PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسایی سایتی که dDos Attack میکنه !!!

shafiei7
March 5th, 2010, 21:27
با سلام
چند روزی هست یکی از مشتریانم به یک سایت هاستینگ دیگه دی داس اتک میکنه از هاستینگ خودش که روی سرور من قرار داره و هم سرور من و هم سرور مقابل زیر فشار هست میخوام بدونم چطور میتونم این سایت مشتری رو پیدا کنم.
روی سرور من مجازی ساز OpenVZ نصب است و از روی یکی از وی پی اس ها که متعلق به خود من هست و حدود 300 وب سایت روش قرار داره حمله میشه به سایت مقابل. جالب اینجاست که سرور لود من چیزی رو نشون نمیده ولی همون لحظه اگر از کل سایتهایی که روی سرور اصلی قرار دارن پینگ بگیرم رقم خیلی بالایی رو نشون میده و سرعت سایتها اومده پایین

من چطور میتونم این سایت رو از روی سرورم پیدا کنم؟ و یا راه مقابله چیه؟

HugeServer
March 5th, 2010, 21:44
cpanel دارید؟

shafiei7
March 5th, 2010, 22:19
cpanel دارید؟

سلام؛ داخل پشتیبانی آنلاین با آقای سامان صحبت کردم ;)

AfraWeb.net
March 5th, 2010, 23:10
ابتدا این دستور رو بزنید

netstat -n

ار ای پی بود که برای ایران نبود رو کپی کنید و در جایی ذخیره کنید
بعد

nano /etc/host.deny
ای پی ها رو وارد کنید اینجا

بعد
ctrl+x

y

ok

rayannet
March 5th, 2010, 23:16
معمولا برای Ddos از perl استفاده میشود بهتر است بصورت موقت با استفاده از دستور زیر perl را ببندید
chmod 700 /usr/bin/perl

Vahid
March 5th, 2010, 23:29
با دستور ps -aux تمام پروسس ها رو لیست کن عموما با پرل میزنند بعد ببین کدوم یوزر ران کرده

IFACO.Net
March 6th, 2010, 00:31
اگه پرل رو بندند کلا سی پنل و وی اچ ام از کار می افتند !

AfraWeb.net
March 6th, 2010, 00:48
این دستوری که نوشتم تنها راه حل جلوگیری از دی داس در سرور های مجازی open vz هست چون در این نوع مجازی سازی iptables عملا کار نمیکنه باید از این طریق ای پی ها رو بن کنند . البته شاید دستور بستن رنج ای پی در این روش هم وجود داشته باشه ولی متونستم تو فروم های خارجی پیداش کنم .

در ضمن این دستور را Roka تو یکی از تاپیک ها نوشته بودند که تست شده و جواب داده .

shafiei7
March 6th, 2010, 01:06
یک سری تغییرات باید توی سوالم بدم چون در واقع در حال حاضر هیچ کسی اتک نمیکنه ولی گاهی اوقات بازم پینگ سایتها روی 1500 میلی ثانیه میاد این احتمال وجود داره مشکل از دیتاسنتر باشه؟ من بازم سرور از گیگا دارم ولی اونها مشکلی ندارن پینگ درست میدن حدودا روی 250 میلی ثانیه ولی فقط همین یکی که متاسفانه سایتهای اصلی خودم هم روش قرار داره اینطوری شده