PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد

hesam95
July 26th, 2013, 16:11
سلام دوستان اگر بخوام نماد بگیریم می شه با نشانی خونه؟ اونوقت نشانی خانه می زنه ؟ راهی نیست بدون ادرس؟ حتی اشخاص حقیقی هم ادرس می خوان؟

saneei
July 26th, 2013, 17:07
نه
فقط برای آدرس مشخص

jazebeh
July 26th, 2013, 17:08
سلام
چه به صورت حقیقی و چه به صورت حقوقی باید آدرس داشته باشید. برای افراد حقیقی باید مالک سایت و کسی که درخواست دریافت نماد میده باید اجاره نامه یا سند ماک هم به نام خود فرد باشه و اینطوری نیست که سند به نام یک فرد دیگر (حتی پدر یا ...) بتونه باشه.
هر جایی هم داده بشه آدرس همونجا زده میشه و بدون آدرس غیرممکن است.

soheilsystem92
July 26th, 2013, 22:48
سلام
فکر نکنم سند های ملکی رو قبول کنن
فقط تجاری قبول میکنن البته من اینطور فکر میکنم

TARIMEHR
July 26th, 2013, 23:17
با سند خونه مشکلی ندارن
حتما باید ادرس مشخصی داشته باشید
حقیقی و حقوقی فرقی نداره
اجاره نامه هم داشته باشید کارتون راه میوفته

ادرس در کادر مشخصاتی که در سایتتون قرار میدید نمایش داده خواهد شد

yekmobile.com
July 26th, 2013, 23:44
سلام
فکر نکنم سند های ملکی رو قبول کنن
فقط تجاری قبول میکنن البته من اینطور فکر میکنم

به سند مسکونی نماد الکترونی میدن با یک ستاره و به سندی که مثلا به نام پدرت باشه یا مستاجر باشی نماد موقت میدن.سند تجاری دوستاره نماد میدن

TARIMEHR
July 26th, 2013, 23:47
به سند مسکونی نماد الکترونی میدن با یک ستاره و به سندی که مثلا به نام پدرت باشه یا مستاجر باشی نماد موقت میدن.سند تجاری دوستاره نماد میدن

ولی فکر کنم نماد موقت ، به کسانی داده میشه که تازه نماد دریافت کردند و پس از تاریخ انقضا که مدتش چند ماهه هست در صورتی که مشکلی نباشه نماد تک ستاره میدن

yekmobile.com
July 26th, 2013, 23:59
ولی فکر کنم نماد موقت ، به کسانی داده میشه که تازه نماد دریافت کردند و پس از تاریخ انقضا که مدتش چند ماهه هست در صورتی که مشکلی نباشه نماد تک ستاره میدن
اینطوری شنیده بودم اما درستش اینه :

نماد موقت: اعطای نماد موقت جهت تسریع در فرآیند اعطای نماد صورت گرفته است. در این مرحله فروشگاه با حداقل معیارهای ضروری جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
نماد دائم یک ستاره: پس از اعطای نماد موقت فرآیند بررسی فروشگاه جهت دریافت نماد دائم آغاز می شود. اعطای نماد دائم، مستلزم احراز مجموعه ای از معیارهاست.
نماد دائم دو ستاره: فرآیند اعطای نماد دائم دو ستاره از لحاظ معیارهای ارزیابی کاملا مطابق با نماد اعتماد تک ستاره است. تنها تفاوت الزام فروشگاه برای نصب گواهی امنیت ssl در وب سایت فروشگاه است.

متقاضیانی که واجد شرایط اخذ نماد اعتماد دو ستاره باشند می توانند همزمان با درخواست نماد اعتماد نسبت به درخواست پروانه کسب از اتحادیه فناوران رایانه استان تهران اقدام نمایند. این اقدام در راستای اجرایی نمودن مفاد آیین‌نامه «الحاقیه آیین‌نامه اجرایی ساماندهی صدور پروانه کسب موضوع تبصره 1 ماده 12 قانون نظام صنفی به منظور ساماندهی فعالیت فروشگاه‌های مجازی» می‌باشد. برای ثبت نام از متقاضیان صدور پروانه کسب فعالیت فروشگاه‌ الکترونیکی، اتحادیه «صنف فناوران رایانه تهران» به عنوان اتحادیه همگن جهت صدور پروانه کسب فروشگاه‌های الکترونیکی شناسایی شد و در جلسه مورخ 90/05/11 کمیسیون نظارت تهران تعیین و طی نامه شماره 117/90/18221 مورخ 90/05/19 ابلاغ گردید. این اتحادیه صرفاً تا زمان تشکیل اتحادیه مستقل کشوری فروشگاه‌های الکترونیکی نسبت به صدور مجوز برای فروشگاه‌های الکترونیکی مستقر در شهر تهران اقدام خواهد نمود.

soheilsystem92
July 27th, 2013, 01:00
نه نماد موقت که برای مدتی میدن تا مراحل دیگش طی بشه مثل ارسال فیزیکی مدارک
نماد یک ستاره هم بعد از بررسی سایت و ارسال فیزیکی مدارک میدن
نماد دو ستاره هم اونایی که ssl دارن میدن
باید فقط به نظر من به افرادی بدن که سند تجاری ارائه میکنن در غیر این صورت نماد اعتماد دیگه نمیشه اسمش رو گذاشت هرکی بخواد میگیره دیگه
حالا باز یه خوبیش این هستش که باید طرف خدمت رفته باشه

soheilsystem92
July 27th, 2013, 01:06
سلام دوستان اگر بخوام نماد بگیریم می شه با نشانی خونه؟ اونوقت نشانی خانه می زنه ؟ راهی نیست بدون ادرس؟ حتی اشخاص حقیقی هم ادرس می خوان؟
ولی دوست عزیز به طور کلی این طور که من فهمیدم اره میشه سند مسکونی هم ارائه کرد اشخاص حقیقی هم ادرس می خوان
بعد اگر سند به نام پدر ، مادر یا همسرتون باشه باید صفحه اول و دوم شناسنامه صاحب سند که از بستگان درجه یک هست رو براشون ارسال کنید
زیاد جدی نگیرید