PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور مجازی آلمان - کانادا - انگلیس و آمریکا با منابع اختصاصی و قیمت مناسب

Mihan-VPS
July 21st, 2013, 15:21
سلام خدمت دوستان عزیز

تعداد محدودی آفر از سرویس های ما باقی مانده هست که قابل ارائه می باشند.

مشخصات سرورهای اختصاصی تهیه شده سعی شده از بهترین برند خودشون باشند که دارای کیفیت بالایی هستند.

منابع اختصاص داده شده به هر وی پی اس هم کاملا اختصاصی هستند مثلا رم 1 گیگ در اصل همون 1024 مگابایت اختصاصی ایجاد می شوند نه مثلا در اصل 512 باشد!

از این رو تعرفه ها با قیمت مناسب و با توجه به منابعی که داده می شود با تخفیف هستند.
10% تخفیف دائمی بیشتر هم قابل ارائه هست.

برای استفاده از تخفیف از کد 10off هم میتوانید استفاده کنید.

لینک سفارش لوکیشن Hetzner آلمان: Mihan VPS - سبد خرید (http://mihan-vps.ir/cart.php?gid=2)

لینک سفارش لوکیشن Synaptica کانادا: Mihan VPS - سبد خرید (http://mihan-vps.ir/cart.php?gid=14)

لینک سفارش لوکیشن Redstation انگلیس: Mihan VPS - سبد خرید (http://mihan-vps.ir/cart.php?gid=5)

لینک سفارش لوکیشن XLhost آمریکا: Mihan VPS - سبد خرید (http://mihan-vps.ir/cart.php?gid=4)

لازم به ذکر هست فروش این پلن ها هم ویژه بوده و محدود!

سوالی بود در خدمتیم

موفق باشید

Mihan-VPS
July 21st, 2013, 15:23
برخی از نظرات و لطف دوستان در تاپیک فروش قبلی ما

سرورها کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند، پشتیبانیم خیلی‌ عالیه، تایید می‌شه:67:

کاملا تایید میشن
10000000000000000000000000 درصد عالی از تمام سروراشون وی پی اس دارم همشون تایید میشن

:53:آقا سروراتون خیلی خوبن - واقعا ممنون - من که راضی ام - از پشتبانی و خود سروراشون نهایت تشکر رو دارم;):77:

سرویس 512 خریداری شد .. 10 دقیقه با برنامه ها و کانفیگ ارائه کردن سرعت وی پی اس بسیار عالی میباشد امیدوارم همینطور هم بمونه تشکر میکنم ...

salam agha ham keyfiatesh goode ham poshtibanish aalie
:X
:*

من از ایشون یه سرور فعلا گرفتم پشتیبانی و کیفیت سرور عالی هست .امیدوارم پنل رو هر چه زودتر آماده کنن ک واقعا نیازه

دوستان فاصله ی پست قبلی من تا الان رو ببینید
ارسال سرور تو 10 دقیقه و بیشترش آموزش من تازه کار + نصب هرچی که خواستم
سرعتم که واقعا عالیه..قیمت هم که از دیشب دارم میگردم..کیفیت تایید میشه
یاحق

کارشون حرف نداره. 5 دقیقه ای سرویس من تحویل داده شد. ایشالا که همیشه همینطوری باشه. خیلی ممنون

با سلام و خسته نباشید به مدیریت میهنکاملا تایید می‌شند ایشان
سرویس بنده در کمتر از ۵ دقیقه تحویل داده شد

پشتیبانی واقعی .... وقتی تیکت می زنی بعد یک دقیقه پاسخ می دن
تحویل و نصب سیستم عامل پنج دقیقه
بینهایت از شما سپاسگذارم....

کیفیت فوق العاده ای داره سروراشون برامcpu رو بدون گرفتن هزینه ای ارتقا دادن در کل کارشون بیسته
هم سرعت دانلود آپلود عقابل قبول هم پشتیبانی و نوع برخورد عالی
در کل تایید میشن

تایید میشن!!کیفیت و پشتیبانی مناسب ....

موفق باشید

من ازشون میکروتیک دارم.راضیم ازشون.
تحویل که 1 ساعته دادند.
پشتیبانیشون که حقیقتا عالیه.چند بار مشکل برای بنده پیش اومد کمتر از 20 دقیقه پیگیری کردند.

من تو آفر قبلی 1 سرور از ایشون خریدم کمتر از 5 دقیقه تحویل دادند.این آفر رو هم خرید انجام دادم و می ریم برای ثبت رکورد سرعت تحویل.ماشاالله انقدر سرعتشون زیاده آدم احساس می کنه همه کارها بدون دخالت انسان و بصورت کاملاٌ آنلاین انجام میشه.

آقا پست رو که ارسال کردم بعدش میل رو چک کردم اطلاعات سرویس رو ارائه کردند.سرعتشون بی نظیره.

کیفیت ، خدمات ، پشتیبانی و وی پی اس ایشون تایید میشه....

دوستان من دیروز از ایشون سرور گرفتم.

واقعا از نظر پشتیبانی حرف نداره , من فکر کنم تا الان بخاطر بی تجربگیم 600 تا سوال پرسیدم که همشونو با کمال احترام و دقت جواب دادن.

واقعا تا اینجا معرکه هستن.

یعنی تو پشتیبانیشون شک نکنید.

من قبلا از ایشون سرور داشتم و دارم
تو پشتیبانی حرف ندارن 24 ساعته انلاین هستن که مشکلاتی که به ایشون ربط نداره رو پاسخ میدن

ساعت 12 شب، کمتر از 10 دقیقه طول کشید تا تحویل دادن :53:

با سلام.
من حدود یکسال هستش از سرورهای این دوستمون استفاده می کنم و واقعاً از نظر کیفیت، پشتیبانی، اخلاق و برخورد عالی و همینطور تخفیف و ... راضی هستم. ;;)>:d

تایید میشن:پشتیبانی و کیفیت سرور هاشون بیست بیست

من که از vps های شما و مخصوصا پشتیبانی شما بسیار راضی هستم
من از شما vps گرفتم عرض نیم ساعت تحویل گرفتم دو روز پیش از یه جا دیگه سفارش دادم هنوز تحویل ندادن

دوستان عزیز دیگه طولش نمیدم فقط میتونم بگم همه چی بالای 20 همین / موفق باشی دوست گلم

اصلا جای بحث نداره عالیه

یک عدد سرور با رم 1 گیگ سفارش دادم و زیر 2 دقیقه تحویل دادن.
سرعت عملشون خیلی عالی بود.
پاسخگویی هم بسیار بسیار خوب بود.
امیدوارم پشتیبانی و کیفیت سرور هم خوب باشه بتونیم با هم کار کنیم.
تا اینجا که عالی بوده.
با تشکر از ایشون.

تایید شده هستند .

اقا دانیال کاملا تایید میشن

آقا دانیال کاملا تایید میشن به خصوص از نظر اخلاقی
پیشنهاد میشن 100%

تحویل در 1 ثانیه :55:
کیفیتشون 100 درصد عالیه کسی هم خواست بخره از میهن وی پی اس خرید کنه حتما.

منم از ایشون برا اولین بارم vps گرفتم ..کارشون درسته و خیلی مورد اعتماد;)

همه جوره راضی‌ هستیم
پشتیبانی‌ ۲۰
سرویس ۲۰
رفتار و اخلاق ۲۰
پیشنهاد می‌کنم و واقعا تائید میشن

amiiirrr
September 7th, 2013, 13:32
من 2 تا سرور از شما گرفتم یکی از انگلیس و یکی دیگه از آلمان،کیفیتش خوبه فقط قرار بود فیمتا ثابت بمونه در حالی که بعد یک ماه هر کدومو 3-4 تومن گرون کردین.یکم دلسرد شدم :\

Mihan-VPS
September 7th, 2013, 14:17
من 2 تا سرور از شما گرفتم یکی از انگلیس و یکی دیگه از آلمان،کیفیتش خوبه فقط قرار بود فیمتا ثابت بمونه در حالی که بعد یک ماه هر کدومو 3-4 تومن گرون کردین.یکم دلسرد شدم :\

سلام
ولی این آفر تخفیف ثابت می باشد.
و آفر دیگه ایی هم اگر شما خرید کرده اید سعی می شود تخفیف طوری باشد که برای ما هم ضرر یا حتی باعث عدم ادامه فعالیت ما نشود.
لذا تخفیف بصورتی هست که کیفیت سرور ها هم پایدار و همیشگی باشند.

behrouz766
September 8th, 2013, 08:38
سرعت سی پی یو برای هر پلن چه قدر هست تک هسته ای یا دو هسته ای و چرا پورت آمریکا رو 100mb بستید؟ یه تست سرعت هم از سرورها بزارید و همینطور چند آی پی جهت تست پینگ تایم ممنون

Mihan-VPS
September 8th, 2013, 10:05
سرعت سی پی یو برای هر پلن چه قدر هست تک هسته ای یا دو هسته ای و چرا پورت آمریکا رو 100mb بستید؟ یه تست سرعت هم از سرورها بزارید و همینطور چند آی پی جهت تست پینگ تایم ممنون

فرکانس و تعداد هسته سی پی یو سرویس ها متناسب با رم آن ها می باشد به اینصورت که پلن بالاتر از رم 512 دارای سی پی یو بیشتر از 1 هسته ایی می باشند.
پورت سرویس آمریکا 100 مگابیت بر ثانیه می باشد ولی دارای فرکانس سی پی یو نسبتا قویتری هست.
برای دریافت تست سرعت سرور مورد نظرتون و همینطور تست پینگ آی پی ها لطفا از طریق پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمائید در خدمتیم:
Mihan VPS - ارسال درخواست (http://mihan-vps.ir/submitticket.php)
موفق باشید

behrouz766
September 8th, 2013, 10:08
رم 512 چه قدر سی پی یو داره؟ آی پی ها رو میتونید برام پ.خ کنید

Mihan-VPS
September 8th, 2013, 13:45
رم 512 چه قدر سی پی یو داره؟ آی پی ها رو میتونید برام پ.خ کنید

پاسخ ها در تیکت داده شد.
موفق باشید