PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد درگاه پرداخت بانک ملت

redbull
July 25th, 2013, 12:23
سلام دوستان
بنده از طریق سایت بانک ملت برای درگاه پرداخت ثبت نام کردم سپس به من یه اس ام اسی اومد که مدارک لازم رو به شعبه فلان ببر تا تایید بشه.مدارک رو بردم و رئیس شعبه مدارک رو تایید کرد
الان من میخوام بدونم اینا اطلاعات بعدی رو کی و از کجا میدن؟منظورم marchnet id پسورد و ... هست؟ممنون میشم از دوستان راهنمایی ام کنند

hesam95
July 25th, 2013, 12:39
بعد از 3 یا 4 روز با شما از طریق تلفن یا ایمیل تماس برقرار می کنن و اطلاعات لازم می دن.
فقط دوستان اگر کسی به صورت مشتری حقیقی درگاه بگیره اسمی که نشان داده می شه در سایت بانک ملت به هنگام پرداخت به اسم شخص هست یا سایت؟

redbull
July 25th, 2013, 12:40
فقط دوستان اگر کسی به صورت مشتری حقیقی درگاه بگیره اسمی که نشان داده می شه در سایت بانک ملت به هنگام پرداخت به اسم شخص هست یا سایت؟

سوال بعدی منم این بود :)

redbull
July 25th, 2013, 13:08
up

hassan5099
July 25th, 2013, 13:17
به اسم سایت هست

redpayam
July 25th, 2013, 13:19
سلام دوستان
بنده از طریق سایت بانک ملت برای درگاه پرداخت ثبت نام کردم سپس به من یه اس ام اسی اومد که مدارک لازم رو به شعبه فلان ببر تا تایید بشه.مدارک رو بردم و رئیس شعبه مدارک رو تایید کرد
الان من میخوام بدونم اینا اطلاعات بعدی رو کی و از کجا میدن؟منظورم marchnet id پسورد و ... هست؟ممنون میشم از دوستان راهنمایی ام کنند

داداش منم تو بهپرداخت ثبت نام کردم ! بعدش بهم زنگ زدن گفتن بیا فلان شعبه که من هنوز نرفتم.
مدارک چی میخواد؟
ممنون میشم بگی

hassan5099
July 25th, 2013, 13:35
داداش منم تو بهپرداخت ثبت نام کردم ! بعدش بهم زنگ زدن گفتن بیا فلان شعبه که من هنوز نرفتم.
مدارک چی میخواد؟
ممنون میشم بگی
کپی کارت ملی و شناسنامه به همراه درخواستی که تو سایت ثبت کردین

redpayam
July 25th, 2013, 13:42
کپی کارت ملی و شناسنامه به همراه درخواستی که تو سایت ثبت کردین

برای شخص حقیقی جواز و از اینجور چیزا میخواد؟

hassan5099
July 25th, 2013, 13:45
برای شخص حقیقی جواز و از اینجور چیزا میخواد؟
بانک از من که درخواست نکرد
فکر نکنم

redpayam
July 25th, 2013, 13:52
بانک از من که درخواست نکرد
فکر نکنم

شما تازه درگاه رو گرفتید یا خیلی وقته؟

redbull
July 25th, 2013, 14:05
مدارک چی میخواد؟
ممنون میشم بگی

کپی کارت ملی و شناسنامه+ کپی سند محل فعالیت

اصلشون هم باید همراهت باشه

redpayam
July 25th, 2013, 14:21
کپی کارت ملی و شناسنامه+ کپی سند محل فعالیت

اصلشون هم باید همراهت باشه

مرسی...

JATHIYA
August 6th, 2013, 15:00
دوستان یک پرینت از صفحه نماد اعتماد خودت بگیرید و ببرید من همینکار رو کردم بهم دادن

redpayam
August 15th, 2013, 22:35
از ما استعلام برای چک برگشتی گرفتن که ... داشتیم و درگاه ندادن