PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست vps ایرانی با آپلینک برای گیمینگ

shetab
July 21st, 2013, 00:30
سلام
من یه VPS داخل ایران میخوام برای گیمینگ، اما نه به طور مستقیم
از اونجایی که گیم بازی کردن با این وضعیت اینترنت فعلی ایران امکان پذیر نیستش و یا لتنسی بالا یا تایم آوت داریم;
یه VPS میخوام که روش بتونیم یه CC-***** یا v-n server بزنیم که ما به وی پی اس توی ایران وصل شیم و از طریق اون به سرور های خارجی وصل شیم و بازی کنیم.
تنها کارایی مورد نظر هم همینه، از اونجایی که این وی پی اس آپلینک بالایی (مثلا 100 MBPS داره) به همین دلیل پینگش با سرور فرانسه یا مثلا هلند 50-100 میشه، پینگ ما هم تا همین وی پی اس 20-30 خواهد بود و به همین دلیل نه تایم آوتی داریم نه چیز دیگه ای.
چون vps توی ایرانه پس مشکل قانونیم نداره، قرار نیست ازش به عنوان هیلترشکن استفاده شده چون همچنان توی اون vps هم سایتها هیلتر خواهد بود.

چون فقط قراره همین نرم افزار سرور چیز پی ان نصب شه و نیازی به آپاچی یا چیزه دیگه ای نیست دقیقا نمیدونم با چه مشخصاتی باید بگیرم. فکر کنم رم 256 کافی باشه، یا فوقش 512 هارد هم که اصلا مهم نیست 5 گیگ یا 10 گیگ کافیه. احتمالا فوقش 5-6 یوزر یا کلاینت به این VPS کانکت شند با این وجود فکر نکنم رم زیادی بخواد.
بندویچ ماهیانه هم زیاد مهم نیست 50 گیگ باشه خوبه، 30 گیگ ماهیانه هم خوبه.

فقط تنها چیزی که مهمه آپلینک و سرعتش هست. اینکه هیچ پورتی (حتی 8085 چون خیلی از بازی های آنلاین از 8085 استفاده میکنند) بلاک و یا محدود نباشه و تایم آوت نداشته باشه. Packet Loss و اینام نباید باشه.
هزینه ماهیانه هم چون شخصی هست نمیخوام از 15-20 تومن در ماه بیشتر بشه. ترجیحا هزینه ستاپ هم نداشته باشه چون خودم بلدم با vmware و اینا کار کنم :)
یه پلن و سایت خوب پیشنهاد بدید که بتونه نیاز های ما رو برآورده کنه.
ممنون

novinline
July 21st, 2013, 00:46
سلام

در خدمت هستیم
سرور مجازی ایران | شرکت سرور پردازان اسیا ارائه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی (http://novinline.com/?p=245)

RoobinaServer
July 21st, 2013, 00:48
سلام
من یه VPS داخل ایران میخوام برای گیمینگ، اما نه به طور مستقیم
از اونجایی که گیم بازی کردن با این وضعیت اینترنت فعلی ایران امکان پذیر نیستش و یا لتنسی بالا یا تایم آوت داریم;
یه VPS میخوام که روش بتونیم یه CC-***** یا v-n server بزنیم که ما به وی پی اس توی ایران وصل شیم و از طریق اون به سرور های خارجی وصل شیم و بازی کنیم.
تنها کارایی مورد نظر هم همینه، از اونجایی که این وی پی اس آپلینک بالایی (مثلا 100 MBPS داره) به همین دلیل پینگش با سرور فرانسه یا مثلا هلند 50-100 میشه، پینگ ما هم تا همین وی پی اس 20-30 خواهد بود و به همین دلیل نه تایم آوتی داریم نه چیز دیگه ای.
چون vps توی ایرانه پس مشکل قانونیم نداره، قرار نیست ازش به عنوان هیلترشکن استفاده شده چون همچنان توی اون vps هم سایتها هیلتر خواهد بود.

چون فقط قراره همین نرم افزار سرور چیز پی ان نصب شه و نیازی به آپاچی یا چیزه دیگه ای نیست دقیقا نمیدونم با چه مشخصاتی باید بگیرم. فکر کنم رم 256 کافی باشه، یا فوقش 512 هارد هم که اصلا مهم نیست 5 گیگ یا 10 گیگ کافیه. احتمالا فوقش 5-6 یوزر یا کلاینت به این VPS کانکت شند با این وجود فکر نکنم رم زیادی بخواد.
بندویچ ماهیانه هم زیاد مهم نیست 50 گیگ باشه خوبه، 30 گیگ ماهیانه هم خوبه.

فقط تنها چیزی که مهمه آپلینک و سرعتش هست. اینکه هیچ پورتی (حتی 8085 چون خیلی از بازی های آنلاین از 8085 استفاده میکنند) بلاک و یا محدود نباشه و تایم آوت نداشته باشه. Packet Loss و اینام نباید باشه.
هزینه ماهیانه هم چون شخصی هست نمیخوام از 15-20 تومن در ماه بیشتر بشه. ترجیحا هزینه ستاپ هم نداشته باشه چون خودم بلدم با vmware و اینا کار کنم :)
یه پلن و سایت خوب پیشنهاد بدید که بتونه نیاز های ما رو برآورده کنه.
ممنون

با سلام

با این میزان ترافیک بالای 50 تومان حساب کنید اگر سرور خوب میخواهید با شبکه خوب.

یا حق

shetab
July 21st, 2013, 00:53
با سلام

با این میزان ترافیک بالای 50 تومان حساب کنید اگر سرور خوب میخواهید با شبکه خوب.

یا حق
ترافیک 10-15 گیگابایت در ماه هم کفایت میکنه.
بعدشم مگه اکثر سرور ها 100 MBPs نیستند؟

shetab
July 21st, 2013, 14:10
نبود دیگه؟

RoobinaServer
July 21st, 2013, 16:40

برای ما که 1 هست به مجازی 100 میدیم.

در کل 100mbps داریم تا 100mbps بستگی به مدیریت این پورت و کمتر یا بیشتر شیر کردن و نوع دیتاسنتر و زیرساختش داره.

یا حق

shetab
July 21st, 2013, 16:50
برای ما که 1 هست به مجازی 100 میدیم.

در کل 100mbps داریم تا 100mbps بستگی به مدیریت این پورت و کمتر یا بیشتر شیر کردن و نوع دیتاسنتر و زیرساختش داره.

یا حق
خب به نظر شما vps های شرکتتون به درد اینکار میخورند؟

آگونیس
July 21st, 2013, 18:05

نرم افزار محاسبه پهنای باند مصرفی سرور کانتر سورس (http://www.counterbaz.com/%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%ad%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d9%87-%d9%be%d9%87%d9%86%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d8%af-%d9%85%d8%b5%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1/)

ب

shetab
July 21st, 2013, 18:12
ولی من برای کانتر نمیخوام، برای World of Warcraft میخوام.

shetab
July 24th, 2013, 13:36
همچنان دنبال یه vps با این شرایط هستیم
ترجیحا ویندوز.

RoobinaServer
July 24th, 2013, 13:42
همچنان دنبال یه vps با این شرایط هستیم
ترجیحا ویندوز.

این همه سرور فروش مشکل کجاست که هنوز پیدا نکردید ؟

به اینجا هم سر زدید ؟ : سرور مجازی ، سرور اختصاصی و سرور ابری بر پایه خدمات رایانش ابری (http://parspack.com/)

shetab
July 24th, 2013, 13:51
والا یه VPS لینوکس تهیه کردیم اما بعد 2 روز وقت گذاشتن متوجه شدیم که کانفیگش کار بسیار سختیه. و از طرفی دیتاسنتر هم بعضی از امکانات مثل PPP رو روی SolusVM بسته بود.
یه مشکل دیگه اینه که آیپی سرور با 5 شروع نشه، و اینکه پهنای باندش ترجیحا بیشتر از 20 گیگ باشه.

RoobinaServer
July 24th, 2013, 13:54
والا یه VPS لینوکس تهیه کردیم اما بعد 2 روز وقت گذاشتن متوجه شدیم که کانفیگش کار بسیار سختیه. و از طرفی دیتاسنتر هم بعضی از امکانات مثل PPP رو روی SolusVM بسته بود.
یه مشکل دیگه اینه که آیپی سرور با 5 شروع نشه، و اینکه پهنای باندش ترجیحا بیشتر از 20 گیگ باشه.

به هر حال بستگی به هزینه شما داره خب.

اینجا هم میتوانید سر بزنید کارشون خوبه : سبد خريد - میزبان گستر پرداز (http://customer.mgp.co.ir/cart.php)

یا حق

shetab
July 24th, 2013, 13:59
هزینمون تا 30 35 تومن هستش، ولی خب با این هزینه میخوایم یه چیزی باشه که جواب بده.

hossein2801
July 24th, 2013, 14:02
تنها سرورهای roobinaserver واسه این کار جواب میده و من از ایشون سرور دارم و همین سیستم رو روش پیاده کردم واسه بازی های انلاین خارج از کشور
هزینه ها بالاس و باید خوب خرج کنی اگه توانشو نداری من میتونم یک یوزر بهتون بدم

shetab
July 24th, 2013, 14:05
تنها سرورهای roobinaserver واسه این کار جواب میده و من از ایشون سرور دارم و همین سیستم رو روش پیاده کردم واسه بازی های انلاین خارج از کشور

شما خودتون کدوم سرویسشون رو دارید؟ پهنای باند سرویس هاشون کمبود برای اینکار.

یوزر خودتون چنده؟

hossein2801
July 24th, 2013, 14:08
شما خودتون کدوم سرویسشون رو دارید؟ پهنای باند سرویس هاشون کمبود برای اینکار.

یوزر خودتون چنده؟

هر چقدر پول بدی به همون اندازه اش میخوری
کیفیتی که تبیان داره برابری میکنه با سرورهای اروپایی
درسته پهنای باندش گرونه ولی ارزش داره
پایینترین سخت افزار هم واسه این کار جواب میده ولی من هر 4-5 روز 40گیگ پهنای باند خریداری میکنم

RoobinaServer
July 24th, 2013, 14:09

اول به ایشون پیشنهاد داده شد ولی خب هزینه های ما بالاست با توجه به شبکه ای که داریم و این که اشون فکر کنم فقط برای خودشون هست یا نهایت دو نفر چون گفتند شخصی و اگر یک لگ باشه یا ... چون هزینه از خودشونه تحمل میکنند
برای همین هزینه کمتر سرویس های همکاران دیگر را پیشنهاد دادم که تهیه کنند و لینک دومی که دادم فکر کنم مناسب تر باشه خودشون هم در همین انجمن هستند.

مهم تهیه کردن سرور هست فرقی ندارد از ما باشد یا همکاران دیگر.

ولی خب من نشناختمتون :ی

یا حق

hossein2801
July 24th, 2013, 14:12
اول به ایشون پیشنهاد داده شد ولی خب هزینه های ما بالاست با توجه به شبکه ای که داریم و این که اشون فکر کنم فقط برای خودشون هست یا نهایت دو نفر چون گفتند شخصی و اگر یک لگ باشه یا ... چون هزینه از خودشونه تحمل میکنند
برای همین هزینه کمتر سرویس های همکاران دیگر را پیشنهاد دادم که تهیه کنند و لینک دومی که دادم فکر کنم مناسب تر باشه خودشون هم در همین انجمن هستند.

مهم تهیه کردن سرور هست فرقی ندارد از ما باشد یا همکاران دیگر.

ولی خب من نشناختمتون :ی

یا حق

کار شما درسته
منم خاستم راهنماییش کنم
بقیه دیتاسنترهای ایران واسه این کار جواب نمیده چون من همشو تست کردم و کلی ضرر و خاستم ایشون اشتباه نکنه

RoobinaServer
July 24th, 2013, 14:13
کار شما درسته
منم خاستم راهنماییش کنم
بقیه دیتاسنترهای ایران واسه این کار جواب نمیده چون من همشو تست کردم و کلی ضرر و خاستم ایشون اشتباه نکنه

پارس انلاین تست کردید ؟ جواب نداده ؟

شماره کاربریتون یا یوزرتون چیه شما پیش ما؟ :ی

shetab
July 24th, 2013, 14:13
بله متوجه ام ولی هدف من کاهش پینگ نیست، هدف دور زدن همین محدودیت های جدیدیه که برای بعضی پورت ها گذاشتند. مثلا جدیدا Receive شبکه به کلی قطع میشه.
و چون قصد فروش ندارم به همین دلیل هزینه زیاد یکمی سنگین میشه.

شما خودتون این سرویسو چند میدید؟

hossein2801
July 24th, 2013, 14:17
پارس انلاین تست کردید ؟ جواب نداده ؟

شماره کاربریتون یا یوزرتون چیه شما پیش ما؟ :ی

شوخی میکنی؟ پارس انلاین پینگش با اروپا 300 میشه :دی

hossein2801
July 24th, 2013, 14:20
بله متوجه ام ولی هدف من کاهش پینگ نیست، هدف دور زدن همین محدودیت های جدیدیه که برای بعضی پورت ها گذاشتند. مثلا جدیدا Receive شبکه به کلی قطع میشه.
و چون قصد فروش ندارم به همین دلیل هزینه زیاد یکمی سنگین میشه.

شما خودتون این سرویسو چند میدید؟

پینگتون بشه 500 خوبه؟ با پارس انلاین میشه
یا با نگاه روشن پارس کلا timeout داشته باشین خوبه؟ سرور نگاهروشن پارس داشتم ۱۰ کیلوبایت دانلود نمیکرد همونایی که با 5 شروع میشن
بقیشون همه خرابن واسه این کار
فقط تبیان خوبه

shetab
July 24th, 2013, 14:35
اتفاقا سرور قبلیم هم آیپیش با 5 شروع میشد gcc رو توی لینوکس با 10 KBps دانلود کرد :D

hossein2801
July 24th, 2013, 14:37
اتفاقا سرور قبلیم هم آیپیش با 5 شروع میشد gcc رو توی لینوکس با 10 KBps دانلود کرد :D

خداوکیلی راستشو بگو
حجت نیستی؟ :دی یا دوستی با این اسم نداری واسه همین کار
نگاه روشن پارس از داخل مشکل روتینگ داره چه برسه خارجش
دیتاسنتری که ۲ نفر مدیریتش میکنن همینه

shetab
July 24th, 2013, 14:48
خداوکیلی راستشو بگو
حجت نیستی؟ :دی یا دوستی با این اسم نداری واسه همین کار
نگاه روشن پارس از داخل مشکل روتینگ داره چه برسه خارجش
دیتاسنتری که ۲ نفر مدیریتش میکنن همینه
نیستم ولی یکی از دوستان هستش که با هم این سرورو خریدیم و در نهایت موفق به کانفیگ نشدیم، آخرشم معلوم شد ppp از طریق سرور بسته بود. :62:
از اونجایی کهOpenVZ هم بود کلی اذیت شدیم سر Iptables

hossein2801
July 24th, 2013, 14:51
نیستم ولی یکی از دوستان هستش که با هم این سرورو خریدیم و در نهایت موفق به کانفیگ نشدیم، آخرشم معلوم شد ppp از طریق سرور بسته بود. :62:
از اونجایی کهopenvz هم بود کلی اذیت شدیم سر iptables

سلامم رو به حجت برسون بگو اخرش مجبور میشی از خودم یوزر بگیری :d