PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میتونم از یه هاست شکایت کنم؟

python
July 17th, 2013, 13:58
سلام دوستان
مدیر هاست الان 3 روزه سایتم رو به دلیل فشار رو سرور ساسپند کرده هر چی هم تیکت میزنم و تماس میگیرم که اگه میشه یا سایت رو باز کنید خودم بک آپ بگیرم یا خودتون یه بک آپ بهم بدین میپیچونن الان سه روزه منو مسخره کردن که تا چند ساعت دیگه میدیم اما...
فعلا نمیخوام اسم ببرم اما من از طریق همین انجمن باهاشون آشنا شدم
میخواستم ببینم چطوری میتونم ازشون شکایت کنم؟اصلا امکانش هست؟

redbull
July 17th, 2013, 14:07
به پلیس فتا مراجعه کنید نتیجه نگرفتید باهاشون دوباره تماس بگیرید باز نتیجه نگرفتید تهدیدشون کنید که تو wht آبروتون رو میبرم و بازهم اگر به نتیجه نرسیدید واقعا ابروشون رو ببرید.

خدمات خوب حق شماست :)

python
July 17th, 2013, 14:10
به پلیس فتا مراجعه کنید نتیجه نگرفتید باهاشون دوباره تماس بگیرید باز نتیجه نگرفتید تهدیدشون کنید که تو wht آبروتون رو میبرم و بازهم اگر به نتیجه نرسیدید واقعا ابروشون رو ببرید.

از کجا باید پیگیری کنم به فتا مراجعه کنم؟

yaalim
July 17th, 2013, 14:15
اگه مي خوايد شكايت كنيد بايد مدرك داشته باشيد در پنل كاربري تون
بريد و از پنل خريداري شده تون عكس بگيرين بعد برين...

redbull
July 17th, 2013, 14:21
از کجا باید پیگیری کنم به فتا مراجعه کنم؟

پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران | (http://www.cyberpolice.ir/)

ابتدا مدارک مورد نیاز و قانع کننده رو تهیه کنید سپس به پلیس فتا اطلاع بدید

arazit
July 17th, 2013, 14:28

سلام
آقا اینجا محکمه نیست که هر کسی مشکلی با هاستینگش داشته باشه بیاد اینجا و بخواد آبروی کسی رو ببره
بنظر من این کارها دور از اخلاقه
بهتره از راه قانونی اقدام کنند حتی اگر جواب نگرفتند کارهای اضافی معنی نداره

python
July 17th, 2013, 14:30
سلام
آقا اینجا محکمه نیست که هر کسی مشکلی با هاستینگش داشته باشه بیاد اینجا و بخواد آبروی کسی رو ببره
داداش شرمنده ها خیلی عذر میخوام اما بهتر نبود تاپیک رو قشنگ با حوصله بخونید؟؟؟؟؟
من الان اسمی از کسی بردم؟؟؟؟
من کمک خواستم نه اینکه بیای سخنرانی!

redbull
July 17th, 2013, 14:45
سلام

دوست عزیز وقتی 3 روزه تیکت میزنه و اونا جواب نمیدن حقشونه که ابروشون بره.خدمات بده .بمشکل رو به مشتری توضیح بده قانعش کن نه اینکه جواب ندی پولشم برنگردونی ساسپندشم بکنی.به نظر من باید بک تاپیکی ایجاد بشه و از اونا شکایت بشه ابروشون بره شرکتشون زیره سوال بره تا خدمات بدن فقط پول نگیرن

python
July 17th, 2013, 15:00
دوست عزیز وقتی 3 روزه تیکت میزنه و اونا جواب نمیدن حقشونه که ابروشون بره.خدمات بده .بمشکل رو به مشتری توضیح بده قانعش کن نه اینکه جواب ندی پولشم برنگردونی ساسپندشم بکنی.به نظر من باید بک تاپیکی ایجاد بشه و از اونا شکایت بشه ابروشون بره شرکتشون زیره سوال بره تا خدمات بدن فقط پول نگیرن
منم موافقم
حالا جالب اینجاس که توی سایشتون نماد اعتماد الکترونیکی رو هم گذاشتن!!

Mr.oam777
July 19th, 2013, 02:27
آره راست میگه با هاستینگ قبلی که کار میکردم 80 تومان پولمو خورد و حتی نزاشت 3 روز سایتمو فعال بزارم و بعد هم هرچی پیام دادم که پولمو بدید نندادند .
گفتند 7 روز گارانتی
من روز 6 ام تیکت دادم ، پیچوندن و جواب ندادن شد روز 7 ام ، گفتند گه شما دیر گفتید ، باید دیروز پیام میدادید و جلو چشمام 80 تومان پولمو خوردن ، هاستم رو هم پاک کردن ، اکانتمم بستن ، و من فقط پیام دادم خدا لعنتتون کنه باشه قیامت به حسابتون میرسم .
مدام توهین های تلفنی به بنده میکردند ، زنگ میزدن هرچی لیاقت خودش و خوانوادش بود به من و خانوادم میگفت ، مدام میگفت تو ... آشنا دارم و میدم حالتو میگیرم و برات پروند درست میکنم ، خلاصه حال ما رو گرفت .
من که ازشون نمیگذرم و تا خدا ، خدایی میکنه و سر هر افطار و هر نماز و هر بار یادم میاد نفرینش میکنم و از خدا میخوام بزرگترین جزا رو براش در نظر بگیره و ایشالا به روز سیاه بشینه .
از اسم مذهب و دین سوء استفاده کرد و منو گول زد و یک پلان 1 ساله ازش خریدم ، حتی نزاشت 3 روز سایتمو روش |الود کنم ، هنوز فعال نکردم تماس گرفت و بعد از توهین های بی شرمانه ، گفت شما سایتتون زیاد منابع استفادده میکنه ، غیر فعال کنید ، چت باکس رو ببندید ، سئو نکنید ، و ...
من که ازشون نمیگذرم و خدا ازشون نگذره .
ایشالا یه روز به هم برسیم دلم میخواد یکی محکم بخوابونم زیر گوشش ، نه به خاطر اینکه پولمو خورد ، به خاطر توهین های که به خانواده ام به خصوص مادرم کرد .
ایشالا که از زندگیش خیر نبینه .