PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ریست پسورد به روش "ورود پسورد دلخواه"

TARIMEHR
July 27th, 2013, 14:36
سلام
سایت whmcs وقتی میخواهیم پسورد ریست کنیم لینک تایید به ایمیل ارسال میشه و وقتی روی لینک کلیک میکنیم به صفحه ای میره که پسورد دلخواه رو میشه وارد کرد یعنی:

لطفا پسورد جدید مورد نظرتان را اینجا وارد کنید
در حالت دیفالت وقتی روی لینک کلیک میشه پسورد رندوم به ایمیل ارسال میشه
برای اینکه به حالت پسورد دلخواه تغییرش بدم باید چیکار کرد؟

TARIMEHR
July 27th, 2013, 14:47
خودش یافتم

این قابلیت برای قالب دیفالت whmcs فعال هست

باید کدهای قالب دیفالت whmcs مربوط به ریست پسورد رو در قالب دلخواه خودمون قرار بدیم(البته یک سری تنظیمات دیگه هم هست)

OmidX
May 15th, 2014, 21:06
مهرداد جان ، میشه بیشتر توضیح بدی ؟! ;)

mhiizadi
May 15th, 2014, 21:20
توضیحشون کافی بوده .
تنظمیاتی در این رابطه رو من ندیدم که .
پیشنهاد میکنم با خوده whmcs.com در ارتباط بزارید فایل ها رو تغییر میدن میدن بهتون

TARIMEHR
May 23rd, 2014, 00:39
مهرداد جان ، میشه بیشتر توضیح بدی ؟! ;)

گویا این پست به تازگی (7 روز پیش) بروز شد

ببینید اقا امید عزیز من از قالب portal سیستم Whmcs استفاده میکنم.
روی قالب portal در حالت پیش فرض وقتی کاربر قصد بازیابی رمز عبور داشته باشه یه لینک به ایمیلش ارسال میشه که وقتی روی لینک کلیک کرد یک رمز عبور جدید بصورت random توسط سیستم براش ایمیل میشه.

اما من میخواستم وقتی روی لینک کلیک شد ، اصطلاحا بعد از verify کاربر توسط ایمیل، به صفحه ای در whmcs بره که بتونه رمز عبور دلخواه خودش رو وارد کنه (رمز رندوم براش ارسال نشه)

که این کار با الگو گیری از قالب defult سیستم whmcs روی قالب portal انجام شد.

البته این کار ناسازگاری هایی برای ماژول sms هنگام ارسال "پیامک خودکار اطلاع رسانی تغییر رمز عبور" ایجاد کرد که با بازنویسی و سینک ماژول این مشکل هم برطرف شد.