PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف برخی دیتابیس ها بعد از انتقال سرور !

Parsjoom
July 27th, 2013, 12:54
متاسفانه بعد از انتقال سرور برخی سایتها فایل ها و دیتابیسشون حذف مشوند.مراحل ریستور درسا انجام میشه ولی دیتابیس ها حذف میشوند و برخی سایت ها ارور H\h]d cdv v, ldnikn :

Forbidden You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

cxs هم در سرور قبلی و هم جدید نصب بوده و فقط php version اضافه شده و چند امکان دیگر.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند تا این مشکلات رو مرتفع کنم.
باتشکر

pardishosting
July 27th, 2013, 13:01
فایل های سیستمی دیتابیس احتمالا مشکل داشتند و سی پنل در زمان بک آپ گرفتن اون ها رو رد کرده ...
به راحتی هم ریکاوری نمی شند.

Parsjoom
July 27th, 2013, 13:10
چرا ریکاوری میشوند.یکی از اکانت ها چندبار برگشته ولی دوباره دیتابیسش حذف شده ولی یکی دوتاشون کلا درست ریکاوری نمیشوند.
الان چاره کار رو میتونید بهم بگید تا رفع کنم.
با گرفتن بک اپ دستی از دیتابیس قبلی و ایمپورت کردن مشکل میتونه رفع بشه؟

pardishosting
July 27th, 2013, 13:53
بک اپ دستی رو حتما تست کنید.

Parsjoom
July 27th, 2013, 13:56
متاسفانه حجم دستابیس یکی از اکانتها بسیار زیاده.اکانت های دیگر رو میشه براحتی دستی منتقل کرد ولی یکیش خیلی حجیمه!
ممنون میشم دوستانی که روشی بنظرشون میرسه راهنمایی کنند.

pardishosting
July 27th, 2013, 14:38
مگه به کنسول سرور یا ssh دسترسی ندارید ؟

compiler
July 27th, 2013, 15:00
بعد از پایان بکاپ گیری ، به لاگ اون بکاپ مراجعه کنید و لاگ رو خوب چک کنید اگر به هر دلیلی دیتابیس ناقص یا خراب باشه یه به هر دلیلی بکاپ از DB گرفته نشده باشه تو لاگ اطلاعات و دلیلش رو خواهید دید . احتمالا بعضی از دیتابیس های بکاپ گرفته نمیشه.... اگر در سرور مبدا مشکلی نبود و بکاپ کامل دیتابیس در فایل فول بکاپ موجود بود معنیش اینه که سرور مقصد قادر به ریستور فایل های دیتابیس نیست

فایل my.cnf رو در هر 2 سرور بررسی کنید . این پارامتیر رو به این صورت ست کنید :

max_allowed_packet = 32M
اگر دیتابیس خیلی بزرگ بود مقادیر بیشتری هم میتونید بدید . مثلا 64M

بعد از ذخیره کردن فایل ، سرویس mysql رو ریستارت کنید :

service mysql restart
نام این سرور در سی پنل mysql و در اغلب کنترل پنل ها mysqld هست

موفق باشید

Parsjoom
July 27th, 2013, 19:02
ممنون جناب شرمنده اسمتون رو نمیدونم
مشکل در ایمپورت کردن نیست.چون دیتابیس ایمپورت میشه و سایت که انجمن ساز مای بی بی هست بالا میاد ولی بعد از چند دقیقه تا یک ساعت حذف میشه.
برای بالا بردن سایز هم اموزش زیر رو پیدا کردم.

sed -e "s/\[mysqld\]/\[mysqld\]\nmax_allowed_packet=32M/g" /etc/my.cnf > /etc/my.cnf.new cat /etc/my.cnf.new > /etc/my.cnf

فقط نمیدونم ین خط اول و دوم فقط فاصله بزارم یا بعد از اجرای خط اول خط دوم رو اجرا کنم