PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع لیمیت پی پال

Banafshe63
July 25th, 2013, 19:52
سلام دوستان
حساب پی پال من دو روزه لیمیت شده ایمیلی هم که از پی پال آمده گفته به طور موقت شما را محدود کردیم و ....
مدارک ازم
کپی گذر نامه _ گواهینامه رانندگی - کارت هویت ملی
اثبات ادرس- تغییر رمز و .... خواسته

Date Limited
Required Response
Status
Action

Jul 25, 2013
Confirm your credit card
Waiting for your response
Resolve (http://www.alternateip.us/main.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cucGF5cGFsLmNvbS9hZS9jZ2k tYmluL3dlYnNjcj9jbWQ9X3Byb2ZpbGUtY3JlZGl0LWNhcmQtb mV3LXN1Ym1pdCZhZGQueD0xJnN0YW5kYWxvbmU9MSZyZXR1cm5 fY21kPV9jb21wbGFpbnQtdmlldyZyZHA9MSZjaWQ9UFAlMmQwM DIlMmQ0OTUlMmQ5NzUlMmQ1MDI%3D)

Jul 22, 2013

Resolve (http://www.alternateip.us/main.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cucGF5cGFsLmNvbS9hZS9jZ2k tYmluL3dlYnNjcj9jbWQ9JmNpZD1QUCUyZDAwMiUyZDQ5MCUyZ DM0NyUyZDA2Mg%3D%3D)

Jul 22, 2013
Photo ID
Resolve (http://www.alternateip.us/main.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cucGF5cGFsLmNvbS9hZS9jZ2k tYmluL3dlYnNjcj9jbWQ9X3Jlc3RyaWN0ZWQtYXBwZWFsLWZhe C1pbmZvJmxyX3R5cGU9MyZjaWQ9UFAlMmQwMDIlMmQ0OTAlMmQ zNDclMmQwNjI%3D)

Jul 22, 2013
Proof of Address
Resolve (http://www.alternateip.us/main.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cucGF5cGFsLmNvbS9hZS9jZ2k tYmluL3dlYnNjcj9jbWQ9X3Jlc3RyaWN0ZWQtYXBwZWFsLWZhe C1pbmZvJmxyX3R5cGU9NiZjaWQ9UFAlMmQwMDIlMmQ0OTAlMmQ zNDclMmQwNjI%3D)

Jul 25, 2013
Change password
Resolve (http://www.alternateip.us/main.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cucGF5cGFsLmNvbS9hZS9jZ2k tYmluL3dlYnNjcj9jbWQ9X3Byb2ZpbGUtcGFzc3dvcmQmcmV0d XJuX2NtZD1fY29tcGxhaW50LXZpZXcmY2lkPVBQJTJkMDAyJTJ kNDk1JTJkOTc1JTJkNTAy)

Jul 25, 2013
Update security questions
Resolve (http://www.alternateip.us/main.php?q=aHR0cHM6Ly93d3cucGF5cGFsLmNvbS9hZS9jZ2k tYmluL3dlYnNjcj9jbWQ9X3Byb2ZpbGUtcGFzc3dvcmQtcXVlc 3Rpb24mcmV0dXJuX2NtZD1fY29tcGxhaW50LXZpZXcmY2lkPVB QJTJkMDAyJTJkNDk1JTJkOTc1JTJkNTAy)

Resolution Center cases

در ضمن من این اکانت را خریدم
وقبل از اینکه که مشخصات اکانت را تحویل بدن گفتن اگر لیمیت بشه هیچ مسئولیتی ندارند
مدرکی ارائه نمیشه

حالا می خواستم ببینم راهی هست که از لیمیت دربیاد یا نه ؟!

hassan5099
July 25th, 2013, 20:18
سلام
باید مدرک ارئه بدین
اگه ندارین باید 6ماه صبر کنید

hadipro
July 25th, 2013, 20:54
عذر میخوام دوست عزیز 6 ماه برای چی صبر کنند؟ اگر مدارک ندهند که به احتمال 90% هم نمیتوانند حساب برای همیشه مسدود خواهد ماند بهتر است از حساب صرف نظر کنید.

موجودی در حساب دارید آیا؟

Meistero
July 25th, 2013, 21:18
درود!

1.شما شش ماه پس از لیمیت شدن میتونید پول داخل حساب رو دریافت کنید اونم به حساب بانکی که به Paypal لینک شده ولی لیمیت از بین نخواهد رفت.
2.دلیل لیمیت شدن حساب شما رو چی ذکر کردن؟شما برای وریفاید کردن حسابتون از چی استفاده کرده اید؟کردیت کارت یا حساب بانکی؟
3.مغمولا اینطور نیست که هم Photo ID بخوان و هم Proof of Address ,با یک اسکن از گواهینامه ی رانندگی هر دو رو تایید میکنید.paypal شما از کدوم کشور و ایالتیست؟
اگر نگه داشتن این اکانت براتون مهمه میشه با کمی هزینه درستش کرد.ولی اگر پول زیادی توش ندارین بهتره رهاش کنین و یکی دیگه بگیرین!...توصیه میکنم برای وریفاید شدن اکانتتون اصلا از کردیت کارت استفاده نکنید چون تاریخ انقضا داره بعدا دوباره باید هزینه کنید براش.

پیروز باشید!

Banafshe63
July 25th, 2013, 23:55
عذر میخوام دوست عزیز 6 ماه برای چی صبر کنند؟ اگر مدارک ندهند که به احتمال 90% هم نمیتوانند حساب برای همیشه مسدود خواهد ماند بهتر است از حساب صرف نظر کنید.

مبلغ زیادی توی حسابم نیست 50 دلار هست
خود حساب پی پال برام مهمتر هست

hassan5099
July 26th, 2013, 00:09
مبلغ زیادی توی حسابم نیست 50 دلار هست
خود حساب پی پال برام مهمتر هست

اگه مدرک ندارید که حسابتون ار لیمیت در نمیاد
ولی بعد از شش ما به حسابی که با آن پی پال را اکتیو کردن می تونید واریز کنید

hassan5099
July 26th, 2013, 00:10

عزیز منظور من موجودی حساب بود
۱۰۰٪ اگه مدرک ندارند از لیمیت در نمیاد

Banafshe63
July 26th, 2013, 00:18
درود!

1.شما شش ماه پس از لیمیت شدن میتونید پول داخل حساب رو دریافت کنید اونم به حساب بانکی که به Paypal لینک شده ولی لیمیت از بین نخواهد رفت.
2.دلیل لیمیت شدن حساب شما رو چی ذکر کردن؟شما برای وریفاید کردن حسابتون از چی استفاده کرده اید؟کردیت کارت یا حساب بانکی؟
3.مغمولا اینطور نیست که هم Photo ID بخوان و هم Proof of Address ,با یک اسکن از گواهینامه ی رانندگی هر دو رو تایید میکنید.paypal شما از کدوم کشور و ایالتیست؟
اگر نگه داشتن این اکانت براتون مهمه میشه با کمی هزینه درستش کرد.ولی اگر پول زیادی توش ندارین بهتره رهاش کنین و یکی دیگه بگیرین!...توصیه میکنم برای وریفاید شدن اکانتتون اصلا از کردیت کارت استفاده نکنید چون تاریخ انقضا داره بعدا دوباره باید هزینه کنید براش.

پیروز باشید!

ایمیلی که برام امده گفته "
ما نیاز به تایید برخی از اطلاعات حساب شما داریم" و
ما به کمک شما نیاز داریم برای حل و فصل موضوع با حساب کاربری خود شویدو....
متن کاملش این هست
We need your help resolving an issue with your account. To give us time to
work together on this, we've temporarily limited what you can do with your
account until the issue is resolved.

We understand it may be frustrating not to have full access to your PayPal
account. We want to work with you to get your account back to normal as
quickly as possible.

What's the problem?

We need to confirm some of your account information.

Case ID Number:
How you can help

It's usually pretty easy to take care of things like this. Most of the
time, we just need a little more information about your account or latest
transactions.

To help us with this and to find out what you can and can't do with your
account until the issue is resolved, log in to your account and go to the
Resolution Center.

حساب پی بال را خریدم ، برای همین دقیق نمیدونم با چی وریفای شده فکر می کنم با حساب بانکی وریفای شده باشه .
اکانت پی پال از دبی هست .
حدودا چقدر هزینش میشه ؟!!

Taryan4
July 26th, 2013, 00:24
سلام
تنها راهی که داره باید به کسی که اکانت وریفای کرده بگید حتی برای برگشت دادن پول بعد از 6ماه. در غیر اینصورت راهی نداره.

hassan5099
July 26th, 2013, 00:28
متن کاملش این هست

quickly as possible.

What's the problem?

Case ID Number:
How you can help

transactions.

Resolution Center.

حساب پی بال را خریدم ، برای همین دقیق نمیدونم با چی وریفای شده فکر می کنم با حساب بانکی وریفای شده باشه .

از کسی که گرفتین بپرسید با چی اکتیو کرده

Meistero
July 26th, 2013, 01:07
متن کاملش این هست

quickly as possible.

What's the problem?

Case ID Number:
How you can help

transactions.

Resolution Center.

1.توی ایمیل دلیل رو ذکر نمیکنن.برای پیدا کردن دلیل توی اکانت خوذتون باید جستجو کنید!...حالا خیلی هم فرقی نمیکنه.
2.اگر از آمریکا یا حتی انگلستان بود میشد یک اسکن فتوشاپی از گواهینامه ی رانندگی درست کرد یا از سایتهایی که این چیزها رو میفروشند خرید.قیمتشم زیاد نیست.ولی دبی رو من نمیدونم.
3.توی صفحه ی اصلی اکانتتون یه تب هست بنام profile با ماوس روش برید ولی کلیک نکنید.یه کشو باز میشه,قسمت کردیت کارتشو کلیک کنیک.در اونجا میتونید ببینید که آیا کردیت کارتی به اکانتتون add شده (حدس میزنم اضافه شده باشه)یا نه.همچنین توی همون کشو بخش حساب بانکی هم هست و اون رو هم میتونید کلیک کنید و در صفحه ی مربوطه ببینید که آیا حساب بانکی به Paypal تون add شده یا نه.
4.فضولیه ولی آیا شما از نام واقعیتون برای این اکانت استفاده کردید؟
5.اگر شما ارتباط خاصی با امارات ندارین و فقط یک اکانت میخواهید تا پرداختهاتون رو انجام بدین,خیلی بهتره که از آمریکا بگیرید.هم معتبر تره هم راحتتر!

پیروز باشید!

hadipro
July 26th, 2013, 13:39
متن کاملش این هست

quickly as possible.

What's the problem?

Case ID Number:
How you can help

transactions.

Resolution Center.

دوست عزیز پی پال به هویت خیلی حساس هست. کافیه شما 1 اشتباه بکنی تا از شما مدارک بخواد . گاهی حتی اگر مدرک هم بدید حسایتون باز نمیشه!متن پی پال کاملا" روشنه و به مشکوک و نامعتبر بودن اطلاعات داده شده در حساب بر میگرده این اطلاعات میتونه شامل هر چیزی باشه.شما بهتر بود قبل از تحویل گرفتن حساب در موردش اطلاعات کافی پیدا میکردید ضمنا" پی پال دبی با بانک ورفای نمیشود .

با احترام

Banafshe63
July 26th, 2013, 14:38
1.توی ایمیل دلیل رو ذکر نمیکنن.برای پیدا کردن دلیل توی اکانت خوذتون باید جستجو کنید!...حالا خیلی هم فرقی نمیکنه.
2.اگر از آمریکا یا حتی انگلستان بود میشد یک اسکن فتوشاپی از گواهینامه ی رانندگی درست کرد یا از سایتهایی که این چیزها رو میفروشند خرید.قیمتشم زیاد نیست.ولی دبی رو من نمیدونم.
3.توی صفحه ی اصلی اکانتتون یه تب هست بنام profile با ماوس روش برید ولی کلیک نکنید.یه کشو باز میشه,قسمت کردیت کارتشو کلیک کنیک.در اونجا میتونید ببینید که آیا کردیت کارتی به اکانتتون add شده (حدس میزنم اضافه شده باشه)یا نه.همچنین توی همون کشو بخش حساب بانکی هم هست و اون رو هم میتونید کلیک کنید و در صفحه ی مربوطه ببینید که آیا حساب بانکی به Paypal تون add شده یا نه.
4.فضولیه ولی آیا شما از نام واقعیتون برای این اکانت استفاده کردید؟
5.اگر شما ارتباط خاصی با امارات ندارین و فقط یک اکانت میخواهید تا پرداختهاتون رو انجام بدین,خیلی بهتره که از آمریکا بگیرید.هم معتبر تره هم راحتتر!

پیروز باشید!

ممنون از راهنماییتون
ماوس را روی پروفایل بردم اما کشویی باز نشد !!
خواهش می کنم ، نه از نام واقعی استفاده نکردم
ارتباطی با امارت ندارم فقط برای پرداختی و برداشت اکانت را می خوام
مرسی

دوست عزیز پی پال به هویت خیلی حساس هست. کافیه شما 1 اشتباه بکنی تا از شما مدارک بخواد . گاهی حتی اگر مدرک هم بدید حسایتون باز نمیشه!متن پی پال کاملا" روشنه و به مشکوک و نامعتبر بودن اطلاعات داده شده در حساب بر میگرده این اطلاعات میتونه شامل هر چیزی باشه.شما بهتر بود قبل از تحویل گرفتن حساب در موردش اطلاعات کافی پیدا میکردید ضمنا" پی پال دبی با بانک ورفای نمیشود .

با احترام
ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز

zigma4000
July 26th, 2013, 15:03
دوست عزیز تا مدارک رو کامل و درست ارائه نکنید ، اکانت شما از حالت Limited در نمیاد . برای امارات هم حتماً باید مدارک درست ارائه کنید.

و بهتر از شخصی که اکانت رو برای شما ساخته تماس بگیرید ، اگر هم از اول هم چیز رو جعلی دادین کلاً بی خیال این اکانت شین !

در ضمن با حساب بانکی امارات میشه Verify کرد.

Meistero
July 27th, 2013, 00:29
ممنون از راهنماییتون
ماوس را روی پروفایل بردم اما کشویی باز نشد !!
خواهش می کنم ، نه از نام واقعی استفاده نکردم
ارتباطی با امارت ندارم فقط برای پرداختی و برداشت اکانت را می خوام
مرسی

ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز

خواهش میکنم!
1.اگر چند لحظه صبر میکردید تا تمام محتویات صفحه لود میشد اونوقت کشو رو میدیدید.ولی طوری نیست همون تب Profile رو کلیک کنید تا در صفحه ی جدید تمام کزینه های کشو رو ببینید.از لینکهایی که سمت چپتون هست Update Card شما رو به صفحه ی مربوط به کردیت کارت میبره و Update Bank Account هم که اسمش روش هست!
2.به احتمال زیاد مشکل شما بخاطر IP بوجود اومده.شیلتر شکنها و برنامه های پرا کسی خیلی آشفته و عمومی هستند و البته که IP اماراتو به شما نمیدن...اینو گفتم که برای آینده یه فکری براش بکنید تا از این سوراخ دوباره گزیده نشین.
3.بله کسانی هستند که با گرفتن درسدی از حساب لیمیت شده میتونن بیشتر موجودیتونو بهتون برگردونند ولی همانطور که بقیه دوستان هم گفتن به این اکانت امیدی نیست.اگر خواستید حساب جدید بگیرید اعلام کنید تا چند توصیه ی کوچیک ولی مهم بهتون بکنم تا کمتر دچار مشکل بشین!

mehrdd
July 27th, 2013, 00:50
من هم تا جایی که میدونم دردسر زیادی داره اینکار.
به خصوص امارات .. اگر کسی رو میشناسید که تو امارات حاضر هست این کار رو با تمامی مدارک درخواست شده براتون انجام بده میتونین حساب رو برگردونین.
در غیر اینصورت همونطور میشه که دوستان گفتن ...

zigma4000
July 27th, 2013, 00:56
خواهش میکنم!
1.اگر چند لحظه صبر میکردید تا تمام محتویات صفحه لود میشد اونوقت کشو رو میدیدید.ولی طوری نیست همون تب profile رو کلیک کنید تا در صفحه ی جدید تمام کزینه های کشو رو ببینید.از لینکهایی که سمت چپتون هست update card شما رو به صفحه ی مربوط به کردیت کارت میبره و update bank account هم که اسمش روش هست!
2.به احتمال زیاد مشکل شما بخاطر ip بوجود اومده.شیلتر شکنها و برنامه های پرا کسی خیلی آشفته و عمومی هستند و البته که ip اماراتو به شما نمیدن...اینو گفتم که برای آینده یه فکری براش بکنید تا از این سوراخ دوباره گزیده نشین.
3.بله کسانی هستند که با گرفتن درسدی از حساب لیمیت شده میتونن بیشتر موجودیتونو بهتون برگردونند ولی همانطور که بقیه دوستان هم گفتن به این اکانت امیدی نیست.اگر خواستید حساب جدید بگیرید اعلام کنید تا چند توصیه ی کوچیک ولی مهم بهتون بکنم تا کمتر دچار مشکل بشین!

الزامی در استفاده از ip امارات وجود نداره ، فقط نباید از ip کشورهای تحریم شده و یا کشورهایی که به هر دلیل محدودیت دارند لاگین کنید.

Banafshe63
July 27th, 2013, 16:01
خواهش میکنم!
1.اگر چند لحظه صبر میکردید تا تمام محتویات صفحه لود میشد اونوقت کشو رو میدیدید.ولی طوری نیست همون تب Profile رو کلیک کنید تا در صفحه ی جدید تمام کزینه های کشو رو ببینید.از لینکهایی که سمت چپتون هست Update Card شما رو به صفحه ی مربوط به کردیت کارت میبره و Update Bank Account هم که اسمش روش هست!
2.به احتمال زیاد مشکل شما بخاطر IP بوجود اومده.شیلتر شکنها و برنامه های پرا کسی خیلی آشفته و عمومی هستند و البته که IP اماراتو به شما نمیدن...اینو گفتم که برای آینده یه فکری براش بکنید تا از این سوراخ دوباره گزیده نشین.

خیلی صبر کردم و صفحه هم لود شده بود، اما نشد
به هر حال همینطور که شما و دیگر دوستان گفتید کاری برای این حساب نمی توان کرد برای همین تصمیم گرفتم حساب جدید باز کنم
خوشحال میشم از تجربیات و راهنمایی های شما و بقیه دوستان استفاده کنم

Meistero
July 27th, 2013, 16:58
خیلی صبر کردم و صفحه هم لود شده بود، اما نشد
به هر حال همینطور که شما و دیگر دوستان گفتید کاری برای این حساب نمی توان کرد برای همین تصمیم گرفتم حساب جدید باز کنم
خوشحال میشم از تجربیات و راهنمایی های شما و بقیه دوستان استفاده کنم
1.همونطوری که عرض کردم مهم نیست,....شما میتونید روی تب Profile " کلیک " کنید تا در صفحه ی بعد لینکهای مربوطه را ببینید! #:-S
2.لطفا بگید از چی برای تغییر IP تون برای رفتن به Paypal استفاده میکنید؟ IP که بهتون میده ثابته یا تغییر میکنه؟به عبارت دیگه دینامیکه یا استاتیک؟IP کدوم شهر رو بهتون میده؟
3.اگر براتون مهمه و مایلید ریسک روی حسابتون کمتر باشه بهتره یک VPS بگیرید تا از IP ش برای ساختن اکانت و رفتن به Paypal استفاده کنید.
4.بسیار خوب! اکانت Paypal درست کردن عین آب خوردنه و Verify کردنش هم کار ساده ایست.میخواهید خودتون اکانت رو درست کنید یا یکی آماده بخرید؟یک بار که خودتون انجامش دادین دیگه سراغ اکانت فروشها نمیرین! :69:

تا بعد

Banafshe63
July 29th, 2013, 14:55
1.همونطوری که عرض کردم مهم نیست,....شما میتونید روی تب Profile " کلیک " کنید تا در صفحه ی بعد لینکهای مربوطه را ببینید! #:-S
2.لطفا بگید از چی برای تغییر IP تون برای رفتن به Paypal استفاده میکنید؟ IP که بهتون میده ثابته یا تغییر میکنه؟به عبارت دیگه دینامیکه یا استاتیک؟IP کدوم شهر رو بهتون میده؟
3.اگر براتون مهمه و مایلید ریسک روی حسابتون کمتر باشه بهتره یک VPS بگیرید تا از IP ش برای ساختن اکانت و رفتن به Paypal استفاده کنید.
4.بسیار خوب! اکانت Paypal درست کردن عین آب خوردنه و Verify کردنش هم کار ساده ایست.میخواهید خودتون اکانت رو درست کنید یا یکی آماده بخرید؟یک بار که خودتون انجامش دادین دیگه سراغ اکانت فروشها نمیرین! :69:

تا بعد

سلام
راستش از وی پی اس استفاده نکردم، از ***** شکن استفاده می کردم .
ممنون از راهنمایی تون vpsتهیه می کنم ، دوست دارم خودم اکانت جدید بسازم ! اما می ترسم چون یکب دوبار اکانت ساختم همون اول کار لیمیت شد
....
اگر هم بخوام بخرم هزینش یه کم زیاده ...
حالا کارت وریفای هم تهیه کردم اما می ترسم امتحان کنم

Meistero
July 29th, 2013, 16:31
سلام
راستش از وی پی اس استفاده نکردم، از ***** شکن استفاده می کردم .
ممنون از راهنمایی تون vpsتهیه می کنم ، دوست دارم خودم اکانت جدید بسازم ! اما می ترسم چون یکب دوبار اکانت ساختم همون اول کار لیمیت شد
....
اگر هم بخوام بخرم هزینش یه کم زیاده ...
حالا کارت وریفای هم تهیه کردم اما می ترسم امتحان کنم

درود!

1.بسیار خوب!...سعی میکنم کمک کنم تا قدم به قدم پیش بریم و کار رو تموم کنیم . vps خیلی کمک میکنه به شما ولی حتما و حتما از آمریکا بگیرید.اما پیش از گرفتن از فروشنده یک IP درخواست کنید و توضیح بدین که اونو برای تست سرعت یا پینک نمیخواهید بلکه برای پیدا کردن ژئو لوکیشنش میخواهید.Paypal از برنامه ی Maxmind برای تشخیص ژئولوکیشن ip استفاده میکنه پس شما هم برای تست IP همین جا برید یعنی:
MaxMind - IP Geolocation and Online Fraud Prevention (http://www.maxmind.com/en/home)
و IP رو در باکسی که نوشته: Enter an ip address قرار بدین و enter کنید.مشخصاتی رو میبینید که ما به شهر و Postal code که همون zip code باشه نیاز داریم.البته سایت whatismyipaddress.com هم برای تست خوبه چون خودشم از برنامه ی maxmind استفاده میکنه.بخصوص اینکه نقشه هم داره که با زوم کردن مکان IP رو نشون میده!یک دگمه میبینید که نوشته additional ip details که وقتی ip رو توی باکسش نوشتی باید کلیکش کنی.تا در صفحه ی بعد مشخصات رو ببینی.
بعضی ip ها روشن و واضح و بدرد خورند و بعضی دیگه مبهم و گنگند و اصلا بدرد نمیخورند...همه مشخصات اکانت شما متناسب با این ip تنظیم میشه پس مهمه که از جایی باشه که اگر این VPS رو از دست دادین بتونین از همون شهر یکی دیگه پیدا کنید.
میتونید حتی به من بدین تا چکش بکنم!
2.کارت وریفاید رو شخصا نمیپسندم چون تاریخ انقضا داره و دوباره باید براش هزینه کنید.کاش نمیگرفتید....حساب بانکی مجازی بهترینه!با 10-12 دلار میشه خریدش و تاریخ انقضا هم نداره!...راحتو بی دردسر.
....

Meistero
July 29th, 2013, 17:02
کلا مراحل انجام کار اینطوریه:
1.گرفتن IP مناسب
2.فراهم کردن مشخصات اکانت و ساختن یک ایمیل آدرس (GMAIL)
3.ساختن اکانت PAYPAL
4.Verify کردنش

وقتی VPS و IP مناسبتونو گرفتین (مرحله اول) حالا برمبنای اون اطلاعات فراهم میکنیم(مرحله دوم).به اینها نیاز داریم:

1.نام و نام خانوادگی:هر قدر یونیک تر باشه بهتره
2.یک آدرس و شماره تلفن ثابت (LandLine) از همون Zip Code ی که IP مال اونجاست.با سرچ کردن نام شهر و ایالت و زیپ کد توی گوگل میشه یه مناسبشو پیدا کرد.من ترجیح میدم آدرس مربوط به کسب و کار کوچیک باشه تا مکان مسکونی.چون نشانیهای تجاری تلفن هم داره که باهاش مچ شده ولی نشونیهای مسکونی اغلب تلفن ندارند....جاهایی مثل مطب دکتر و دندونپزشک یا لوله کشی و نجاری خیلی خوبه,کمی وقت بذارید و اصلا عجله نکنید!

3.با VPS به گوگل برید و با نام و مشخصاتی که انتخاب کرده اید یک اکانت GMAIL بگیرید تا ID پی پل تون باشه.

Meistero
July 29th, 2013, 17:32
چند توصیه عمومی:
من هیچوقت ساعت و Time Zone و لوکیشن کامپیوترم رو تهران یا ایران انتخاب نمیکنم!بلکه متناسب با آدرس پی پلم تنضیمشون میکنم...هیچوقت گوگل یا یاهو یا هیچ سایت دیگه ای رو به عنوان Home page انتخاب نمیکنم و همیشه سفید نگهش میدارم! مخصوصا گوگل....چون خیلی فضوله آمار شما رو توی کوکیش داره و دیگران هم اگر بخوان این آمار رو میتونن بخونن!...بطور دائم کوکی ها و...کامپیوترم رو پاک میکنم (در این مورد یه برنامه ی کوچیک مثل CCleaner کار رابندازه),...برای VPS هم همینطور.
اگر از CCleaner استفاده میکنید به بخش Options برید و در سمت چپتون روی دگمه Cookies کلیک کنید.اونجا 2 تا ستون میبینید که در ستون سمت راستتون کوکیهایی قرار گرفتند که بطور پیشفرض از پاک شدن استثنا شدند پس روی هر کدومشون از جمله گوگل دبل کلیک کنید تا به ستون سمت چپ منتقل بشن تا نرم افزار اجازه ی پاک کردنشونو پیدا کنه!

فراموش نکنیم که این اکانتهای Paypal که ما داریم stealth account هستند و غیر قانونی پس تا جایی که میتونیم صحنه ی نمایش رو باید خوب تزیین کنیم تا همه چیز طبیعی جلوه کنه!

Banafshe63
July 30th, 2013, 00:07
درود!

1.بسیار خوب!...سعی میکنم کمک کنم تا قدم به قدم پیش بریم و کار رو تموم کنیم . vps خیلی کمک میکنه به شما ولی حتما و حتما از آمریکا بگیرید.اما پیش از گرفتن از فروشنده یک IP درخواست کنید و توضیح بدین که اونو برای تست سرعت یا پینک نمیخواهید بلکه برای پیدا کردن ژئو لوکیشنش میخواهید.Paypal از برنامه ی Maxmind برای تشخیص ژئولوکیشن ip استفاده میکنه پس شما هم برای تست IP همین جا برید یعنی:
MaxMind - IP Geolocation and Online Fraud Prevention (http://www.maxmind.com/en/home)
و IP رو در باکسی که نوشته: Enter an ip address قرار بدین و enter کنید.مشخصاتی رو میبینید که ما به شهر و Postal code که همون zip code باشه نیاز داریم.البته سایت whatismyipaddress.com هم برای تست خوبه چون خودشم از برنامه ی maxmind استفاده میکنه.بخصوص اینکه نقشه هم داره که با زوم کردن مکان IP رو نشون میده!یک دگمه میبینید که نوشته additional ip details که وقتی ip رو توی باکسش نوشتی باید کلیکش کنی.تا در صفحه ی بعد مشخصات رو ببینی.
بعضی ip ها روشن و واضح و بدرد خورند و بعضی دیگه مبهم و گنگند و اصلا بدرد نمیخورند...همه مشخصات اکانت شما متناسب با این ip تنظیم میشه پس مهمه که از جایی باشه که اگر این VPS رو از دست دادین بتونین از همون شهر یکی دیگه پیدا کنید.
میتونید حتی به من بدین تا چکش بکنم!
2.کارت وریفاید رو شخصا نمیپسندم چون تاریخ انقضا داره و دوباره باید براش هزینه کنید.کاش نمیگرفتید....حساب بانکی مجازی بهترینه!با 10-12 دلار میشه خریدش و تاریخ انقضا هم نداره!...راحتو بی دردسر.
....

بازم مرسی از راهنمایی های مفید و عالی تون
:53:سفارش vps , ip منتظرم تا برام ارسال بشه ....
:)

Meistero
July 30th, 2013, 02:36
خواهش میکنم!

من مرحله ی ثبت نام رو هم توضیح میدم ولی شما انجامش ندین!...اول اگر ایرادی نداشته باشه حتی پیش از ساختن ایمیل خودتون, IP و آدرس و تلفنی رو که انتخاب کردید رو بهم بدین تا منم چک کنم که مشکلی نداشته باشه.

یک برگ کاغذ بردارید و تمام اطلاعاتی رو که باید وارد کنید رو روش بنویسید مخصوصا پسوردتونو تا در جریان ثبت نام راحت عمل کنید!

پیش از رفتن به پی پال تمام کوکیها رو حذف کنید.
در سایت paypal.com دگمه ی Sign up رو کلیک کنید!
در صفحه ی بعد 2 نوع اکانت رو میبینید که ارائه شده.شما Paypal for personal use رو انتخاب کنید.و همچنین مطمئن بشید که کشور رو آمریکا و زبان رو انگلیسی قرار داده باشه!...دگمه ای که زیر اکانت انتخابیتون هست رو بزنید.

در صفحه ی بعد فرم را باید به این ترتیب پر کنید:

1.ایمیل
2 و 3.پسورد و تایید پسورد: معمولا بهتره هم برای پی پال و هم برای ایمیل از کلمات استفاده نکنید بلکه ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و عدد انتخاب کنید.15 کرکتر داشته باشه عالیه.
4.Legal First Name : که نام کوچکه
5.Legal Last Name : نام خانوادگی

فرض کنید آدرس و تلفن شما این باشه:
E South Street Suite 500 Orlando Florida 32801 شماره 618
Phone: 407-363-1120

6. Address Line 1: 618 E South Street Suite 500
7.Address Line 2 : خالی بذارید و چیزی ننویسید
8.نام شهر رو بنویسید: Orlando
9.مخفف نام ایالت رو انتخاب کنید : FL
10.زیپ کد رو بنویسید: 32801
11.تلفن: یک کشو داره که نوع تلفنو از بین خانه,کار, و موبایل انتخاب باید بکنید!شما خانه یا همون Home رو انتخاب کنید.کد کشور رو خودش 1 انتخاب کرده.فقط در باکس Phone Number شمارتونو با این فرمت وارد کنید: 1120-363-407

عبارت Yes I have read and agree to the Following را تیک دار کنید!
و سپس دگمه ی Agree and Create Account را کلیک کنید!

در صفحه ی بعد با عنوان: Security Challenge
شما باید اون کد رو توی باکس خالی جلوی Enter the code shown بنویسید و Continue رو کلیک کنید!

در صفحه ی بعدی با عنوان : Link Payment Methods to Your Account
2 گزینه وجود داره:
Link Your Bank Account و Link Your Debite or Credit Card

اینجا میشه کردیت کارت یا حساب بانکی رو به اکانت اضافه کرد.ولی شاید بهتر باشه اول از درست بودن اکانت مطمئن بشیم,بعدا کردیت کارت یا حساب بانکی رو به اکانت اضافه کنیم.خودم همیشه حساب بانکی رو بعدا اضافه میکنم و مشکلی هم نداره!... اما در مورد کردیت کارت احتمالا اونم همینطوره ولی شما حتما اینو از کسی که کارت رو گرفتی بپرس تا مطمئن بشی!

اگر نخواهیم کارت یا حساب بانکی اضافه کنیم,باید این بخشو بپیچونیم!...راستش یادم نمیاد ولی به احتمال زیاد لینکی اون پایین با این عنوان Go To My Account وجود نداره (اگه بود کلیکش کن ) پس از لینک Log out که بالای صفحه هست استفاده میکنیم و از اکانت خارج میشیم!

Meistero
July 30th, 2013, 03:09
دست به کوکی ها نزنید و بذارید همه شون باقی بمونند!
10 دقیقه صبر کنید و سپس به Gmail تون برید.اگر ایمیل از Paypal برای کانفیرم ایمیلتون اومده باشه _ احتمالا موضوعشو نوشته: Active your new Account _ اونو باز کنید.یک دگمه وسطش هست که احتمالا نوشته: Confirm my email address
کلیکش کنید!
شما رو به سایت خودشون میبره و ازتون میخواد که پسوردتونو وارد کنید!...این کار بکنید و دگمه شو بزنید!

در ادامه از شما میخواد که 2 تا سئوال امنیتی انتخاب کنید و جواب هم بهش بدیم!
از کشویی که داره هر کدومو که خواستین انتخاب کنید و یک جواب 1 کلمه ای بدین!
هر 2 سئوال و همینطور جوابهاتونو یادداشت کنید! یعنی سئوال اول جواب اول, و سئوال دوم جواب دوم...

جقیقتا یادم نمیاد (هاها) ولی قاعدتا یه دگمه ای چیزی باید اون پایین باشه که کار رو تموم کنه!

احتمالا درصفحه ی بغد به شما پیشنهاد میکنه که حساب بانکی یا کردیت کارت اضافه کنید!توجه نکنید!...یا Go To My Account رو بزنین یا توی تبهای بالا تب My Account رو.

اگر اروری یا اخطاری چیزی نداد (که البته نیاید بده) ,Log out کنید و خارج بشید!

اگر پس از اون 10 دقیقه انتظار و رفتن به Gmeil ,احتمالا دیدید ایمیلی که برای Confirm ایمیل آدرستون هست هنوز نیومده,نگران نباشید!به سایت Paypal.com برید و با زدن ایمیل و پسورد Log in کنید!در صفحه ی اصلی اکانتتون روی همون تب کذایی profile کلیک کنید تا در صفحه ی بعد لینک مربوط به بخش ایمیل رو ببینید!...سمت چپتون هم لینکهایی وجود داره که شما باید Update email رو کلیک کنید.

در صفحه ی جدید احتمالا خواهید دید که گفته ایمیل شما هنوز کانفیرم نشده!
یه لینکی پایین تر هست که کلماتش دقیقا یادم نمیاد ولی درخواست دوباره فرستادن ایمیل کانفیرم هستش.اونو که کلیک کنید بلافاصله ایمیل کانفیرم رو دوباره براتون به Gmeil میفرسته... و دنباله شم که بالا توضیح دادم!

و دیگر؟.... بی دیگر

navidpersia1
May 7th, 2018, 21:41
دست به کوکی ها نزنید و بذارید همه شون باقی بمونند!
10 دقیقه صبر کنید و سپس به Gmail تون برید.اگر ایمیل از Paypal برای کانفیرم ایمیلتون اومده باشه _ احتمالا موضوعشو نوشته: Active your new Account _ اونو باز کنید.یک دگمه وسطش هست که احتمالا نوشته: Confirm my email address
کلیکش کنید!
شما رو به سایت خودشون میبره و ازتون میخواد که پسوردتونو وارد کنید!...این کار بکنید و دگمه شو بزنید!

در ادامه از شما میخواد که 2 تا سئوال امنیتی انتخاب کنید و جواب هم بهش بدیم!
از کشویی که داره هر کدومو که خواستین انتخاب کنید و یک جواب 1 کلمه ای بدین!
هر 2 سئوال و همینطور جوابهاتونو یادداشت کنید! یعنی سئوال اول جواب اول, و سئوال دوم جواب دوم...

جقیقتا یادم نمیاد (هاها) ولی قاعدتا یه دگمه ای چیزی باید اون پایین باشه که کار رو تموم کنه!

احتمالا درصفحه ی بغد به شما پیشنهاد میکنه که حساب بانکی یا کردیت کارت اضافه کنید!توجه نکنید!...یا Go To My Account رو بزنین یا توی تبهای بالا تب My Account رو.

اگر اروری یا اخطاری چیزی نداد (که البته نیاید بده) ,Log out کنید و خارج بشید!

اگر پس از اون 10 دقیقه انتظار و رفتن به Gmeil ,احتمالا دیدید ایمیلی که برای Confirm ایمیل آدرستون هست هنوز نیومده,نگران نباشید!به سایت Paypal.com برید و با زدن ایمیل و پسورد Log in کنید!در صفحه ی اصلی اکانتتون روی همون تب کذایی profile کلیک کنید تا در صفحه ی بعد لینک مربوط به بخش ایمیل رو ببینید!...سمت چپتون هم لینکهایی وجود داره که شما باید Update email رو کلیک کنید.

در صفحه ی جدید احتمالا خواهید دید که گفته ایمیل شما هنوز کانفیرم نشده!
یه لینکی پایین تر هست که کلماتش دقیقا یادم نمیاد ولی درخواست دوباره فرستادن ایمیل کانفیرم هستش.اونو که کلیک کنید بلافاصله ایمیل کانفیرم رو دوباره براتون به Gmeil میفرسته... و دنباله شم که بالا توضیح دادم!

و دیگر؟.... بی دیگر

سلام دوست عزیز من بسیار مدت زیادی هست که دنبال شخصی هستم که تجربه شمارو در کار کردن با پی پال داشته باشه . من یک سال هست که به دلیل مشکلات داشتن حساب پی پال در ایران و داشتن درگاه پی پال در داخل سایتم کارم را به تعویق انداختم و اقدامی نکردم . بعد از دیدن این تاپیک و اینکه شما با راهکارهایی مفید در داشتن حساب پی پال موفق بودید و مشکلی براتون پیش نیمده بسیار خوشحال شدم .
از اونجایی که حدود 5 سال از تاریخ ارسال اخرین مطلبتون در این تاپیک میگذره . میخواستم بدونم هنوزم با پی پال کار میکنید و اینکه توو این مدت مشکلی براتون پیش نیمده ؟
لیمیت شدید تا حالا ؟ یا بدون لیمیت شدن این چند سال رو کار کردید ؟
ایا توو این چند سال تغییراتی توو داشتن حساب پی پال در ایران پیش نیمده ؟
من مطالب زیادی توو اینترنت مطالعه کردم و تمام ارسال های شمارو هم در این زمینه در همین تاپیک مطالعه کردم و واقعا مفید بود. ولی بازم هنوز ترس و دلهره در این مورد وجود داره. در حین این جستوجوها سایت معروف و معتبری پیدا کردم که با مبلغ حدود 500 هزار تومن اکانت وریفای شده رو از دبی با ادرس و فیش برق و اب بهمون میده که احتمال لیمیت شدن رو کاهش بده و یا حداقل با لیمیت شدن امکان آنلیمیت شدن مجددش وجود داشته باشه (با وجود ادرس اختصاصی و فیش اب و برق ) .
بنظر شما گرفتنش به این شکل ارزش داره ؟
ممنون میشم اگر اطلاعات مفیدتونو با تجربه استفادتون از پی پال توو این چند ساله را مقداریشو با بنده به اشتراک بزارید تا استفاده کنم .تشکر:53::53::53::53::53:

Raymvnd
May 7th, 2018, 21:56
سلام دوست عزیز من بسیار مدت زیادی هست که دنبال شخصی هستم که تجربه شمارو در کار کردن با پی پال داشته باشه . من یک سال هست که به دلیل مشکلات داشتن حساب پی پال در ایران و داشتن درگاه پی پال در داخل سایتم کارم را به تعویق انداختم و اقدامی نکردم . بعد از دیدن این تاپیک و اینکه شما با راهکارهایی مفید در داشتن حساب پی پال موفق بودید و مشکلی براتون پیش نیمده بسیار خوشحال شدم .
از اونجایی که حدود 5 سال از تاریخ ارسال اخرین مطلبتون در این تاپیک میگذره . میخواستم بدونم هنوزم با پی پال کار میکنید و اینکه توو این مدت مشکلی براتون پیش نیمده ؟
لیمیت شدید تا حالا ؟ یا بدون لیمیت شدن این چند سال رو کار کردید ؟
ایا توو این چند سال تغییراتی توو داشتن حساب پی پال در ایران پیش نیمده ؟
من مطالب زیادی توو اینترنت مطالعه کردم و تمام ارسال های شمارو هم در این زمینه در همین تاپیک مطالعه کردم و واقعا مفید بود. ولی بازم هنوز ترس و دلهره در این مورد وجود داره. در حین این جستوجوها سایت معروف و معتبری پیدا کردم که با مبلغ حدود 500 هزار تومن اکانت وریفای شده رو از دبی با ادرس و فیش برق و اب بهمون میده که احتمال لیمیت شدن رو کاهش بده و یا حداقل با لیمیت شدن امکان آنلیمیت شدن مجددش وجود داشته باشه (با وجود ادرس اختصاصی و فیش اب و برق ) .
بنظر شما گرفتنش به این شکل ارزش داره ؟
ممنون میشم اگر اطلاعات مفیدتونو با تجربه استفادتون از پی پال توو این چند ساله را مقداریشو با بنده به اشتراک بزارید تا استفاده کنم .تشکر:53::53::53::53::53:
درود...بهتره پی پال را فراموش کنید درگاه پرداخت دیگر استفاده کنید مثل وبمانی یا پرفکت مانی یا مانی پلو و....

navidpersia1
May 7th, 2018, 22:00
درود...بهتره پی پال را فراموش کنید درگاه پرداخت دیگر استفاده کنید مثل وبمانی یا پرفکت مانی یا مانی پلو و....
سلام چطور مگه ؟ پی پال خوب نیست ؟
اخه معمولا مشتری ها برای خرید اعتماد خیلی بیشتری به پی پال دارند و فراگیر تر هست . اینکه پرفکت مانی استفاده بشه خیلی عالیه ولی قشر عظیمی از مشتری ها از خرید صرفه نظر میکنند .
شما تجربه استفاده از دوتاش رو هم دارید ؟

ColdWorld
May 7th, 2018, 22:04
دوست عزیز همین پیپال رو با هر ریسکی استفاده کن این دوستمون اصلا اطلاعاتی در این مورد نداره. پیپال کل دنیا ازش استفاده میکنن محدود به کشور نیست! 99 درصد درگاه های کل دنیا و کل سایتا و خدمات پیپال هستن. وب مانی پرفکت مانی و... مقایسشون با پیپال واقعاً مسخرست هیچی جای پیپال رو نمیگیره. مثل اینه بیایی یه بانک بزرگ با سابقه 30 سال رو با یه موسسه ی زپرتی مقایسه کنی

navidpersia1
May 7th, 2018, 22:04
لطفا در مورد نحوه گرفتن درگاه پرفکت مانی و وبمانی هم توضیح بدید . من تحقیق کوچیکی کرده بودم انگار نحوه گرفتن درگاه وبمانی هم سخته ولی پرفکت رو راحت میشه گرفت .
مانی بلو چجوری هستش ؟ اسمش رو نشنیدم تا حالا . بیشتر توضیح میدید ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز همین پیپال رو با هر ریسکی استفاده کن این دوستمون اصلا اطلاعاتی در این مورد نداره. پیپال کل دنیا ازش استفاده میکنن محدود به کشور نیست! 99 درصد درگاه های کل دنیا و کل سایتا و خدمات پیپال هستن. وب مانی پرفکت مانی و... مقایسشون با پیپال واقعاً مسخرست هیچی جای پیپال رو نمیگیره. مثل اینه بیایی یه بانک بزرگ با سابقه 30 سال رو با یه موسسه ی زپرتی مقایسه کنی

بله مطمئنا همینطوره و بنده هم بعد از مدت ها تحقیق دیدم هیچی پی پال نمیشه منتها دوست داشتم یک شخصی که تجربه داره وم مدت ها استفاده کرده بیشتر راهنماییم کنه . واسه همین هم این تاپیک رو بعد از پنج سال خاک خوردن دوباره پست زدم و سوال کردم . چون میخوام احتمال ریسک رو پایین بیارم . شما استفاده میکنید از پی پال ؟
بیشتر توضیح میدید لطفا ؟

Raymvnd
May 7th, 2018, 22:19
سلام چطور مگه ؟ پی پال خوب نیست ؟
اخه معمولا مشتری ها برای خرید اعتماد خیلی بیشتری به پی پال دارند و فراگیر تر هست . اینکه پرفکت مانی استفاده بشه خیلی عالیه ولی قشر عظیمی از مشتری ها از خرید صرفه نظر میکنند .
شما تجربه استفاده از دوتاش رو هم دارید ؟

نمیگم پی پال خوب نیست استفاده از آن ریسک بالایی داره برای رد و بدل مبلغ بالا اصلا ارزش استفاده نداره وقتی سیستم قدرتمند تحریم علیه ایران داره...
چندین درگاه پرداخت جهانی آمده مثل علی پی که انحصار درگاه پی پال رو بشکونن..

- - - Updated - - -

هی منو بی سواد خطاب کن..
جای تو بودم اصلا توی کار خطا نمی کردم...مگه کشکه از پی پال که ایران رو تحریم کرده به راحتی استفاده کنیم...
این همه درگاه پرداخت آمده ما مغزمون و ذهنمون به پی پال گیر کردیم...

یه کم توی اینترنت سرچ کنی درگاه های آمده که می تونید با کردیک مستر و ویزا به راحتی پرداخت انجام بدید....

- - - Updated - - -

لطفا در مورد نحوه گرفتن درگاه پرفکت مانی و وبمانی هم توضیح بدید . من تحقیق کوچیکی کرده بودم انگار نحوه گرفتن درگاه وبمانی هم سخته ولی پرفکت رو راحت میشه گرفت .
مانی بلو چجوری هستش ؟ اسمش رو نشنیدم تا حالا . بیشتر توضیح میدید ؟

مانی پلو با درگاه اوکپی ادغام شده که امکاناتی کامل تر نسبت به پی پال داره مثل گرفتن سویفیت و IBAN و کارت اعتباری برای انجام مبادلات راحتتر مالی هست فعلا که با ای پی ایران قابلیت ثبت نام داره چون توی اروپا فعالیت می کنه تحریم نداره..
https://moneypolo.com/int-en/

navidpersia1
May 7th, 2018, 22:47
نمیگم پی پال خوب نیست استفاده از آن ریسک بالایی داره برای رد و بدل مبلغ بالا اصلا ارزش استفاده نداره وقتی سیستم قدرتمند تحریم علیه ایران داره...
چندین درگاه پرداخت جهانی آمده مثل علی پی که انحصار درگاه پی پال رو بشکونن..

- - - Updated - - -

هی منو بی سواد خطاب کن..
جای تو بودم اصلا توی کار خطا نمی کردم...مگه کشکه از پی پال که ایران رو تحریم کرده به راحتی استفاده کنیم...

یه کم توی اینترنت سرچ کنی درگاه های آمده که می تونید با کردیک مستر و ویزا به راحتی پرداخت انجام بدید....

- - - Updated - - -

مانی پلو با درگاه اوکپی ادغام شده که امکاناتی کامل تر نسبت به پی پال داره مثل گرفتن سویفیت و IBAN و کارت اعتباری برای انجام مبادلات راحتتر مالی هست فعلا که با ای پی ایران قابلیت ثبت نام داره چون توی اروپا فعالیت می کنه تحریم نداره..

کشک نیست ولی بلاخره راه داره استفاده از پی پال با همه ریسکاش.
من هرجا هر تحقیقی کردم اخر رسیدم به همین پی پال .
مانی پلو رو تحقیق میکنم باز روش .ممنون از راهنماییت .
علی پی برای علی اکسپرسه ؟ با اون کار کردی شما ؟رو ای پی ایران تحریمه یا نه ؟ چینی ها هم تحریممون میکنن :-| . علی پی گستردگیش چقدره ؟
خودتون مستقیما کار کردید با اینها؟ . یا فقط اطلاع دارید ؟

ColdWorld
May 7th, 2018, 22:52
هی منو بی سواد خطاب کن..

کلا حرف من چیز دیگه ای هست. کسی نگفت با ای پی ایران باید وارد بشه. باید اول مدارک تهیه کنی (کار هزینه بریه و ریسک داریه عوضش ارزش بسیار زیادی داره) کسی که ریسک میکنه فردا موفق بشه حقشه. درمورد درگاهای پرداخت هم بنده کارم کلا با این گره خورده و تقریبا با همشون اشنا هستم ولی اعتبار و امنیتی که پیپال داره هیچکدوم اینا ندارن پیپال یه چیزیه که هم هندی زیاد استفاده میکنی هم کل اروپا و امریکا و استرالیا و کل دنیا دیگه به غیر چندتا کشور لیست سیاه مثل اینجا. توی همین فروم 100 ها نفر هستن مدارک کامل دارن و مشکلی هم ندارن. اون درگاها هم که شما گفتی خوبن، ولی به عنوان درگاه سوم چهارم و درگاهای ثانویه نه درگاه اصلی.

navidpersia1
May 7th, 2018, 22:55
کلا حرف من چیز دیگه ای هست. کسی نگفت با ای پی ایران باید وارد بشه. باید اول مدارک تهیه کنی (کار هزینه بریه و ریسک داریه عوضش ارزش بسیار زیادی داره) کسی که ریسک میکنه فردا موفق بشه حقشه. درمورد درگاهای پرداخت هم بنده کارم کلا با این گره خورده و تقریبا با همشون اشنا هستم ولی اعتبار و امنیتی که پیپال داره هیچکدوم اینا ندارن پیپال یه چیزیه که هم هندی زیاد استفاده میکنی هم کل اروپا و امریکا و استرالیا و کل دنیا دیگه به غیر چندتا کشور لیست سیاه مثل اینجا. توی همین فروم 100 ها نفر هستن مدارک کامل دارن و مشکلی هم ندارن. اون درگاها هم که شما گفتی خوبن، ولی به عنوان درگاه سوم چهارم و درگاهای ثانویه نه درگاه اصلی.
ممنون از راهنماییت عزیز ؟
بنظرت ارزش داره یه مبلغی هزینه کنم و قبض اب و برق و ادرس اختصاصی روش بگیرم ؟
شما چندوقته درگاه پی پال داری ؟ به مشکل نخوردی تا حالا ؟

ColdWorld
May 7th, 2018, 22:58
ممنون از راهنماییت عزیز ؟
بنظرت ارزش داره یه مبلغی هزینه کنم و قبض اب و برق و ادرس اختصاصی روش بگیرم ؟
شما چندوقته درگاه پی پال داری ؟ به مشکل نخوردی تا حالا ؟
ارزش 100 درصد داره.مونده شما کارت چی باشه کارت برات چقدر ارزش داشته باشه اگر ارزشش زیاده باید ریسک کنی و خطر پذیر باشی. اگر کار اسونی بود همه تهیه میکردن برای خودشون. من پیپال دارم 2 ساله مشکلی نداره. مشکلی باشه مدارک میخوان وقتی هم بدی شما مدارک رو لیمیت رفع میشه.

navidpersia1
May 7th, 2018, 23:03
ارزش 100 درصد داره.مونده شما کارت چی باشه کارت برات چقدر ارزش داشته باشه اگر ارزشش زیاده باید ریسک کنی و خطر پذیر باشی. اگر کار اسونی بود همه تهیه میکردن برای خودشون. من پیپال دارم 2 ساله مشکلی نداره. مشکلی باشه مدارک میخوان وقتی هم بدی شما مدارک رو لیمیت رفع میشه.
مرسی ممنون:53:

Raymvnd
May 7th, 2018, 23:12

داداش من از پی پال بد گفتم؟

پی پال که سیستم قدرتمند تحریم داره اگر یک میلیون دلار از این سیستم عبور بدید و بدون اینکه بفهمه و با موفقیت از پی پال خارج کنید شاهکار کردید...

برای کسب و کارشون که توی ایران فعالیت می کنه خیلی مهمه و نمی خوان دردسر های لیمیت شدن حساب و به گ . ا رفتن پولشون تحمل کنن پی پال یه راه حل موقتی نیست...

درسته اونا مدارک کامل دارن و بدون دردسر توی پی پال فعالیت کنن ولی مشکل نقل و انتالات مالی پی پال رو به شک می اندازه ....

ColdWorld
May 7th, 2018, 23:18
داداش من از پی پال بد گفتم؟

پی پال که سیستم قدرتمند تحریم داره اگر یک میلیون دلار از این سیستم عبور بدید و بدون اینکه بفهمه و با موفقیت از پی پال خارج کنید شاهکار کردید...

برای کسب و کارشون که توی ایران فعالیت می کنه خیلی مهمه و نمی خوان دردسر های لیمیت شدن حساب و به گ . ا رفتن پولشون تحمل کنن پی پال یه راه حل موقتی نیست...

درسته اونا مدارک کامل دارن و بدون دردسر توی پی پال فعالیت کنن ولی مشکل نقل و انتالات مالی پی پال رو به شک می اندازه ....

کاری ندارم هر کی بد بگه هم اثری نداره تو بهترین و قوی ترین سیستم دنیا. اما وسعت کار کمتر کسی تو ایران اینطوریه که بخواد همچین هزینه سنگینی که گفتی رو معامله کنه. اون پیپال هم قوانین خاص خودش رو داره نوشته که تراکنش ها در حال رصد هستن و چیزایی که مشکوک باشن رو خب حق دارن بدونن چیه واقعاً باید بدونن طرف ***ه یا هاست میفروشه یا کلاهبرداری میکنه. سر همین سایتهای کلاهبرداری Hype و سایتهای هرمی و شرط بندی و ... جرات استفاده از پیپال رو ندارن چون میدونن خیلی سریع میفهمه و بلاک میکنه. در ضمن حتی اگر بلاک کنن پولتو نمیخورن که طبق قانون خودش،6 ماه بعد اگر مدرک ندی بالانس اکانت به اون کارتی که موقع وریفای بهش وضل کردی Withdraw میشه.

Raymvnd
May 7th, 2018, 23:23
کاری ندارم هر کی بد بگه هم اثری نداره تو بهترین و قوی ترین سیستم دنیا. اما وسعت کار کمتر کسی تو ایران اینطوریه که بخواد همچین هزینه سنگینی که گفتی رو معامله کنه. اون پیپال هم قوانین خاص خودش رو داره نوشته که تراکنش ها در حال رصد هستن و چیزایی که مشکوک باشن رو خب حق دارن بدونن چیه واقعاً باید بدونن طرف ***ه یا هاست میفروشه یا کلاهبرداری میکنه. سر همین سایتهای کلاهبرداری Hype و سایتهای هرمی و شرط بندی و ... جرات استفاده از پیپال رو ندارن چون میدونن خیلی سریع میفهمه و بلاک میکنه. در ضمن حتی اگر بلاک کنن پولتو نمیخورن که طبق قانون خودش،6 ماه بعد اگر مدرک ندی بالانس اکانت به اون کارتی که موقع وریفای بهش وضل کردی Withdraw میشه.

من کلی گفتم ولی اگه درگاه پیدا بشه امکانات پی پال داشته باشه حتما استقبال می کنیم و صد البته تحریم نباشه...فعلا مانی پلو امکاناتی نظیر پی پال داره...

من شرکت های ایران بخوان به مشتریان خارجی خدمات بدن و حوزه کارشون گسترش بدن اینو گفتم ولی پی پال راه حل موقتی نیست اونم برای مبالغ سنگین

ColdWorld
May 7th, 2018, 23:26
من کلی گفتم ولی اگه درگاه پیدا بشه امکانات پی پال داشته باشه حتما استقبال می کنیم و صد البته تحریم نباشه...فعلا مانی پلو امکاناتی نظیر پی پال داره...

من شرکت های ایران بخوان به مشتریان خارجی خدمات بدن و حوزه کارشون گسترش بدن اینو گفتم ولی پی پال راه حل موقتی نیست اونم برای مبالغ سنگین

سیستم های مشابه خوبی هست مثل : وب مانی، یاندکس مانی، اسکریل، اوکی پی. اما در حال حاضر رقیبی برای در حد و اندازه پیپال نداریم. کسی هم که این مبلغ پول رو داشته باشه خوب میره یه کشور خارجی و تابعیت میگیره و یه پاسپورت و شخصیت قدرتمند خارجی غیر تحریمی برای خودش درست میکنه نمیاد خودشو و سودشو کم کنه یا از بین ببره که.