PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كاهش يكدفعه اي آمار بازديد

mralijl
July 26th, 2013, 17:58
سلام وبمستر هاي عزيز.
بنده دو ماهي است كه سايتم رو راه اندازي كردم حدودا 1800 تا ايندكس هم در گوگل دارم مطالب هم ويرايش شده است يا حداقل دومين نفري بودم كه كپي مي كردم اما دو روزه به صورت يكدفعه آمار بازديد از 200 تا آي پي اومد 40 و 50 تا آي پي اين اولين بار نيست كه اين مشكل برام پيش اومده!! سايت هاي قبلم هم به همين دليل از دست دادم !!! لطفا من رو راهنمايي كنيد.
با تشكر

yekmobile.com
July 26th, 2013, 23:46
سلام وبمستر هاي عزيز.
بنده دو ماهي است كه سايتم رو راه اندازي كردم حدودا 1800 تا ايندكس هم در گوگل دارم مطالب هم ويرايش شده است يا حداقل دومين نفري بودم كه كپي مي كردم اما دو روزه به صورت يكدفعه آمار بازديد از 200 تا آي پي اومد 40 و 50 تا آي پي اين اولين بار نيست كه اين مشكل برام پيش اومده!! سايت هاي قبلم هم به همين دليل از دست دادم !!! لطفا من رو راهنمايي كنيد.
با تشكر

سلام
دوست عزیز گوگل یکم تغییر و تحول داشته. شما کمی بیشتر تلاش کن از این چیز ها همیشه هست . کمی تلاش کن خاطر جمع نتیجه میگیری

mehrdd
July 27th, 2013, 00:55
سلام وبمستر هاي عزيز.
با تشكر
بازدید وب سایت یک خط رو به رشد نیست همیشه .. بالا پایین زیاد داره ...
شاید هفته بعد .. ماه بعد، بازدید شما یک دفعه بشه ۴۰۰ تا Unique ...
شما به فعالیتتون ادامه بدین و همونطور مثل قبل سایت رو Update کنید ...

mralijl
July 27th, 2013, 15:16
خيلي ممنون كه جواب داديد !! حتما ادامه ميدم.
ولي امروز ديگه اساسا آي پي هاي ورودي اومده پايين 15 تا شد!!!!!!!!!!!!
تو كلمه كليدي اصلي سايت كه قبلا تو گوگل سرچ مي زدم صفحه دوم بودم الان صفحه دهم هم نيستم.!