PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه دهنده vps معرفی کنید!

Mohsen
March 4th, 2010, 19:42
من یه ارائه دهنده وی پی اس میخوام با شرایط زیر:
1- کلیه کارهای اولیه رو انجام بده (وی پی اس کاملا آماده استفاده تحویل بشه) از کارهای امنیتی گرفته تا نصب و تنظیم کنترل پنل و ...
2- کنترل پنلی که میخوام سی پنل هست و اینکه تحریم نشه و خرید لایسنس و سایر موارد با ارائه دهنده باشه. (همچنین در صورتی که دیتاسنتر آمریکایی هست، تحریم از سوی دیتاسنتر هم پیش نیاد)
3- به میزان لازم فضای بک آپ با سرویسش ارائه بده و تنظیمات لازم انجام بشه که بک آپ روزانه گرفته بشه و ترجیحا فضای بک آپ از جای دیگه ای باشه.
4- پشتیبانی حداقل 10 ساعت در روز آنلاین داشته باشه و جواب درست بده (در دست بررسی هست و داریم درست می‌کنیم و اینا فایده نداره!)
به نوعی سرویس مدیریت شده میشه با توجه به مواردی که گفتم اما روی این وی پی اس قرار هست تعدادی سایت هاست بشن و حتی نیازی به داشتن یوزر و دسترسی روت نیست و همون whm برای ما کفایت میکنه، بنابراین جز اینکه اتفاق خاصی بیفته یا اینکه تنظمات و نصب های اولیه مشکلی داشته باشه یا موارد خیلی کوچولوی دیگه ما نیازی به مدیریت خاصی نداریم. اما همون طور که گفتم باید پیشتیبان حداقل 10 ساعت در روز آنلاین باشه. برای محکم کاری بیشتر یه شماره همراه هم داده بشه که همیشه جواب داده میشه!
5- قرارداد رسمی میخوام و برای همه‌ی موارد فوق باید تضمین داده بشه و خسارت معلوم بشه برای عدم انجامش.

این وی پی اس رو برای یه پروژه میخوام که تعدادی سایت برای یه کارفرما قرار هست روش قرار بگیره، الان ما می‌خوایم هزینه پروژه رو اعلام کنیم و نیاز هست که من هزینه وی پی اس رو هم بهشون اعلام کنم. در خصوص مشخصات وی پی اس هم فکر میکنم برای شروع پروژه همون رم 512 و یه هسته سی پی یو با حدود 25تا 50 گیگ هارد و 200 تا 600 گیگ پهنای باند کفایت میکنه، اما باید قابلیت ارتقاء وجود داشته باشه چون اگه پروژه جواب بده ممکنه در مجموع سایت‌ها روی همدیگه حدود 15000 تا یوزر داشته باشند.

دوستانی که شرایط فوق رو دارا هستند یا کسی رو میشناسن که دارا هست بگن، من شنبه باید قیمت رو بگم که قیمت خود پروژه مشخص هست و الان فقط مونده مشخص شدن قیمت وی پی اس.
با توجه به اینکه من قیمت رو مستقیما با هزینه خود پروژه جمع میکنم و به کارفرما اطلاع میدم از نظر من قیمت اهمیتی نداره و فقط کیفیت مهم هست، اما از طرف کارفرما به توجه به اینکه از افراد دیگری هم قیمت میگیره قطعا قیمت مهم هست! بنابراین دوستانی که شرایط فوق رو دارا هستند کم ترین قیمت ممکن شون رو بگند. لازم به ذکر هست اگه پروژه رو به ما بدند و انجام بشه و به اون تعداد یوزری که گفتم برسه و ... اون وقت این پروژه به صورت کاملا مشابه برای کارفرماهای دیگه هم انجام میشه!

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

4- پشتیبانی حداقل 10 ساعت در روز آنلاین داشته باشه و جواب درست بده (در دست بررسی هست و داریم درست می‌کنیم و اینا فایده نداره!)

رو این مورد تاکید میکنم!
شامل روزهای تعطیل هم میشه، مثلا امروز، یا حتی تعطیلات عید نوروز.

AfraWeb.net
March 4th, 2010, 20:00
میتوانید با ما تماس بگیرید
محل سرور در کانادا - امکان ارائه سرور اختصاصی و مجازی از کانادا

1- سرور اختصاصی فول منیج همراه با پشتیبانی قوی و اپ تایم 100 درصد + پورت اختصاصی 100 بدون مشکلات تحریم
2- سرور مجازی منیج نشده ولی یک سری برنامه های مورد نیاز را برای شما به رایگان نصب میکنیم ولی امنیت 100 درصد نیست برای امنیت بالا بهتر هست سرور را به دست تیم های امنیتی بسپارید که با پرداخت هزینه ماهانه ناچیز سرور شما را از لحاظ مسائل امنیتی و .. ساپورت میکنند همچنین در زمینه ساپورت ما هم در کنار شما هستیم
3- در رابطه با سی پنا هیچ زمانتی وجود نداره ولی چون شرکت امریکایی نیست احتمالات مقداری پایین تر هست ولی تضمینی در رابطه با سی پنل وجود ندارد و اینکه پیشنهاد میکنیم از دایرکت ادمین استفاده نمایید با قیمتی بسیار مناسب و کارکرد ساده
4- در صورت نیاز فاکتور فروش رسمی برای شما ارسال می شود

Mohsen
March 4th, 2010, 20:10
میتوانید با ما تماس بگیرید
محل سرور در کانادا - امکان ارائه سرور اختصاصی و مجازی از کانادا

1- سرور اختصاصی فول منیج همراه با پشتیبانی قوی و اپ تایم 100 درصد + پورت اختصاصی 100 بدون مشکلات تحریم
2- سرور مجازی منیج نشده ولی یک سری برنامه های مورد نیاز را برای شما به رایگان نصب میکنیم ولی امنیت 100 درصد نیست برای امنیت بالا بهتر هست سرور را به دست تیم های امنیتی بسپارید که با پرداخت هزینه ماهانه ناچیز سرور شما را از لحاظ مسائل امنیتی و .. ساپورت میکنند همچنین در زمینه ساپورت ما هم در کنار شما هستیم
3- در رابطه با سی پنا هیچ زمانتی وجود نداره ولی چون شرکت امریکایی نیست احتمالات مقداری پایین تر هست ولی تضمینی در رابطه با سی پنل وجود ندارد و اینکه پیشنهاد میکنیم از دایرکت ادمین استفاده نمایید با قیمتی بسیار مناسب و کارکرد ساده
4- در صورت نیاز فاکتور فروش رسمی برای شما ارسال می شود

در خصوص سرور اختصاصی، برای شروع از یه طرف به سرور اختصاصی نیازی ندارن و از طرف دیگه چون قیمت بالا میره طبیعتا احتمال اینکه پروژه به ما داده بشه پایین میاد. پس فکر میکنم فعلا منتفی باشه.
در خصوص عدم تحریم تضمین نمیخوام چون نمیشه تضمین داد اما تضمین میخوام که اگه تحریم شد رفعش و خرید لایسنس جدید و در صورت لزوم تغییر آی پی و سایر موارد به عهده خود ارائه دهنده باشه در اسرع وقت بر طرف بشه و هزینه جدیدی هم درخواست نشه.
در خصوص بک آپ از کجا بک آپ ارائه میدین؟ می‌تونید از یه دیتاسنتر دیگه ارائه بدین؟
هزینه تیم امنیتی رو می‌تونید خودتون لحاظ کنید و یه قیمت نهایی خودتون بدین؟
الان قیمت 512 با سی پنل و بک آپ و ... رو اگه بفرمایید(ماهانه و سالانه) ممنون میشم. در صورت لزوم برای جزئیات بیشتر باهاتون تماس میگیرم.

Arashdn
March 4th, 2010, 20:13
سلام
تا چند دقیقه دیگه براتون پ . خ ارسال میکنم
تا با هم بیشتر صحبت کنیم

AfraWeb.net
March 4th, 2010, 20:20
در خصوص سرور اختصاصی، برای شروع از یه طرف به سرور اختصاصی نیازی ندارن و از طرف دیگه چون قیمت بالا میره طبیعتا احتمال اینکه پروژه به ما داده بشه پایین میاد. پس فکر میکنم فعلا منتفی باشه.
در خصوص عدم تحریم تضمین نمیخوام چون نمیشه تضمین داد اما تضمین میخوام که اگه تحریم شد رفعش و خرید لایسنس جدید و در صورت لزوم تغییر آی پی و سایر موارد به عهده خود ارائه دهنده باشه در اسرع وقت بر طرف بشه و هزینه جدیدی هم درخواست نشه.
در خصوص بک آپ از کجا بک آپ ارائه میدین؟ می‌تونید از یه دیتاسنتر دیگه ارائه بدین؟
هزینه تیم امنیتی رو می‌تونید خودتون لحاظ کنید و یه قیمت نهایی خودتون بدین؟
الان قیمت 512 با سی پنل و بک آپ و ... رو اگه بفرمایید(ماهانه و سالانه) ممنون میشم. در صورت لزوم برای جزئیات بیشتر باهاتون تماس میگیرم.

1- برای کیفیت کار بهتر هست از اختصاصی استفاده کنید چون بخواهید رو سرور مجازی این کارها را انجام بدید تقریبا همین هزینه ها میشود . سرور های اختصاصی ما از 79 دلار شروع می شود که به زودی لیست جدید را ارائه میکنیم فعلا منتظر برگه قرار داد شرکت هستیم که برامون ارسال کنند .

2- باز هم پیشنهاد ما رو دایرکت ادمین هست این همه سختی را میخواهید تحمل کنید که از سی پنل استفاده نمایید در ضمن در رابطه با خرید لایسنس جدید و تغییر ای پی هیچ مشکلی وجود ندارد در صورت نیاز این کار برای شما انجام میشه . البته لایسنس را به رایگان که ارائه نمیدن لایسنس هزینه دارد و ماهانه 12 دلار پرداخت نمایید برای لایسنس جدید هم همین مسائل وجود دارد

3-درباره سرور بک اپ هم میتوانیم رو یک دیتا سنتر انگلیسی براتون سرور جداگانه بک اپ خریداری کنیم 100 گیگ در حدود ماهانه 10 دلار -

4- قیمت ها در لینک امضا وجود دارد میتوانید به تاپیک مورد نظر مراجعه فرمایید و قیمت ها را مشاهده فرمایید خرید بصورت ماهانه و 3 ماهه و 6 ماهه هست .

5- در رابطه با امنیت هم میانگین قیمت شرکت هایی که در رابطه با کارهای امنیتی فعالیت میکنند ماهانه بین 20 تا 40 دلار برای سرور های مجازی هست که سرور شما را مانیتور و کارهای امنیتی و تمامی مشکلات شما را رفع میکنند . ولی دوستان زیادی هم در ایران هستند که به این کار مشغول هستند و با هزینه اولیه مناسب میتوانید امنیت را تا حد مطلوب حفظ نمایید

Arashdn
March 4th, 2010, 21:37
1- برای کیفیت کار بهتر هست از اختصاصی استفاده کنید چون بخواهید رو سرور مجازی این کارها را انجام بدید تقریبا همین هزینه ها میشود . سرور های اختصاصی ما از 79 دلار شروع می شود که به زودی لیست جدید را ارائه میکنیم فعلا منتظر برگه قرار داد شرکت هستیم که برامون ارسال کنند .

2- باز هم پیشنهاد ما رو دایرکت ادمین هست این همه سختی را میخواهید تحمل کنید که از سی پنل استفاده نمایید در ضمن در رابطه با خرید لایسنس جدید و تغییر ای پی هیچ مشکلی وجود ندارد در صورت نیاز این کار برای شما انجام میشه . البته لایسنس را به رایگان که ارائه نمیدن لایسنس هزینه دارد و ماهانه 12 دلار پرداخت نمایید برای لایسنس جدید هم همین مسائل وجود دارد

3-درباره سرور بک اپ هم میتوانیم رو یک دیتا سنتر انگلیسی براتون سرور جداگانه بک اپ خریداری کنیم 100 گیگ در حدود ماهانه 10 دلار -

4- قیمت ها در لینک امضا وجود دارد میتوانید به تاپیک مورد نظر مراجعه فرمایید و قیمت ها را مشاهده فرمایید خرید بصورت ماهانه و 3 ماهه و 6 ماهه هست .

5- در رابطه با امنیت هم میانگین قیمت شرکت هایی که در رابطه با کارهای امنیتی فعالیت میکنند ماهانه بین 20 تا 40 دلار برای سرور های مجازی هست که سرور شما را مانیتور و کارهای امنیتی و تمامی مشکلات شما را رفع میکنند . ولی دوستان زیادی هم در ایران هستند که به این کار مشغول هستند و با هزینه اولیه مناسب میتوانید امنیت را تا حد مطلوب حفظ نمایید
کلمه به کلمه حرف های شما رو منم بهشون گفتم ....

amiri113
March 4th, 2010, 21:54
پيشنهاد من استفاده از سرويس های مجازی تجاری (http://www.asrenet.com/services/vps/linux-pro) عصرنت هستش! + يک هزينه برای ftp بک آپ

Mohsen
March 4th, 2010, 22:07
کلمه به کلمه حرف های شما رو منم بهشون گفتم ....

بله ایشون لطف کردند و توضیحات مفیدی دادند.
البته همچین کلمه به کلمه هم حرف های شما نبود ها! ;)

Aria
March 5th, 2010, 01:48
سلام.

مواردی که میفرمایید، از طرف شرکت میزبانی هاست ایران قابل تامین هست.

به اضافه اینکه، سرویس سرور *اختصاصی* مجازی (VDS) بر روی سرور های بسیار قدرتمند Supermicro با CPU های قوی 5520 و RAID-10 Total of 8 Drives و خدمات بی نظیر دیگه *** به عنوان اولین Hyper-V هاستینگ در دیتاسنتر AfraNET تهران *** قابل ارائه هست.

همینطور در صورت مدیریت شده بودن سرور مجازی، لایسنس cPanel با تضمین تحریم نشدن به شما ارائه خواهد شد!

sales@hostiran.net

در صورت تمایل با بخش فروش شرکت تماس بگیرید و بفرمایید از طرف فهیمی پور هستید تا سفارشات لازم جهت ارائه قیمت مناسب و سرویس عالی به همکاران بشه.

با تشکر.