PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی برای دانلود و آپلود

persian0568
July 23rd, 2013, 02:39
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک سرور اختصاصی واسه سایتم می خوام (سایت دانلود بازی هست ) ولی اطلاعاتم از سرور اختصاصی کم هست (شاید از نظر بعضی دوستان صفر هم باشد )

فقط ممنون میشم من سوالات رو به ترتیب میپرسم شما روبروی هر کدوم جوابش یا نوع درستش رو بگید با تشکر

1.تعداد ip های روزانه سایت 7-8 هزار تا هست

2.من الان 22 روز از ماه (میلادی)گذشته و ترافیک مصرفی من 1600 گیگ هست و هاست دانلودم 500 گیگ هست که 300گیگش پر شده

3.برای یک سرور اختصاصی چه سیستم عاملی بهتر هست لینوکس یا ویندوز چه نسخه ای ؟؟؟

4.آیا cpanle بهتر هست یا direct admin و قیمت لایسنس اینها به طور میانگین چند هست و نوع پرداخت ماهانه هست یا نوع دیگر هم داره(البته نسبت به نوع سیستم عامل که لینوکس باشه یا ویندوز) ؟؟؟

5.چه پورتی برای سرور نسبت به سایت من نیاز هست (جوری باشه که با پیشرفت سایت مشکل به هم نزنه ) 100 مگ یا 1 گیگ یا ... به صورت اختصاصی ؟؟؟

6.به نظر شما برای این کار من سرور بهتر هست از raid 1 استفاده کنید یا raid 10؟؟؟ و قیمت این دو چقدر هست ؟؟؟و نرم افزارشون بهتر هست یا سخت فزارشون (البته یه جا دیدم که سخت افزار هست اگر اشتباه میکنم ببخشید )؟؟؟

7.به چه نوع فایروالی نیاز هست سخت افزاری یا نرم افزاری با قیمت هر کدوم ؟؟؟

8.ممنون میشم سرور قابلیت ارتقاع داشته باشه !

9.هزینه کانفیگ تغریبا چند هست ؟؟؟ و واسه ماه اول رایگان هست یا نه ؟؟ آیا دارای تخفیف هم میباشد ؟؟؟

10. می خوام دیتا سنتر به فایل ها گیرنده باشد که به فایل ها گیر ندهد

11.ممنون میشم سرور های خودتون رو نسبت به نیاز من بگید (با مشخصات کامل حتی دیتاسنتر و قیمت ماهانه خوده سرور و قیمت کانفیگ ماهانه جدا )

12.هزینه ماهانه به صورت کلی = هزینه سرور + هزینه کانفیگ + هزینه لایسنس +.... بنویسید

13.هزینه ای که من میتونم ماهانه پرداخت کنم از 250 تا 400 هزار تومان با تمام چیز های که من نیاز دارم (نسبت به سوالات و شرایطی که نوشتم )

14. سایت رو نمی خوام روی سرور بیارم سرور رو فقط واسه همون کاری که گفتم کی خوام

15.لطفا اگر امکان دارد فقط سرور اختصاصی آفر دهید سرور مجازی لازم ندارم

البته ببخشید این پست برای آموزش خودم نیست من تمامی سوالاتم رو پرسیدم که تمام چیز های که می خوام این هست و چه سرویسی برای من مناسب هست

با تشکر

Caspian-Server
July 23rd, 2013, 02:43
سلام

شما میخواید سایت وو هاست دانلود یک جا باشه؟ (یعنی روی یک سرور؟)

dreamdata
July 23rd, 2013, 02:56
سوالاتتون به جا هست .
براتون توضیح میدم - تلفنی یا یاهو - الان یاهو هستم dreamdatadotnet - لطفا پیغام بفرستید بعد ادد کنید ممنون

MR-Vazin
July 23rd, 2013, 03:02
1- مربوط به بازدید؟

2- 2 ترا بایت پهنا و 500 گیگ ماهیانه هارد....؟

3- لینوکس سنتوس نسخه 5.x یا 6.x ... عالی هست...

4- سی پنل بهتر هست. بهترین پرداخت ها ماهانه هست. سی پنل برای وی پی اس بین 50 الی 65 هزار تومان بسته به دیتاسنتر! دایرکت ادمین بین 20 الی 30 هزار تومان ماهیانه! نسخه سرور اختصاصی وی پی اس بین 130 الی 150 هزار تومان.... (قیمت ها رو دقیق نگفتم چون ارز ثابت نیست)

5- پورت برای سایتی مانند سایت شما 100 مگ شاید کم باشد..... 1 گیگ....

6- پ. خ بدهید... در حال حاظر دانش چندانی ندارم!.... خیلی ساده است توضیحاتم ....

7- دیوار آتش نرم افزاری مناسب هست..... یک دیوار آتش رایگان موجود هست برای امنیت بیشتر میتونید پ.خ دهید در مورد امنیت با هکرمون صحبت میکنم....

8- صد درصد دارد! مخصوصاً سرور مجازی باشد....!

9- درمورد هزینه کانفینگ بسته به کانفینگ درخواستی هست از 15 هزار تومان شروع می شود.... کانفینگ معمولاً یک بار است و ماهیانه نیست :) درمورد کد تخفیف هم مطمئن باشید قیمتی که نصف باشد از پایه از 40 درصد تخفیف قیمت دو برابر بهتر هست صد در صد .....:)

10- قیمت 400 گیگ هارد با 4 گیگ رم روی ردیستیشن با پهنای باند نامحدود 45 هزار تومان ماهیانه :) هر صد گیگ اضافه روی این آفر 10 هزار تومان هست.

- 12 - 13 -11- وی پی اس با این مشخصات 45 هزار تومانی + 65 تومان وی پی اس 110 هزار تومان ماهیانه
هزینه کانفینگ یک بار دریافت می شود و بسه به نیاز شماست.
در مورد امنیت هم هزینه ماهیانه بسته با نیاز شماست امنیت کامل و تضمینی 60 هزار تومان ماهیانه!...

کانفینگ اولیه امنیتی 50 هزار تومان ....
اگر رم 8 گیگ فرانسه بگیرید به جای 45 تومن میتونید
سی پی یو 6 هسته ای روی رم 8 با 400 گیگ هارد رو 85 تومن سفارش بدید. هر صد گیگ 10 هر 200 گیگ 15 ت ماهیانه

یاهو: tikdata_ir

alireza9549
July 23rd, 2013, 03:14
تعداد زیادی از سوال های شما خیلی ساده است و یک بررسی کوتاه در همین انجمن جواب سوال های شما وجود دارد .

به صورت تکمیلی اگر میخواهید در مورد سرور اطلاعاتی کامل داشته باشید و سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید با ما در ارتباطات باشید

www.denaserver.com
July 23rd, 2013, 04:35
سلام
سوالات شما کمی کلی نوشته شده بود و خیلی سوالات توضیح کامل ننوشته بودید
تا جایی که شد پاسخ دادم

1.تعداد ip های روزانه سایت 7-8 هزار تا هست : بسته به میزان بوجه شما دارد که چه میزان ساپپورت کنه

2.من الان 22 روز از ماه (میلادی)گذشته و ترافیک مصرفی من 1600 گیگ هست و هاست دانلودم 500 گیگ هست که 300گیگش پر شده ( ترافیک ماهیانه سرور های ما از 3 ترابایت تا 60 ترابایت است)

3.برای یک سرور اختصاصی چه سیستم عاملی بهتر هست لینوکس یا ویندوز چه نسخه ای ؟؟؟ اگر فقط هست دانلود و آپلود باشه ویندوز بهتره

4.آیا cpanle بهتر هست یا direct admin و قیمت لایسنس اینها به طور میانگین چند هست و نوع پرداخت ماهانه هست یا نوع دیگر هم داره(البته نسبت به نوع سیستم عامل که لینوکس باشه یا ویندوز) ؟؟؟ سیپنل را با 50 درصد تخفیف ارائه می کنیم

5.چه پورتی برای سرور نسبت به سایت من نیاز هست (جوری باشه که با پیشرفت سایت مشکل به هم نزنه ) 100 مگ یا 1 گیگ یا ... به صورت اختصاصی ؟؟؟ پورت 1 گیگ بهتره اما برای شروع 100 مگ هم جواب کار شما را میده

6.به نظر شما برای این کار من سرور بهتر هست از raid 1 استفاده کنید یا raid 10؟؟؟ و قیمت این دو چقدر هست ؟؟؟و نرم افزارشون بهتر هست یا سخت فزارشون (البته یه جا دیدم که سخت افزار هست اگر اشتباه میکنم ببخشید )؟؟؟ : فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

7.به چه نوع فایروالی نیاز هست سخت افزاری یا نرم افزاری با قیمت هر کدوم ؟؟؟ بستگی به نیاز شما داره . فایروال به صورت الکی نباید خرید یا نصب بشه. نیاز به مواردی هست که باید با هم چک کنیم تا نتیجه نوع فایروال مشخص بشه

8.ممنون میشم سرور قابلیت ارتقاع داشته باشه ! قابلیت ارتقا دارد

9.هزینه کانفیگ تغریبا چند هست ؟؟؟ و واسه ماه اول رایگان هست یا نه ؟؟ آیا دارای تخفیف هم میباشد ؟؟؟ آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

10. (در این انجمن ایجاد مباحث وارز خلاف قوانین است پس لطفا هر چه سریعتر پست خود را ویرایش کنید چون اگر مدیر ها ببینند بن می شوید)

11.ممنون میشم سرور های خودتون رو نسبت به نیاز من بگید (با مشخصات کامل حتی دیتاسنتر و قیمت ماهانه خوده سرور و قیمت کانفیگ ماهانه جدا آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

12.هزینه ماهانه به صورت کلی = هزینه سرور + هزینه کانفیگ + هزینه لایسنس +.... بنویسید آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

13.هزینه ای که من میتونم ماهانه پرداخت کنم از 250 تا 400 هزار تومان با تمام چیز های که من نیاز دارم (نسبت به سوالات و شرایطی که نوشتم آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

14. سایت رو نمی خوام روی سرور بیارم سرور رو فقط واسه همون کاری که گفتم کی خوام آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

15.لطفا اگر امکان دارد فقط سرور اختصاصی آفر دهید سرور مجازی لازم ندارم باشه سرور اختصاصی آفر می دهم

Woshka
July 23rd, 2013, 04:42
http://www.webhostingtalk.ir/f11/80277/

CPU:Intel xeon E3-1240 3.4GHZ
RAM:16Gig
SSD:Samsung SSD 240Gig SSD 840 Series Toggle NAND
HDD: 1Tb WD Black 64Mb Cache
Port Speed: 100mbps
BW:10TB/Month
5IPs

لینک سفارش (http://www.billing.maroonhost.com/cart.php?a=add&pid=98)

سرور آماده هست و کمتر از 5 دقیقه راه اندازی می شود

persian0568
July 23rd, 2013, 10:35
سلام
سوالات شما کمی کلی نوشته شده بود و خیلی سوالات توضیح کامل ننوشته بودید.
تا جایی که شد پاسخ دادم

1.تعداد ip های روزانه سایت 7-8 هزار تا هست : بسته به میزان بوجه شما دارد که چه میزان ساپپورت کنه

2.من الان 22 روز از ماه (میلادی)گذشته و ترافیک مصرفی من 1600 گیگ هست و هاست دانلودم 500 گیگ هست که 300گیگش پر شده ( ترافیک ماهیانه سرور های ما از 3 ترابایت تا 60 ترابایت است)

3.برای یک سرور اختصاصی چه سیستم عاملی بهتر هست لینوکس یا ویندوز چه نسخه ای ؟؟؟ اگر فقط هست دانلود و آپلود باشه ویندوز بهتره

4.آیا cpanle بهتر هست یا direct admin و قیمت لایسنس اینها به طور میانگین چند هست و نوع پرداخت ماهانه هست یا نوع دیگر هم داره(البته نسبت به نوع سیستم عامل که لینوکس باشه یا ویندوز) ؟؟؟ سیپنل را با 50 درصد تخفیف ارائه می کنیم

5.چه پورتی برای سرور نسبت به سایت من نیاز هست (جوری باشه که با پیشرفت سایت مشکل به هم نزنه ) 100 مگ یا 1 گیگ یا ... به صورت اختصاصی ؟؟؟ پورت 1 گیگ بهتره اما برای شروع 100 مگ هم جواب کار شما را میده

6.به نظر شما برای این کار من سرور بهتر هست از raid 1 استفاده کنید یا raid 10؟؟؟ و قیمت این دو چقدر هست ؟؟؟و نرم افزارشون بهتر هست یا سخت فزارشون (البته یه جا دیدم که سخت افزار هست اگر اشتباه میکنم ببخشید )؟؟؟ : فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟

7.به چه نوع فایروالی نیاز هست سخت افزاری یا نرم افزاری با قیمت هر کدوم ؟؟؟ بستگی به نیاز شما داره . فایروال به صورت الکی نباید خرید یا نصب بشه. نیاز به مواردی هست که باید با هم چک کنیم تا نتیجه نوع فایروال مشخص بشه

8.ممنون میشم سرور قابلیت ارتقاع داشته باشه ! قابلیت ارتقا دارد

9.هزینه کانفیگ تغریبا چند هست ؟؟؟ و واسه ماه اول رایگان هست یا نه ؟؟ آیا دارای تخفیف هم میباشد ؟؟؟ آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟ بله فقط برای هاست دانلود و آپلود می خوام

10. (در این انجمن ایجاد مباحث وارز خلاف قوانین است پس لطفا هر چه سریعتر پست خود را ویرایش کنید چون اگر مدیر ها ببینند بن می شوید) من سروری که لازم دارم می خوام به فایل هام گیر نده

11.ممنون میشم سرور های خودتون رو نسبت به نیاز من بگید (با مشخصات کامل حتی دیتاسنتر و قیمت ماهانه خوده سرور و قیمت کانفیگ ماهانه جدا آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟ بله فقط هاست دانلود و آپلود

12.هزینه ماهانه به صورت کلی = هزینه سرور + هزینه کانفیگ + هزینه لایسنس +.... بنویسید آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟ بله فقط برای دانلود و آپلود

13.هزینه ای که من میتونم ماهانه پرداخت کنم از 250 تا 400 هزار تومان با تمام چیز های که من نیاز دارم (نسبت به سوالات و شرایطی که نوشتم آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟ بله فقط هاست دانلود و آپلود

14. سایت رو نمی خوام روی سرور بیارم سرور رو فقط واسه همون کاری که گفتم کی خوام آیا فقط برای هاست دانلود می خواهید ؟ بله فقط هاست دانلود و آپلود

15.لطفا اگر امکان دارد فقط سرور اختصاصی آفر دهید سرور مجازی لازم ندارم باشه سرور اختصاصی آفر می دهم

بله فقط برای هاست دانلود و آپلود می خوام تمام مواردی که لارم دارم
با تشکر

MR-Vazin
July 23rd, 2013, 10:45
ما نفرمودید با چه فضا و منابعی میخواید شروع کنید :)

persian0568
July 23rd, 2013, 10:59
ما نفرمودید با چه فضا و منابعی میخواید شروع کنید :)

دوست عزیز من الان 500 گیگ دارم و خیلی دارم باهاش کنار میام و گرنه میتونم تو 1 یا 2 ماه پرش کنم

منابع هم نسبت با اون مشخصاتی که نوشتم لازم دارم که سرور کم نیاره

shahintak
July 23rd, 2013, 11:05
در خدمت شما عزیز هستیم

2 ترا هارد و با رم 16 و پورت یک گیگ کاملا اختصاصی ماهانه 350 هزار تومان
امکان اضافه کردن هارد در آینده وجود دارد

MR-Vazin
July 23rd, 2013, 11:06
دوست عزیز من الان 500 گیگ دارم و خیلی دارم باهاش کنار میام و گرنه میتونم تو 1 یا 2 ماه پرش کنم

منابع هم نسبت با اون مشخصاتی که نوشتم لازم دارم که سرور کم نیاره

از نظر سرور یک سوال دارم... هارد یک ترابایت رم 4 یا 8 گیگابایت سی پی یو 6 هسته ای مناسبه؟

درمورد سی پنل که بالا عرض کردم.
امنیت هم همینطور ماهیانه 60 هزار تومان...

shingo
July 23rd, 2013, 11:17
از دیتاسنتر با کیفیت رداستیشن

D7-210 DEDICATED SERVER
CPU: XEON Quad Core 2.66Ghz X3450
RAM: 16GB DDR3 ECC 1600MHZ
HARD: 2X2TB SATA3
PORT: 1Gbit
3,950,000 ریال ماهانه

بیشتر تنظیمات و کافیگ ها اولیه هم رایگان انجام میشه

لطفا به تاپیک فروش در امضا هم مراجعه کنید

fasterhost
July 23rd, 2013, 15:30
سوالایی که کردید خیلی ها که جواب دادند اصلا بهتر بود که نمیدادند!!!!!!

1. اصلا این سواله؟؟؟؟؟
2. سرورای اختصاصی معمولا پهنای باند بالایی دارند و هاردشونم بالاست
3.این بستگی به شما داره معمولا واسه هاست دانلود بعضی ها سرور ویندوز و وب سرور iiis نصب میکنند بعضی ها لینوکس و وب سرور nginx از کسی که توی کار کانفیگه بپرسید تا دقیق میزان مصرف هر دو وب سرور رو بهتون بگه
4.من دایریکت ادمین رو میپسندم چون سرعت بالاتر و مصرف منابع کمتری نصبت به سی پنل داره قیمتشم واسه سرور اختصاصی حدود 30 تومان ماهانه هست
5.بستگی داره به تعداد یوزر های شما با پورت 100 تا حدود مثلا 200 آنلاین با سرعت دانلود متوسط جوابگو هست پورت 1000 هم خب تعداد بیشتری جوابگو هست البته من دارم در مورد دانلود میگم
6.باید بگم رید سخت افزاری قطعا بهتر می باشد قیمتشم هر دیتاسنتری یه جوری میده بعضی ها رایگان!!! بعضی ها هم حدود 50 دلار!!! نوع ریدم بسته به تعداد هارد میباشد مثلا برای رید 10 حداقل 4 هارد دیسک لازم میباشد و واسه رید 1 حداقل 2 هارد دیسک البته رید 1 میاد فایل ها رو در هر دو هارد دیسک کپی میکنه تا اطلاعات درصد از بین رفتنشون کم شه و رید 0 میاد نصف فایل رو در یک هارد و نصف دیگشو در یه هارد دیگه کپی میکنه که سرعت انتقال فایلو افزایش میده رید 10 هم مخلوطی از این دو ریده که هر دو کارو انجام میده
7. فایروال سخت افزاری بسی گرانننننننننننننننن که فکر نمیکنم با بوجه ی شما سازگار باشه همون فایروال نرم افزاری جواب کار رو میده
8. این یعنی الان آفر بدیم؟؟؟ چه چیزاییش قابلیت ارتقا داشته باشه؟؟
9. کانفیگ می تونم کسیو بهتون معرفی کنم قیمت کانفیگ بسته به کانفیگ کارش داره
10. چون فایلاتون زیپه و حتما رمزم داره یه چیزیم که هست تا کسی راپورتتون رو نده هیچ کسیم گیر نمیده معمولا با بستن بعضی آی پی ها و پورت ها مشکل گیر دادن 99% حل میشه