PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک دیتاسنتر خوب از همه لحاظ

sarinoo
July 23rd, 2013, 21:19
سلام دوستان و همکاران گرامی ام
بنده تجربه تلخ همکاری با چند تا دیتا سنتر را داشتم.
اسم نمی برم چون شاید این دیتا سنترها برای من مناسب نبوده اند.
کلا کار بنده هاستینگ است.شاید خیلی از دوستانی که این درخواست را می خوانند نیز بنده را به خوبی بشناسند.
یک سرور خوب از همه لحاظ نیاز دارم.که با تمام مسائل هاستینگ در ایران سازگار باشد و همچنین پینگ مناسبی نیز به ایران داشته باشد.
از تمام دوستان خواهش می کنم اگر با دیتاسنترتون مدتها کار کرده اید و مطمئن هستید ، آفر بدهید.
همچنین بنده از کسانی که راهنمایی مفید و مناسب داشته باشند نیز خرید خواهم کرد.
فعلا هم قصد خرید 2 3 سرور را دارم و اگر واقعا نیازهای مرا برطرف کند ، همکاری ادامه دار خواهم داشت.
با احترام و تشکر قبلی

shingo
July 23rd, 2013, 21:26
با سلام

دیتاسنتر لیزوب رو بهتون پیشنهاد میکنیم هم سرورها کیفیت بسیار بالایی دارند با توجه به لوکیشن هلند پینگ خوبی هم نسبت به ایران داره.تنها ایرادی هم که میشه گرفت هزینه بالای سرور هاست که البته با توجه به کیفیتی که دریافت میکنید طبیعی هستش

arc1o0
July 23rd, 2013, 22:26
کیفیت همیشه هزینه دارد

نمی شود هزینه نکنید ولی توقع کیفیت داشته باشد

Rackspace, Colocation, Datacenter solutions - COLOCATION DATACENTER | Carrier-neutral in Amsterdam area (http://serverius.com)

هلند می تونیم سرور بدیم خدمت شما - که سرور ها توسط یک شرکت واسطه کولو شده

TARIMEHR
July 23rd, 2013, 22:34
تجربه ی خوب با دیتاسنترهای زیر:
ایکس ال هاست - رداستیشن - ای وب
البته ای وب بخاطر قیمت هاشون مدت کمی تونستیم باشیم، اما کیفیت بالایی دریافت کردیم
ایکس ال هاست به مزاجمون بیشتر سازگار هست

jazebeh
July 23rd, 2013, 22:43
بنده یا چند دیتاسنتر از جمله فونیکس، آی وب و هتزنر کار کرده ام.
بهترین گزینه آی وب هست.
ارتباط راحت و خوب با ایرانی ها، سرویس دهی فوق العاده، آپتایم بسیار بالا، کنترل پنل ها بسیار خوب، پشتیبانی که داشتن و حتی فرد فارسی زبان هم داشتن که بتونه با ما صحبت کنه، به اصطلاح راه اومدن در مسایل مالی که شده بود نزدیک به دو ماه سرورها رو پرداخت نکرده بودم و سرور بسته نشده بود ...............
فقط قیمتش کمی بالاست (اون هم به نسبت هتزنر و ...) که واقعا ارزشمنده. اگر کسی بودجه داشته باشه توصیه اول و آخر من ای وب خواهد بود.

MOHAMMAD MOHSEN
July 23rd, 2013, 23:09
HugeServer سرورهای با کیفیتی از آمریکا ارائه میدن 4 ماه اونجا بودم از همه لحاظ تاییدشون می کنم. تو دیتاسنترهای درجه یک کولو کردن و کیج اختصاصی دارن. پینگ به ایران در حدود 250 تا 300 هست و برای کارهای هاستینگ مناسبه و آپتایم خوبی دارن تقریبا میشه گفت 100 درصد. ازشون میتونیم آفرهای خوبی بگیریم

Nicdata
July 23rd, 2013, 23:09
بنده با دیتاسنتر های هتزنر رد استیشن و ایکس ال هاست کار کردم
ایکس ال هاست بهترین بود

hostfire
July 23rd, 2013, 23:17
تجربه ی خوب با دیتاسنترهای زیر:
ایکس ال هاست - رداستیشن - ای وب
البته ای وب بخاطر قیمت هاشون مدت کمی تونستیم باشیم، اما کیفیت بالایی دریافت کردیم
ایکس ال هاست به مزاجمون بیشتر سازگار هست

بنده از مهرداد تاریمهر هاست زیاد داشتم
حرفشون کاملا تایید میشه
xlhost هم پینگ مناسبی به ایران میده هم با ایرانیا سازگاری خوبی داره تو زمینه "هاستینگ" فقط
البته نمیدونم کیفیت هاست های مهرداد به خاطر دیتاسنتر ایکس الهاسته و یا به خاطر خود مهرداد :)

arc1o0
July 23rd, 2013, 23:18
ایکس ال هاست بهترین بود

جدیدا افزایش نرخ دارند

ما در حال اخذ رسلری رسمی از ovh هستیم - انشاالله اگر که به نتیجه رسید ما در خدمت کاربران خاور میانه خواهیم بود

از این پس ما را با ovh.ir بشناسید!

منتظر خبر های خوب ما باشید...

hostfire
July 23rd, 2013, 23:23
ایکس ال هاست بهترین بود

جدیدا افزایش نرخ دارند

ما در حال اخذ رسلری رسمی از ovh هستیم - انشاالله اگر که به نتیجه رسید ما در خدمت کاربران خاور میانه خواهیم بود

از این پس ما را با ovh.ir بشناسید!

منتظر خبر های خوب ما باشید...

واقعا؟
عزیزم نمیدونم داستان چیه شما 2 ماهه شروع به فعالیت کردید و به هر نحوی دارید از او وی اچ تعریف میکنید!
پورت 100 ovh یک به پنج نسبت به پورت 100 ایکس ال هاست جواب نمیده!
اگر شما نماینده رسمی هستید پس محسن خوش نویس چی کارس اینجا والا در عجبم.خوشنویس 3 ساله داره کار میکنه با این دیتاسنتر خودش میگه نگیرید روترش پدر در میاره!
شما منو یاد مبین پارسیان و داستانش میندازید :)

arc1o0
July 23rd, 2013, 23:43
واقعا؟
عزیزم نمیدونم داستان چیه شما 2 ماهه شروع به فعالیت کردید و به هر نحوی دارید از او وی اچ تعریف میکنید!
پورت 100 ovh یک به پنج نسبت به پورت 100 ایکس ال هاست جواب نمیده!
اگر شما نماینده رسمی هستید پس محسن خوش نویس چی کارس اینجا والا در عجبم.خوشنویس 3 ساله داره کار میکنه با این دیتاسنتر خودش میگه نگیرید روترش پدر در میاره!
شما منو یاد مبین پارسیان و داستانش میندازید :)

سلام دوست عزیز
متاسفانه یا خوشبختانه ما نزدیک 2 سال بود که کار هاستینگ نمی کردیم - خیر سرمون کارمند قرار دادی یکی از PAP های مثلا معتبر بودیم با ماهی 700-800 ت - تا این که خوردیم به تعدیل نیرو!

تاریخ پست ها مشخصه - شما برید اولین پست و آخرین پست بنده رو مطالعه کنید! از زمانی که لب تاپ رو وب سرور کردیم و به یک شبکه خدمات دادیم تا امروز که با هزینه سنگین ovh.ir رو خریدیم

کار درستی نیست من از این دیتا سنتر تعریف کنم - چون همه مدعی میشن که سهام داریم ولی ... - مطالبی که شما عنوان می کنید ناشی از اطلاعات کمتون در مورد این دیتا سنتر هست نه این که خدای نکرده منظوری داشته باشید
و این افراد هم که نام می برند بنده بی اطلاع هستم که بوده اند و چه کرده اند

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید

09338758957

یا علی

hostfire
July 23rd, 2013, 23:51
سلام دوست عزیز
متاسفانه یا خوشبختانه ما نزدیک 2 سال بود که کار هاستینگ نمی کردیم - خیر سرمون کارمند قرار دادی یکی از PAP های مثلا معتبر بودیم با ماهی 700-800 ت - تا این که خوردیم به تعدیل نیرو!

تاریخ پست ها مشخصه - شما برید اولین پست و آخرین پست بنده رو مطالعه کنید! از زمانی که لب تاپ رو وب سرور کردیم و به یک شبکه خدمات دادیم تا امروز که با هزینه سنگین ovh.ir رو خریدیم

کار درستی نیست من از این دیتا سنتر تعریف کنم - چون همه مدعی میشن که سهام داریم ولی ... - مطالبی که شما عنوان می کنید ناشی از اطلاعات کمتون در مورد این دیتا سنتر هست نه این که خدای نکرده منظوری داشته باشید
و این افراد هم که نام می برند بنده بی اطلاع هستم که بوده اند و چه کرده اند

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید

09338758957

یا علی

قصد جسارت نداشتم دوست من :)
نه اخه گفتید نماینده رسمی او وی اچ...
بنده اطلاعات کاملی راجع به این دیتاسنتر دارم از 4 سال پیش کار کردم باهاشون
از اون زمان که همه دنبال سرور کیم بودن 24 گیگش....
باید بدونیم که او وی اچ دیتاسنتر رسمی و دولتیه دولت فرانسس! این همه رئیس جمهور عوض شد نتونست تحریم هارو برداره
بعد شما 2 ماهه تحریمارو برداشتید از ایران از فرانسه اونم دیتاسنتر رسمیه دولتی نمایندگی گرفتید؟
بازم میگم قصدم توحین یا جسارت نیست فقط از حضور محترمتون سوال پرسیدم:53:

arc1o0
July 23rd, 2013, 23:52
البته ما حق رو به کاربران می دیم و این دو مورد صرفا برای تست اینجا میزارم

تست آپ لینک از پورت 100 : http://net-co.ir/r/files/www.Netiran.co_VMware-viclient-all-5.0.0-623373_www.Net-co.ir.exe

و نتیجه تست دانلود روی سرور با پورت 100 با SSH و IDM

http://up.vbiran.ir/uploads/137278368329332_0sped.png

http://up.vbiran.ir/uploads/137275092115844_2speed.jpg

hostfire
July 23rd, 2013, 23:59
البته ما حق رو به کاربران می دیم و این دو مورد صرفا برای تست اینجا میزارم

تست آپ لینک از پورت 100 : http://net-co.ir/r/files/www.Netiran.co_VMware-viclient-all-5.0.0-623373_www.Net-co.ir.exe

و نتیجه تست دانلود روی سرور با پورت 100 با SSH و IDM

http://up.vbiran.ir/uploads/137278368329332_0sped.png

http://up.vbiran.ir/uploads/137275092115844_2speed.jpg

عزیزم اصلا پست من رو خوندید یا خودتون رو میزنید به کوچه علی چپ.....؟
پرسیدم نمایندگی رسمی!؟

arc1o0
July 24th, 2013, 00:09
قصد جسارت نداشتم دوست من :)
نه اخه گفتید نماینده رسمی او وی اچ...
بنده اطلاعات کاملی راجع به این دیتاسنتر دارم از 4 سال پیش کار کردم باهاشون
از اون زمان که همه دنبال سرور کیم بودن 24 گیگش....
باید بدونیم که او وی اچ دیتاسنتر رسمی و دولتیه دولت فرانسس! این همه رئیس جمهور عوض شد نتونست تحریم هارو برداره
بعد شما 2 ماهه تحریمارو برداشتید از ایران از فرانسه اونم دیتاسنتر رسمیه دولتی نمایندگی گرفتید؟
بازم میگم قصدم توحین یا جسارت نیست فقط از حضور محترمتون سوال پرسیدم:53:

نه خواهش می کنم دوست من

وظیفه ما روشن گری و اطلاع رسانی هست

و این که هنوز در خواست ما تایید نشده و ما صرفا مدارک ارسال کردیم شامل ترجمه مدارک شرکت - مستندات دامنه و پاسپورت سهام داران شرکت و ...

تحریم ها فقط شامل کاربران داخل ایران هستش نه خارج از ایران و بنده هم گفتم که کاربران خاور میانه نه ایران

ببینید شما حتی با پاسپورت خودتون می تونید حساب پی پال باز کنید - بنام خودتون - شخصی- رسمی - و قانونی

وقتی پی پال با این همه دنگ و فنگش پاسپورت ایرانی رو قبول می کنه بقیه که دیگه ...

باز هم اگر سوالی بود خوشحال میشیم که پاسخگو باشیم

یا علی

arc1o0
July 24th, 2013, 00:11
عزیزم اصلا پست من رو خوندید یا خودتون رو میزنید به کوچه علی چپ.....؟
پرسیدم نمایندگی رسمی!؟

با عرض پوزش
من بعد از ارسال پست تست سرعت پست شما رو دیدم

Caspian-Server
July 24th, 2013, 00:12
دوست عزیز ما مدت زیادی با دیتاسنتر Dacentec و Choopa کار کردیم
و تا به این لحظه کاربری ندیدیم که ازش ناراضی باشه (بدون هیچ جانب داری و اقراق دارم خدمتتون عرض میکنم)
در صورت نیاز میتونید به تاپیک جدید ما که آفر های مناسبی درش موجود هست مراجعه کنید.

سوالی هم هست بفرمایید در خدمتم.

hostfire
July 24th, 2013, 00:16
دوست عزیز ما مدت زیادی با دیتاسنتر Dacentec و Choopa کار کردیم
و تا به این لحظه کاربری ندیدیم که ازش ناراضی باشه (بدون هیچ جانب داری و اقراق دارم خدمتتون عرض میکنم)
در صورت نیاز میتونید به تاپیک جدید ما که آفر های مناسبی درش موجود هست مراجعه کنید.

سوالی هم هست بفرمایید در خدمتم.

dacentec کیفیت پورتش چجوره؟

با عرض پوزش
من بعد از ارسال پست تست سرعت پست شما رو دیدم

برای ما افتخاره یک ایرانی نماینده رسمی او وی اچ باشه :)
کماکان خوشحال میشیم و متظر این عمر هستیم:53:

Caspian-Server
July 24th, 2013, 00:31
dacentec کیفیت پورتش چجوره؟

برای ما افتخاره یک ایرانی نماینده رسمی او وی اچ باشه :)
کماکان خوشحال میشیم و متظر این عمر هستیم:53:

Dacentec پورتش اختصاصی نیست اما تفاوتی با دیتاسنتر هایی که پورت اختصاصی میدن دیده نمیشه.
در حالت نورمال راحت 100 مگ دانلود میده و گاها به صورت ریل 115 هم میده.
برای امشب یک آفر استثایی داریم که توی انجمن نزاشتیم هنوز که احتمالا تا چند دقیقه دیگه قرار میدیم.

ULTRAWEB
July 24th, 2013, 01:45
مسخره هست نمایندگی فلان جا رودارین بعدش یک سایت درست درمون ندارین
نه شما بلکه حتی سیناپتیکا هم همین جوره

parsianweb
July 24th, 2013, 02:58
یکی از دیتاسنتر هایی که کمتر ازش انتقاد شنیدیم xlhost

قزوین هاست
July 24th, 2013, 03:34
من یس آپ رو پیشنهاد میدم؛خواستید در خدمتیم

ra3ou1
July 24th, 2013, 04:21
بنابر تجربه بنده در صورتی که هزینه برای شما مهم نیست

دیتاسنترهای زیر خوب هستن و سرویس با کیفیت مناسب ارائه میدن

Softlaye , SingleHop , YesUp , Iweb , Leasweb , Serverius

در حال حاضر Serverius یکی دوسالی سرویس داریم و بسیار راضی هستیم

سرورهای Yesup هم پیشنهاد میکنم .

besthosti.com
July 24th, 2013, 04:55
به نظر من دیتاسنتر ایکس ال هاست بسیار سخت گیر است و جدیدا هم سخت گیر تر شده است بنابراین از نظر بنده بهتر است که از این دیتاسنتر تهیه نکنید .
از نظر من برای کار هاستینگ فقط لیزوب هلند استفاده نمایید و برای کارهای فروش سرور مجازی از دیتاسنتر رداستیشن

arc1o0
July 24th, 2013, 09:17
مسخره هست نمایندگی فلان جا رودارین بعدش یک سایت درست درمون ندارین
نه شما بلکه حتی سیناپتیکا هم همین جوره

سلام دوست عزیز

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی!

سایت ما توسط گروه ونون در حال طراحی هستش!

طراحي قالب، PSD خدمات WHMCS و سئو بهينه سازي - گسترش دهندگان وب ونون (http://venon.ir)

sarinoo
July 24th, 2013, 11:10
سلام دوست عزیز

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی!

سایت ما توسط گروه ونون در حال طراحی هستش!

طراحي قالب، PSD خدمات WHMCS و سئو بهينه سازي - گسترش دهندگان وب ونون (http://venon.ir)

لطفاً بحث رو به حاشیه نبرید.تاپیک من برای نشان دادن مدالهای شما یا طراح وب شما نیست.
به تاپیک چواب دهید نه چیز دیگری

alireza9549
July 24th, 2013, 12:36
لطفاً بحث رو به حاشیه نبرید.تاپیک من برای نشان دادن مدالهای شما یا طراح وب شما نیست.
به تاپیک چواب دهید نه چیز دیگری

خیلی خوب و جالب .

اگر اشتباه نکنم با شما صحبت کردم در مورد این موضوع و توضیحاتی دادم خدمت شما .

هر دیتاسنتر از سیاست کاری خودش پیروی میکند و از نظر کاری با هم رقابت میکنند . چند مثال برای صحبت هام میزنم .

هتزنر سیاست قیمت پایین را دارد و در این مورد همیشه حرف اول را زده ولی با هزینه ستاپ همیشه این کمبود هزینه ها را جبران کرده .

رداستیشن هم با پیشنهاد های خوب مشتری گرفته یادم هست چندین سال پیش کنسول بازی هدیه میداد .

اکسل هاست از روز اول با همکاری با ایران و ارز نرخ مرجع پرداخت های ریالی ... جلب مشتری کرد .

او وی اچ همیشه با نو آوری و بهرمندی از سیستم های جدید جلب مشتری کرده .

دیتاسنتر های دیگر به همین صورت .

این ما هستیم که باید تصمیم را بگیریم . من خودم را مثال میزنم . وقتی من نمیتوانم هزینه سرور 1000 دلاری بدهم نمیتوانم بگم خوب نیست . وقتی مشتری من نیاز به ای.پی آمریکا دارد نمیتوانم بگم آلمان خوب نیست .

وقتی هارد ssd برای کاربر من مهم نیست نمیتوانم بگم خوب نیست .

باید به فکر نیاز مشتری هام و هزینه پرداختی مشتری ها بهترین انتخاب را داشته باشم اگر به نیاز مشتری توجه نکنید هر کجا سرور بگیرید 100% نتیجه خوبی ندارد .

sarinoo
July 28th, 2013, 23:13
هنوز خرید نکرده ام دوستان گلم ، همزمان با پیشنهاد پلن و آفر پیشنهادی هم بنویسید.

fasterhost
July 28th, 2013, 23:55
دوست عزیز آفر خوب خیلی زیاده شما حداقل نیازاهاتون و قیمتی که می تونید بدید
رو ذکر کنید و لوکیشن سرور رو هم ذکر کنید که بتونیم بهتر آفر بدیم

موفق باشید

shahintak
July 29th, 2013, 01:37
هنوز خرید نکرده ام دوستان گلم ، همزمان با پیشنهاد پلن و آفر پیشنهادی هم بنویسید.

من به شخصه با هنترز و ovh و لیزوب و XLhost کار کرده ام ولی واقعا کیفیت سرورهای لیزوب بسیار بالا هستند

چه مدل سرور نیاز دارین ؟ برای کار هاستینگ؟
2x500GB SATA2

8GB DDR3

Intel Quad Core Xeon E3-1230

Bandwidth 100Mbps Unmetered

Uplink Port Speed 1 x 100Mbps Full-Duplex

3.150.000 ریال مناسب برای کار هاستینگ

majidisaloo1
July 29th, 2013, 02:02
مطالعه بکنید

HyperServer
July 30th, 2013, 19:55
با سلام...

http://www.webhostingtalk.ir/f11/78110/

از آپشن های این آفر می توان به:

* امکان پرداخت ریالی از طریق درگاه پرداخت آنلاین و قیمت روز دلار

* قیمت های فوق العاده پایین نسبت به قیمت های اصلی در سایت HugeServer

* قطعات بسیار با کیفیت و نو مبتنی بر SuperMicro و بدون استفاده قبلی

* پنل مستقیم برای ارتباط با پشتیبانی HugeServer و مشاهده پهنای باند مصرفی، IPMI و ...

taghi.karimi
July 30th, 2013, 20:19
آفر پیشنهادی بنده از سویس :

http://www.webhostingtalk.ir/f11/87614/

امکان تغییر در مشخصات وجود دارد
سرور در سویس واقع شده و پینگ بسیارعالی به سمت ایران دارد.
سرویس با توجه به پورت و سخت افزار برای هاستینگ مناسب میباشد.

taghi.karimi
July 30th, 2013, 22:18
این آفر از هلند خدمت شما

Processor: INTEL Xeon E3-1240 4 Core / 8 Threads RAM: 32GB DDR3 internal memory HDD: 2 x WD 1TB 3.5 7200rpm 64MB SATA Bandwidth: 1 Gbps port with 20TB monthly bandwidth IPMI 2.0 Datacenter location: Netherlands 29 Usable IPv4 included Private VLAN Standard SLA

ماهیانه 150 یورو

esfahanhost
October 3rd, 2013, 00:18
من شاید یکی از قدیمی ترین افراد مشغول در زمینه هاستینگ باشم که در این فروم عضو هستم و ده سال است در کار هاستینگ هستم ، توی این سالها بهترین دیتاسنتر را آی وب دیدم البته ساپورتشان کمی گیج میزند و هاردهاشون به ما وفا نکرد و دو بار سوخت ولی حسرت روزهائی را میخورم که از آی وب سرویس داشتم که البته بخاطر گران تر بودن و فاجعه دلار از توانم خارج شده است ولی کیفیت و پایداری شبکه درجه یکی دارد

افتضاح ترین و حقه باز ترین دیتاسنتری را هم که دیدم رداستیشن انگلستان بود و با آنکه سخت افزار فوق العاده و قیمت خوبی داشت آن ذات پدرسوختگی انگلیسی توشون بود و عملا عین ***های سرگردنه مکرر باج میخواستند ، دبه کن ، غیر منعطف و باج گیر ، و ضربه ای که با ما زدند هنوز جبران نشده است

لایردتچ آمریکا هم که با ایرانی ها دشمن خونی بود و ابدا

هتزنر آلمان را تجربه شخصی ندارم ولی سرجمع تحقیقات مکرر برای خرید سرور این طور نشان داده که ظاهرا خیلی گیر هستند و با بهانه های ابیوز و غیره 24 ساعت سرور را از دسترس خارج میکنند که اگر صحت داشته باشد فاجعه است و این قیمت خوبشان را تحت تاثیر منفی قرار داده است

rezahesami
October 3rd, 2013, 00:34
من شاید یکی از قدیمی ترین افراد مشغول در زمینه هاستینگ باشم که در این فروم عضو هستم و ده سال است در کار هاستینگ هستم ، توی این سالها بهترین دیتاسنتر را آی وب دیدم البته ساپورتشان کمی گیج میزند و هاردهاشون به ما وفا نکرد و دو بار سوخت ولی حسرت روزهائی را میخورم که از آی وب سرویس داشتم که البته بخاطر گران تر بودن و فاجعه دلار از توانم خارج شده است ولی کیفیت و پایداری شبکه درجه یکی دارد

افتضاح ترین و حقه باز ترین دیتاسنتری را هم که دیدم رداستیشن انگلستان بود و با آنکه سخت افزار فوق العاده و قیمت خوبی داشت آن ذات پدرسوختگی انگلیسی توشون بود و عملا عین ***های سرگردنه مکرر باج میخواستند ، دبه کن ، غیر منعطف و باج گیر ، و ضربه ای که با ما زدند هنوز جبران نشده است

لایردتچ آمریکا هم که با ایرانی ها دشمن خونی بود و ابدا

هتزنر آلمان را تجربه شخصی ندارم ولی سرجمع تحقیقات مکرر برای خرید سرور این طور نشان داده که ظاهرا خیلی گیر هستند و با بهانه های ابیوز و غیره 24 ساعت سرور را از دسترس خارج میکنند که اگر صحت داشته باشد فاجعه است و این قیمت خوبشان را تحت تاثیر منفی قرار داده است

بابت سرورها چه هزینه ای در نظر گرفتید؟هدف یافتن سرور با کیفیت عالی هست یا سرور قیمت مناسب؟

ertebat7
October 3rd, 2013, 01:17
yesup کانادا تجربه شخصی
support ok
hardware ok
قیمت : متاسفانه خیلی بالا

tizparvaz
October 3rd, 2013, 03:42
سلام
پیشنهاد بنده به شما همکاری با ما هست
برای توضیحات بیشتر میتونید با بنده تماس بگیرید
09391313552