PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سرعت سایتم

سیدرضا بازیار
July 23rd, 2013, 15:38
یه فایل توی سایتم هست که سرعت سایتم رو 13% کم کرده!
http://www.balyan.ir/wp-content/themes/Movable_v1.0.1/movable/custom.css
این فایل چه کاربردی داره؟
اگه حذفش کنم چه مشکلی پیش میاد؟
سیستم وردپرس

shivahost
July 23rd, 2013, 15:46
اگر حذفش کنید احتمالا کل قالب سایتتون به هم می ریزد چون این فایل استایل قالب باید باشد.

سیدرضا بازیار
July 23rd, 2013, 15:49
چه کاربردی داره؟
چرا اینقدر سرعت و رتبه سایتم رو کم کرده؟

shivahost
July 23rd, 2013, 15:55
ظاهرا کاربردی نداره و محتواش خالیه! و اصلا نباید تاثیری در سایت شما داشته باشه.

خط مربوط به آن را از فایل header.php قالب حذف کنید یک همچین چیزیه:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="/movable/custom.css" />

TARIMEHR
July 23rd, 2013, 15:57
جی تی متریکس این درصد رو بهتون داد؟

سیدرضا بازیار
July 23rd, 2013, 16:00
اما ممکنه یه روز به درد بخوره!
این رو واسه چی ساختن؟
اگه به درد نمیخورد کهنمیساختن
چون توی سایت من کاربرد نداره سرعت و رتبه سایتم رو کم کرده
حالا چیکار کنم؟

shivahost
July 23rd, 2013, 16:03
همانطور که گفتم هرگز به کار شما نمیاد و اون خط کد را حذف یا کامنت کنید. احتیاجی به حذف فایل نیست.

سیدرضا بازیار
July 23rd, 2013, 16:04
من سایتم رو توی بسیاری از سایت ها آنالیز کردم و متوجه شدم که این فایل توی همه قسمت های سایتم به کار میره در صورتی که کاربردی نداره!
کاملا گیچ شدم. وقتی این فایل کاربردی نداره چرا بیشتر از استایل سایتم توی قالب به کار رفته؟؟؟!!!

shivahost
July 23rd, 2013, 16:08
من سایتم رو توی بسیاری از سایت ها آنالیز کردم و متوجه شدم که این فایل توی همه قسمت های سایتم به کار میره در صورتی که کاربردی نداره!
کاملا گیچ شدم. وقتی این فایل کاربردی نداره چرا بیشتر از استایل سایتم توی قالب به کار رفته؟؟؟!!!

این فایل در ...

TARIMEHR
July 23rd, 2013, 16:09
/* CUSTOM STYLESHEET --------------------- Instructions: Add your custom styles in this file instead of style.css so it is easier to update the theme. Simply copy an existing style from style.css to this file, and modify it to your liking. */

هیچ تاثیری در قالبتون نداره
پ.ن برای استارتر: shivahost (http://www.webhostingtalk.ir/member/14952/) طراح هستن

bor
July 23rd, 2013, 21:40
سلام،
منم تائید می کنم ، کل کد custom.css کامنت هست و تاثیری روی نحوه نمایش ندارد

haftsepehr
July 24th, 2013, 00:17
ببینید این css که شما آدرسش و دادید در حقیقت یک فایلی هست که طراح سایت شما گذاشته داخل تم سایت که اگر خواستید استایلی اضافه کنید به فایل استایل اصلی اضافه نکنید و اینجا بنویسید همین . الان هم که هیچ کدی نداره و اگر درست آدرس دهی شده باشد تو سرعت تاثیری ندارد !