PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به خرید پنل اختصاصی تبلیغ گوگل

3eo
July 26th, 2013, 18:23
برای تبلیغ سایت یکی از مشتریان برای تبلیغ درگوگل نیاز به پنل این سرویس هستم ، دوستانی که در این امور فعالیت می کنند لطفا تعرفه خود را برای 1000 دلار اعلام نمایند و دکر نمایند که بعد از واریز چند دقیقه بعد واریز خواهد شد ؟ می توانید درخواست های خود پ.خ یا info@3eo.in ارسال نمایید .

mehrdd
July 27th, 2013, 01:24
پیشنهاد میشه قسمت تبلیغات در گوگل سایت ****** .::. هاست هاستینگ تبلیغ در گوگل پایشگر ثبت دامنه ثبت دامین bertina (http://***********) رو مطالعه بفرمایید ..
اگر قیمت هاشون واستون مناسب بود به اونها سفارش بدین. شرکت قدیمی‌ای هستن ..

jazebeh
July 27th, 2013, 01:32
برای کار حتما خودتون نیازمند دسترسی به پنل هستید و یا می خواهید این تبلیغات را کسی برای شما انجام دهد؟

3eo
July 28th, 2013, 01:27
فرقی نمی کنه اگر سایت دیگه باشه بهتره چون مثل اینکه گوگل روی تغییرات دامنه و ... حساس است . در ضمن سایتش فروش ف.ل.ت.ر....ش.ک....ن..... است ...

jazebeh
July 28th, 2013, 03:40
بنده سایتی رو میشناختم که توسط شرکت آریاوب باهاشون آشنا شدم.
به صورت پیغام خصوصی براتون آدرس سایت و ایمیلش رو فرستادم. یه صحبتی باهاشون داشته باشید.
من برای یکماه قبل از ***** شدن تبلیغات گوگل باهاشون کار کردم.

Woshka
July 28th, 2013, 03:59
سلام
اگر پنل بخواید باید یک شخص فیزیکی باشه به اسم اون که کسی هم ریسک نمی کنه
اگر بخواید براتون تبلیغ می کنیم
همچنین سایتتون رو هم بهتون مشورت می دهم تا بهینه کنید تا هزینه ی هر کلیک خیلی کمتر بشه و رنک کیورد هاتون بالا بیاد

ra3ou1
July 28th, 2013, 04:09
اطلاع دارید که گوگل ادوردز ف ی ل ت ر هست ؟

روی لینکا کلیک میشه میره به پیوندها

kurt790
August 28th, 2013, 17:07
دوست عزیز شما خودت میتونی اکانت گوگل ادوردز بسازی

با یه v***p***n یه اکانت جیمیل بساز بعد توسط لینک Google AdWords – Online advertising by Google (http://adwords.google.com/) وارد پنل تبلیغات شو (حتما مشخصات مربوط به Ip و اطلاعاتی که وارد میکنی از یه کشور باشه)
یه ویزا کارت تهیه کن و حسابتو شارژ کن (ویزا کارتت هم با توجه به IP که داری سعی کن از همون کشور باشه )

به همین راحتی (البته بگم کوچکترین اشتباه باعث میشه حسابت ساسبند بشه )

موفق باشی