PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت ابتدایی سرور اختصاصی

kamal3401
July 26th, 2013, 14:55
سلام دوستان
من چند تا سرور مجازی دارم که از شرکت های متعددی گرفتم
اول از همه میخوام بپرسم که میشه یه سرور اختصاصی بگیرم و همه ی این سرورارو منتقل کنم به سرور خودم؟
من یه جستجویی که کردم تو این سایت فهمیدم که باید یه مجازی ساز رو سرور نصب کنم مثلا vmware و بعد چند تا سرور مجازی درست کنمو بعد انتقال بدم

ولی متاسفانه هیچی بلد نیستم به نظر شما خودم میتونم یاد بگیرم؟کار آسونیه؟
تو آموزشا خوندم که مجازی ساز vmware دو نوعه یکی تحت وب یکی هم یادم رفت چی بود؟اینا دقیقا چین؟من بخوام نصب کنم باید کدومو نصب کنم؟

سوال آخرمم اینه که اگه یه سرور اختصاصی گرفتم تنها کارم نصب مجازی سازه؟یعنی نمیخواد روش کانفیگ های امنیتی و این چیزا رو انجام داد؟

Caspian-Server
July 26th, 2013, 15:08
سلام

بله به راحتی میتونید یک سرور اختصاصی مناسب نیازتون تهیه کنید و سرویس هاتون به سرور خودتون منتقل کنید.
بله شما نیاز به سیستم مجازی سازی دارید که VMware Esxi پیشنهاد میشه.
کار سختی نیستی و نصب این سیستم عامل معمولا توسط شرکت هایی که سرور اختصاصی ارائه میدن انجام میشه.
اون تحت وب و... داستانش جداست و شما همون Esxi باید نصب بفرمایید.
برای شروع کار خاصی نیاز نیست
چند کانفیگ امنیتی کوچیک هست که با جستجو در اینترنت میتونید انجام بدید.

موفق باشید

kamal3401
July 26th, 2013, 15:16
سلام

بله به راحتی میتونید یک سرور اختصاصی مناسب نیازتون تهیه کنید و سرویس هاتون به سرور خودتون منتقل کنید.
بله شما نیاز به سیستم مجازی سازی دارید که VMware Esxi پیشنهاد میشه.
کار سختی نیستی و نصب این سیستم عامل معمولا توسط شرکت هایی که سرور اختصاصی ارائه میدن انجام میشه.
اون تحت وب و... داستانش جداست و شما همون Esxi باید نصب بفرمایید.
برای شروع کار خاصی نیاز نیست
چند کانفیگ امنیتی کوچیک هست که با جستجو در اینترنت میتونید انجام بدید.

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون ولی اگه براتون مقدوره بگید چه کانفیگ های دقیقا نیازه که بعدا دنبالش رفتم بدونم دنبال چی بگردم

Caspian-Server
July 26th, 2013, 15:26
فقط یکجستجو کوچیک بنویسید آموزش ارتقا امنیت VMware Esxi
یا اگه زبان انگلیسی تون خوبه تو سایت های خارجی هم میتونید سرچ کنید.
تو این انجمن هم فکر کنم آموزش باشه(عنوانش انگار به چشم خورده!)

ra3ou1
July 26th, 2013, 16:16
شما برای انتقال سرویسهاتون نیاز به یک مجازی ساز دارید که یکی از مجازی سازها esxi هست

برای انتقال سرویس هاتون هم باید متناسب سرور مجازی روی سرور اختصاصی ایجاد کنید

و بعد از نصب سیستم عامل انتقال بدین

kamal3401
July 27th, 2013, 01:15
ممنون از راهنماییتون
یه درخواستم داشتم شما منبعی رو سراغ دارید که این چیزارو آموزش بده سایت خارجی ایرانیش مهم نیست فقط معتبر باشه