PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژولی این چنینی موجود هست برای Vmware?

hostfire
July 24th, 2013, 00:06
سلام
جایی دیدم به صورت اتوماتیک بعد از سفارش سرور مجازی سریعا سرور به صورت اتوماتیک طبق پنل ساخته میشه و مشخصاتش ارسال میشه!
میخوام ببینم این ماژول واسه وی ام ویر هست؟کار باهاش چجوریه؟کی ارائه میده؟ قیمتش چنده؟

MR-Vazin
July 24th, 2013, 00:21
قیمت حدود 50 هزار تومان.....

هاست وارز ارائه می دهند....

hostfire
July 24th, 2013, 00:28
50 تومان به صورت دائم؟

sardarn
July 24th, 2013, 00:36
سلام
اینجا گذاشتن زدن 85 تومان سالانه
شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. warez-host.ir || سرور مجازی وارز || هاست وارز || نمایندگی لینوکس وارز || vps warez || - سبد خرید (http://www.warez-host.ir/cart.php?gid=13)

در ضمن نگاه کنید همه امکانات داشته باشه

liveserver
July 24th, 2013, 01:31
سلام
اینجا گذاشتن زدن 85 تومان سالانه
شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. warez-host.ir || سرور مجازی وارز || هاست وارز || نمایندگی لینوکس وارز || vps warez || - سبد خرید (http://www.warez-host.ir/cart.php?gid=13)

در ضمن نگاه کنید همه امکانات داشته باشه
دوست عزیز ایشون پنل ریست سرورمجازی نمیخوان ، ایشون ساخت اتوماتیک سرور و تحویل آن به مشتری منظورشون بود که بنده تا الان خیلی دنبال چنین مارژولی برای وی ام ور بودم که متاسفانه چیزی پیدا نکردم.

MahanDev
July 24th, 2013, 01:57
vmware امکان ساخت آنی سرورمجازی را اصلا ندارد دنبال چنین ماژولی نباشید
جایی که به این صورت تحویل میدهد معمولا از Xen استفاده میکند

≡ ALEX ≡
July 24th, 2013, 03:10
دوستان، VMware امکان ایجاد VPS بصورت آنی را دارد... قابلیتی که دوستان فکر می کنند ندارد، نصب خودکار سیستم عامل است، که آن را نیز دارد؛ هر چند نحوه اجرای تنظیمات و ... آن تا حدودی پیچیده است و هر کسی از اون سر در نمیاره... پس شما با ماژول های موجود برای VMware روی سیستم هایی مثل WHMCS می توانید VPS رو بصورت خودکار Create کنید ولی بدون OS...

ضمنا برای تمونه، اگر بجای VMware از Xen استفاده می کنید، می توانید با نصب کنترل پنلی همچون SolusVM و اتصال آن به ماژول آن که برای WHMCS نگارش شده، از امکان ایجاد خودکار VPS بهره مند شوید که یک کنترل پنل سطح کاربری یا سطک نمایندگی برای کاربر مذکور ایجاد می شود و وی از طریق آن می تواند دستور نصب سیستم عامل بصورت خودکار را بدهد. پس مرحله نصب OS در اینجا برای کاربر شما آسان و سریع خواهد شد.

موفق باشید

TARIMEHR
July 24th, 2013, 03:19
دوستان، VMware امکان ایجاد VPS بصورت آنی را دارد... قابلیتی که دوستان فکر می کنند ندارد، نصب خودکار سیستم عامل است، که آن را نیز دارد؛ هر چند نحوه اجرای تنظیمات و ... آن تا حدودی پیچیده است و هر کسی از اون سر در نمیاره... پس شما با ماژول های موجود برای VMware روی سیستم هایی مثل WHMCS می توانید VPS رو بصورت خودکار Create کنید ولی بدون OS...

ضمنا برای تمونه، اگر بجای VMware از Xen استفاده می کنید، می توانید با نصب کنترل پنلی همچون SolusVM و اتصال آن به ماژول آن که برای WHMCS نگارش شده، از امکان ایجاد خودکار VPS بهره مند شوید که یک کنترل پنل سطح کاربری یا سطک نمایندگی برای کاربر مذکور ایجاد می شود و وی از طریق آن می تواند دستور نصب سیستم عامل بصورت خودکار را بدهد. پس مرحله نصب OS در اینجا برای کاربر شما آسان و سریع خواهد شد.

موفق باشید

با xen امکان ارائه ی پنل به کاربر جهت ریلود سیستم عامل توسط خوده کاربر وجود داره؟
مجازی سازی که پارس پک استفاده میکنه چیه؟
برای اینکه کاربر به میزان دلخواه رم و پردازنده و هارد سفارش بده و به همون میزان خودکار براش ساخته بشه ، میشه روی xen حساب باز کرد؟

liveserver
July 24th, 2013, 03:26
با xen امکان ارائه ی پنل به کاربر جهت ریلود سیستم عامل توسط خوده کاربر وجود داره؟بله یه سری تنظیمات داره انجام میدی درست میشه
مجازی سازی که پارس پک استفاده میکنه چیه؟فکر کنم از KVM استفاده کنه ولی درست مطمئن نیستم
برای اینکه کاربر به میزان دلخواه رم و پردازنده و هارد سفارش بده و به همون میزان خودکار براش ساخته بشه ، میشه روی xen حساب باز کرد؟ بله روی XEN و KVM میشه به طور کامل از این جهت حساب باز کرد ولی خوب یک سری بدی ها هم داره شخصآ 1 سالی باهاش کار کردم ولی در آخر فهمیدم هیچی وی ام ور نمیشه..

TARIMEHR
July 24th, 2013, 03:33
میشه در مورد kvm هم توضیح بدید؟

در نهایت توصیتون برای موارد زیر چیه
منابع کاملا اختصاصی، قابلیت ساخت اتومات ، پنل ریلود ، اتصال پنل ریبوت به whmcs ، قابلیت ساسپند در صورت عدم پرداخت ، قابلیت آن ساسپند در زمان پرداخت

hostfire
August 1st, 2013, 22:30
دوستان من دیدم جناب محمدی (ای ار وب کو)از همچین ماژولی استفاده میکنه
حتی چند وقت پیش ازشون واسه تست خرید کردم دیدم بله اتوماتیک مشخصات سرور جدید برام میل شد!
مجازی ساز رو هم تو مشخصات زده وی ام ویر

moosh2011
August 1st, 2013, 23:19
حتی چند وقت پیش ازشون واسه تست خرید کردم دیدم بله اتوماتیک مشخصات سرور جدید برام میل شد!

بپرسین ببینین فروشیه یا نه.ما خریداریم:^o

mohamad2314
August 1st, 2013, 23:52
اگه هست ما هم خریداریم سوال بفرمایید

moosh2011
August 2nd, 2013, 00:05

جناب hostfire (http://www.webhostingtalk.ir/member/63987/)
اگه امکانش هست بپرسین ببینین اگه فروشیه ما میخوایم!خبرشو تا فردا بدین بهمون ممنون میشم!

hostfire
August 2nd, 2013, 00:06
چشم دوستان میپرسم

nikit
August 2nd, 2013, 02:03
ماژولش برای whmcs هست که سرور مجازی رو از قبل آماده میکنند و مشخصات رو داخل ماژول قرار میدند بعد از سفارش تحویل میده

m-batista
August 2nd, 2013, 02:24
سلام. چون دوست خارجی دارم و از همین روش استفاده میکنه تاحدودی میدونم به چه صورت هست.

از VMware ٍESXI استفاده میشه.
شما برای تمام ایزوها که میخواید نصب بشه 1تمپلیت میسازید.
یوزر بعد از انتخواب سیستم عامل مورد نیاز (در مورد لینوکس) پس روت بهش داده میشه و اون ایزو براش دیپلوی میشه. درمورد ویندوز تا مرحله اخر نصب میره و اونجا از یوزر میخواد که از پنل کنسول داخل سایت بره و پس ست کنه
نمیدونم چه طور ای پی ست میشه!

بدی های این سیستم :
باید برای تمام سیستم عامل ها هم 32بیت هم 64بیت تمپلیت درست کنید.
یوزر نمیتونه هارد را customize کنه.
برای تمامی پنلها رم512 رم1 رم2 باید تمپلیت جدا بسازید. (البته نوع جدید هم دیدم که شما 1تمپلیت میسازید بعد طبق سفارش یوزر منابع را محدود میکنه)

اطلاعاتم در همین حد بود :d

fr0nk
August 2nd, 2013, 02:55
برای ایپی تا جایی که میدونم از DHCP RA میشه استفاده کرد

البته برای پروژه های بزرگتر استفاده از vcloud برای این مورد قابل استفاده است تا جایی که اطلاع دارم