PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب افزونه Uber Audio و خطای Not Found در هیدر قالب

yarbash
July 17th, 2013, 20:00
با سلام
من افزونه Uber Audio رو که یه پلیر موزیک هست رو نصب کردم اما توی هیدر قالب یه خطا میده به شکل زیر
Not FoundThe requested URL /jquery-1.6.3.min.js was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Founderror was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at www.jquerye.com Port 80

هر کاری کردم نتونستم درستش کنم اگه دوستانی که این مشکل رو داشتن و یا دوستان و استاتید راه حل این مشکل رو میدونن بگن
این هم آدرس مکران موزیک سنتر (http://www.makoranmusic.ir/)

yarbash
July 17th, 2013, 22:00
سلام
از دوستانی که با وردپرس آشنایی دارن لطفا راه حل رو بگن اگه میدونن

yarbash
July 17th, 2013, 23:50
up
کسی نیست راه حل این مشکل رو بگه؟

yarbash
July 18th, 2013, 09:16
up

yarbash
July 19th, 2013, 14:57
سلام
یعنی اینجا کسی نیست که مشکل رو حل کنه و یا راه حلش رو بگه؟

fun3enter
July 19th, 2013, 17:02
سلام دوست عزیز دو دلیل میتونه داشته باشه که سرور میزبان شما توانایی فراخوانی جاوا اسکریپت رو نداره یا پلاگین مورد نظر مشکل داره و فایل هاش ناقصه بهتره یه بار دیگ اون بنصبین!!!

fun3enter
July 19th, 2013, 17:18
یه چی دیگه بگم یارباش چرا توقالبهای سایتات از فونت قشنگ تراستفاده نمیکنی؟؟؟

yarbash
July 19th, 2013, 19:14
سلام
تشکر از پاسخگوئیتون

سلام دوست عزیز دو دلیل میتونه داشته باشه که سرور میزبان شما توانایی فراخوانی جاوا اسکریپت رو نداره یا پلاگین مورد نظر مشکل داره و فایل هاش ناقصه بهتره یه بار دیگ اون بنصبین!!!
نه مشکلی نداره مدیر هاست هم خودم هستم چک کردم مشکلی نبود و پلاگین رو هم فکر کنم یه چند باری حذف و دوباره نصب کردم اما بازم اتفاقی پیش نیومد

یه چی دیگه بگم یارباش چرا توقالبهای سایتات از فونت قشنگ تراستفاده نمیکنی؟؟؟
بله درسته یکی از مشکلات اصلیم همینه که نمیتونم فونت ها رو تغییر بدم البته تغییر میدم اما در عمل تغییر نمیکنه
اگه راهی دارین بگین
fun3enter
July 20th, 2013, 01:23
کانفیگ سرورته که نمیتونه سی اس اس و جاوااسکریپت رو فراخونی کنه!

yarbash
July 20th, 2013, 08:10
سلام
خب میشه بگین راه حلش چیه؟

fun3enter
July 20th, 2013, 17:12
سلام
خب میشه بگین راه حلش چیه؟

ببینید من خودم همین مشکل برام پیش اومد به سرویس دهنده خودم گفتم مشکلم روحل کرد
میتونید درخواست کانفیگ بدین براتون دباره کانفیگ کنند یااینکه از همکارانتون کمک بخواین تا مشکلتون رو رفع کنه