PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به iis ویندوز 7 از کامپیوتر دیگر

prgakbarzadeh
July 20th, 2013, 11:11
سلام
دوستان من کامپیوتری دارم که روش ویندوز 7 نصبه ، براش Dotnetframework / Sql Server 2008 R2 / و نرم افزار تحت وب که طراحی کردم رو نصب کردم
توی مرور گر اون کامپیوتر وقتی می نویسی
localhost/soft
سایت بالا می آید ولی از کامپیوتر دیگر
که آدرس Ip/soft رو می دم خطا می گیره و میگه سایت در دسترس نیست
فایروالم خاموشه و ip بدین صورت ست کردم

192.168.1.1 مودم adsl اینترنت
192.168.1.2 همون کامپیوتر اصلی (سرور)
192.168.1.3 کامپیوتر شماره 1
192.168.1.4 کامپیوتر شماره 2

لطفا راهنمایی فرمائید
با تشکر

prgakbarzadeh
October 15th, 2015, 10:19
ممنون از اعضاء که هیچ وقت جواب ندان به سوال خودم بعد 5 روز پیدا کردم ولی الان توی سایت داشتم چرخ میزدن سوال خودم رو دیدم. گفتم شاید برای کسی لازم شد برای همین جواب سوال رو خودم دادم

1- فایروال رو خاموش کنید
2- آنتی ویرویس ها رو خاموش کنید

بهترین حالت باز کردن پورت برای iis هستش

موفق و موید باشید

rayaa
October 16th, 2015, 00:13
متاسفانه اگر الان بگید با هزینه خیلیا جواب میدن همه چیز پول شده بازم ممنون که خود شما جواب دادی

netpooyesh
October 19th, 2015, 23:06
سلام
دوستان من کامپیوتری دارم که روش ویندوز 7 نصبه ، براش Dotnetframework / Sql Server 2008 R2 / و نرم افزار تحت وب که طراحی کردم رو نصب کردم
توی مرور گر اون کامپیوتر وقتی می نویسی
localhost/soft
سایت بالا می آید ولی از کامپیوتر دیگر
که آدرس Ip/soft رو می دم خطا می گیره و میگه سایت در دسترس نیست
فایروالم خاموشه و ip بدین صورت ست کردم

192.168.1.1 مودم adsl اینترنت
192.168.1.2 همون کامپیوتر اصلی (سرور)
192.168.1.3 کامپیوتر شماره 1
192.168.1.4 کامپیوتر شماره 2

لطفا راهنمایی فرمائید
با تشکر

بیین اگه کامپیوتر ها تو یک شبکه محلی باشن که با خاموش کردن فایروال ویندوز و از همه مهم تر خاموش کردن فایروال انتی ویروست میتونی ببینی
ولی اگه میخوای غیر از شبکه محلی باشه باید ایپی ولید رو اول روی ایپی iis با پورت فورواردینگ اوکی کنی که اگه خواسی بگو برات اوکی میکنم
در مورد شبکه محلی احتمال زیاد از فایروال انتی ویروس شما هست که خود بنده چند وقت پیش فایروال ویندوز خاموش بود ولی انتی ویروس روشن بود که کمی وقتمو گرفت