PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بالا آمدن سایت

h_zaman06
March 5th, 2010, 12:20
با سلام ...

من 3 روز هست که به یک مشکلی برخوردم که اصلا دلیلش را نمی فهمم ... دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند

قضیه اینه :

از روز پیش چند سایتی که دارم همشون دچار مشکل شدند ... چون یکی از سایت ها مانیتور میشه ... ایمیل وضعیتش برام میاد ... از 3روز پیش تا حالا فکر کنم بیش از 20 بار ایمیل دان شدن سایت برام اومده ... هر بار که تست کردم سایت دان نبود ... ولی هنوز هم این اخطار ها میاد ... خود سیستم مانیتورینگ این ایمیل را برام فرستاده : خطایی در تنظیمات DNS "unknown host" رخ داده است.

البته دیروز به مدت 2ساعت سایت دان شده بود (فقط با آی پی ایران ... با آی پی جای دیگه سایت رو نشون میداد )... اما در بقیه موارد مشکلی نداشت

یه توضیحی بدم ... این سایت ها همشون روی یک هاست ریسلری هستند ... یکی از سایت ها با ان اس اصلی داده شده از طرف شرکت کار میکنه ... که در این مدت اصلا مشکلی نداشته ... اما سایت هایی که با ان اسی که خودم درست کرده بودم بالا می اومدند همشون به این مشکل دچار شدند ....

خوب به نظرتون کجای کار ایراد داره ؟

با تشکر

Vahid
March 5th, 2010, 12:27
میخوره مشکل از dns باشه نام دامنه رو بزارید

AfraWeb.net
March 5th, 2010, 12:57
intoDNS: checks DNS and mail servers health (http://www.intodns.com) اینجا سایتت رو بزن و ارور هایی که میده را ببین و برسی کنید ببنید مشکل از کجاست

h_zaman06
March 5th, 2010, 13:04
تنها مشکلی که میگیره این هست :

ERROR: I could not get any A records

که وحید خان یه تاپیک دیگه معرفی کردند که از اونجا پیگیری کنم

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

تنها مشکلی که میگیره این هست :

ERROR: I could not get any A records

که وحید خان یه تاپیک دیگه معرفی کردند که از اونجا پیگیری کنم

h_zaman06
March 5th, 2010, 22:17
خوب من مشکلم توی اون تاپیک برطرف نشد ... همینجا ادامش میدم

پیغام مرورگر به سایت این هست : DNS error - cannot find server

ایرادی که توی intodns میگیره اینه : ERROR: I could not get any A records

حالا مشکل را باید چطوری بر طرف کنم ؟ پنل هاست دایرکت ادمین هست

با تشکر

1eng.ir
March 5th, 2010, 23:05
دامینت رو بگو ببینیم مشکلش چیه.

Vahid
March 5th, 2010, 23:32
سلام هادی جان
اگه شما مدیر سرور هستی برای دامینی که مشکل داره یه دونه www از نوع A رکورد بساز برا دامینت
مشکلت حل میشه
من کنترل پنل DA ندارم که برات عکس بزارم