PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای راه اندازی سایت دانلود... و کمک برای تعبیه فایل دانلود در سرور بدون استفاده از فضا و پهنای باند

Protalk
July 20th, 2013, 09:33
سایتهای دانلود چطور هارد خودشون رو تامین میکنند سقف حافظه سرور چقدر است بعنوان نمونه میهن دانلود حجم بالای اطلاعاتش رو چطور روی سرور نگهداری میکند چند سرور برای این سایت مورد نیاز است؟
اگر کسی بخواهد لینک دانلود مستقیم از سرور رپیدشر در صفحه سایتش بگذارد طوری که کاربر متوجه نشود از ان سایت دانلود کرده و با این ادرس روبرو شود dl.mysite.com امکان پذیر است این روش رو چطور در سایتم پیاده کنم بدون استفاده از پهنای باند سرورم

ارزان ترین راه سایت دانلود رو هم در انتها معرفی کنید یعنی با حداقل استفاده از منابع و حد اکثر راندمان وسرعت

peyman0742
July 20th, 2013, 09:37
سایت های بزرگ دانلود سرور اختصاصی میخرند به صورت لینوکس
یک وب سرور براش کانفیگ میکنند هم به عنوان هاست میزبانیشون ازش استفاده می کنند هم به عنوان میزبانی سرور دانلودشون

آپاچی یا Nginix هم می تونید نصب کنید

یک وی پی اس خریداری می کنید Filezilla نصب می کنید روی لینوکستون هم همینطور فایل هایی که دانلود می کنید رو از طریق Filezilla به لینوکس منتقل کنید

موفق باشید

Protalk
July 20th, 2013, 09:51
CPU: Intel Core i7 - 4 cores
RAM: 16 GB
Storage: 2 x 2 TB hard drives
Bandwidth: 20 TB per month
مثلا سرویسی با این مشخصات حدود 300 دلار ماهانه قیمت دارد که 1 دهم هارد سایتهای بزرگ هم نیست این مخارج رو چطور تامین میکنند بجزاگهی
اما اصل سوالم این هست من امروز منابع سخت افزاری سرورم رو خریداری خواهم کرد حجمی حدود 250 گیگ فضا رو شامل میشود اما این حجم بطور تصاعدی بالا خواهد رفت طوری که تا ماه ژانویه بالای 100 ترابایت و یا بیشتر خواهد شد که اصلا بصرفه نخواهد بود برای من من قصدم از ایجاد این تاپیک این بود چه راه های جایگزینی برای من وجود دارد که از منابع دیگران با سرعت دانلود بالا در سایتم استفاده کنم بطوری که کاربر هنگام دانلود ادرس سایت من رو مشاهده کند dl.mysite.com مثل اسکریپتهایی نظیر رپیدلیچ یا اسکریتهایی که من از طرز کارشان اطلاعی ندارم و کار مشابه خواست من رو انجام میدهند لطفا کمکم کنید تا از هزینه های اضافی در ماه های اینده در امان بمانم

Protalk
July 20th, 2013, 09:54
........................up to up