PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم رو هک کنید پول بگیرید

bamahost
July 22nd, 2013, 19:06
با درود خدمت دوستان
در جهت افزایش امنیت سایت و همچنین امنیت اطلاعات کاربران میخوام روش های نفوذ whmcs رو چک کنم
تا الان خودم چندین روش رو امتحان کردم کار نداد
هرکس بتونه سایتم رو هک کنه و روش هک + پچ کردن اون رو توضیح بده پول میدم
در ضمن اطلاعاتی که میخوام : دسترسی به دیتابیس + یوزر پسورد دیتابیس ، دسترسی به مدیریت whmcs و ارائه همه پسوردها
در مورد قیمتشم توافقیه

aspmaker
July 22nd, 2013, 22:26
دوست عزیز فکر می کنم پیشنهاد خوبی نیست که سایتتون رو دوستان مورد عنایت قرار بدن. مطمئن باشید اکثر سیستم های امنیتی قابل بای پس شدن هستن.
میدونید که هک کردن ابعاد مختلفی داره. یکی از روشهای که نفوذگر میتونه داشته باشه اینه که سرورتون رو Mass deface کنه اینجوری سایت شما هم هک میشه و این کار تنها مستلزم اینه که یه کوچولو دوست هکرمون توی FootPrint سایتتون دقت داشته باشه و یه سایت مشکل دار روی سرورتون رو پیدا کنه و ترتیب سرورتون رو با یه شل (قدیما یه C99 بود اسمش که از این کارا می کرد...) بده.
پس توصیه میکنم از پیشنهاد چشم پوشی کنید، دوست عزیز سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن.

موفق باشید.

m2n
July 22nd, 2013, 22:40
6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید . :d

قوانین انجمن دستو بالمونو بسته :67:

bamahost
July 22nd, 2013, 22:56
6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید . :d

قوانین انجمن دستو بالمونو بسته :67:

داداش این هک نیست امنیته شما هم یه پی ام به آی دی یاهو بده دستو بالت باز میشه:d

PerDon
July 23rd, 2013, 03:57
در سایت های هم و امنیت مطرح کنید فکر کنم بهتر نتیجه بگرید در اینجا.

مثل بلک هت گروپ .

Woshka
July 23rd, 2013, 04:35
دوست عزیز فکر می کنم پیشنهاد خوبی نیست که سایتتون رو دوستان مورد عنایت قرار بدن. مطمئن باشید اکثر سیستم های امنیتی قابل بای پس شدن هستن.
میدونید که هک کردن ابعاد مختلفی داره. یکی از روشهای که نفوذگر میتونه داشته باشه اینه که سرورتون رو Mass deface کنه اینجوری سایت شما هم هک میشه و این کار تنها مستلزم اینه که یه کوچولو دوست هکرمون توی FootPrint سایتتون دقت داشته باشه و یه سایت مشکل دار روی سرورتون رو پیدا کنه و ترتیب سرورتون رو با یه شل (قدیما یه C99 بود اسمش که از این کارا می کرد...) بده.
پس توصیه میکنم از پیشنهاد چشم پوشی کنید، دوست عزیز سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن.

موفق باشید.

کرنلشون پچ شده باشه نمیشه اینجوری هک کرد

loginvps.com
July 23rd, 2013, 04:38
whmcs یک سیستم جهانی هست و شرکتهای بزگ و معتبری دارند ازش استفاده می کنند یکیش خودم :^O

و کاملا ایمن هست چون علاوه بر اینکه اینجا جوجه هکر ها بخوان مورد عنایت قرار دهند مطمئنن خیلی از این تست هارو پشت سر گذاشته .
شما که میخواین هک بشید یهک سیتمی بگید که خودتونم نقشی درش داشته باشید تا باگ و ایناش رو بررسی کنند و به سمع نظرتون برسونند

whmcs شما اگر آپدیت باشه یعنی الان نسخه 5.2 هیچ مشکلی هم براتون پیش نمیاد با خیال راحت استفاده کنید ، البته امنیت هیچوقت 100% نیست

موفق باشید .

irihost
July 23rd, 2013, 09:05
برای امنیت سایت حرفه ای با تماس بگیرید.

تامین امنیت سایت و سرور ~ MIHANHACK |میهن هک | تامین امنیت سایت و سرورها|مدیریت سرورهای لینوکس و ویندوز (http://mihanhack.com/ldap.html)