PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد میکروتیک و ای بی اس ان جی

mehrdad.
July 21st, 2013, 15:24
با سلام
من ای بی اس جی دارم و انواع سرویس ها هم روش برای مشتری دارم (حالا نوع سرویس رو مطرح نمی کنم که خلاف قوانین باشه فقط محض اطلاع برای واضح تر شدن سوالی که دارم ذکر کردم)
و حالا میخوام یه میکروتیک از ایران رو اضافه کنم تا اینجا برای اضافه کردن هیچ مشکلی وجود ندارد
مشکلی که وجود دارد این است که سرور ایران محدودیت حجمی داره و مثل سایر سرور های خارج از ایران نیست
و من در ای بی اس یک یوزر برای اتصال به تمامی سرویس ها به مشتری قبلا قرار دادم
حالا میخوام با یوزر قبلی و چه جدید همه به میکروتیک متصل شوند
سوالی که دارم این است که راهی وجود دارد که بشه مثلا تمامی یوزر ها رو کاری کرد که از سرور میکروتیک مثلا پهنای باند مشخصی استفاده کنه مثلا 5 گیگ هر کاربر بتوه حد اکثر استفاده کنه ولی سایر سرور ها نامحدود باشه که محدودیت حجمی ندارند
برای تمامی یوزر های که در ای بی اس قرار گرفته همچین امکانی میشه قرار داد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

mehrdad.
July 21st, 2013, 19:22
up....

mehrdad.
July 21st, 2013, 20:58
up....

mehrdad.
July 21st, 2013, 23:06
کجاست یاری کننده ای که من را یاری کند ;)

mo_mohit1
July 22nd, 2013, 01:08
با سلام
من ای بی اس جی دارم و انواع سرویس ها هم روش برای مشتری دارم (حالا نوع سرویس رو مطرح نمی کنم که خلاف قوانین باشه فقط محض اطلاع برای واضح تر شدن سوالی که دارم ذکر کردم)
و حالا میخوام یه میکروتیک از ایران رو اضافه کنم تا اینجا برای اضافه کردن هیچ مشکلی وجود ندارد
مشکلی که وجود دارد این است که سرور ایران محدودیت حجمی داره و مثل سایر سرور های خارج از ایران نیست
و من در ای بی اس یک یوزر برای اتصال به تمامی سرویس ها به مشتری قبلا قرار دادم
حالا میخوام با یوزر قبلی و چه جدید همه به میکروتیک متصل شوند
سوالی که دارم این است که راهی وجود دارد که بشه مثلا تمامی یوزر ها رو کاری کرد که از سرور میکروتیک مثلا پهنای باند مشخصی استفاده کنه مثلا 5 گیگ هر کاربر بتوه حد اکثر استفاده کنه ولی سایر سرور ها نامحدود باشه که محدودیت حجمی ندارند
برای تمامی یوزر های که در ای بی اس قرار گرفته همچین امکانی میشه قرار داد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
کسی نیست/واقعا کمک کنندگان انجمن کم / شدن دیگه کسی جواب آدمو نمیده نمی دونم چرا/وضع اقتصادی خرابه همه با $$$$ کار راه میندازن/بنده تا جایی که بلدم میگم

شما باید اول یک ras تعریف کنید و در قسمت رادیوس میکروتیک اطلاعات رو وارد و در قسمت ras ای بی اس هم همونا رو بزنید//برای ترافیک هم باید تو قسمت charge یک شارز جدید تعریف کنید و Charge Per KiloByte :رو برابر مثلا یک بزارین/حالا وقتی کاربر تعریف میکنید توی قسمت Credit : اگر مثلا برابر 1000000 (کیلو)بزارین یعنی تا یه گیگ دانلود میکنه بعد قطع میشه

mehrdad.
July 22nd, 2013, 01:12
خوب دوست عزیز این حجم تموم بشه به سایر سرویس ها میتونه متصل بشه؟چون اگر حجم مثلا تعریف شده برای میکروتیک به پایان برسه ایا بعدش میتونه به سرویس های دیگری که تعریف شده در ای بی اس متصل بشه سرور هایی که محدویت حجمی براشون تعریف نشده؟

mo_mohit1
July 22nd, 2013, 02:04
خوب دوست عزیز این حجم تموم بشه به سایر سرویس ها میتونه متصل بشه؟چون اگر حجم مثلا تعریف شده برای میکروتیک به پایان برسه ایا بعدش میتونه به سرویس های دیگری که تعریف شده در ای بی اس متصل بشه سرور هایی که محدویت حجمی براشون تعریف نشده؟
بله/اگر برا بقیه تعریف نکنی مشکلی نداره و بقیشون وصل میشن

mehrdad.
July 22nd, 2013, 02:14
بسیاز سپاس از شما امتحان میکنم نتیجه را همینجا اعلام میکنم
باز هم تشکر:67: