PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در رابطه با vps !!

Da7ni
July 26th, 2013, 02:24
اقا من یه vps دارم کانفیگش کردم با ای پی ازش به عنوان هاست دانلود استفاده میکنم توی سایتم.کسی هست کمکم کنه؟؟؟
وقتی ip وی پی اسمو میزنم لیست فولدر ها رو میاره میشه که لیست فولدر ها رو نیاره و فقط اون فولدر اخر رو بیاره؟؟؟؟؟؟

mehrdd
July 26th, 2013, 09:07
اینکه لیست فلدر ها index میشه طبیعی هست. ولی منظورتون از اینکه فقط آخری رو بیاره چیه ؟
اگر میخواید لیست فلدرهاتون نمایش داده نشه میتونین یک فایل index.html خالی درست کنید و تو فلدر اصلی قرار بدین.
اینکار باعث میشه که فلدرهاتون برای عموم لیست نشه. این کار رو باید تو همه فلدرها انجام بدید. یا اگر از apache server استفاده میکنید با .htaccess برای همه فلدرها محدودش کنید.
ولی فکر کنم همون index.html برای شما کفایت کنه.

GEO
July 26th, 2013, 09:42
اگر از دایرکت آدمین استفاده میکنید که راه بسیار ساده ای داره

در پنل ادمین به قسمت تنظیمات safe mode برید و open basedir رو برای دامنه off کنید

Da7ni
July 26th, 2013, 16:01
اینکه لیست فلدر ها index میشه طبیعی هست. ولی منظورتون از اینکه فقط آخری رو بیاره چیه ؟
اگر میخواید لیست فلدرهاتون نمایش داده نشه میتونین یک فایل index.html خالی درست کنید و تو فلدر اصلی قرار بدین.
اینکار باعث میشه که فلدرهاتون برای عموم لیست نشه. این کار رو باید تو همه فلدرها انجام بدید. یا اگر از apache server استفاده میکنید با .htaccess برای همه فلدرها محدودش کنید.
ولی فکر کنم همون index.html برای شما کفایت کنه.
داداش من مرسی درست شد

mehrdd
July 26th, 2013, 16:29
داداش من مرسی درست شد
موفق باشید.

Caspian-Server
July 26th, 2013, 17:07
از تنظیمات iis هم میتونید کاری کنید که فایل ها نمایش داده نشه.
البته اگه از iis استفاده میکنید.