PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سروریس نمایندگی و صرفه اقتصادی

yantorop167
July 20th, 2013, 14:51
با سلام خدمت تمامی دوستان
من خودم شخصا یه بدنبال دریافت نمایندگی هساتینگ هستم اما قبل میخواستم بدونم که آیا با وجود شرکت ها و نمایندگان زیادی که در زمینه هاستینگ کار میکنند آیا باز صرفه اقتصادی دارد؟؟آیا یا دردسری که این کار دارد توجیه اقتصادی دارد؟؟

yantorop167
July 22nd, 2013, 22:29
واقعا کسی نیست بتونه کمک کنه؟؟؟:-

irnahost.ir
July 22nd, 2013, 23:28
سلام
دوست عزیز بستگی دارد به اینکار درچه سطحی و با چه توقعی نگاه بفرمایید.!
خیلی از نمایندگی ها محصل دبیرستان و یا دانشجو هستند و برای کمک خرج خود اقدام به راه اندازی هاستینگ می کنند و خوب بالطبع سوداور هم هست.
هزینه مورد نیاز یک خط تلفن وسرویس adsl و یک دستگاه کامپیوتر هست
ولی درسطح حرفه ایی خوب هزینه های متعددی مطرح می باشد که می بایست براورد و پیش بینی گردد.

mahdi66
August 31st, 2013, 11:53
سودآور هست اما وقت گیر و ممکنه دردسر ساز هم بشه درصورتی که می خواهید حرفه ای کار کنید خوبه

irnahost.ir
August 31st, 2013, 13:28
آقای اینطوری بخواهید تعداد نوشته ها رو زیاد کنید فکر کنم بزودی بلاک شوید یا اخطار بگیرید.

mizbancity
August 31st, 2013, 14:23
با سلام خدمت تمامی دوستان
من خودم شخصا یه بدنبال دریافت نمایندگی هساتینگ هستم اما قبل میخواستم بدونم که آیا با وجود شرکت ها و نمایندگان زیادی که در زمینه هاستینگ کار میکنند آیا باز صرفه اقتصادی دارد؟؟آیا یا دردسری که این کار دارد توجیه اقتصادی دارد؟؟

با توجه به زیاد بودن شرکت های هاستینگ باز هم از نظر صرفه اقتصادی خوب هست.
شما با فعالیت در چنین انجمن هایی و با تبلیغات در سایت ها می تونید جذب مشتری کنید.

hfuhost
September 2nd, 2013, 16:28
از farsdc.com استفاده کنید اگه از ایران هاست می خواین رو پلسک 11 میده سرویساشو