدودیت هر فایل شما برای آپلوده. ما هم که سرویس نامحدود ارائه می دیم این محدودیت رو داریم. یعنی شما نمی تونی هیچ فایلی بیشتر از 20 گیگ آپلود کنی. ولی فضاتون نامحدوده. یعنی می تونه 1000 تا فایل کمتر از 20 گیگ آپ کنی.

mohsen1
March 7th, 2010, 11:59
بالاخره ظرفیت آپلود شما محدوده برای یک فایل.
نمی تونید یکجا 100گیگ آپلود کنی.
دقت کن نوشته بیشترین سایز فایل مجاز برای آپلود نه ظرفیت دیسک شما.
شم هر وقت 20 گیگ پر کردی فضای شما را بیشتر از الان می کنن...

htfearless
March 7th, 2010, 12:03
این جواب تیک ای که من برای این مشکل چند مدت پیش زدم.

Your hosting plan has unlimited disk space, but not unlimited files!

Each file uses an INODE on the server, you are limited to 180,000 Inodes or files.

htfearle -- 395208 21425200 21455200 31536 180000 200000

you are using 31536 inodes at this time.

عزیز جان تا جایی که من می دونم، این محدودیت هر فایل شما برای آپلوده. ما هم که سرویس نامحدود ارائه می دیم این محدودیت رو داریم. یعنی شما نمی تونی هیچ فایلی بیشتر از 20 گیگ آپلود کنی. ولی فضاتون نامحدوده. یعنی می تونه 1000 تا فایل کمتر از 20 گیگ آپ کنی.

درسته که محدود هست من هم منکر این حرف نیستم. اما چیزی که برای من جالب بعد از مثلا آپلود یک فایل از این حجم ماکسیموم کم میشه.

یا وقتی سایتی میزنم از این حجم کم میشه.
یا زمانی که گالری عکس را با تعدادی عکس بروز میکنم از این حجم کم میشه و در آخر هم به صفر میرسه !

mohsen1
March 7th, 2010, 14:40
پلن هاست شما از نظر فضا نامحدود هست اما از نظر فایل محدود نیست.
هر فایل استفاده شده در سرور یک inode هست.شما محدودیت 180000 inode یا فایل دارید.
------
شما از 31536 inode استفاده کردید.
این ترجمه جوابشون بود.
اگه درست گفته باشم!

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

بزار آقا مصطفی (گیگفا) که نماینده بایت هاست هست بیاد.
با ایشان هم مطرح کن.

htfearless
March 7th, 2010, 15:11
بله ، ترجمه اش همین است . اما از نظر من که پیچوند. ازش پرسیدم چرا میزان فضا محدود و کم میشه. این جواب را داده !

mohsen1
March 7th, 2010, 15:20
احتمالا به صورت میانگین حساب کردن که اگه هر فایل مثلا n مگ حجمش باشه به اضای فایل هایی که آپلود میشه تعداد فایل*n مگ از حداکثر ظرفیت کسر بشه.
خودم چند ماه پیش انتقال هاست داشتم.زیپ شدش حدود 800 مگ بود.به بایت است منتقل کردم.واسه منم max allowed =20 gig بود که کم شد.
حتی وقتی بک آپ رو پاک کردم تغییری توی آپلود ایجاد نشد.

bijans
March 7th, 2010, 15:30
بابا جان فضای شما کم نمی شه! 20 گیگ به ازای هر فایل! کجا کم شده این محدودیت؟!

behrooz_iri
March 7th, 2010, 16:31
این جواب تیک ای که من برای این مشکل چند مدت پیش زدم.

Your hosting plan has unlimited disk space, but not unlimited files!

Each file uses an inode on the server, you are limited to 180,000 inodes or files.

Htfearle -- 395208 21425200 21455200 31536 180000 200000

you are using 31536 inodes at this time.

درسته که محدود هست من هم منکر این حرف نیستم. اما چیزی که برای من جالب بعد از مثلا آپلود یک فایل از این حجم ماکسیموم کم میشه.

یا وقتی سایتی میزنم از این حجم کم میشه.
یا زمانی که گالری عکس را با تعدادی عکس بروز میکنم از این حجم کم میشه و در آخر هم به صفر میرسه !

ترجمه صحیح سطر اول : پلن هاستینگ شما از لحاظ فضا نامحدود است اما از لحاظ تعداد فایل محدود است

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

[color="red"]پلن هاست شما از نظر فضا نامحدود هست اما از نظر فایل محدود نیست.

این ترجمه اشتباه است

htfearless
March 7th, 2010, 16:58
بابا جان فضای شما کم نمی شه! 20 گیگ به ازای هر فایل! کجا کم شده این محدودیت؟!

تعجب من همین است ، شما میگید که این حجم کم نمیشه اما من می بینم که داره کم میشه.

عکس صبح

الان

http://htfearless.com/webmaster/3-7-2010-4.png

mohsen1
March 7th, 2010, 17:23
ترجمه صحیح سطر اول : پلن هاستینگ شما از لحاظ فضا نامحدود است اما از لحاظ تعداد فایل محدود است

---------- post added at 04:31 pm ---------- previous post was at 04:27 pm ----------

این ترجمه اشتباه است

ممنون.حق با شماست.
:)

Rapid
March 7th, 2010, 19:30
با ftp ميتوني نامحدود اگر فايل نامحدودي پيدا كردي !!! آپلود كني اين محدويت هم طبيعه و 20 گيگ خيلي خوب گذاشته جاست هاست فك كنم 25 مگ گذاشته بود

RAYMOON
March 9th, 2010, 02:37
با سلام خدمت دوستان منم همین مشکل رو دارم از نماینده این شرکت آقا مصطفی خریداری کردم کلا همچیش خوبه حرف نداره ولی یه گیری تو کارشون هست که باید خیلی تیز باشی:d تا متوجه بشی منم اوایل از Upload files سی پنلم استفاده نمی کردم برای انتقال از فایل زیلا استفاده میکردم ولی یه روز یه سر زدیم دیدم بله نوشته از 20 گیگ میتونی 10 گیگ دیگه آپلود کنی من الان حدود 3 ماهی است دارم استفاده میکنم اولش فکر کردم شاید در ماه اینجوری باشه دیدم نه داره میاد پاین فکر کنم اگه اینجوری باشه تا چند ماه دیگه صفر بشه فکر کنم این شرکت بایت هاست داره سر ملت ایرانی کلاه میزاره

البته من برای آقا مصطفی پی ام دادم ادرس این پست روهم براشون فرستادم منتظر ایشون هستیم تا جواب بگیریم

Woshka
March 9th, 2010, 02:46
سر دنیا داره کلاه میزاره
سرویس زایگانش هم آشغاله معلوم نیست lxadmin چیه D:

Mostafa
March 9th, 2010, 09:49
با سلام خدمت دوستان

اول از اینکه دیر رسیدم عذر خواهی می کنم به دلیل این که هر روز 8 ساعتی درگیر دانشگاه هستیم.
اولا اینکه ByetHost یکی از بزرگترین سرویس دهنده های اینترنتی در دنیا است و هم اکنون حدود 42 سرور فقط جهت Shared Hosting ها دارند و با یک حساب کتاب کوچک حدود 12000 کاربر فقط از سرویس های Shared استفاده می کنند مضاف بر اینکه CPU تمام سرور ها 16 هسته ای می باشد. ظرفیت هارد سرور هم چند ترابایت است ( RapidLeech SVN را نصب کنید تا مشاهده کنید) و مثل سایر افراد ، با 2 سرور اختصاصی زندگی شون رو نمی چرخونند !
ملاک اصلی در سرویس های Shared همانطور که عزیزان می دانند CPU Load اکانت ها می باشد. اگر قرار باشد که شما با پرداخت 40$ در سال فضای کاملا نامحدود + پهنای باند نامحدود داشته باشید پس سایت هایی مثل بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ، رپیدشیر ، مگاآپلود و... بهتر هست نروند سرور بخرند و بیان از همین سرویس های بایت هاست استفاده کنند !
ثانیا حجم Plan ها نامحدود است اما برای آرشیو فایل نمی توانید استفاده کنید. (طبق قوانین (http://www.byethost.com/terms-of-service)) سرویس های Shared گزینه خوبی برای سایت هایی با بازدید روزانه تا 1500 نفر هستند و بیشتر از این سرور های مجازی گزینه بعدی و پس از آن سرور اختصاصی است. Plan های هاست دیگری نیز برای آپلود و دانلود موجود هستند (Business Class Hosting (https://securesignup.net/portal/cart.php?gid=4) و سرور های مجازی (http://gigfa.com/premium-services/vps-dedicated-servers))
اگر جای ابهامی بود بفرمایید تا بحث کنیم + ایده آل فکر کنیم !
Woshka عزیز شما هم سرویس رایگان ByetHost استفاده کردید در مورد بقیه سرویس ها پیش داوری می کنید! سرویس رایگانی که بیش از 400 هزار کاربر دارند، اگر قرار باشد که Byet امکانات بالایی قرار بدهد بهتر بود شرکت خیریه هاستینگ اینترنتی ByetHost میزدند به جای Byethost Internet Services.
اگر هم ناراضی هستید می توانید Money Back بزنید و بروید از سایر سرویس دهنده های ایرانی که هم کارشان خوب است + هم قیمت هاشون استفاده کنید.

MOHSEN-1
March 9th, 2010, 13:45
با سلام طبق برسی های من که از قوانین این شرکت کردم کسی که بره این سرویس ها رو بخره (پلن نامحدودش)یعنی خود کشی تمام

همون کلاه شرعی که سرمون میزاند تو ایران خب بابا به کاربرای ایرانی میگفتید تا بفهمند مثلا شما نماینده فارسی زبونش

هستید در ابتدا به مشتری هاتون دروغ نگید بگید که 20 گیگ بیشتر نمی تونه آپکنه و آرشیو تا مشتری بفهمه مشکل ما

تو ایران اینه که هیچکی راست نمی گه همه دارن دورغ میگن مثل آب خوردن تقریبلا همه سرویس دهندگان ایرانی همین

جوری هستند (با عرض پوزش از سرویس دهندگان داخلی ولی حقیقت داره ) هزاران

مورد رو دیدم که اینجوری هست اکثرا هم کاربر گول تبلیغات و قیمت پاین رو میخوره هیچ تکرار میکنم هیچ ضمانتی وجود

نداره که به شما همیشگی سرویس بدن هر کی هم میگه دروغ میده یه جا سرویس بگیرید که نماینده رسمی شرکت

رو داشته باشه یا اینکه میگه سرور دارن تو فلان جا چک کنید ببینید مال خودشونه یا نه من دیدم یک نفر می خواد

سرویس بگیره پولش دست 10 نفر ردو بدل میشه تا به نماینگی برسه تقریبا همه دارن ادعا میکنند فروشنده هستند و

سایت باز میکنند غافل از اینکه همون سایت هم دست پنجم یا شیشم هست

شاید این حرف ها برای اراعه کنندگان هاست داخلی خیلی سنگین باشه ولی بیاید دلمان به حال مردم بدبخت کشورمان بسوزه که با چه بدبختی دارن از شما خرید میکنند و به فکر جیب خود نباشیم که بیشتر گیرمان بیاید

با راست گفتن به مشتری چیزی از دست نمی دهید این که می گوید کسی که 40 دلار بیشتر نداره بده همون قدر میتونه سرویس بگیره توهین بزرگی به ملت هست شما ادعا میکنید همچی نامحدوده بعد می گوید کاربر پول بیشتر بده آش بشتر بخره این که نشد حرف کاربر تبلیغ شمارو دیده گفتید سالی 90 دلار نامحدود تو تبلیغ شرکت هم نامحدود ولی از کجا باید قوانینی که به زبون انگلیسی نوشته رو ترجمه کنه اون شمارو میشناسه شما باید توضیح بدهید تا متوجه شود نه که بگید تو بیا اونش بامن بعد کاربر می بینه خیلی زحمت کشیده برای سایتش حلا یا باید قید سایتو بزنه یا باید پول بیشتر بده پولی که ابتدا قرار نبود از قیمت اصلی فراتر بره توصیه میکنم به کاربران که با آگاهی کامل خرید کنند به حرفهای رنگارنگ فروشندگان بسنده نکنند

میدونم 1001 انتقاد از من میکنید ولی باید فکر کاربران بود تا فکر خودتان و جیبتان این موضوع در مورد تمامی سویس دهندگان داخلی بود نه شخص خاصی همه همین جور هستند الان هم شاید بعضی بگویند نه ما همیشه راست میگیویم

و شما اقا Mostafa بهتره تو سایت خود زیر پلان هاتون بنویسید آپلود نامحدود نیست و قوانین سایت بایت هاست رو ترجمه شده در سایت خود قرار بدهید و به مشتری توضیح کامل دهید

از حرف راست هم ناراحت نشوید قصد من بدنام کردن سایت شما و نمایندگی شما نیست سایت شما در زمینه هاست رایگان خوبه البته برای طراحان و برنامه نویسان

این حرف های من چیزی از ارزشهای شما و سایت شما کم نمی کنه ولی بیاید به مشتری راست بگوید نه در اینجا توضیح دهید خوب بود همین مطلب رو تو سایت خود هم منتشر میکردید

با تشکر از همه//////////

Rapid
March 9th, 2010, 13:51
يعني با ftp و ليچ هم نميشه بيشتر از 20گيگ آپ كرد؟

MOHSEN-1
March 9th, 2010, 13:57
یعنی اینکه تموم شد رفت آقای h+r یا باید به قولی سرور بگیری یا پلان مخصوص دانلود

یا در سایت خود رو گل بگیرید

در واقع این پلان اینجوریه

فضا:20گیگ
پهنای باند هم: نا معلوم شاید نامحدود شاید هم 20 گیگ

این سرویس نامحدود یعنی نامعلوم یعنی باید خودکشی کنی

Mostafa
March 9th, 2010, 20:57
اولا ByetHost ربطی به ایران ندارد! به کل دنیا دارد سرویس می دهد. ثانیا کار اصلی ما پرداخت دلار است و بس! لزومی نمی بینم از ByetHost دفاع کنم. فقط ByetHost این طوری نیست ، بلکه همه سرویس های نامحدود دنیا :
Web Hosting : Professional Web Hosting from Just Host (http://www.justhost.com)
Web hosting provider - Bluehost.com - domain hosting - PHP Hosting - cheap web hosting - Frontpage Hosting E-Commerce Web Hosting Bluehost (http://www.bluehost.com)
Web Hosting Services, Reseller Hosting, and Dedicated Servers by HostGator (http://www.hostgator.com)
Free Hosting, Paid Hosting, Reseller Services & VPS Servers : Byet Internet (http://www.byethost.com)
همه و همه دارن Plan هاشون رو نامحدود می دهند ولی نامحدود نیست ! شما اگر مشکل دارید بروید به سایت های فوق ایمیل بزنید بگید در صفحه اول سایتتان وردارید حجم واقعی رو بزارید. نامحدود نیست چون :
1- هارد نامحدود نداریم !
2- نمی شه منابع یک سرور را کامل در اختیار شما قرار بدهند !
این یک قانون هست
باز ByetHost ظرفیت CPU سرویس ها بیشتر است ، مثلا در سرویس های بالا JustHost با اندکی افزایش CPU Load اکانت سریع اکانت را می بندند ! شما ببینید چه تبلیغاتی راه انداخته و از اون طرف چقدر فروش نصیب سرویس هایش می شود .

htfearless
March 9th, 2010, 21:24
يعني با ftp و ليچ هم نميشه بيشتر از 20گيگ آپ كرد؟

خیر ، نمیشه. فرقی هم نمیکنه موزیک ، فیلم ، عکس یا هر فایل دیگه ، حجم کم میشه. جالب تر از اون مقدار فایل هایی که میتونی اپلود کنی هم محدود است. کلا محدود میخوای بخواه نمیخوای :66:

( RapidLeech SVN را نصب کنید تا مشاهده کنید)

متاسفانه راپیدلچ نمیتونه فضا و سی پیو مصرفی را نشون بده در عکس پست اول نمایش داده شده قسمت نمایش فضا را غیرفعال کردند و راپیدلچ ارور میده. همینطور نصب راپیدلچ هم غیرقانوی

شما نمیتونید فایل را برای دانلود بزارید ، نمیتونید سایت گالری بزنید ، نمیتونید سایت اشتراک گذاری بزنید ، نمی تونید راپیدلچ بزنید ، سایت موزیک نمی توانید بزنید ، شما نمیتونید هیچ کاری را این سرویس ها انجام دهید و فقط میتونید یک صفحه عادی را به نمایش بگذارید.

در کل من ناراضی نیستم از خریدی که کردم ، چون عقیده دارم اشتباهی این وسط صورت نگرفته فقط یکم پیچوندنمون که خدا ایشالله بپیچمونتشون .:66:

تنها اشکال اینه که قبلش تومار قوانین این سرویس را ندیده بودم که بخونم فکر کنم حدود 6-7 صفحه ای میشه !!! :71:
Legal (http://byethost.com/index.php/terms-of-service)

mohsen1
March 9th, 2010, 21:35
دوست عزیز هاست اشتراکی همینه.با ماهی 3 دلار نباید انتظار بالایی داشت...

htfearless
March 9th, 2010, 21:42
ندارم ! :64:

البته انتظار دارم وقتی نوشته Ultimate حداقل...

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

با همین یک صفحه که اجازه میده بزنیم رتبه من تو الکسا http://www.alexa.com/images/flags/ir.png 2,877 , http://www.alexa.com/images/icons/globe-sm.jpg 409,486 :71:

MOHSEN-1
March 9th, 2010, 22:20
دوست عزیز هاست اشتراکی همینه.با ماهی 3 دلار نباید انتظار بالایی داشت...

دوست خوبم این وسط کاربر از همه جا بیخبره فرقی نداره 3 دلار یا 10 دلار ببینید همون اول باید به مشتری توضیح دهند نمایندگان که این الکیه نه اینکه وقتی کاربر پاش تا زانو رفت تو گل بهش بگید کاربر دو دوتا چارتا میکنه میبینه براش نمی ارزه نمی گیره نه به اسم نامحدود بخره شما ها وارد هستید می دونید چه خبره یه بیخبر از کجا باید بدونه؟؟؟؟؟؟

تو روزنامه بخونه یا بشینه خبر 20:30 رو ببینه؟؟؟؟؟؟

نباید از سادگی کاربران سو استفاده کرد به قول آقا Mostafa همه این کارو می کنند درسته شما اولش توضیح بدید تا بیچارها گمراه نشوند این کار شما عواقب قانونی داره باید همچی روشن باشه تا جایه گلایه نباشه

حالا 3 دلا یا 1000 دلار فرق نداره نباید به اسم نامحدود اراعه داده شود قابل تمامی بینندگان من این پست رو برای همه ارسال میکنم تا بیشتر بدونند از این هاست ها خرید نکنند که بعدش گریه زاری کنند

tar.gz
March 9th, 2010, 23:31
برای اینکه از مشخصات سرور باخبر بشید دوراه هست.یکی این اسکریپت که اطلاعات کامل سرور رو (اگه تنظیمات زیاد محدود نشده باشه) نشون میده:
phpSysInfo (http://phpsysinfo.sourceforge.net/)
یکی هم فایل منیجر extplorer هست که ظرفیت کامل هارد و مقداری که شما میتونید استفاده کنید رو نشون میده:
eXtplorer File Manager | Get eXtplorer File Manager at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/extplorer/)

htfearless
March 9th, 2010, 23:39
Ultimate Monthly = $6.99 per month = byethost

با 7 دلار میشه پنل 600 گیگ iweb را گرفت :64:

600-20 = 580 8-|

6-7 صفحه قوانین برای اپلود هم نداره. :71:

MOHSEN-1
March 9th, 2010, 23:56
:)) اینی هم که تو میگه نوشته 4 دلار تازه برای سرور دانلود هم خوبه قیمتش خوبه ولی باید قوانین 10001 صفحه رو بخونید یا باید جستجو کنید مشتریانش ازش راضی هستند یا نه <<<>>>نه مثل بایت هاست تبلیغ رنگارنگ کرده باشه:67:

Mostafa
March 10th, 2010, 09:37
Ultimate Monthly = $6.99 per month = byethost

با 7 دلار میشه پنل 600 گیگ iweb را گرفت :64:

600-20 = 580 8-|

6-7 صفحه قوانین برای اپلود هم نداره. :71:
این هم از Iweb تون :

Chat InformationPlease wait for a site operator to respond.

Chat InformationYou are now chatting with 'Simon L.'

Simon L.: Welcome to iWeb's live chat service ! How may I assist you today ?

Mostafa: Hello,

Mostafa: I have some questions about your shared hosting services.

Simon L.: Go right ahead

Mostafa: I want to start a upload center on shared hosting. Is it possible ?

Simon L.: Not on shared hosting, as the acceptable content rules and ressources assigned to each account would be too restrictive for this type of usage.

Mostafa: Can I use Rapidleech on shared hosting?

Simon L.: No, you may not use this type of software on shared hostig

Mostafa: Can I use all of 600GB Space to archive music files ?

Simon L.: If you own the copyrights to these files, and if there is a website related to the files, yes. However, you may not use the shared hosting for archival purposes

Mostafa: I want a link in order to see what works I should not use on shared hosting. Can you give me a link?

Simon L.: yes of course : http://iweb.com/about-us/legal/

Simon L.: Under terms and usage conditions

Mostafa: Simply, Is it possible to use all of 600GB or I should buy a VPS Service?

Simon L.: the 600 Gb includes all emails and databases. It is possible to use all of the space.

Mostafa: So why you do not let me to archive files ?

Simon L.: Because that is how the plans are configured to run efficiently. In any case, the usage of the shared hosting plans for archival purposes is not permitted.

Mostafa: I want to upload about 20GB of softwares and start a download site for my users (freeware softwares). Is it possible on shared hosting ? If not what about VPS Servers ?

Simon L.: It would be possible but your code would need to make sure that the site respects the ressource usage limits of the shared servers. Which must be monitored via the control panel interface. I can transfer you to the sales department if you wish more info on the VPS servers.

Mostafa: Thank you. Bye
گفته آرشیو فایل ممنوع! پرسیدم 20 گیگ آپلود می کنم میزارم توی سایتم ملت بیان دانلود بزنند، گفت منابع سرور (CPU Load) بالا نره! خوب شما آپلود کن ببین میشه بزاری باسه دانلود و منابع سرورت بالا نره ؟!

متاسفانه راپیدلچ نمیتونه فضا و سی پیو مصرفی را نشون بده در عکس پست اول نمایش داده شده قسمت نمایش فضا را غیرفعال کردند و راپیدلچ ارور میده. همینطور نصب راپیدلچ هم غیرقانوی

RapidLeech SVN رو نصب کنید ! کار می کنه ولی rapidshare و megaupload و.. بسته شده است . مثلا از rapidbaz یا .. می تونید دانلود کنید. نسخه SVN در سایت Rapidleech.googlecode.com قرار داده شده است و ظرفیت هارد را هم نشان می دهد.

شما نمیتونید فایل را برای دانلود بزارید ، نمیتونید سایت گالری بزنید ، نمیتونید سایت اشتراک گذاری بزنید ، نمی تونید راپیدلچ بزنید ، سایت موزیک نمی توانید بزنید ، شما نمیتونید هیچ کاری را این سرویس ها انجام دهید و فقط میتونید یک صفحه عادی را به نمایش بگذارید.

سایت گالری می توانید بزنید، سایت موزیک ، اشتراک گذاری هم می شود به شرط حفظ Server Load اکانت ، یعنی برای سایتی که تازه شروع به کار کند مناسب است.

در کل من ناراضی نیستم از خریدی که کردم ، چون عقیده دارم اشتباهی این وسط صورت نگرفته فقط یکم پیچوندنمون که خدا ایشالله بپیچمونتشون .:66:

راضی نیستید Money Back بزنید! ضمن این که 7.900 تومان سرویس ماهانه تهیه کردید + یک دامنه com. که هزینه ثبت دامنه فقط 9 تومان می شود! کسی مجبور نکرده از این سرویس ها استفاده کنید. برید از سرویس دهندگان خوب ایرانی و ... استفاده کنید.

تنها اشکال اینه که قبلش تومار قوانین این سرویس را ندیده بودم که بخونم فکر کنم حدود 6-7 صفحه ای میشه !!! :71:
Legal (http://byethost.com/index.php/terms-of-service)
تومار IWeb هم در بالا لینک دادم. اون حدود 20 صفحه می شود ضمن اینکه در جایی گذاشته است که به این راحتی ها پیدا نمی شود.

htfearless
March 10th, 2010, 11:18
راضی نیستید money back بزنید! ضمن این که 7.900 تومان سرویس ماهانه تهیه کردید + یک دامنه com. که هزینه ثبت دامنه فقط 9 تومان می شود! کسی مجبور نکرده از این سرویس ها استفاده کنید. برید از سرویس دهندگان خوب ایرانی و ... استفاده کنید.

پیشنهاد بدی نیست شاید اینکارا کردم... :106:

بابت توضیحات سپاس :53:

MOHSEN-1
March 10th, 2010, 13:12
آقا مصطفی توضیحات شما صحیح

ولی دیدی پشتیبانیش چه جوری جواب ملت رو داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو ایران که کسی جواب ملت رو نمیده فقط میگن تو بیا اونش با من آیا شما هم برای کاربرانتون توضیح کامل می دهید

شما که ادعا می کنید ؟؟؟؟؟؟

اقا مصطفی من قصدی در مورد حرف هایی که میزنم در مورد شما ندارم قبلا هم توضیح دادم این حرفها برای اینکه

یکسری چیزها شفاف سازی بشه خدایی نکرده قصد جسارت در مورد شما نیست پدر کشتگی هم با هم نداریم

AfraWeb.net
March 10th, 2010, 13:24
تو ایران که کسی جواب ملت رو نمیده فقط میگن تو بیا اونش با من آیا شما هم برای کاربرانتون توضیح کامل می دهید

تو ایران کی جواب شما رو نمیده . وقتی دنبال سرویس ارزون میرید وقتی طرف هیچ اطلاعات تماسی ندارد و فقط خیلی داشته باشه یک شماره ایرانسل هست وقتی ادرسی وجود ندارد وقتی شرکتی نیست که بخواهید برید اونجا فکر نمیکنیم مشکل از شما باشه که در انتخاب خودتون دقت نکردید و قیمت را به کیفیت ترجیح دادید .
همه اینها برمیگرده به پاین بودن سطح اگاهی و دانش برخی مشتریان که ارزانی و تبلیغات کاذب را میبیندد و چشم خودشون را به واقعیت ها و مسائل دیگر می بندند .
good luck dude

MOHSEN-1
March 10th, 2010, 13:42
آقای AfraWeb.net با سلام و خسته نباشید

به نظر شما باید یه کاربر یک میلیون در ماه به سرویس دهندگان بدهد تا پشتیبانیش کنند یا اگه نده فقیر بیچارست باید تو سرش بزنی بگی تو نداری حقته از همین هاست فقیرها بگیر (منظورم شخص خاصی نیست)

شما که خودت تو کاری به نظرت نیابد راست بگویند سرویس دهندگان؟؟ نگید نامحدود خدا هم هیچ چیز رو نامحدود نیافریده هیچ چیز--

> مشکل درسته تبلیغات غلطه ولی من چندین سایت معتبر رو دیدم همچین تبلیغاتی دارند

چرا نمی یایم برای مشترهامون مشاوره نمی دیم فقط میگیم اینو بگیر خوبه باید مشتری از تمام کمی وکیفیت ها آگاه بشه تا درست انتخاب کند نه پشتش رو خالی کنیم بگیم برو سرور بگیر تا نبندن سایت

مشکل اساسی خود مشترها هم هستند نمی دونند چی می خوان و همین ندونستن کلاه سرشون میره

Rapid
March 10th, 2010, 14:11
در جاست هاست به اين شكل نبود سالي هم فقط 40 دلار

130 گيگ زديم ديگه خودم خجالت ميكشيدم:):55:

AfraWeb.net
March 10th, 2010, 14:27
http://www.webhostingtalk.ir/74289-post1.html

اینجا را به دقت بخونید ببنید قبل از خرید سرویس کدامیک از این شرایط را رعایت کردید ؟
در ضمن afraweb اسم شرکت هست
فقط قصد اطلاع رسانی هست مگرنه ما سرویس های هاستینگ ارائه نمیکنیم و زمینه کاری ما در ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت و خدمات شبکه و همچنین ارائه سرور های اختصاصی و مجازی از ایران و کانادا می باشد ;)

MOHSEN-1
March 10th, 2010, 14:39
اخ ببخشید خودم هم می دونم اسم شما نیست چیکار کنم همین اسم کاربری شما بود مجبور شدم اینو بگم

اگه ناراحت شدید ببخشید:-p

منم که از این سرویس ها خرید نکردم که می فرماید بخونید@-)

htfearless
March 10th, 2010, 14:54
فکر کنم منظور محسن اینکه اطلاع رسانی خوب نیست نه قیمت یا حجم سرویس :57:

حرفی که دوستان زدند در مورد قیمت و هرچی پول بدی آش میخوری واقعا دلیل بر تبلیغات ناسالم نیست :106:

Woshka
March 10th, 2010, 16:34
آقا مصطفی توضیحات شما صحیح

ولی دیدی پشتیبانیش چه جوری جواب ملت رو داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که ادعا می کنید ؟؟؟؟؟؟

اقا مصطفی من قصدی در مورد حرف هایی که میزنم در مورد شما ندارم قبلا هم توضیح دادم این حرفها برای اینکه

یکسری چیزها شفاف سازی بشه خدایی نکرده قصد جسارت در مورد شما نیست پدر کشتگی هم با هم نداریم

ما که جواب میدیم!!!
در ضمن این مشکلتون رو اگه تو webhsotingtalk.com بیان می کردید بهتر بود چرا که یوزرشون حتما اونجا حضور داره و میتونی سرویس بهتری ازش بگیری