PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپمر وبلاگ

boy_evil
July 17th, 2013, 18:14
سلام دوستان من یه اسپمر میخوام که لینک رو ارسال کنه تو قسمت پیوند وبلاگ ...اسپمر نظرات نمیخوام من این شکلی میخوام.. برای بلاگفا یا میهن بلاگ باشه ...

وبلاگ های بروز رو با رنک 1 به بالا جدا کنه و فقط به این ها بفرسته یعنی آپدیت با رنک 1 به بالا فقط به این ها .راستی در هر بار که وب لیست میکنه 20 وبلاگ بیشتر نمیخوام لیست کنه...

هست ؟؟؟
اگه کسی بنویسه قیمت ؟؟؟

ماه رمضونه لطفا تخفیفم بده :d

hossein7441
July 17th, 2013, 20:14
میشه بگید چطوری اسپمر وارد وبلاگ طرف شده و لبنک سایت شمارو تو قسمت پیوندها بذاره؟؟ چه انتظارهای عجیبی دارید شما

boy_evil
July 17th, 2013, 22:24
دوست عزیز یه وبلاگ بساز آپ کن بعد میفهمی چه طوری اینکارو میکنن :62:

من دیدم که میگم پس لطفا کار بلد نیستید الکی اینجا پست ندید ....

n4ser
July 18th, 2013, 10:50
ایشون راست میگن الان برنامه هست وبلاگ های برورز رو جمع اورد میکنه ولی اسپم نه

boy_evil
July 18th, 2013, 13:07
نمودونم اسمش چیه اما هر روز لینک ارسال میکنن مخصوصا محصولاتشونو ....!! فک نکنم دستی این کارو کنن

sh3
July 18th, 2013, 15:05
سلام برای دریافت هزینه اسپمر بلاگفا بنده رو اد کنید : ir79ir

در ضمن اسپمر قابلیت پیوند کردن شما را ندارد

amirhoseyn
July 18th, 2013, 15:28
اینجا یه چیزایی هست
ابزار وبمسترها | تاپ اسکریپت - قالب،افزونه،اسکریپت (http://www.topscript.ir/category/software/webmaster-tools/)

shahmoradi
July 18th, 2013, 20:28
من خیلی رو اسپمرها کار می کردم تقریبا دو سال پیش از زمانی که بلاگفا دیگه به طور جدی با اسپمر مبارزه کرد دیگه کنار کشیدم سایت بلاگفا با وجود اینکه کپچا گذاشته بود به هیچ وجه نمی ذاشت که اسپم ارسال بشه حالا تشخیص از روی IP یا ایندکس کردن محتوای نظر یا آدرس تبلیغ ولی یادمه که ip نبود و نمی دونم که از چه روشی برای تشخیص اسپم استفاده می کنه و بیشتر از 20 تا هم نمی شد اسپم ارسال کنی
بقیه سیستم های وبلاگ نویسی مثل مهین بلاگ و پرشین بلاگ و... زیاد بازده ندارند ولی بلاگفا یه چیز دیگه ست آمار کاربرانش خیلی بالاست و بازده خوبی داشت یادش بخیر اون زمانی که بلاگفا کپچا نداشت اسپم به اون می گفتن الان که با 100 تا یا 1000 تا نظر نمیشه بگی اسپم یا اسپمر داری دیگه باید یه فکر راه های جدید تبلیغ باشی
و این چیزی که شما میگی اسپمر وارد وبلاگ به روز شده بشه و درج پیوند انجام بده !!!!
من موندم مگه هم چین چیزی میشه پسورد وبلاگ رو از کجا می خونه تا لاگین کنه؟
نمونه اش رو اگه دارین یا جایی دیدین اعلام کنید تا ما هم یه نگاه بهش بندازیم

shahmoradi
July 18th, 2013, 20:31
برای اطمینان از حرف شما من یه وبلاگ داشتم تو بلاگفا آپدیت کردم وبلاگ خودمو تو لیست بروز شده ها دیدم ولی نه اسپمی برام ارسال شد نه درج پیوندی انجام شد بازم این کار رو تو بازه های زمانی مختلف انجام میدم

hossein7441
July 18th, 2013, 20:41
دوست عزیز یه وبلاگ بساز آپ کن بعد میفهمی چه طوری اینکارو میکنن :62:

من دیدم که میگم پس لطفا کار بلد نیستید الکی اینجا پست ندید ....

هروقت بزرگ شدی بیا پست بزن!
منظور منو هنوز نگرفتی شما!
تو عالم خودت خوش باش!

boy_evil
July 18th, 2013, 23:13
هروقت بزرگ شدی بیا پست بزن!
منظور منو هنوز نگرفتی شما!
تو عالم خودت خوش باش!

عزیز امکان این کار تو سیستم میهن بلاگ هست من مطمئنم اما بلاگفا نمیدونم .....

به شما هم هیچ ربطی نداره پست دادنم به تو هیچ ربطی نداره بازم دوست دارم پست میدم اینجام بی مدیر نیست :-p

من خیلی رو اسپمرها کار می کردم تقریبا دو سال پیش از زمانی که بلاگفا دیگه به طور جدی با اسپمر مبارزه کرد دیگه کنار کشیدم سایت بلاگفا با وجود اینکه کپچا گذاشته بود به هیچ وجه نمی ذاشت که اسپم ارسال بشه حالا تشخیص از روی IP یا ایندکس کردن محتوای نظر یا آدرس تبلیغ ولی یادمه که ip نبود و نمی دونم که از چه روشی برای تشخیص اسپم استفاده می کنه و بیشتر از 20 تا هم نمی شد اسپم ارسال کنی
بقیه سیستم های وبلاگ نویسی مثل مهین بلاگ و پرشین بلاگ و... زیاد بازده ندارند ولی بلاگفا یه چیز دیگه ست آمار کاربرانش خیلی بالاست و بازده خوبی داشت یادش بخیر اون زمانی که بلاگفا کپچا نداشت اسپم به اون می گفتن الان که با 100 تا یا 1000 تا نظر نمیشه بگی اسپم یا اسپمر داری دیگه باید یه فکر راه های جدید تبلیغ باشی
و این چیزی که شما میگی اسپمر وارد وبلاگ به روز شده بشه و درج پیوند انجام بده !!!!
من موندم مگه هم چین چیزی میشه پسورد وبلاگ رو از کجا می خونه تا لاگین کنه؟
نمونه اش رو اگه دارین یا جایی دیدین اعلام کنید تا ما هم یه نگاه بهش بندازیم

در مورد حرف شما دوست من من مطمئن هستم میهن بلاگ اینجوریه ....

انواع اسپمر طراحی شده توسط اسپمر گروپ - اسپمر لینكدونی میهن بلاگ (http://spamershop.mihanblog.com/extrapage/linkdooni)

اینم لینک ....درضمن یه میهن بلاگ بسازین شما لینک واستون میاد ...
ببینید شما میتونید تویه یه وبلاگ لینک بفرستید مدیر تاید کنه بعد نمایش داده میشه ....خوب این کارو این نرم افزار انجام میده ...از نظر اسپم کردنم خیلی بهتره ....

سلام برای دریافت هزینه اسپمر بلاگفا بنده رو اد کنید : ir79ir

در ضمن اسپمر قابلیت پیوند کردن شما را ندارد

این آقا هم قبول نداشت با پرس و جو فهمید که میشه و این لینک به من داد .....اما من فقط در مورد میهن بلاگ مطمئن هستم بلاگفا بشه عالیه ....
انواع اسپمر طراحی شده توسط اسپمر گروپ - اسپمر لینكدونی میهن بلاگ (http://spamershop.mihanblog.com/extrapage/linkdooni)

حسین جان شما هم برو تو خودت ضایع :))

boy_evil
July 18th, 2013, 23:19
البته لازمه که بگم تاریخ پست این وبلاگ قدیمیه ....اما من مطمئن هستم چون به چشم خودم دیدم و این امر امکان داره...ایشالا گیر اووردم واسه فروش میزارم همینجا تا این حسین آقا زیاد به حرفاش مطمئن نباشه :53:

hossein7441
July 19th, 2013, 01:17
عزیز امکان این کار تو سیستم میهن بلاگ هست من مطمئنم اما بلاگفا نمیدونم .....

به شما هم هیچ ربطی نداره پست دادنم به تو هیچ ربطی نداره بازم دوست دارم پست میدم اینجام بی مدیر نیست :-p

در مورد حرف شما دوست من من مطمئن هستم میهن بلاگ اینجوریه ....

اینم لینک ....درضمن یه میهن بلاگ بسازین شما لینک واستون میاد ...
ببینید شما میتونید تویه یه وبلاگ لینک بفرستید مدیر تاید کنه بعد نمایش داده میشه ....خوب این کارو این نرم افزار انجام میده ...از نظر اسپم کردنم خیلی بهتره ....

این آقا هم قبول نداشت با پرس و جو فهمید که میشه و این لینک به من داد .....اما من فقط در مورد میهن بلاگ مطمئن هستم بلاگفا بشه عالیه ....

حسین جان شما هم برو تو خودت ضایع :))

ایا میدانید اسپمر لینكدونی میهن بلاگ چیست؟ اسپم لینكدونی نرم افزاری است که شما میتوانید به همه ی وبلاگ های میهن بلاگ درخواست تبادل لینك بفرستین!
امیدوارم جوابتو گرفته باشی! قرار دادن با ارسال درخواست از زمین تا اسمون فرق داره!

boy_evil
July 19th, 2013, 12:12
سلام دوستان من یه اسپمر میخوام که لینک رو ارسال کنه تو قسمت پیوند وبلاگ ...اسپمر نظرات نمیخوام من این شکلی میخوام.. برای بلاگفا یا میهن بلاگ باشه ...

وبلاگ های بروز رو با رنک 1 به بالا جدا کنه و فقط به این ها بفرسته یعنی آپدیت با رنک 1 به بالا فقط به این ها .راستی در هر بار که وب لیست میکنه 20 وبلاگ بیشتر نمیخوام لیست کنه...

هست ؟؟؟
اگه کسی بنویسه قیمت ؟؟؟

ماه رمضونه لطفا تخفیفم بده :d

این درخواست من بود که کاملا درست نوشته شده ارسال لینک هست ...درخواست تبادل لینک زمین تا آسمون فرقشه با اینکه من میگم !!! تو این مورد که من میگم یعنی شما لینک خودتو ارسال میکنی طرف حال کرد ثبت میکنه !!! نکردمم نمیکنه .....تبادل لینکی وجود نداره ×÷ و فقط لینک خودتونو میفرستید همین ....این اسمش تبادل لینک نیست ...ارسال لینک هست
(:|

این نمونه سایتی که دادمم شما متنشو کپی کردی اینجا !!!!! کجایه دنیا ارسال لینک میگن تبادل لینک !!!!! تبادل دو یا چند طرفس این کار 1طرفه !!!!!!

hossein7441
July 19th, 2013, 12:45
این درخواست من بود که کاملا درست نوشته شده ارسال لینک هست ...درخواست تبادل لینک زمین تا آسمون فرقشه با اینکه من میگم !!! تو این مورد که من میگم یعنی شما لینک خودتو ارسال میکنی طرف حال کرد ثبت میکنه !!! نکردمم نمیکنه .....تبادل لینکی وجود نداره ×÷ و فقط لینک خودتونو میفرستید همین ....این اسمش تبادل لینک نیست ...ارسال لینک هست
(:|

این نمونه سایتی که دادمم شما متنشو کپی کردی اینجا !!!!! کجایه دنیا ارسال لینک میگن تبادل لینک !!!!! تبادل دو یا چند طرفس این کار 1طرفه !!!!!!

متنت اشتباهه دیگه عزیز!
گفتی لینک ارسال کنه به قسمت پیوند ها نگفتی درخواست بدی لینکتو بزاره! منظور پستت 99 درصداینو میرسونه که مثلا لینکت رو بدون اجازه مدیر بذاره منم واسه همین گفتم اسپمر چطوری میخواد همینکارو کنه!
هیچ توضیحی هم در مورد اینکه درخواست راسال کنه و مدیر قبول کنه برا تایید نفرستاده بودید!
کجای دنیا هم طرف حاظره لینک شمارو بذاره ولی شما نذاری؟! کلیت ماجرا همونه میشه درخواست تبادل لینک اما شما لینکشو نمیزاری که معنی تبادل لینک نمیده اینطوری.

ehsan_296
July 19th, 2013, 17:01
اون چیزی که شما نوشتی بالا یعنی لینک خودت رو بدون اجازه بزاری تو قسمت پیوندهای وبلاگ که این نشدنیه گلم

حالا بحث دوم که گفتی بفرسته براش اون اگه خواست بزاره میشه