PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای نماینده فروش هاستینگ شدن باید از کجا شروع کرد؟

parvizb7
July 22nd, 2013, 13:07
دوستان من میخوام در آینده نماینده فروش هاستینگ بشم
چیزی بلد نیستم.فقط ی کم با سیستم های مدیریت محتوا کار کردم.
از کجا باید شروع کنم.
دوره ای چیزی داره باید برم ببینم یا نداره؟
کتابی،سایتی،جایی برای یادگرفتنش هست یا نه؟

jazebeh
July 22nd, 2013, 13:20
سلام
نماینده فروش هاستینگ شدن یعنی از یک شرکت یا سایت میزان مشخصی پلن نمایندگی خریداری کرده و خودتان به فروش برسانید.
دو بخش داره: 1- استفاده از پلن نمایندگی 2- فروش و درآمد خودتان

برای بخش اول جز اینکه به کنترل پنل هایی مانند سی پنل آشنایی داشته باشید نیاز خاص دیگری ندارید که همین فروم و سایت رسمی سی پنل می تواند به شما کمک کند.
برای فروش هم بستگی به خودتان دارد که می خواهید سایت راه اندازی کنید و به صورت آنلاین بفروشید تا از روش های دیگر که در این مورد هم سیستم های آماده ایی هستند که می توانند به شما کمک کنند.

در کل نیاز به دوره ای ندارید. فقط باید در کار با کنترل پنل (هر جایی ممکن است از یک کنترل پنل استفاده کند) مدیریتی هاست تجربه کسب کنید.

hassan5099
July 22nd, 2013, 13:37
دوستان من میخوام در آینده نماینده فروش هاستینگ بشم
چیزی بلد نیستم.فقط ی کم با سیستم های مدیریت محتوا کار کردم.
از کجا باید شروع کنم.
دوره ای چیزی داره باید برم ببینم یا نداره؟
کتابی،سایتی،جایی برای یادگرفتنش هست یا نه؟
سلام
اول خودت باید یه هاست بگیری تا با سیپنل و دایرکت ادمین آشنا بشید
تو اینترنت سرچ کنی اموزش خیلی زیاده

soheilsystem92
July 22nd, 2013, 13:53
سلام
همون طور که دوستمون هم اشاره کردن اول یک هاست تهیه کنید کامل با سیستم اشنا شوید (نمایندگی ارزان هم باشه خوبه چون فقط برای اشنایی با کنترل پنل ها مثل سی یا دایرکت هستش)
بعد سیستم whmcs رو نصب کنید ( اموزش کاملش هم توی این انجمن هست)
و بعد یک سایت فروش تهیه کنید ("قالب هاستینگ" توی گوگل جستوجو کنید، مثلا قالب سانتا هاست :-|)
و در اخر تبلیغات و جزب مشتری هستش که اون هم بستگی به میزان فعالیت و نحوه برخورد شما دارد
البنه مراحل کوچک تری هم هستش مثل سئو سایت و غیره
ولی در کل سعی کنید تجربه کسب کنید