PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر مالی برای شبکه اجتماعی

allowmahdi
July 24th, 2013, 22:47
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان، وبمستران و همراهان دنیای مجازی ...
خیلی سریع میرم سراغ اصل مطلب ...
بنده مهدی اکبری هستم دانشجوی رشته کامپیوتر، 3 ماه هست که یک شبکه اجتماعی رو با پلتفرم phpfox را با جدیت تمام راه اندازی کردم و پس از 2 ماه که تنظیمات و دیزاین اولیه رو به پایان رسوندم ثبت نام در شبکه رو برای عموم باز کردم . در مدت این 1 ماه که شبکه قابل استفاده بوده بدون هیچ گونه تبلیغات 1300 کاربر جذب شدن و روزانه حداقل 10 عضو جدید دارم فعلا که این رقم در حال افزایش هست ...
در زمان ارسال این تاپیک مدت رتبه الکسا شبکه در ایران 5200 هست و در جهان هم 364511 هستش !

خب از آنجایی که من خودم به شخصه آینده ی این شبکه رو خیلی خوب میبینم و مطمئن هستم که نتیجه میده انشاالله! دنبال یک اسپانسر مالی هستم که شبکه رو روز به روز متمایزتر از بقیه شبکه ها کنیم و به موفقیت نزدیکتر بشیم. برای این منظور اگر کسی تمایل به همکاری داشت یا خواست این درخواست رو بپذیره میتونه با ایمیل یا شماره موبایل بنده در ارتباط بشه تا در مورد شبکه و سیاست های کاری شبکه هم براش بیشتر توضیح بدم ...

allowmahdi@yahoo.com
allowmahdi@gmail.com
09372986776

آدرس شبکه : شبکه اجتماعی فورفرندز (http://www.4friends.ir)

شبکه اجتماعی فورفندز - (به معنی "برای دوستان")

majidisaloo1
July 24th, 2013, 23:42
درخواستد اسپانسری در انجمن ممنونع است
شما برای چه موردی اسپانسری میخواهید؟

allowmahdi
July 24th, 2013, 23:47
در دسته ی متفرقه هم ممنوع هست ؟!
مثلا یه شرکت هاستینگ رو در نظر بگیرید !اگه بتونه مخارج سایت رو بپردازه ما هم با او همکاری میکنیم و مثلا سایت رو پر میکنیم از بنرهای تبلیغاتی اون شرکت و این کار میتونه با بزرگتر شدن روز افزون سایت اون شرکت هاستینگ رو هم روز به روز بزرگتر کنه ... مثال های زیادی میشه از یه اسپانسر مالی زد این یه نمونش بود !!!