PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب فوق العاده پرو هاستینگ مخصوص whmcs

vahab00
July 26th, 2013, 15:19
به نام خدا

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و همراهان همیشگی وهاب آنلاین

چند وقته نبودم و دلیلشم این بود رفته بودم مسافرت

خلاصه پس از بازگشت تصمیم گرفتم عزمم رو جذم کنم و کارهای توپ بدم :oops:

14513

برای اولین کار قالب پرو هاستینگ از سری قالب های محبوب whmcs رو براتون آماده کردم

همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید این قالب بسیار شیک و هنرمندانه طراحی شده و امیدوارم مورد پسند و رضایت شما دوستان خوبم قرار بگیره

از مشخصات این قالب می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سازگاری با تمام نسخه های whmcs
سازگاری با تمامی مرورگرها
وجود فایل psd هدر و بنر برای ویرایش
امکان ویرایش تمامی بخش ها (اپن سورس)
دارای صفحات اختصاصی : شرهاستینگ ، کلوید هاستینگ، وی پی اس هاستینگ ، رسیلر هاستینگ ، کلینت پورتال و..
استفاده از فونت های بسیار زیبا در قالب و…

ورژن اسلایدر دار این قالب نیز اضافه گردید

کسانی ک خرید کرده اند میتونند ورژن اسلایدر را نیز به رایگان دانلود نمایند

همچنین شما در زیر میتوانید عکس های بیشتری از این قالب را مشاهده نمایید

IMG#1 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/clientarea.jpg) | IMG#2 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/clientportal.jpg) | IMG#3 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/homepage.jpg) | IMG#4 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/products.jpg) | IMG#5 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/register.jpg) | IMG#6 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/sharedhosting.jpg) | IMG#7 (http://img.vahabonline.ir/whmcs/prohosting/viewticket.jpg)

و هم اکنون این قالب زیبا در یک قدمی شماست و

می توانید با مبلغ ناچیزی به قیمت ۲۴ هزار تومان آنرا از وهاب آنلاین به صورت آنی خرید کرده و دریافت نمایید

خرید و اطلاعات بیشتر در لینک زیر : وهاب آنلاين | قالب پرو هاستینگ (http://www.vahabonline.ir/whmcs-prohosting-theme.html)

majidisaloo1
July 26th, 2013, 17:03
اصلا قشنگ نیست
چقدرم بهش افتخار میکنه:دی

پ.ن : وهاب جان بازم مثل همیه حرف نداره کارت
فقط اون بالا آفر ویژه سمت چپ بالا میری چیزی باز میشه یا باید کلیک کنی؟
منظورم اینه که مثل ورق باز میشه؟

nihash
July 26th, 2013, 17:18
سلام
وهاب جان قالب بسیار زیبایی هست
دستت درد نکنه
اینو میتونیم با باکس بیلینگ هم مچ کنیم؟
اگر قابل هماهنگی با باکس بیلینگ باشه من میخرم
ممنون میشم پاسخ بدید
یاحق

vahab00
July 26th, 2013, 17:21
اصلا قشنگ نیست
چقدرم بهش افتخار میکنه:دی

پ.ن : وهاب جان بازم مثل همیه حرف نداره کارت
فقط اون بالا آفر ویژه سمت چپ بالا میری چیزی باز میشه یا باید کلیک کنی؟
منظورم اینه که مثل ورق باز میشه؟

سلام مجید جان
ممنون از نظر لطفت
اگه خوشت اومد بگو بهت بدم
ن چیزی باز نمیشه و عکس بنر هست ک میتونی متنی چیزی بزاری

vahab00
July 26th, 2013, 17:22
:71:
مسافرت یعنی ....؟:d
سال ها گذشت تا ما زنده ماندیم و قالب متفاوتی از وهاب دیدیم ههههه
تبریک به کسی که این قالب رو بخره...

موفق باشی عزیزم

سلام یاسین جان
آره :71:
قابلتو نداره عزیزم
ممنون از نظر لطفت

vahab00
July 26th, 2013, 17:23
سلام
وهاب جان قالب بسیار زیبایی هست
دستت درد نکنه
اینو میتونیم با باکس بیلینگ هم مچ کنیم؟
اگر قابل هماهنگی با باکس بیلینگ باشه من میخرم
ممنون میشم پاسخ بدید
یاحق

سلام داداش
ممنون از نظر لطفت
خیر من این سیستم رو خیلی سعی کردم رو لوکال نصب کنم نشد ک نشد و چون نمیتونم مستقیم از هاست براش آماده کنم چون درد سر زیاد داره بیخیال شدم
خیر فقط برای whmcs هست
ممنون ک وقتت رو گذاشتی
موفق باشی

cpanelfa.ir
July 26th, 2013, 17:25
با سلام
زیباست
فقط اگر بخواهید برایمان چند تغییر در قالب ایجاد کنید
هزینه اش چند می شود؟
اطلاعات پ خ شد
با تشکر

vahab00
July 26th, 2013, 17:29
با سلام
زیباست
فقط اگر بخواهید برایمان چند تغییر در قالب ایجاد کنید
هزینه اش چند می شود؟
اطلاعات پ خ شد
با تشکر

با سلام و تشکر از نظر لطفتون
اول اینکه قالب به صورت کاملا اپن سورس ارائه میشه و تغییرات توش بسیار ساده هست
اگه تغییرات خواصی مد نظر دارید پ.خ کنید تا در خدمتتون باشم
هزینه خواصی نداره اگه چیز خواصی نباشه
ممنون از اینکه وقت گذاشتید
موفق باشید و سربلند
یا حق

vahab00
July 26th, 2013, 23:36
دوستان خوشحال میشم نظرتونو راجع به قالب بگید
با تشکر

hostfire
July 27th, 2013, 00:20
وهاب این قالب رو خریداری کنیم پشتیبانی هم داره دیگه؟ مثل نصب +تنظیم و غیره؟ یا اینکه باز از بیخ فقط این جمله رو میشنویم؟(برو تو قسمت سفارشات دانلود کن)

liveserver
July 27th, 2013, 01:23
وهاب این قالب رو خریداری کنیم پشتیبانی هم داره دیگه؟ مثل نصب +تنظیم و غیره؟ یا اینکه باز از بیخ فقط این جمله رو میشنویم؟(برو تو قسمت سفارشات دانلود کن)
پوزش میخوام از استارتر... ولی واقعیت رو باید گفت...( تجربه خرید از ایشون)
دوست عزیز ایشون هیچگونه پشتیبانی ارایه نمیده.. فقط قالب رو تحویل میده و تمام(حداقل برای ما که اینجوری بود)
یه کمک کوچیک هم در قالب خریداری شده از ایشون داشتیم که با در میان گذاشتن با ایشون عرض کردند وقت این کار هارو ندارند...!!
ولی اینم بگم که قالب رو سالم تحویل دادند.
بازم پوزش میخوام از استارتر.

hostfire
July 27th, 2013, 01:36
دوست عزیز ایشون هیچگونه پشتیبانی ارایه نمیده.. فقط قالب رو تحویل میده و تمام(حداقل برای ما که اینجوری بود)
یه کمک کوچیک هم در قالب خریداری شده از ایشون داشتیم که با در میان گذاشتن با ایشون عرض کردند وقت این کار هارو ندارند...!!

اتفاقا خودم جای یک قالب 2 قالب خریدم از ایشون :)
جفتش بی عیب و کامل بود شکی نیست در کار وهاب جان
یکیش که ساده بودم خودم جاهایش رو تغیر دادم ولی دیگری کلا نابود شدم! و نتونستم ازش استفاده کنم! چون نمیدونستم چه تغییراتی باید کجا انجام بدم و قالب عملا بی استفاده شد!
قالبی که 30 هزار تومن به حدود 10 نفر فروخته میشه باید یک پشتیبانی داشته باشه! مشکل دیگرم اینجاست که خیلیا پی ام دادن به من که این قالب ماست ورش دار حدفش کن!
خب چجوری ثابت کنم من این قالب رو خریدم؟
پشتیبانی هم که نداره! بنده سرور منیجیرم! دیزاینر و یا کد نویس نیستم که خودم همه چیز رو دست کاری کنم درس کنم! دستکاری منظورم حظف چند تا کد عکسه! همین!
بازم حرف اولم رو تکرار میکنم بنده قصدم تخریب نیست و وهاب عزیز بشدت کاراش تایید میشه
میگم یه چند تا راهنماییم بکنه بد نیست!
از حق نگذریم موقعی که من قالبارو خریدم امتحانای دانشگاهش بود نمیتونست رسیدگی کنه!

vahab00
July 27th, 2013, 01:42

با سلام و عرض
پشتیبانی شامل نصب نمیشه و مراحل نصب بسیار ساده هست
کافیه فایل قالب رو تو پوشه تمپیلیت بریزید و از whmcs تو بخش تنظیمات قالب جدید رو سلکت کنید
آیا این چیز زیادی هست ؟:-?

vahab00
July 27th, 2013, 01:46

با سلام و عرض ادب خدمت شما
تا به حال ک پشتیبانی میدادیم از این پس هم میدیم
اما ی نکته ای هست تو پشتیبانی
لطفا دوستان خوب دقت کنند به این حرفم بعدا سو تفاهم پیش نیاد
پشتیبانی یعنی اگه قالبتون جایی مشکل داشت من بیام و حل کنم و شامل موارد زیر اصلا نمیشه
1 : اکثر کاربران درخواست ادیت میدند و بنده خیلی راحت رد میکنم چون به هیچ وجه ادیت انجام نمیدم
2 : قالب ها به صورت فایل زیپ ارائه میشه و اگه توضیحات خواصی بخواد توشون هست و باید فایل رو تو پوشه تمپلیت بریزید و تو تنظیمات قالب جدید رو انتخاب کنید . نصب قالب به عهده من نیست

ممنون از اینکه حقیقت رو گفتید . من هم مثل همیشه ادیت قالب ها رو رد کردم و این مورد برای همه دوستانی ک درخواست ادیت داده بودند اتفاق افتاده . من هیچ ادیتی انجام نمیدم
ممنون از صداقتتون و تشکر از اینکه نظرتونو اعلام کردید
در مواردی به جز این اگه مشکلی بود در خدمتتون هستم
یا حق

hostfire
July 27th, 2013, 01:47
با سلام و عرض
پشتیبانی شامل نصب نمیشه و مراحل نصب بسیار ساده هست
کافیه فایل قالب رو تو پوشه تمپیلیت بریزید و از whmcs تو بخش تنظیمات قالب جدید رو سلکت کنید
آیا این چیز زیادی هست ؟:-?

نه عزیزم!
وهاب آنلاين | قالب Fast Hosting (http://www.vahabonline.ir/whmcs-fast-hosting-theme.html)
این قالب رو ببین شما!

بن ده این رو خریدم! ولی نتونستم استفاده کنم! چون 6-7 نفر همینجا پ.خ دادن این قالب ماست
چون اومدم استفاده کنم دیدم کلی عکس انگلیسی داره که باید حذف شه! عکسارو حذف کردم ولی لینکاش باقی بود هرچی سرچ کردم پیدا نشد شمام امتحان داشتی پیدات نمیشد کرد! رما قالب بی استفاده موند از همون قالب دیفالت استفاده کردیم!

wdo
July 27th, 2013, 01:54
پشتیبانیشون بده؟؟؟؟ :112: :70:
نخیر اتفاقا ایشون یه قالب wordpress به whmcs تبدیل کردند قیمت که ماشالله عالی :101:
کیفیت هم یه اسلایدر زدن واسمون هلو ، عین wp slider (موندم توش چجوری زده!‌)
پشتیبانی هم من تا از قالب یه مشکلی میبینم میگم شاید به ساعت نکشیده درست میکنن
براتون متاسفم!!:-|
خودتون کیفیت رو ببینید:
host-fa.net
WHMCS:
host-fa.net/billing

hostfire
July 27th, 2013, 01:59
نخیر اتفاقا ایشون یه قالب wordpress به whmcs تبدیل کردند قیمت که ماشالله عالی :101:
خودتون کیفیت رو ببینید:
host-fa.net
WHMCS:
host-fa.net/billing

اقا خوشحالیا شما دوست 2013 ای!
ما مگه گفتیم وهاب بده؟ وهاب کارش درجه یکه شکی درش نیست!
واسه خودتم متاسف باش گلم که تاپیک رو نمیخونی الکی میای پست میدی!

vahab00
July 27th, 2013, 01:59
اتفاقا خودم جای یک قالب 2 قالب خریدم از ایشون :)
جفتش بی عیب و کامل بود شکی نیست در کار وهاب جان
یکیش که ساده بودم خودم جاهایش رو تغیر دادم ولی دیگری کلا نابود شدم! و نتونستم ازش استفاده کنم! چون نمیدونستم چه تغییراتی باید کجا انجام بدم و قالب عملا بی استفاده شد!
قالبی که 30 هزار تومن به حدود 10 نفر فروخته میشه باید یک پشتیبانی داشته باشه! مشکل دیگرم اینجاست که خیلیا پی ام دادن به من که این قالب ماست ورش دار حدفش کن!
خب چجوری ثابت کنم من این قالب رو خریدم؟
پشتیبانی هم که نداره! بنده سرور منیجیرم! دیزاینر و یا کد نویس نیستم که خودم همه چیز رو دست کاری کنم درس کنم! دستکاری منظورم حظف چند تا کد عکسه! همین!
بازم حرف اولم رو تکرار میکنم بنده قصدم تخریب نیست و وهاب عزیز بشدت کاراش تایید میشه
میگم یه چند تا راهنماییم بکنه بد نیست!
از حق نگذریم موقعی که من قالبارو خریدم امتحانای دانشگاهش بود نمیتونست رسیدگی کنه!

سلام داداشم
ممنون از اینکه واقعیت رو گفتی
و تشکر از اینکه وقتت رو گذاشتی تا این پست رو بخونی
در مورد قالب های شما باید ی حرف تکراری رو باز تکرار کنم
من به هیچ وجه هیچ ادیتی رو هیچ قالبی انجام نمیدم
در مورد اینکه گفتی ی قالب به 30 نفر فروخته میشه باید بگم این مورد تو قوانین ذکر شده و شما با تایید قوانین قالب رو خریداری میکنید . پشتیبانی شامل حل مشکل و حتی المکان راهنمایی هست و من فکر نکنم تا به حال کاری ازم برمیومده و براتون نکردم
فقط یه نکته مهم دیگه رو هم بگم حتما دقت کنید :
یاهو من برای کارهایی شخصی و گفتوگو هست و اصلا جای مناسبی برای رسیدگی نیست
من همیشه گفتم و بازم میگم اگه جایی نیاز به راهنمایی داشتید تیکت بزنید در خدمتتون هستم
اینه تو یاهو پیام میدید و بوز میزنید هی اصلا نمیشه راهنمایی کرد چون من همزمان چندین کار دیگه انجام میدم
آیا تیکتی دادید ک پاسخ ندادم و...

در مورد اینکه گفتید خیلی پی ام میدن ک این قالب ماست و... باید بگم اول اینکه چرا کپی رایت رو حذف میکنید ؟
اگه کپی رایت باشه طرف ک بفهمه قالب رو شما طراحی نکردید و طراحش منم یقه منو میگیره . پس مقصر شمایید و من میتونم در مورد تک تک قالب های سایتم این امر رو ثابت کنم ک کار هیچ یک از اونهایی ک میگن این قالب اختصاصی خودشونه نیست و این امر در صورتی که مهم بشه ثابت میشه پس لطفا به اعمال خودتون دقت کنید . من مقصر نیستم شما اون پایین مینویسید طراحی قالب توسط خودتون بوده پس مشکلاتشم با خودتون

ی مورد دیگه ک جا داره بگم پشتیبانی من تنها برای کاربران خودمه و کسانی ک محصول رو از سایت خریدن و تو سرویس هاشون فعاله

و یک سوال دارم خدمت شما و همه دوستان :
به نظر شما پشتیبانی یعنی چی ؟ یعنی حتی زحمت ی دانلود و آپلود رو به خودتون ندید ؟
یعنی من بیام براتون نصب کنم ؟ واقعا به این میگید پشتیبانی ؟
اصلا فکر کردید من فردا بیام کل اطلاعاتتون رو نابود کنم میخواهید یقه کی رو بگیرید ؟ این مورد رو خیلی دیدم
ترو خدا یکم واقع بین باشید
شما اگه مشکلی دارید تیکت بزنید ببینید جواب میدم یا ن ، ن اینکه تو یاهو هی بوز بزنید :39:
بله زمانی ک شما قالب رو خریداری کردید من مشغول امتحان بودم و روزانه یک ربع میومدو میرفتم . همین
اما آیا تو این ی ربع به کلی از سوالاتتون تو یاهو پاسخ نمیدادم ؟

واقعا یکم فکر کنید عزیز...

یا حق

vahab00
July 27th, 2013, 02:03
نه عزیزم!
وهاب آنلاين | قالب Fast Hosting (http://www.vahabonline.ir/whmcs-fast-hosting-theme.html)
این قالب رو ببین شما!

بن ده این رو خریدم! ولی نتونستم استفاده کنم! چون 6-7 نفر همینجا پ.خ دادن این قالب ماست
چون اومدم استفاده کنم دیدم کلی عکس انگلیسی داره که باید حذف شه! عکسارو حذف کردم ولی لینکاش باقی بود هرچی سرچ کردم پیدا نشد شمام امتحان داشتی پیدات نمیشد کرد! رما قالب بی استفاده موند از همون قالب دیفالت استفاده کردیم!

این قالب یک قالب انگلیسی هست
من تو پست خود سایت هم گفتم و شما حتی زحمت خوندن پست رو به خودتون ندادید
من تو دمو ها هم گفتم باس عکسا رو خودتون فارسی کنید
و دمو ها با عکس انگلیسی بودن حتی اگه دقت کنید
در مورد اینکه من پیدام نبود فقط یک سوال ؟
آیا تیکتی دادید و من پاسخ ندادم ؟
همین

vahab00
July 27th, 2013, 02:06
خودتون کیفیت رو ببینید:
host-fa.net
WHMCS:
host-fa.net/billing

به سلام داداش گلم
یوزر جدید مبارکه
باس بگم ایشون یکی از قدیمی های این انجمن هستند و این یوزر جدیدشون هست
ممنون ک زحمت کشیدی
تو همون زمان امتحانات من کار ایشون رو انجام دادم و اگه از خودشون هم بپرسید میگن من همیشه بهشون میگفتم اگه مشکلی بود تیکت کنید
حدود 3-4 تا مشکل تو قالب بود ک تیکت کردند و حلش کردم

زمانی که من رو تیکت میتونم بزارم تو یاهو نمیشه گذاشت و با دقت کار کرد
یاهو ک پشتیبانی نمیشه
بازم ممنونم داداشم

و فقط اینکه اون جمله متاسف رو پاک کن . واقعا درست نیست . چون دوستان نظرشونو گقتند و همیشه ک نمیشه تعریف کنند . کاستی از من دیدند و اعلام کردند و من هم پاسخ دادم . لطفا نسبت به اون جمله تجدید نظر کن

یا حق

hostfire
July 27th, 2013, 02:07
وهاب من بهراد وی بی پرو ام جیگرم گازشو نگیر :دی

فقط یه نکته مهم دیگه رو هم بگم حتما دقت کنید :
یاهو من برای کارهایی شخصی و گفتوگو هست و اصلا جای مناسبی برای رسیدگی نیست
من همیشه گفتم و بازم میگم اگه جایی نیاز به راهنمایی داشتید تیکت بزنید در خدمتتون هستم
اینه تو یاهو پیام میدید و بوز میزنید هی اصلا نمیشه راهنمایی کرد چون من همزمان چندین کار دیگه انجام میدم
آیا تیکتی دادید ک پاسخ ندادم و...

این مورد رو که رسما قبول دارم تیکت نزدم فقط تو یاهو گفتم :(

در مورد اینکه گفتید خیلی پی ام میدن ک این قالب ماست و... باید بگم اول اینکه چرا کپی رایت رو حذف میکنید ؟
اگه کپی رایت باشه طرف ک بفهمه قالب رو شما طراحی نکردید و طراحش منم یقه منو میگیره . پس مقصر شمایید و من میتونم در مورد تک تک قالب های سایتم این امر رو ثابت کنم ک کار هیچ یک از اونهایی ک میگن این قالب اختصاصی خودشونه نیست و این امر در صورتی که مهم بشه ثابت میشه پس لطفا به اعمال خودتون دقت کنید . من مقصر نیستم شما اون پایین مینویسید طراحی قالب توسط خودتون بوده پس مشکلاتشم با خودتون

نه بابا من خودم تو انجمنی که میدونی ببینم کسی کپی رایت رو حذف کرده میزنم بنش میکنم حالا خودم بیام کپی رایت رو حذف کنم؟
حذف نکردم گنده نوشته بود طراحی و اجرا توسط وهاب ! لینکم داده بود به ساییتت
ولی وجدانن پوستمو کندن انقد پی ام دادن! نمونش نارس سرور(الان شده پرشیا سرور)

ی مورد دیگه ک جا داره بگم پشتیبانی من تنها برای کاربران خودمه و کسانی ک محصول رو از سایت خریدن و تو سرویس هاشون فعاله
ولا کلاینت ما هنوز فعاله تو سایتت با سرویسه فعال!

و یک سوال دارم خدمت شما و همه دوستان :
به نظر شما پشتیبانی یعنی چی ؟ یعنی حتی زحمت ی دانلود و آپلود رو به خودتون ندید ؟
یعنی من بیام براتون نصب کنم ؟ واقعا به این میگید پشتیبانی ؟
اصلا فکر کردید من فردا بیام کل اطلاعاتتون رو نابود کنم میخواهید یقه کی رو بگیرید ؟ این مورد رو خیلی دیدم
ترو خدا یکم واقع بین باشید
شما اگه مشکلی دارید تیکت بزنید ببینید جواب میدم یا ن ، ن اینکه تو یاهو هی بوز بزنید :39:
بله زمانی ک شما قالب رو خریداری کردید من مشغول امتحان بودم و روزانه یک ربع میومدو میرفتم . همین
اما آیا تو این ی ربع به کلی از سوالاتتون تو یاهو پاسخ نمیدادم ؟

وجدانن بت بگم نه جواب نمیدادی! فقط میگفتیم میخندیدیم! تا بحث قالب میشد وهاب کو؟ وهاب بابای شد :-s:71::109:
نه بابا تو من که فقط طراح وی بی ام! هیچی از whmcs سر در نمیارم !حالا باید سرمو بزارم بمیرم داداش؟ یا اینکه اصلا بگی اقای من 30 تومن دیگه ازت میگیرم ادیت میزنم برات!؟
منظورم نصب نیست!

vahab00
July 27th, 2013, 02:17
این مورد رو که رسما قبول دارم تیکت نزدم فقط تو یاهو گفتم

خب خدارو شکر... پس این مورد حل شده :71:

نه بابا من خودم تو انجمنی که میدونی ببینم کسی کپی رایت رو حذف کرده میزنم بنش میکنم حالا خودم بیام کپی رایت رو حذف کنم؟
حذف نکردم گنده نوشته بود طراحی و اجرا توسط وهاب ! لینکم داده بود به ساییتت
ولی وجدانن پوستمو کندن انقد پی ام دادن! نمونش نارس سرور(الان شده پرشیا سرور)

من کلی گفتم و اگه بی ادبی کردم ببخشید داداش
در مورد قالب فست هاستینگ هر وقت خواستید بهم بگید تا قالب انگلیسی دموش رو بهتون بدم
آنکه پاک است از محاسبه چ باک ؟

ولا کلاینت ما هنوز فعاله تو سایتت با سرویسه فعال!

این مورد برای ی سری های دیگه بود :71: قالب رو از یکی دیگه میگیرن مشکل داره میان از من میپرسن میگم تیکت کنید میگه عضو نیستم :71:

وجدانن بت بگم نه جواب نمیدادی! فقط میگفتیم میخندیدیم! تا بحث قالب میشد وهاب کو؟ وهاب بابای شد
نه بابا تو من که فقط طراح وی بی ام! هیچی از whmcs سر در نمیارم !حالا باید سرمو بزارم بمیرم داداش؟ یا اینکه اصلا بگی اقای من 30 تومن دیگه ازت میگیرم ادیت میزنم برات!؟
منظورم نصب نیست!

آره خوب . من همیشه گفتم پشتیبانی تو یاهو نمیشه
و خدایی یکی تو یاهو میگه قالب فلانه و بلانه میگم تیکت کن و اصلا تو یاهو پاسخ نمیدم .
حالا چی بشه چقدر خاطرشو بخوام شاید....
ولی در کل یاهو ساپرت نمیدم . چون تو یاهو زمانی ک هستم مطمئنا دارم 4-5 کار رو باهم انجام میدم و اگه یادتون باشه من همیشه میگم تو ادد من بوز=با ایگنور
کسی ک بوز بزنه ایگنور میشه و این واسه اون تمرکزیه ک من میکنم :71: جدی میگم . میرم تو حال خودم تا کارامو انجام بدم یهو بوز میزنن همه چی یادم میره
ن من هرگز نمیگم 30 تومن بده واسه ادیت چون هرگز ادیت انجام نمیدم
اگه کار ساده ای باشه و وقت گیر نباشه مجانی انجام میدم و اگه وقت بخواد میگم ادیت انجام نمیدم
خیلی ها این تجربه رو با من دارند

من کوچیکتم داداش . ببخشید جسارت کردم

liveserver
July 27th, 2013, 02:27
خودتون کیفیت رو ببینید:
host-fa.net
WHMCS:
host-fa.net/billing
دوست عزیز رعایت ادب همیشه حکم میکنه که در وقت و در جای مناسب سخن بگید و حرفی رو که میزنید رو اول قشنگ فکر کنید چی میگید و طرف مقابل شما کیست بعد بیاید پست بدید.
بنده گلایه ای داشتم که تسلیم ایشون کردم...
ایشون هم جواب دادند.
حرف شما به نظر بنده کاملا بی ادبانه بود.

liveserver
July 27th, 2013, 02:30
تشکر از وهاب عزیز...
هرکسی برای کاری که میکنه یه سری سیاست های کاری داره...
سیاست کاری شما هم اینگونه است خریدار باید خودشو باید با شما وقف بده.
ولی با تمام احترام این سیاست کاری شما مورد قبول بنده نیست ولی براش احترام قائل هستم.
تشکر از پاسخگوییتون.
یا حق

netmelli
July 27th, 2013, 02:32
آقا وهاب از هر نظر تایید میشه کاراشون
چون با مناسب ترین قیمت کارا رو تحویل میدن
فقط قالب رو ادیت نمیکنن و این یکم مشکل ساز هست
درسته این رو قبول دارم
اگه یکم از نظر من قیمت هاش رو بالا ببره و وقت برای مشتری بزاره که کارای مشتری رو انجام بده از نظر بنده هم بهتره
چون اکثر ماها کارمون هاستینگ و سرور هست
چیزی از طراحی نمیدونیم
من خودم فقط html یکم بلدم:71:
بقیه کارای طراحی رو باید برنامه نویسمون انجام بده همیشه
ولی از نظر من قیمت ها رو 50 درصد افزایش بده ولی قالب رو روی سایت به مشتری تحویل بده بهتره
نظر شما دوستان چیه در این باره ؟

vahab00
July 27th, 2013, 02:42
تشکر از وهاب عزیز...
هرکسی برای کاری که میکنه یه سری سیاست های کاری داره...
سیاست کاری شما هم اینگونه است خریدار باید خودشو باید با شما وقف بده.
ولی با تمام احترام این سیاست کاری شما مورد قبول بنده نیست ولی براش احترام قائل هستم.
تشکر از پاسخگوییتون.
یا حق
ببینید نمیدونم از نظر شما پشتیبانی یعنی چی اما من هرگز کار نصب قالب و ادیت انجام نمیدم و واسه کارهام دلایل منطقی دارم برای خودم
انشالله فردا بخشی تو سایت با عنوان آموزش میزارم و توش آموزش نصب قالب ها سایر آموزش های لازم رو مینویسم به همراه تصویر تا راهنمای کاربران باشه
به هر حال خیلی از شما ممنونم ک تو این بحث شرکت کردید
براتون بهترین ها رو آرزو دارم و انشالله همیشه موفق باشید

آقا وهاب از هر نظر تایید میشه کاراشون
چون با مناسب ترین قیمت کارا رو تحویل میدن
فقط قالب رو ادیت نمیکنن و این یکم مشکل ساز هست
درسته این رو قبول دارم
اگه یکم از نظر من قیمت هاش رو بالا ببره و وقت برای مشتری بزاره که کارای مشتری رو انجام بده از نظر بنده هم بهتره
چون اکثر ماها کارمون هاستینگ و سرور هست
چیزی از طراحی نمیدونیم
من خودم فقط html یکم بلدم:71:
بقیه کارای طراحی رو باید برنامه نویسمون انجام بده همیشه
ولی از نظر من قیمت ها رو 50 درصد افزایش بده ولی قالب رو روی سایت به مشتری تحویل بده بهتره
نظر شما دوستان چیه در این باره ؟
سلام حسین جان
حسین خودت از کار و... من خبر داری . یعنی وقتی برای من نمیمونه تا ادیت قبول کنم و تو ادیت هم تو ی کاری مکنی کاربر میگه ن اینطور نیست یکم بیشتر ش یکم کمتر و... خلاصه تو ی ادیت ساده ک 2دقیقه طول میکشه حدود 1 ساعت وقتت گرفته میشه و در آخر حتی نمیتونی بگی چقدر شده چون کاری انجام ندادی و فقط داشتی با کاربر چت میکردی و بالا پایین میکردی چندتا عدد رو و ی سری دلایل دیگه
من نسبت به افزایش قیمت فکر کردم اما واقعا درست نیست من چیزی اضافه کنم
انشالله فردا آموزش های لازم رو میزارم تو سایت تا کاربران راحت بتونن قالب ها رو خودشون نصب کنند و...
من کلا تو قیمت گذاری وقتی ک صرف میکنم رو با ی سری معیار های خودم حساب میکنم و رو قالب و کارم قیمت میزارم
خودت ک میشناسی منو دوست ندارم حتی ی 1هزار تومنی از کسی بیشتر بگیرم و این ادیت خیلی باعث عذابم میشه
به هر حال ممنون ک شرکت کردی و نظر دادی
خیلی خوشحال شدم
موفق باشی

majidisaloo1
July 27th, 2013, 02:52
سلام و درورد
بنده همه پست ها را خوندم و یک نظری میدهم با توجه به اینکه همه تون را میشناسم و همتون هم من را میشناسید
بنده حق را به هر چند طرف میدهم به وهاب برای این حق میدهم که توی قوانین و... همه این موارد را ذکر کرده و اینکه توی یاهو جواب نمیده از نظر من خیلی کار پسندیده ای میکنه
به خدا خود بنده بیش از 400-500 تا کاربر از همین یاهو پروندیم چون واقعا نمیشه توی یاهو جواب داد این را بنده حق میدهم
به کاربر هم حق میدهم در مورد یا هو به این دلیل که کاربر تا به مشکل میخوره سریع میخواهد رفع بشه و چون ناراحته میخواهد مقداری ناراحتیش را سهیم بکنه
و یک چیز دیگر که این براش تداعی شده که تیکت بدهم کارم دیر انجام میشه
در مورد اصلاح من به وهاب حق را میدهم به این دلیل که توی عکس ها و قوانین ذکر کرده اگر ذکر نمیکرد حق صد درصدی با کاربران است اما الآن ذکر کرده!

البته همه این ها به کنار بنده عذر خواهی میکنم که وارد بحثتان شدم و همچنین بنده در مقامی نیستم که بخواهم به کسی حق بدهم یا ندهم اما عقل و تجربه من این موارد را میتونه بگه

با سپاس
عیسی لو

liveserver
July 27th, 2013, 02:57
ببینید نمیدونم از نظر شما پشتیبانی یعنی چی اما من هرگز کار نصب قالب و ادیت انجام نمیدم و واسه کارهام دلایل منطقی دارم برای خودم

دوست عزیز این نظر شخصی بنده است.
شخصی که از شما میاد قالب خریداری میکنه معمولا بیش از 70% سر رشته ای از قالب و برنامه نویسی ندارند... البته نصب قالب هم چیز خاصی نداره و به قول خودتون توضیح میدید.
ولی یه نکته ای که هست قالب باید برای شخص , و سایتش شخصی سازی شه وگرنه عملا قالب به دردش نمیخوره ...
این که شما میگی بنده اصلا ادیت نمیکنم به نظر بنده شما که قالب رو میفروشی یکی از وظایفت ادیت و شخصی سازی برای خریدار است.
البته شما میگید برای هزینه و وقتی که میزارید با هم همخونی نداره حرف شما متین ولی شما وقتی با من خریدار طی کنی که فلانی بنده برای شخصی سازی قالب شما مثلا 60 تومن میگیرم یا بنده قبول میکنم شما انجام میدی یا اینکه قبول نمیکنم اینجا ازتوت صلب مسئولیت میشه و کسی خرده نمگیره که شما قالب رو فقط همینطوری تحویل میدید.
بازم عرض میکنم این نظر شخصی بنده است.
MR-Vazin
July 27th, 2013, 03:22
چـ ـ ـه شـ ـ ـو د گـ ـ ـفـ ـ ـت .....

:)

majidisaloo1
July 27th, 2013, 03:23
شخصی که از شما میاد قالب خریداری میکنه معمولا بیش از 70% سر رشته ای از قالب و برنامه نویسی ندارند... البته نصب قالب هم چیز خاصی نداره و به قول خودتون توضیح میدید.
ولی یه نکته ای که هست قالب باید برای شخص , و سایتش شخصی سازی شه وگرنه عملا قالب به دردش نمیخوره ...
این که شما میگی بنده اصلا ادیت نمیکنم به نظر بنده شما که قالب رو میفروشی یکی از وظایفت ادیت و شخصی سازی برای خریدار است.
البته شما میگید برای هزینه و وقتی که میزارید با هم همخونی نداره حرف شما متین ولی شما وقتی با من خریدار طی کنی که فلانی بنده برای شخصی سازی قالب شما مثلا 60 تومن میگیرم یا بنده قبول میکنم شما انجام میدی یا اینکه قبول نمیکنم اینجا ازتوت صلب مسئولیت میشه و کسی خرده نمگیره که شما قالب رو فقط همینطوری تحویل میدید.
بنده یک مورد توی صحبت های ایشون تایید میکنم و اون اینکه کاری که میخواهی براش انجام بدی هزینه اش را بهش بگو بخواهد میخواهد نخواهد حد اقل پشت سرت نمیگه بلد نیست و.. نهایتش میگه خیلی پول دوسته که اونم اصلا مهم نیست بگذار بگه بهت قضیه دوست انگلیسیم را گفتم دقیقا این هم میره پای همان موضوع بگذار هر چی میگه بگه مهم نیست خوب این بهتره به نظرم ادیت هم بکن اما هر کاری را براش هزینه بگیر اون وقت فکر نمیکنم این همه کاربرات دنبال ادیت باشند چون خیلی موارد افراد فقط یگن سنگ مفت گنجشک مغت بگذر این که پول نمیگیره فلان بکنم بهمان بکنم اما اینجوری حواسش جمع میشه متوجه میشه که چه کاری خوبه و چه کاری بد است و چی باید انجام بدهد و چی بخواهد
البته این فقط نظر بنده است

netmelli
July 27th, 2013, 03:52
حرف لایو سرور تایید میشه
درسته آقا وهاب شما هزینه بگو
مثلا یکی میاد میگه این قالب رو شخصی بکن برام
به هر حال اون شخص با این روحیه اومده به شما میگه که در نظر خودش شما رو از افراد دیگه توانمند دوسنته
شما وقتی این مسئله رو رد میکنی براش
دو چیز دهنش میاد که نگاه یه چی بلده خودش رو میگیره و یا اینکه مسخرش رو در آورده خب فروختی پشتیبانی هم بده
حقیقت این فکر تو ذهن مشتریت ممکنه بیاد
ولی از نظر من شما طرف اومد گفت ادیت نگو نمیکنم
حساب بکن
بگو مثلا من این ادیتش 1 ساعت طول میکشه
من تو 1 ساعت یه قالب معمولی اکی میکنم میزارم برای فروش که میانگین اون قالب رو 10 نفر میخره میشه 70 80 هزار تومن برام سود
خب به طرف بگو 80 میگیرم
فکر کن اون یک ساعت رو صرف درست کردن یه قالب کردی نه صرف ادیت
اینطوری به نظر من مشکل حل میشه

البته شما بخش آموزش رو راه بنداز
مشکلات اولیه اشخاص معمولا با یه راهنمایی کوچیک حل شدنی هست
اگه حل نشد به صرف هزینه درست کن براش
به هر حال آقا این یه نعمت خدا بهت داده طراح شدی ، حال بده به مردم خب برادر من=p~

یه موقع از حرفام ناراحت نشیا
نه از حرفا من بلکه از حرفای همه دوستان که شرکت کردند تو این گفت و گو
به هر حال هرکس میاد شرکت میکنه شک نکن خوب تورو میخواد
میخواد که وهاب انلاین بهتر از دیروز بشه
و سخن آخر همیشه حق با مشتریست یادت نره:59::71:
شوخی کردم
زیادم حرف زدما فکر کنم کسی حوصلش نگیره بخونه=p~
یا حق

ToooPDL
July 27th, 2013, 04:03
کاری ندارم که کی پشتیبانی داره و کی پشتیبانی نداره . یا تعریف کاربران و طراحان از پشتیبانی چیه !

اما تنها چیزی که بارها و در 99% شرکتها یا افراد طراح دیده شده اینه که قالب یا اسکریپتی که فروش میره رو برای کاربر نصب و راه اندازی می کنند .

یه مثال میزنم
الان من توی ادمین وب یه چندتایی قالب whmcs گذاشتم برای دانلود. بدون هیچ هزینه ای
حالا وهاب خان با این شرایط خودش که کاری به نصب و راه اندازی نداره ، اومده قالب های whmcs رو یا طراحی کرده یا فارسی سازی ( که به اینش کار نداریم ) و با قیمت X تومان گذاشته برای فروش .
اینجا فرق سایت من و سایت وهاب فقط و فقط توی پولی یا رایگان بودن هست !!! ( هرچند شده که کاربر گیر داشته جایی و اطلاعاتش رو ایمیل کرده و رفاقتی براش انجام دادم )

منظور اینکه وقتی یک پولی گرفته میشه ( هرچند کم ) ، فقط نباید برای تحویل دادن یه فایل حداکثر 10مگابایتی باشه !!! حداقلش نصب روی هاست هم باید انجام بشه معمولا !

wdo
July 27th, 2013, 05:54
به سلام داداش گلم
یوزر جدید مبارکه
باس بگم ایشون یکی از قدیمی های این انجمن هستند و این یوزر جدیدشون هست
ممنون ک زحمت کشیدی
تو همون زمان امتحانات من کار ایشون رو انجام دادم و اگه از خودشون هم بپرسید میگن من همیشه بهشون میگفتم اگه مشکلی بود تیکت کنید
حدود 3-4 تا مشکل تو قالب بود ک تیکت کردند و حلش کردم

زمانی که من رو تیکت میتونم بزارم تو یاهو نمیشه گذاشت و با دقت کار کرد
یاهو ک پشتیبانی نمیشه
بازم ممنونم داداشم

و فقط اینکه اون جمله متاسف رو پاک کن . واقعا درست نیست . چون دوستان نظرشونو گقتند و همیشه ک نمیشه تعریف کنند . کاستی از من دیدند و اعلام کردند و من هم پاسخ دادم . لطفا نسبت به اون جمله تجدید نظر کن

یا حق

نوکرم :دی

دیگه حس ویرایش نیست !

Yas-Host
July 27th, 2013, 10:08
به به از دیشب که ما نبودیم اینجا چه خبره که ما هم خبر نداشتیم !!
بنده تمامی نظرات رو خوندم و باید بگم که خوده بنده 99 درصد روزم رو با چت کردن هدر میدم!!(همش هم الکی و بحث های بی خود)
وهاب جان وقت اینکارا رو نداره اگر میخواست که پشتیبانی و حل مشکلات رو از یاهو انجام بده چه لازم بود سیستم تیکت راه بندازه؟ این حرفم واقعیت نیست شما بگید؟
اکثر کسایی که اینجا هستند هاستینگ دارند شما دوس دارید پشتیبانی از طریق تیکت باشه یا یاهو؟(راستشو بگین خواهشا) درسته کار مردم از یاهو زودتر انجام میشه ولی کیفیت کار از طریق تیکت خیلی بهتر از یاهو هست.
تا جای که اطلاع دارم ادد لیست یاهو وهاب دیگه پر پر هست(همه شون هم الکی ادد کردن و سوال های بیخود میپرسند)
با اینکه کسی تیکت ارسال میکنه راحت کارش سریع حل میشه و سعی میکنه درست داخل تیکت توضیح بده ولی وقتی با یاهو پیام میده باید بشینیم سه ساعت حرفاشو بخونیم یکی مثلا توضیح رو به انگلیسی(tozihe) مینویسه یکی یه چیزی دیگه شره خود همین!!
و همش حرفش رو تکرار میکنه یک دقیقه جواب ندی باز بارون میشی والا!
من الان خیلی وقته وهاب جان رو میشناسم و به عنوان داداشم قبولش دارم و شده داخل یاهو جواب منو نداده ولی تیکت زدیم سریع جواب داده خیلی هم عالی!
در ضمن به نظر من ادیت کردن قالب اصلا به دست طراح قالب نیست بنده خودم طراحی میکنم و شده تا حالا که مشتری زیاد اومده و کار ادیت داشتته ولی رد کردیم حتی اگر هزینه هم میداده والا تا بخوای توضیحاتشو بخونی و جوابشو بدی دوسال بعد....

در جواب دوستمون که میگه باید نصب قالب انجام بدن ببینید اون کسایی که اسکریپت میدن و میگن که ما نصب باید کنیم چون اسکریپتشون اختصاصی هست و کسی شاید دیگه نتونه نصب کنه و یه جورایی میشه گفت کسی طرز نصبشو جز طراح بلد نیست.
و اینکه باید بگم وهاب الان چند وقته درگیر یک سری مسائل هست که اصلا وقت همچین کارای نداره و نمیتونه(اگر داخل انجمن باشید میدونید مشکلاتش چی هست)
به شخصه دیدم که وهاب سرش خلوت باشه سریع جواب میده و باید بگم وهاب از کسی که buzz میده شدید بدش میاد:d

الان من توی ادمین وب یه چندتایی قالب whmcs گذاشتم برای دانلود. بدون هیچ هزینه ای
حالا وهاب خان با این شرایط خودش که کاری به نصب و راه اندازی نداره ، اومده قالب های whmcs رو یا طراحی کرده یا فارسی سازی ( که به اینش کار نداریم ) و با قیمت X تومان گذاشته برای فروش .
اینجا فرق سایت من و سایت وهاب فقط و فقط توی پولی یا رایگان بودن هست !!! ( هرچند شده که کاربر گیر داشته جایی و اطلاعاتش رو ایمیل کرده و رفاقتی براش انجام دادم )

منظور اینکه وقتی یک پولی گرفته میشه ( هرچند کم ) ، فقط نباید برای تحویل دادن یه فایل حداکثر 10مگابایتی باشه !!! حداقلش نصب روی هاست هم باید انجام بشه معمولا !
دوست عزیز شما وقت خودتون رو سر اینکارا با رفاقت میگذراید ولی وهاب عزیز یک سری مشکلاتی هست که نمیتونه وقتشو بابت این مشکلات بگذرونه

بعد ببینید
زمانی که صرف فارسی سازی یا طراحی قالب که انجام داده و قیمتی گذاشته واسه فروش خدا شاهده یکی هست؟
یک قالب شیک برای مثال 20 هزار تومن!!!

حالا دوستان میگیرند کپی رایت رو حذف میکنند این اصلا کار خوبی نیست اصلا و ابدا !! واقعا به شخصه متاسفم واسه همچین دوستانی که اینکارو انجام میدن

وهاب عزیز فقط برای صحبت با دوستانش میاد یاهو (فکر کنم اصلا نیاد هم بهتره اینجوری میگن پشتیبانی از یاهو نیست تیکت بدیم!!!!)

میشه بپرسم کمک کوچیکتون میشه پشتیبانی؟

وهاب عزیز همیشه ادم خوبی بوده و هست و خواهد بود (تنها کسی که دیدم مرامش رو برای مشتری هاش و دوستانش میزاره وهاب بوده)
واقعا اینجور برخورد کردن برای من جای سوال داره

اطلاعات تماس با من در امضا!!

ارزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دوستان و همکاران
موفق باشید.
سنجری

vahab00
July 27th, 2013, 11:05
سلام و درورد
بنده همه پست ها را خوندم و یک نظری میدهم با توجه به اینکه همه تون را میشناسم و همتون هم من را میشناسید
بنده حق را به هر چند طرف میدهم به وهاب برای این حق میدهم که توی قوانین و... همه این موارد را ذکر کرده و اینکه توی یاهو جواب نمیده از نظر من خیلی کار پسندیده ای میکنه
به خدا خود بنده بیش از 400-500 تا کاربر از همین یاهو پروندیم چون واقعا نمیشه توی یاهو جواب داد این را بنده حق میدهم
به کاربر هم حق میدهم در مورد یا هو به این دلیل که کاربر تا به مشکل میخوره سریع میخواهد رفع بشه و چون ناراحته میخواهد مقداری ناراحتیش را سهیم بکنه
و یک چیز دیگر که این براش تداعی شده که تیکت بدهم کارم دیر انجام میشه
در مورد اصلاح من به وهاب حق را میدهم به این دلیل که توی عکس ها و قوانین ذکر کرده اگر ذکر نمیکرد حق صد درصدی با کاربران است اما الآن ذکر کرده!

البته همه این ها به کنار بنده عذر خواهی میکنم که وارد بحثتان شدم و همچنین بنده در مقامی نیستم که بخواهم به کسی حق بدهم یا ندهم اما عقل و تجربه من این موارد را میتونه بگه

با سپاس
عیسی لو
سلام مجید جان
والله همین کاربران ک میگن وهاب پشتیبانی نمیده و... تا به حال حتی ی تیکت هم نزدن و اگه خواستی بگو ادمین بدم چک کنی
دیگه تا اون حد نیستیم ک کاری از دستمون بر بیاد و انجام ندیم
مشکل این عزیزان اینه ک تو یاهو میان و پیام میدن و منم ک درگیرم میگم ادیت انجام نمیدم
اگه همین موضوع رو تو تیکت یکم باز کنند و توضیح بدند منم اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم

ببینید قالب ها تو سایت اشتراکی فروخته میشند و در واقع بیس کار خدمت کاربر ارائه میشه
من هیچ مسولیتی در مورد شخصی سازی قالب شما ندارم چ بسا با هزینه باشه
ببینید من تو توضیحات و همینطور قوانین گفتم قالب به همین شکل تو دمو ها ارائه میشه خدمت کاربر ارائه میشه و در صورتی ک مشکلی تو قالب باشه من وضیفه دارم مشکل رو رفع کنم
در مورد ادیت هم ذکر کردم در صورتی ک کاربر بخواد با هزینه انجام میشه ک باز قبول کردنش با خود من هست
ببینید باز میگم من تو قوانین قبلا سلب مسئولیت کردم ک بله من ادیت و شخصی سازی نمیکنم
شاید خیلی از کاربران بودن قبل خرید پیام دادن ما قالب رو بخریم برامون شخصی سازی میکنید گفتم خیر چون واقعا انجام نمیدم و اون ها هم نخریدند
پس این موارد بر میگرده به کاربر ک قبل از خرید به قوانین ی نگاه بنداره و...
به هر حال سعی میکنم کمی تو کارم تجدید نظر کنم تا انشالله رضایت تمام کاربران رو جلب کنم
اما ی چیز دیگه هم هست
من پشتیبانی از طریق تیکت میدم . خیلی وقت ها کاربرها تیکت میزنن چطور میتونم مثلا سایز اسلایدر رو کم کنم یا فلان کارو کنم و تو تیکت پاسخ میدم چون کاربر هم آدرس سایت رو میده هم برای من وقت هست تا چک کنم . امیدوارم این مورد رو قبول کنید
اما یه زمان دیگه هم هست کاربر میگه من فلان قالب رو میخوام اما میخوام مثلا رنگ هدر عوض شه و فونتش تغییر کنه
من هم پاسخم مسلما این هست . در مورد هدر شما باید بدید به ی گرافیست چون من سر رشته زیادی از فتوشاپ ندارم اما در مورد تغییر فونت در خدمتتون هستم

بنده یک مورد توی صحبت های ایشون تایید میکنم و اون اینکه کاری که میخواهی براش انجام بدی هزینه اش را بهش بگو بخواهد میخواهد نخواهد حد اقل پشت سرت نمیگه بلد نیست و.. نهایتش میگه خیلی پول دوسته که اونم اصلا مهم نیست بگذار بگه بهت قضیه دوست انگلیسیم را گفتم دقیقا این هم میره پای همان موضوع بگذار هر چی میگه بگه مهم نیست خوب این بهتره به نظرم ادیت هم بکن اما هر کاری را براش هزینه بگیر اون وقت فکر نمیکنم این همه کاربرات دنبال ادیت باشند چون خیلی موارد افراد فقط یگن سنگ مفت گنجشک مغت بگذر این که پول نمیگیره فلان بکنم بهمان بکنم اما اینجوری حواسش جمع میشه متوجه میشه که چه کاری خوبه و چه کاری بد است و چی باید انجام بدهد و چی بخواهد
البته این فقط نظر بنده است
ببین مجید جان من کلا نمیخوام ادیت انجام بدم
بحث هزینه نیست وقتم گرفته میشه و با توجه به کارم ممکنه برام خجالتی بمونه . یعنی خیلی وقت ها شده من در حین صحبت گوشیم زنگ خورده و تو یاهو بدون خداحافظی تمام صفحات رو بستم و رفتم و البته تنها این نیست مشکلات دیگه هم هست ک چشام اجازه نمیدن من به صورت دائمی پشت سیستم بشینم و.... و چند مورد شخصی دیگه
خودتم میشناسی منو اصلا پول دوست نیستم ک اگه بودم الان میلایردر بودم
آخه مجید ببین ادیت اکثر کاربرا شامل موارد زیر هست :
1 : تغییر در هدر سایت ک مربوط ب گرافیست هست
2 : تغییر متن های سایت و قرار دادن لیست جدول ها و قیمت های کاربر (واقعا این ادیته ؟)
3 : قرار دادن اسلایدر ک همه رو قبول کردم تا به حال و واسه همه انجام دادم
و امثال این ها
حالا خودت بگو تو باشی چی میکنی ؟

حرف لایو سرور تایید میشه
درسته آقا وهاب شما هزینه بگو
مثلا یکی میاد میگه این قالب رو شخصی بکن برام
به هر حال اون شخص با این روحیه اومده به شما میگه که در نظر خودش شما رو از افراد دیگه توانمند دوسنته
شما وقتی این مسئله رو رد میکنی براش
دو چیز دهنش میاد که نگاه یه چی بلده خودش رو میگیره و یا اینکه مسخرش رو در آورده خب فروختی پشتیبانی هم بده
حقیقت این فکر تو ذهن مشتریت ممکنه بیاد
ولی از نظر من شما طرف اومد گفت ادیت نگو نمیکنم
حساب بکن
بگو مثلا من این ادیتش 1 ساعت طول میکشه
من تو 1 ساعت یه قالب معمولی اکی میکنم میزارم برای فروش که میانگین اون قالب رو 10 نفر میخره میشه 70 80 هزار تومن برام سود
خب به طرف بگو 80 میگیرم
فکر کن اون یک ساعت رو صرف درست کردن یه قالب کردی نه صرف ادیت
اینطوری به نظر من مشکل حل میشه

البته شما بخش آموزش رو راه بنداز
مشکلات اولیه اشخاص معمولا با یه راهنمایی کوچیک حل شدنی هست
اگه حل نشد به صرف هزینه درست کن براش
به هر حال آقا این یه نعمت خدا بهت داده طراح شدی ، حال بده به مردم خب برادر من=p~

یه موقع از حرفام ناراحت نشیا
نه از حرفا من بلکه از حرفای همه دوستان که شرکت کردند تو این گفت و گو
به هر حال هرکس میاد شرکت میکنه شک نکن خوب تورو میخواد
میخواد که وهاب انلاین بهتر از دیروز بشه
و سخن آخر همیشه حق با مشتریست یادت نره:59::71:
شوخی کردم
زیادم حرف زدما فکر کنم کسی حوصلش نگیره بخونه=p~
یا حق
سلام حسین جان
در مورد حرفت ک میگی انجام بده حسین خودت هزار و یکبار بهم گفتی و خیلی موارد رد کردم
چرا دروغ بگم ؟
آخرین مشکلتم رو اسلایدرت بود ک راهنماییت کردم و حل شد
اما در مورد قیمتی ک گفتی به نظرم باید آدم حق رو در نظر بگیره من چطور برای یک کار ساده این قیمت رو بدم تازه اگه هم اینچنین قیمتی بدم کلی فوهش میخورم
باورت نمیشه بیا ی اسکرین شات بدم بهت تو یاهو ک من به کاربر قیمت 40 تومن برای ادیت قالبش دادم
هرچی از دهنش در اومده گفته
تو باشی انجام میدی ؟
ن داداشم خدا نکنه . شما و کاربران خوبم جون بخواهید
چشم انشالله تجدید نظر میکنم
البته باید یکم سیاست های کار رو عوض کنم و خدا کنه کاربرها هم با این موضوع خوب برخورد کنند
به هر حال پس از راه اندازی بخش آموزش ها حتما در مورد ادیت و... هم کاری میکنم و ی سری ایده دارم ک امیدوارم مورد رضایت کاربرا قرار بگیره
ممنونم از همه دوستانم
بله من هم موافقم همیشه حق با کاربر هست
انشالله تجدید نظر میشه

کاری ندارم که کی پشتیبانی داره و کی پشتیبانی نداره . یا تعریف کاربران و طراحان از پشتیبانی چیه !

اما تنها چیزی که بارها و در 99% شرکتها یا افراد طراح دیده شده اینه که قالب یا اسکریپتی که فروش میره رو برای کاربر نصب و راه اندازی می کنند .

یه مثال میزنم

سلام داداشم
ببینید معمولا ی طراح میاد و قالب ها و اسکریپت هایی رو نصب میکنه ک دارای دنگ و فنگ هستند
بعدشم ما دیگه کافر نیسیم کمکی از دستم بر بیاد انجام ندیم ک
یکم دوستان اغراق کردن
خدا شاهده تا به حال برای خیلی از کاربران ک درخواست نصب دادند به رایگان و بدون هیچ چشم داشتی نصب کردم
فقط مشکل اینجاست این کاربران ک شاکی هستند همشون میخوان از یاهو مشکلشون حل بشه ک واقعا یاهو جای پشتیبانی نیست
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم
یا حق

نوکرم :دی

دیگه حس ویرایش نیست !
آقایی

به به از دیشب که ما نبودیم اینجا چه خبره که ما هم خبر نداشتیم !!
بنده تمامی نظرات رو خوندم و باید بگم که خوده بنده 99 درصد روزم رو با چت کردن هدر میدم!!(همش هم الکی و بحث های بی خود)
وهاب جان وقت اینکارا رو نداره اگر میخواست که پشتیبانی و حل مشکلات رو از یاهو انجام بده چه لازم بود سیستم تیکت راه بندازه؟ این حرفم واقعیت نیست شما بگید؟
اکثر کسایی که اینجا هستند هاستینگ دارند شما دوس دارید پشتیبانی از طریق تیکت باشه یا یاهو؟(راستشو بگین خواهشا) درسته کار مردم از یاهو زودتر انجام میشه ولی کیفیت کار از طریق تیکت خیلی بهتر از یاهو هست.
تا جای که اطلاع دارم ادد لیست یاهو وهاب دیگه پر پر هست(همه شون هم الکی ادد کردن و سوال های بیخود میپرسند)
با اینکه کسی تیکت ارسال میکنه راحت کارش سریع حل میشه و سعی میکنه درست داخل تیکت توضیح بده ولی وقتی با یاهو پیام میده باید بشینیم سه ساعت حرفاشو بخونیم یکی مثلا توضیح رو به انگلیسی(tozihe) مینویسه یکی یه چیزی دیگه شره خود همین!!
و همش حرفش رو تکرار میکنه یک دقیقه جواب ندی باز بارون میشی والا!
من الان خیلی وقته وهاب جان رو میشناسم و به عنوان داداشم قبولش دارم و شده داخل یاهو جواب منو نداده ولی تیکت زدیم سریع جواب داده خیلی هم عالی!
در ضمن به نظر من ادیت کردن قالب اصلا به دست طراح قالب نیست بنده خودم طراحی میکنم و شده تا حالا که مشتری زیاد اومده و کار ادیت داشتته ولی رد کردیم حتی اگر هزینه هم میداده والا تا بخوای توضیحاتشو بخونی و جوابشو بدی دوسال بعد....

در جواب دوستمون که میگه باید نصب قالب انجام بدن ببینید اون کسایی که اسکریپت میدن و میگن که ما نصب باید کنیم چون اسکریپتشون اختصاصی هست و کسی شاید دیگه نتونه نصب کنه و یه جورایی میشه گفت کسی طرز نصبشو جز طراح بلد نیست.
و اینکه باید بگم وهاب الان چند وقته درگیر یک سری مسائل هست که اصلا وقت همچین کارای نداره و نمیتونه(اگر داخل انجمن باشید میدونید مشکلاتش چی هست)
به شخصه دیدم که وهاب سرش خلوت باشه سریع جواب میده و باید بگم وهاب از کسی که buzz میده شدید بدش میاد:d

دوست عزیز شما وقت خودتون رو سر اینکارا با رفاقت میگذراید ولی وهاب عزیز یک سری مشکلاتی هست که نمیتونه وقتشو بابت این مشکلات بگذرونه

بعد ببینید
زمانی که صرف فارسی سازی یا طراحی قالب که انجام داده و قیمتی گذاشته واسه فروش خدا شاهده یکی هست؟

حالا دوستان میگیرند کپی رایت رو حذف میکنند این اصلا کار خوبی نیست اصلا و ابدا !! واقعا به شخصه متاسفم واسه همچین دوستانی که اینکارو انجام میدن

وهاب عزیز فقط برای صحبت با دوستانش میاد یاهو (فکر کنم اصلا نیاد هم بهتره اینجوری میگن پشتیبانی از یاهو نیست تیکت بدیم!!!!)

میشه بپرسم کمک کوچیکتون میشه پشتیبانی؟

وهاب عزیز همیشه ادم خوبی بوده و هست و خواهد بود (تنها کسی که دیدم مرامش رو برای مشتری هاش و دوستانش میزاره وهاب بوده)
واقعا اینجور برخورد کردن برای من جای سوال داره

اطلاعات تماس با من در امضا!!

ارزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دوستان و همکاران
موفق باشید.
سنجری
به سلام داداش یاسین خودم
بخدا من اگه میخواستم یاهو ساپرت بدم چرا از سیستم whmcs استفاده کردم پس ؟ چرا سیستم تیکت راه انداختم ؟
به قول یاسین اکثر کاربرهای من همشون هاستینگ هستند
خداوکیلی وقتی کاربری میاد تو یاهو میگه هاستم فلان فلان چیز نمیشه و... شما تو یاهو راحت ساپرت میدید ؟
والله من ک هرکی دیدم گفته برید تو تیکت چون واقعا تو تیکت آدم زمان بیشتری برای رسیدگی دارم
ادد لیستم پر پره و هر دفعه ک ادد جدید دارم مجبورم یا رد کنم یا روی یکی از کاربرهای دیگه ادد کنم و اکثر کسایی هم ک منو ادد میکنن سوالات خیلی ساده ای مپرسند
مثل وردپرس بهتره یا whmcs؟
من میخوام هاست بفروشم چکار کنم ؟
من تازه کارم چطور میتونم دپارتمان ادد کنم ؟
چرا کاربر تیکت میده نمیبینم ؟
و....
و واقعا اگه بخوام جواب بدم تمام وقتم گرفته میشه بخدا
والله یاسین من ک خیلی وقت ها شرمندت شدم . اکثر وقت ها بین گپ زدنمون کار پیش میاد و میرم و زنگ میزنی کوشی میگم دارم میرم فلان جا و....
البته تو دوستمی منو میشناسی و چون میشناسی ازم دلگیر نمیشی اما اگه به کاربر تو یاهو پشتیبانی بدم و همچین مشکلی پیش بیاد وابیلا.....
در مورد ادیت واقعا موافقم . من قالب رو به همون صورتی ک هست تحویل کاربر میدم و ادیت و شخصی سازی قالب پای خود کاربر هست
مگه این سایت ها بزرگ مثل تم فورست و الگانت برای کاربرانشون نصب میکنند و یا براشون ادیت میکنند ؟
خدایی این کارها رو انجام میدند ؟ اونا مثل من ی بیسی تحویل کاربر میدن و بقیه کارها با کاربر هست
حتی به نظر من قالب های من خیلی ساده ترند و کاربر با ی تغییر تو لوگو همه چیز براش تموم میشه در حالی ک تو اون قالب ها خیلی بخش ها باید ادیت شه
در ممورد نصب یاسین این دوستان خیلی اغراق کردند
خدا شاهده بپرس ببین تا حالا واسه چند نفر نصب کردم ؟
این دوستان انتضار دارند تو یاهو پیام میدن . اطلاعات هاست میدن ، whmcs میدن میخوان براشون نصب کنم در حالی ک من همیشه گفتم تو یاهو پشتیبانی نمیدم
تیکت بدید ببینید آیا انجام میدم یا خیر
در مورد نیومدن تو یاهو موافقم اما واقعا من دلم برای خیلی ها تنگ میشه تو یاهو و همینکه میام و مسنجرم باز میشه بخدا اصلا کلی دلم وا میشه
برای من مسنجر ی دنیای دوستانه و پر دوست خوبه ک همیشه کنارمن و باهم کلی میگیم و میخندیم و...

به هر حال ممنونم از همه دوستان عزیز
امیدوارم همیشه موفق باشید
سعی میکنم تجدید نظری بکنم تا رضایت همه دوستان عزیز جلب بشه

اما خدایی به تمام نوشته های این پستم دقت کنید و بخونید خدایی من حق ندارم ؟

یا حق

Yas-Host
July 27th, 2013, 11:20
به سلام داداش یاسین خودم
بخدا من اگه میخواستم یاهو ساپرت بدم چرا از سیستم whmcs استفاده کردم پس ؟ چرا سیستم تیکت راه انداختم ؟
به قول یاسین اکثر کاربرهای من همشون هاستینگ هستند
خداوکیلی وقتی کاربری میاد تو یاهو میگه هاستم فلان فلان چیز نمیشه و... شما تو یاهو راحت ساپرت میدید ؟
والله من ک هرکی دیدم گفته برید تو تیکت چون واقعا تو تیکت آدم زمان بیشتری برای رسیدگی دارم
ادد لیستم پر پره و هر دفعه ک ادد جدید دارم مجبورم یا رد کنم یا روی یکی از کاربرهای دیگه ادد کنم و اکثر کسایی هم ک منو ادد میکنن سوالات خیلی ساده ای مپرسند
مثل وردپرس بهتره یا whmcs؟
من میخوام هاست بفروشم چکار کنم ؟
من تازه کارم چطور میتونم دپارتمان ادد کنم ؟
چرا کاربر تیکت میده نمیبینم ؟
و....
و واقعا اگه بخوام جواب بدم تمام وقتم گرفته میشه بخدا
والله یاسین من ک خیلی وقت ها شرمندت شدم . اکثر وقت ها بین گپ زدنمون کار پیش میاد و میرم و زنگ میزنی کوشی میگم دارم میرم فلان جا و....
البته تو دوستمی منو میشناسی و چون میشناسی ازم دلگیر نمیشی اما اگه به کاربر تو یاهو پشتیبانی بدم و همچین مشکلی پیش بیاد وابیلا.....
در مورد ادیت واقعا موافقم . من قالب رو به همون صورتی ک هست تحویل کاربر میدم و ادیت و شخصی سازی قالب پای خود کاربر هست
مگه این سایت ها بزرگ مثل تم فورست و الگانت برای کاربرانشون نصب میکنند و یا براشون ادیت میکنند ؟
خدایی این کارها رو انجام میدند ؟ اونا مثل من ی بیسی تحویل کاربر میدن و بقیه کارها با کاربر هست
حتی به نظر من قالب های من خیلی ساده ترند و کاربر با ی تغییر تو لوگو همه چیز براش تموم میشه در حالی ک تو اون قالب ها خیلی بخش ها باید ادیت شه
در ممورد نصب یاسین این دوستان خیلی اغراق کردند
خدا شاهده بپرس ببین تا حالا واسه چند نفر نصب کردم ؟
این دوستان انتضار دارند تو یاهو پیام میدن . اطلاعات هاست میدن ، whmcs میدن میخوان براشون نصب کنم در حالی ک من همیشه گفتم تو یاهو پشتیبانی نمیدم
تیکت بدید ببینید آیا انجام میدم یا خیر
در مورد نیومدن تو یاهو موافقم اما واقعا من دلم برای خیلی ها تنگ میشه تو یاهو و همینکه میام و مسنجرم باز میشه بخدا اصلا کلی دلم وا میشه
برای من مسنجر ی دنیای دوستانه و پر دوست خوبه ک همیشه کنارمن و باهم کلی میگیم و میخندیم و...

به هر حال ممنونم از همه دوستان عزیز
امیدوارم همیشه موفق باشید
سعی میکنم تجدید نظری بکنم تا رضایت همه دوستان عزیز جلب بشه

اما خدایی به تمام نوشته های این پستم دقت کنید و بخونید خدایی من حق ندارم ؟

یا حق
حق داری عزیزم
ولی بعضی از دوستان نمیتونند یک whmcs نصب کنند خوب یاهو جای پشتیبانی نیست!
شما خودت ورژن whmcs رو برای دانلود توی سایت خودت گذاشتی خو برن بردارن.
بابا اینم اموزش نصب آموزش نصب WHMCS - مرکز آموزش - گسترش دهندگان وب ونون (http://venon.ir/knowledgebase/5/--WHMCS.html)
بخدا با یک کلمه (اموزش نصب whmcs) داخل گوگل اولین لینک رو باز کنید این میاد بالا یا نه :-w
سوال در مورد نصب قالب WHMCS (http://phpsupport.ir/thread2893.html)
اینم اموزش نصب قالب whmcs(با سرچ در گوگل)
آموزش طراحی و تبدیل قالب html به قالب whmcs (http://forum.persianscript.ir/f82/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-html-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-whmcs-4679/)
آموزش ادیت قالب و .....

به جای اینکه داخل گوگل سرچ کنند سوال میکنند در یاهو!!!!!!!!!!!!!!!!
این خیلی مشکل ما ایرانی ها هست که دوس داریم از این و اون سوال کنیم اخه اگر اینجور بود گوگل رو برای چی ساختن ؟ برای نگاه کردن عکس های ...؟؟؟؟
واقعا متاسفم.
برای مثال نصب htop
how to install htop on linux
بزنید اولین لینک اموزش نصب میاد
یک ذره سرچ کنید خیلی چیزا یاد میگیرید
مگر اونایی که بلد هستند از کجا یاد گرفتن خدایش؟

SamaN DL
July 27th, 2013, 11:40
درود بنده وقت نکردم همه موارد رو بخونم!

اما بنده مشکلی از ایشون ندیم !

دوستان گرامی از نظر من ادیت قالب چیز مشکلی نیست با کمی حوصله خودتون میتونید جزیات رو اوکی کنید ! بنده هم مشکلی بسیار فراوانی با قالب ایشون داشتم که تونستم بر طرف کنم !

اما یک مشکل کوچک مانده که باید ایشون راهنمایی کند !( در پ.خ گفته میشه)

در کل خواستم بگم که ایشون در کارشان کوتاهی نکرده !

اما قالبی که برای فروش میزاره خوب عزیزان معلومه 100 نفر دیگه هم اون قالب رو میخره ! شما سعی کن پولی بابت اون قالب بدی که برای شما اختصاصی داده بشه و دیگر برای فروش نماند!

بنده با کسی تعارفی ندارم

کارشون در حد 80 درصد هست و از نظر بنده هم عالی هست !

امید وارم کسی حرف های بنده رو به دل نگیره

majidisaloo1
July 27th, 2013, 11:45
این خیلی مشکل ما ایرانی ها هست که دوس داریم از این و اون سوال کنیم اخه اگر اینجور بود گوگل رو برای چی ساختن ؟ برای نگاه کردن عکس های ...؟؟؟؟

برای تست قطعی و وصلی اینترنت !

وهاب جان آقا حق داری اون مواردی که گفتی اصلا به تو چه مربوطه؟

majidisaloo1
July 27th, 2013, 11:47

ناراحت نشین اما بفرمایید این یک نمونه بارز است!
چرا پیام خصوصی؟چرا تیکت نمیدهید؟
این واسه من شده معزل بزرگ زندگیم

Yas-Host
July 27th, 2013, 11:48

مجید جان زدی وسط خال :))

به وهاب اصلا ربطی نداره ولی بعضیا جوابشون رو ندی پشت سرت حرف درست میکنن برای خودم ثابت شده هست.
وهاب مرام داره و جواب میده ولی بازم هم دارم میگم اگه میخواین کیفیت کارتون بهتر بشه یاهو رو ول کنید!!
من که دارم کم کم ترک میکنم (فکر کنم اکثر ماها موتاد شدیم به یاهو)

موفق باشید.

vahab00
July 27th, 2013, 11:51
درود بنده وقت نکردم همه موارد رو بخونم!

اما بنده مشکلی از ایشون ندیم !

دوستان گرامی از نظر من ادیت قالب چیز مشکلی نیست با کمی حوصله خودتون میتونید جزیات رو اوکی کنید ! بنده هم مشکلی بسیار فراوانی با قالب ایشون داشتم که تونستم بر طرف کنم !

در کل خواستم بگم که ایشون در کارشان کوتاهی نکرده !

اما قالبی که برای فروش میزاره خوب عزیزان معلومه 100 نفر دیگه هم اون قالب رو میخره ! شما سعی کن پولی بابت اون قالب بدی که برای شما اختصاصی داده بشه و دیگر برای فروش نماند!

بنده با کسی تعارفی ندارم

کارشون در حد 80 درصد هست و از نظر بنده هم عالی هست !

امید وارم کسی حرف های بنده رو به دل نگیره

سلام استاد
ممنون از نظر لطفت و ممنون ک واقعیات رو گفتید
ببینید من دقیقا عکس قالب رو میذارم و دقیقا همون قالب رو به کاربر میدم
اگه کم و کاستی داشته باشه در خدمتشون هستم و تمام مشکلات رو رفع میکنم اما هزار باز ادیت یا شخصی سازی نیاز به وقت داره ک کلا بحثش با پشتیبانی فرق داره
مشکل شما هم تو پ.خ گفتم چطور حل میشه
ممنون ک نظرتون رو گفتید
زنده باشید و سربلند

SamaN DL
July 27th, 2013, 11:57

درود دوست گرامی!

متاسفانه بنده با فون در حال چرق در نت هستم! و دست رسی به اطلاعات وهاب جان برای تیکت زدن درسایت ایشون رو ندارم ! و برای همین گفتم برای جلو رفتن کارم به ایشون پ.خ بدم!

اگر مشکلی دیگری هست بگین تا مشکلی نباشه.

این نکته رو هم اضافه کنم هر کسی در دنیایی مجازی برای خودش مشکلاتی داره! و نباید انتظار بیش از اندازه داشته باشیم

=================

.......

vahab00
July 27th, 2013, 11:59

ای خدا امواتت رو بیامرزه :71:

مشکل ایشون تو پریمیشن ی فایل هست ک واسه سیو اجازه سیو نمیده
ی راه ساده گفتم ک حل نشد گفتم اطلاعات هاست رو تیکت کنند تا براشون انجام بدم

مجید جان زدی وسط خال :))

به وهاب اصلا ربطی نداره ولی بعضیا جوابشون رو ندی پشت سرت حرف درست میکنن برای خودم ثابت شده هست.
وهاب مرام داره و جواب میده ولی بازم هم دارم میگم اگه میخواین کیفیت کارتون بهتر بشه یاهو رو ول کنید!!
من که دارم کم کم ترک میکنم (فکر کنم اکثر ماها موتاد شدیم به یاهو)

موفق باشید.
ممنون یاسین جان
تو هی نصیحتم کن من هی آدم نمیشم :71:
یاهو یعنی زندگی :71:

majidisaloo1
July 27th, 2013, 12:11
درود دوست گرامی!

متاسفانه بنده با فون در حال چرق در نت هستم! و دست رسی به اطلاعات وهاب جان برای تیکت زدن درسایت ایشون رو ندارم ! و برای همین گفتم برای جلو رفتن کارم به ایشون پ.خ بدم!

اگر مشکلی دیگری هست بگین تا مشکلی نباشه.

این نکته رو هم اضافه کنم هر کسی در دنیایی مجازی برای خودش مشکلاتی داره! و نباید انتظار بیش از اندازه داشته باشیم

=================

.......

طبق این حرف وهاب گفتم بهتون این مورد را :

ToooPDL
July 27th, 2013, 12:31

بعد ببینید

مثال زدم . وگرنه عاشق چشم و ابروی کسی نیستم که بخوام وقت بزارم و فقط به مشکلات ملت برسم
بقیه حرفتون هم ربطی به صحبت های من نداشت.

سلام داداشم
ببینید معمولا ی طراح میاد و قالب ها و اسکریپت هایی رو نصب میکنه ک دارای دنگ و فنگ هستند
بعدشم ما دیگه کافر نیسیم کمکی از دستم بر بیاد انجام ندیم ک
یکم دوستان اغراق کردن
خدا شاهده تا به حال برای خیلی از کاربران ک درخواست نصب دادند به رایگان و بدون هیچ چشم داشتی نصب کردم
فقط مشکل اینجاست این کاربران ک شاکی هستند همشون میخوان از یاهو مشکلشون حل بشه ک واقعا یاهو جای پشتیبانی نیست
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم
یا حق

آفرین . همینو میگم

موفق باشی وهاب جان

vahab00
July 27th, 2013, 12:37
آفرین . همینو میگم
موفق باشی وهاب جان

ممنون داداش ک وقت گذاشتی
شما هم همینطور
زنده باشید و سربلند
یا حق

hostfire
July 27th, 2013, 12:45
اقا من رسما بی جا کردم گفتم پشتیبانی :-s
بیخیاله این بحث شید دیگه
وهاب همه جوره تایید میشه مام تا دو مین دیگه این قالب و میخریم ازش!

vahab00
July 27th, 2013, 13:07
اقا من رسما بی جا کردم گفتم پشتیبانی :-s
بیخیاله این بحث شید دیگه
وهاب همه جوره تایید میشه مام تا دو مین دیگه این قالب و میخریم ازش!

خخخخخخخخخخخخخخخ
من کوچیکتم داداش
اگه کوتاهی بوده شرمندم
اما خدایی قبول کن پشتیبانی یاهو نمیشه :71:
من در خدمتت هستم
بخدا قابلتو نداره

besthosti.com
July 27th, 2013, 13:09
در کنار کیفیت و زیبایی عالی دارای قیمت مناسب می باشد.
این از ویژگی های کارهای اقا وهاب است .

vahab00
July 27th, 2013, 13:19
در کنار کیفیت و زیبایی عالی دارای قیمت مناسب می باشد.
این از ویژگی های کارهای اقا وهاب است .

تشکر داداش
نظر لطفته
قابلتو نداره
موفق باشی و سربلند :53::53::53::53:

netmelli
July 27th, 2013, 14:11
آره دقیقا همین که دادا وهاب
یه راهنمای کوچیک تو کار اسلایدر کار من رو راه انداخت کامل
ولی اگه من 1 سال هم میشستم روش چیزی نمیفهمیدم چون کارم اس ام اس است تخصصی نه طراحی
اگه بتونی همراه یه قالب یه فایل اموزش هم بدی
که مثلا اگه این رو خواستید عوض کنید اینجاست
همین
بخدا 80 درصد کارا حل میشه

بعد مسئله اون که شما 40 هزار قیمت دادی طرف فهش داده اون دیگه بی ادبی خودش رو نشون داده
شما میتونید در قبال کوچک ترین کار که انجام میدی هزینه دریافت کنی
این حق شماست
هیچکس هم نمیتونه اعتراض کنه به این مسئله که چرا
میتونه خرید نکنه
از نظر من هم ادم باید پای سیاست کاریش وایسه
اگه مشکل ساز بود سیاست کاریش رو یکم عوض بکنه
ولی با همه یک جور برخورد بکنه
اینطوری دلخوری به وجود نمیاد
مثلا من اونروز گفتم بهت این کار رو یکن انجام ندادی
ناراحت نشدم در کل چون میدونم با همه اینطوری
ولی اگه میدونستم برای یکی انجام میدی برای یکی نه خب ناراحت میشدم از دستت
بنظرم یکم سیاست کاریت رو نرم تر بکن حله دادا
شما تو چشم ما جا داری
فدات بشم

من همینجا اعلام میکنم همه جوره نوکر اقا وهاب هم هستیم ما

در پناه ایزد یکتا باشید

vahab00
July 27th, 2013, 14:28
آره دقیقا همین که دادا وهاب
یه راهنمای کوچیک تو کار اسلایدر کار من رو راه انداخت کامل
ولی اگه من 1 سال هم میشستم روش چیزی نمیفهمیدم چون کارم اس ام اس است تخصصی نه طراحی
اگه بتونی همراه یه قالب یه فایل اموزش هم بدی
که مثلا اگه این رو خواستید عوض کنید اینجاست
همین
بخدا 80 درصد کارا حل میشه

بعد مسئله اون که شما 40 هزار قیمت دادی طرف فهش داده اون دیگه بی ادبی خودش رو نشون داده
شما میتونید در قبال کوچک ترین کار که انجام میدی هزینه دریافت کنی
این حق شماست
هیچکس هم نمیتونه اعتراض کنه به این مسئله که چرا
میتونه خرید نکنه
از نظر من هم ادم باید پای سیاست کاریش وایسه
اگه مشکل ساز بود سیاست کاریش رو یکم عوض بکنه
ولی با همه یک جور برخورد بکنه
اینطوری دلخوری به وجود نمیاد
مثلا من اونروز گفتم بهت این کار رو یکن انجام ندادی
ناراحت نشدم در کل چون میدونم با همه اینطوری
ولی اگه میدونستم برای یکی انجام میدی برای یکی نه خب ناراحت میشدم از دستت
بنظرم یکم سیاست کاریت رو نرم تر بکن حله دادا
شما تو چشم ما جا داری
فدات بشم

من همینجا اعلام میکنم همه جوره نوکر اقا وهاب هم هستیم ما

در پناه ایزد یکتا باشید

خب ببین حسین جان اون قالب رو اختصاصی کردی و سایر قالب ها ویژگی قالب شما رو ندارن و قالب شما اختصاصی شدن
تو قالب ها اکثر جاها نیاز به تغییر نیست ولی اگه کاربر بخواد تیکت بزنه من کوچیکشم هستن
مشکل من اینه ک تو یاهو ساپرت نمیدم
خدایی شده تیکت بدی جواب ندم ؟
خب ببین حسین جان همه چیز ک پول نیست . خیلی چیزا از پول مهمتر هستند و من بهشون اعتقاد دارم
اگه وقت باشه من کار تک تک دوستان رو free انجام میدم اما برای من زمان خیلی مهمه
من هم میخوام سعی کنم تغییراتی تو سیاست کاریم بدم تا انشالله همه دوستان از دسم راضی باشند اما خدایی بعضی چیزا دست من نیست
حسین جان ترو خدا تو از این حرفا نزن
ما نون و نمک خورده شماییم و خیلی به گردن ما حق داری
من کوچیکتم داداش
خیلی ماهی
انشالله همیشه موفق باشی
یا حق

netmelli
July 27th, 2013, 14:35
این درسته فداتشم
همه چی پول نیست
کسی منکرش نیست ولی یکم نرم تر بکن
خودت شاهدی
هیچ کس وظیفه نداره اگه برای یه نفر سایت زد عکس ها و نوشته های طرف رو توش بزاره
ولی شده من خودم یا همکارا نشستیم یکی دو ساعت برای یارو عکس کار هاش و اینا رو گذاشتیم رو سایتی که دادیم
چرا ؟
چون که طرف واقعا چیزی نمیدونه از سایت
اگه اونطور تحویل بدیم انگار تحویل ندادیم بهش
ولی همین کارامون باعث شده مثلا یکی بود کارش مجسمه سازی بود
من خدایی خودم از ساعت 2 شب تا 7 صبح پست هاش رو عکس هاش رو اکی کردم
خودت هم شاهدی
چون قالبش رو خودت زدی برام
بعد که تحویلش دادم باورت نمیشه ولی بعد اون تا امروز 29 تا مشتری رو خودش برداشته با ماشین خودش آورده شرکت براش سایت زدیم
پسرش کاندید شد برای شورا کل پیامک هاش رو ما فرستادیم و این چیزا
مشتری مدار باشی ، طوری که مشتری باهات حال بکنه
شک نکن سود برمیگرده بهت
من این رو تجربه کردم
این یک نمونش بود
از این دست مشتری ها هستند بین مشتری های ما
من 5 ساعت اون شب کار کردم برای ایشون
ولی ایشون هم حدود تا امروز 10 میلیون به بنده سود رسوندند
خب این میشه یه رابطه متقابل با هم
بازم دادا انشالله که روز به روز پیشرفت بکنی
ما که راضی ازت همه جوره
فدات بشم

vahab00
July 29th, 2013, 22:31
ورژن اسلایدر دار این قالب نیز اضافه گردید
کسانی ک خرید کرده اند میتونند ورژن اسلایدر را نیز به رایگان دانلود نمایند
موفق باشید

Mihan-Server
July 30th, 2013, 02:29
وهاب جان چرا همه استایل جدید هارو باید الان بگذاری !
خب یکم زودتر میذاشتی دیگه .. در جریان هستی که
:65:

vahab00
July 30th, 2013, 09:10
وهاب جان چرا همه استایل جدید هارو باید الان بگذاری !
خب یکم زودتر میذاشتی دیگه .. در جریان هستی که
:65:

سلام داداش
قابلتو نداره
والله این مدت یکم سرم خلوت شد و بیکار بودم طرح های جدید گذاشتم
اگه دیر بود ببخشید :">
شرمنده داداش
ممنون ک وقت گذاشتی و تاپیک رو خوندی
زنده باشی و سربلند