PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از HostGator نمایندگی داره؟ هاست میخوام

yaghub
July 24th, 2013, 19:44
سلام. دوستان کسی از hostgator.com نمایندگی داره؟ مدتی هست که مورد حمله ddos هستم. hostgator رو پیشنهاد کردن. کسی از این سایت ریسلر داره؟؟

yaghub
July 24th, 2013, 19:58
............

compiler
July 24th, 2013, 20:29
اولا در صورت کوچکترین حمله دیداس روی سایت های شما ، اکانتتون سریعا ساسپند میشه....

در ثانی قبل از همه این موارد اگر بفهمند ایرانی هستید باز هم اکانتتون بسته خواهد شد

yaghub
July 24th, 2013, 20:32
یا امام زاده هشتم!!!!!!!!!!!! ایرانی بودن ما چه ربطی به هاستینگ داره؟؟؟؟؟ نگا تورو خدا!!!!!!!!!!!!!!

Asrarweb
July 24th, 2013, 21:21
با سلام
بنده ادمین تیم امنیتی شکاف و مدیر شرکت اسراروب هستم
شرکت ما به طور کامل با ماتیتورینگ 24 ساعته از حملات DDOS جلوگیری میکنه

اسراروب - سبد خرید (http://www.asrarweb.com/portal/cart.php)

Metalik
July 24th, 2013, 21:40
hostgator با ایرانی ها دیگه مشکلی نداره، خودتون می تونید به راحتی ازش نمایندگی بگیرید

ULTRAWEB
July 25th, 2013, 21:55
هاست گیتور بعداز فهمیدن ایرانی بودن شما اکانت اون دنیا بین ییک ماه تا سه ماه طول میکشه
بعدشم هاست میدیم با جلوگیری از حملات دی داس

L0cal
July 26th, 2013, 11:33
نمیدونم چرا دوستانه گلم اینقدر قضیه را بزرگش میکنن.
داداش شما باید هاست ایران بگیری که بسترش اینترانت باشه.دیگه خیلی خیلی راحت میتونم بگم اتک نمیخوری.

reza115
July 26th, 2013, 11:47
سلام. دوستان کسی از hostgator.com نمایندگی داره؟ مدتی هست که مورد حمله ddos هستم. hostgator رو پیشنهاد کردن. کسی از این سایت ریسلر داره؟؟

سلام

ما هم ریسلر داریم و هم می تونیم براحتی هر کدوم از پلان های موجود در سایت رو برای شما آماده کنیم

saneei
July 26th, 2013, 12:04
کسی با host gator تبادل لینک کرده؟
جطور انجام میشه