PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال و تبدیل نیوک به وردپرس بدون خطای 404

blogtoweb
July 22nd, 2013, 13:04
انتقال کامل سیستم مدیریت محتوای نیوک به وردپرس
بدون ایجاد خطای 404 در مطالب
انتقال کامل اعضا + نظرات + بازدید + ایجاد تصاویر شاخص برای مطالب + انتقال کامل موضوعات مطالب + برچسب های مطالب
این تبدیل مطالب به صورت تضمینی بوده و شما شاهد هیچ گونه خطای یافنت نشدن صفحه 404 نخواهید بود
اگر سوالی بود درخدمت دوستان هستیم

تعرفه تبدیل نیوک به وردپرس - بلاگ تو وب | بلاگ تو وب (http://blogtoweb.ir/nuke-price)

delta
July 22nd, 2013, 13:23
من 100 موضوع دارم.. سایتم نیوک هست.. میخوام موضوعات خاص که میگم منتقل شن فقط نه اینکه با هم...آیا میتونید؟ نیوک من هم 8.3 هست.آیا موضوعاتش روی مطالب میمونه یا نه بدون موضوع میشن بعد انتقال؟

blogtoweb
July 22nd, 2013, 13:37
سلام
مشکلی برای انتقال نیست. انتقال کامل و بدون نقص انجام میشود. سایتهای بزرگی توسط ما به وردپرس نبدیل شده اند.
موضوعات مطالب هم حفظ میشود با برچسب ها و حتی بازدید پست ها

farhad.s
July 23rd, 2013, 13:05
من یک نیوک با حدود 4000 تا پست دارم.
قبلا یکی برام منتقل کرد. از بس صفحات خطا زیاد شد که حسابی آمارم افت کرد.
مجبور شدم دوباره نیوک قبلی رو بالا بیارم.
اگر واقعا از دست شما برمی آید که بدون مشکل برام انجام بدین برای من هم منتقل کنید.
هزینش هم هرچی شد میدم. فقط مثل بار قبل نباشه.

blogtoweb
July 23rd, 2013, 13:25
دوست گرامی همونطور که خدمت دوستان هم عرض شد انتقال ما بدون هیچ گونه خطایی در صفحات انجام میشود.
این نگرانی شما کاملا به جا و منطقی است. چون برای سایت خود زحمت کشیده اید و هزینه کرده اید.
کار بصورت تضمینی و حساب شده میباشد. تعدادی از سایتهای بزرگ دیتالایف و نیوک نیز تبدیل شده اند که از ذکر نام سایتهاشون در این جا معذوریم.
اگر سوال بیشتری داشتید و یا سایتهایی که منتقل شده اند قسمت پشتیبانی در خدمت شما هستیم.

farhad.s
July 23rd, 2013, 13:42
قالب نیوک به وردپرس هم تبدیل میکنید؟؟؟

.K.H.A.
July 23rd, 2013, 13:42
سلام لطفا چند تا از نمونه كارها رو كه پست زياد داشتن بفرستين ، ترجيحا موزيكـ و فيلم .

blogtoweb
July 23rd, 2013, 13:45
قالب نیوک به وردپرس هم تبدیل میکنید؟؟؟
بله انجام میشود. البته با هزینه جداگانه.

blogtoweb
July 23rd, 2013, 13:59
سلام لطفا چند تا از نمونه كارها رو كه پست زياد داشتن بفرستين ، ترجيحا موزيكـ و فيلم .
ارسال شد

ittab
August 3rd, 2013, 12:44
موفق باشید دوستان !

saeidz
August 9th, 2013, 22:39
من 1200 تا مطلب دارم
لطف کن قیمت + نمونه سایتاهای تبدیل شده را پ خ کن
با تخفیف :d